Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
29. čer 2009

Marti teď to je o to horší,že ta naděje chvíli byla...že si Matyáška odnesete domů 😔 ...to musí být úplně něco jiného než předtím. Ach jo, tohle by se prostě nemělo stávat...je mi z toho smutno. Je tolik lidí, co na vás myslelo a myslí...že to mělo dopadnout úplně jinak!!
Snad za ten rok ještě něco doktoři vymyslí a vy budete mít dost sil 😵 .

maova
29. čer 2009

Marti, chtěla bych všechno ještě příště probrat s doktorem, co je to třeba ten jiný steh a jestli není možné udělat ještě nějaká jiná vyšetření a jaké jsou třeba ještě další možnosti. Jestli nějaké jsou. Náhoda už to není, takže bych byla nejradši, kdyby se přišlo na příčinu a ta naděje by tady byla. Jak jsem poprvé chtěla, aby se na nic nepřišlo a byla to náhoda, tak teď bych byla nejšťastnější, kdyby se na něco přišlo a jen se nezkoušelo.

maova
29. čer 2009

Tak kdo chcete, tady jsou fotky 🙂
http://maova.galerie.cz/3431198-pariz-25-6-az-2...

sarlotta
29. čer 2009

Mao určitě vychováte s přítelem spoustu dětí. Tolik jsem na Vás myslela a pořád myslím, obrečela jsem to. A chápu, že Ty to obrečíš ještě tisíckrát a pořád to bude jen malinké utišení bolesti. Ta prázdnota doma je šílená.
Martinko....jeden moudrý člověk řekl: ,,lepší milovat a lásku ztratit než nemilovat vůbec"
Já osobně už jsem přemýšlela i o adopci...vždycky jsem jako jedináček chtěla velikou rodinu a hodně dětí - na světě je tolik potřebných dušiček. Ještě tomu dám šanci a budu věřit, že to příště dopadne lépe. A Tobě přeju štěstí a vytrvej v naději že bude líp, protože bude 🙂

maova
29. čer 2009

sarlott, děkuju 🙂 O adopci taky mluvíme, ještě jsme neudělali definitivnií rozhodnutí, ale myslím, že jak si sedneme, pořádně to probereme, tak určitě o adopci zažádáme. Asi se budeme muset sice vzít, což zatím neplánujeme, ale kvuli miminku to určitě rádi uděláme 🙂

maova
29. čer 2009

A kolik dětí asi chcete? My jsme dřív mluvili o dvou, teď občas i o třech 😉 🙂

mar26
29. čer 2009

Marti moc krásné fotky a sluší vám to spolu 😉
a věřím,že až se dáš trošku do kupy, že začneš doktory prohánět,aby něco vymysleli a přišli na příčinu a hlavně nařešení a za ten rok, už budete mít další možnosti 😵 .

sarlotta
29. čer 2009

Marti já bych chtěla 3🙂 Manža chce 2. Ale to už si ani nevšimne 2 nebo 3🙂)) 😎 Kdybych na to měla peníze, tak bych chtěla mít i 5dětí...ale myslím, že v dnešním světě jsou ty 3 maximum, aby měli vše co potřebují. A v dospělosti je to úžasné mít bratry nebo sestry...musí být...já to neznám, jsem sama a pak mám pocit, že mi všechno leží na ramenou a vše musím vyřešit sama.

sarlotta
29. čer 2009

Marti ty fotky jsou krásné..ten Moulin Rouge mě dostal...mám moc ráda ten film 😎

maova
29. čer 2009

Děkujeme holky 🙂

Marti, snad to tak bude 🙂

Sarlott, taky si myslím, že v téhle době jsou tři děti maximum, kdyby ty finanční možnosti byly jiné, tak bych chtěla taky dětí klidně i víc 🙂 Taky si myslím, že mít sourozence je super, vidím to hlavně u přítele, ten má ségru a mají spolu krásný vztah a je to prostě úžasný, co pro sebe dokážou udělat a dělají.

mimina321
30. čer 2009

marti fotky sú úžasné 🙂 Paríž je naozaj krásny 😵

jaspina
30. čer 2009

Krásné ráno vlaštovičky! 🙂
Mao fotky moc hezké - hrozně se mi líbí jak tam sedíte bez bot a brouzdáte si nožky 🙂 Člověk by tam hned chtěl být taky.
Jak jste si psaly o sourozencích, tak já mám 3, 2 bráchy a ségru. Jsem nejmladší. Běžně to člověk bere tak nějak přirozeně, normálně..ale jakmile se něco stane, tak se ta rodina fakt semkne. Viděla jsem to třeba, když měla začátkem roku ségra nějaké zdravotní problémy, jak se všichni starali..

mimina321
30. čer 2009

jaspi jj ja mám jednu segru,prekonáva teraz zložité obdobie a je stále u nás.....ved v prvom rade by mala pomôcť rodina
mm mi už včera hovoril,že ju máme namiesto telky oni niesú zvyknutý tak podporovať jeden druhého

mar26
30. čer 2009

Ahoj holky,

velká rodina je krásná, jedináčka bych nechtěla....ale vše se uvidí jak bude. Já mám bráchu a manžel je z 5-ti sourozenců a je fajn, když se sejdeme všichni, je u nich vidět,že se mají všichni moc rádi a umí hodně držet při sobě a pomoci si.

evanek77
autor
30. čer 2009

krásný den valštovičky,
martinko,
fotečky jsou krásné, úplně mne to do paříže vrátilo 🙂 a to už je přitom let, co jsem tam byla, tolik, že nejvíc si pamatuju 23h v autobuse 😀 😀 😀
A to co popisuješ o těhulkách a dětech, to tak prostě má být odžito, se vší bolestí, co k tomu patří, aby se tělo i duše dali dohromady na nové miminko. A já věřím, že ono si k vám cestu najde, protože kde je touha, tam je naplnění. Tomu věřím, dřív nebo později a je jedno jak 😉 😉 😉 Návrat do práce po takové době je skok do neznáma, ale zase den rychleji uteče a do roka a do dne 😉 😉 😉 😉 😉 Všechny ti držíme palečky 🙂
A až bude zase některá kamarádka nadávat, co jsou chlapi zač, mám pro ni příběh o tvém příteli a síle vaší lásky 😉

evanek77
autor
30. čer 2009

mar,
já chci také velkou rodinu, ale zatím stačí, když se povede jedno 😉
Mně právě rodina hrozně chybí, když vidím, jak je to u nás rozbité...
Ale alespoň manželova půlka je moc fajn, i když jsou relativně daleko. Strašně moc chci dát svým dětem to, co já jsem neměla, a tím nemyslím je rozmazlovat, jen jim ukázat, že rodina je tu pro ně.
Co jsem doma, tak občas koukám na poštu pro tebe, protože manžel bývá v praze a když vidím, jak ty děti z děcáků mají pak své velké rodiny, to je úžasné.... myslím to, že i s tak mizernými vyhlídkami to dokázali a ještě v sobě mají smíření, harmonii a štěstí 🙂 Takže všecko jde, když se chce 🙂

mimina321
30. čer 2009

bambulky ja som mala vysnené 2 detičky,no uvidíme ako to osud zariadi.
teraz sa modlím aby bolo aspoň jedno

evanek77
autor
30. čer 2009

mimina,
neboj, začneš jedním.... a pak.... 🙂

kackark
30. čer 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................44DC
Tercie....................20DC
Jaspina...................19DC
Strouzek.................19DC
Papua.....................11DC
Mimina.....................9DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

murynka
30. čer 2009

mao moc krásné fotečky 😵 sluší vám to a paříž je prostě nádherná 😵 já jí miluji 😵
jinak věřím že se dočkáte velké rodiny musíte vy si to zasloužíte!!!!! 😉

kackark
30. čer 2009

Ahojky všem 😵

Marti, ty fotečky jsou úžasné, po ránu to bylo příjemné pohlazení na dušičce. Jsem moc ráda, že přítel ti je tak velkou oporou a můžete se jeden na druhého spolehnout. Na smutek a bolest máš právo, ale já moc věřím tomu, že jednoho dne příjde chvíle, kdy ta tíha ze srdíčka trošku odezní, nadechneš se a budeš prožívat šťastné chvíle. Jinak si přesně pamatuji, ty pocity před návratem do práce a nedivím si, že se ti tam nechce. Ale je dobře, že tě podpořili, počítají s tebou a dokonce ti přidali, určitě tě mají moc rádi a dny s nimi se tak nepotáhnou. Moc ti držím pěstičky, aby si to zvládala, a ty to určitě zvládneš 😵

Já mám dvě sestry a u manži to je dost složité, ale když budu počítat i všechny nevlastní sourozence, tak jich je celkem šest, ale vlastní sestru má jen jednu. Já si přeji dvě děti minimálně, lépe tři 😉

Mury, držím pěstičky na kontrolu 😵

kackark
30. čer 2009

Jé mury, ty jseš ještě tady, v kolik tam jdeš? Připadá mi, že chodíš k dr. častěji, než já nakupovat 😀 😀 😀

murynka
30. čer 2009

kači jedu až v 10 dnes vyjímečně tam jdu až v půl 11 a jedu tam jen kvůli tomu že potřebuji lístek na peníze pochybuji že mi bude dělat UZ ☹ prcka neuvidím..ale tolik bych chtěla naposledy jsme ho viděla ve 14tt a do toho genetu jedem až za 17 dní 😖 ...
jinak moc děkuji za palečky 😵 pak klidně písnu SMS jestlichceš? 😕 😅

evanek77
autor
30. čer 2009

mury,
to je za chviličku 😉

kackark
30. čer 2009

Mury, to budu ráda, třeba ti utz udělá, budu ti to přát 😉
Já si mám zítra volat na výsledky TT, ale letos nejsem ani nijak nervozni, tak snad to bude dobré 😉

kackark
30. čer 2009

Já si teď četla o tom dalším zříceném airbusu, je to hrůza, co se děje ☹

dracekmracek
30. čer 2009

Ahoj holky do alba jsem dala fotečky 🙂

kačí moc držím palce a máš pravdu bude to v pořádku 😉

murynka
30. čer 2009

jo jo zase to letadlo ☹ také mě to uhodilo do očí nějak do ted padá do toho záplavy 😔 😔

murynka
30. čer 2009

kači dopadne to jak jinak než dobře 😉

dracek moc ti to sluší 😵 a miminko už je tak veliké!!! 😵

dracekmracek
30. čer 2009

murynko děkuju moc 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru