Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
30. čer 2009

Kači, krásné fotečky, sluší vám to oboum 😉
Co maminka včera, jak to zvládla?

evanek77
autor
30. čer 2009

kači,
výsledky budou na jedničku s hvězdičkou 🙂 😉
dráčku, teda, ty už máš ale pupík 😀

dracekmracek
30. čer 2009

Kačenko docela dobře,nezvracela ale byla celá žlutá a pořád spala,dali jí 4 dávky,tak hlavně aby jí to pomohlo 😔 včera jsme jí vyzvedli s taťkou paruku tak byla ráda...akorát chce ode mě oholit hlavu což pro mě bude hodně těžký teda 😔

evanek77
autor
30. čer 2009

dráčku,
maminka to zvádne, to je jen období, co musíte všichni vydržet 😉

kackark
30. čer 2009

Evi, díky. Když pro mě příjde úleva až po velkým UTZ, hold se nedá nic dělat, když mám tak špatnou zkušenost.
Kači, je dobře, že maminka je statečná 😉 Uvidíš, až bude po všem, že mamince narostou lepší vlasy, než měla teď. Znám jednu holčinu, co měla leukemii a teď má vlasy mnohem lepší a chválí si je 😵

murynka
30. čer 2009

tak holky hezký den já jedu 🙂

kači tobě napíšu pak jedu ještě za holkama do práce a tak 😉

hezký den 😵 😵

kackark
30. čer 2009

Mury, tak jo, když to stihneš do 12 hodin, tak dám vědět i holkám, to tu ještě budu 😉 😵

kackark
30. čer 2009

Holky, nevíte kde prodávají ty bodýčka miluji tatínka? Že bych koupila manželovi k narozeninám 😅

mar26
30. čer 2009

Ahoj holky,

kačko zkus mrknout sem
http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iCateg...

mimina321
30. čer 2009

bola som si kúpiť melon mňam a vy ste toho stihli popísať 😵
kači u nás je to bess.sk

kackark
30. čer 2009

Holky díky, mrknu se 😉 😵

kackark
30. čer 2009

Tak murynka píše, že je vše v pořádku a má další kontrolu 21.7. 😵

kackark
30. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................44DC
Tercie....................20DC
Jaspina...................19DC
Strouzek.................19DC
Papua.....................11DC
Mimina.....................9DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

jaspina
30. čer 2009

Kači myslím, že jsem je viděla i na mimibazaru, ale musíš to tam prohledat.. Normálně včera mě dostal šéf - špekuloval, že po těch lékoch můžu být těhule raz dva, tak že už by za mě měl pomalu někoho mít v záloze, tak jsem mu říkala, že to tak rychle nebude., tak ať je v klidu a on, že by to potřeboval vědět přesně 😀 Jako já kdybych věděla, že otěhotním třeba v září, tak mu to fakt ráda řeknu, taky bych to chtěla vědět přesně 😀

jaspina
30. čer 2009

Jinak jsem ráno byla v solárku a do toho vertikálu tam namontovali vibrační desku - že si zvolíte třeba lymfodrenáž nebo hubnutí a to pak z vás málem vyklepe duši 😝 nemáte s tím někdo zkušenost, jestli je to k něčemu?

strouzek
30. čer 2009

ahoj holky jdu se na vás mrknout na chvilku, jak se pořád máte ??

jaspina
30. čer 2009

Strouži, ty nás ale pěkně flákáš! 😠 😉 Co máš nového?

strouzek
30. čer 2009

no jo já jsem stará flákačka 😀 ne nějak nebyl čas a vlastně ani nálada, prostě byli depky a jiné starosti. nového no nevím, akorát jsem dneska volala na výsledky HP a toxoplazmozi co jsem sinechala dělat a vše v pořádku. akorát se mi tento měsíc nějak posunula ovulka,měla být v pátek nebo sobotu a vypadá to že bude asi dneska nebozítra, takže program máme na dnešek jasnej 😀 akorát nějak bloudím v tom utrogestanu, doktorka mi řekla do telefonu jasně brát od 16 dc nezávisle na ovulaci ale přitom se všude píše že progesteron ovulu může zastavit, takže jsem ho teď nebrala a fakt ho nasadím až po ovulaci a před doktorkou asi zalžu

jaspina
30. čer 2009

Strouži já ho mám taky od 16Dc do 26.. Já zas plavu v Clostilu 😀 Mám ho brát 3-5DC 1x denně a holky mi říkají, že je to asi blbost, že se bere vždy 5 dní, tak nevím. Asi jí zítra zavolám a zeptám se, ale pokud to bude dobře, tak poslechnu ji.. A s tím utrošem to má skoro každá od 16DC.. Kolik jich bereš denně? Já 1 ráno a 2 večer a mám je polykat. Jo a ráno vždycky tak po hodině se mi dost motá hlava a taky mám dojem, že se mi z něho víc mastí vlasy a pleť -beďary 😝

dracekmracek
30. čer 2009

Tak to je dobře že je u murynky vše ok,jsem moc ráda že jste všechny v pořádku 😉

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................44DC
Tercie....................20DC
Jaspina...................19DC
Strouzek.................19DC
Papua.....................11DC
Mimina.....................9DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

murynka
30. čer 2009

ahojky jsme zpátky 🙂 dostali jsme prenatal box 😎 vše je v pořádku tak mám radost 😵

dracekmracek
30. čer 2009

mury to je super 😵

jaspina
30. čer 2009

Mury, paráda! 😉

strouzek
30. čer 2009

no s tím clostíkem ti neporadím, ale myslím že ho opravdu berou holky od 3 dc 5 dnů následujících. S tím utrošem já ale nevím, další měsíc ho budu brát 16 dc protože si myslím už budu po ovu, teď jsem měla několik měsíců ovu vždy 15 dc takže to nebudu řešit a od 16 dc budu brát ale tento měsíc jsem na vážkách. Mám to nějaký posunutý, možná z nervů ale možná i z těch antibiotik protože antibiotika my vždycky rozhodili měsíčky.
když jsem koukala na tu křivku v jednom albíčku jak mají stoupat a klesat hormony tak jsem z toho selským rozumem vydedukovala že před ovulací progesteron potřeba není (křivka byla před a při ovulce dole) a je potřeba až po ovulaci kvůli zahnízdění vajucha a výživě žlutého tělíska.tam to ukazovalo křivku nahoře . Taky si říkám že když budu mít ovu až 20 dc (což tento měsíc mám ) a brala bych ho od 16 dc dle doktorky následujících 10 dnů tak vlastně si tím můžu snížit luterární fázi ne?? Navíc taky dle jejího výkladu po dobrání zkusit test a když budou // pokračovat když ne vysadit a čekat mrchu. Ale jak bych teď jako měla testovat když bych 26 dc byla 6 dpo??bych chtěla vidět test co ukazuje 5-6 dpo. Doktorka je asi totálně mimo nebo nevím.

strouzek
30. čer 2009

Jo jinak to mám brát stejně, 1 ráno 1 večer a prej si mám vybrat jestli polykat nebo zavádět, prý z toho polykání se motá hlava a je únava a při zavádění to prej se musí nosit slipovka. No asi to zkusím polykat

jaspina
30. čer 2009

Strouži tak nějakým fázím já totálně nerozumím ☹ Zítra jí musím zavolat, jak s tím clostilem.. Mě řekla, že Utroš polykat a já mám denně 3 . Jo je fakt, že hlava se motá.. Ale možná ho mám polykat aby ve mě všechen zůstal? Jestli po zavádění vytéká? Ať je to jakkoli, hlavně ať pomůže! 😢 Už by jsme měly ten konec tabulky změnit, je už dlouho stejný. Doufám, že zas uděláme takovou vlnu těhulí, jak holky v únoru 😉

dracekmracek
30. čer 2009

Jaspi nemá jiný účinek při zavádění než při polikání,naopak při zavádění máš slabší vedlejší účinky a je to prý lepší.Já ho vysadila teprve minulý týden

jaspina
30. čer 2009

Kači, tak to nevím proč.. ale když jsem se jí ptala, tak říkala polykat.. Ale dá se to vydržet, tak zatím to tak budu dělat..

dracekmracek
30. čer 2009

mně ho doporučili polykat právě kvůli vedlejším účinkům....a neboj tělo si vezme co chce,takže to co vyteče je jen obal....

dracekmracek
30. čer 2009

chtěla jsem říct zavádět ne polykat 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru