Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
12. črc 2009

kači,
já si to právě pamatuje, v 1996 roce jsme s tehdejší láskou koupili stoletý domeček z vepřovic, to bylo dílo... od té doby jsem vděčná za byt 😀 😀 😀
mury,
já v zoneru nejvíc používám: úpravy- vylepšit obraz-úrovně.... to většinu fotek naprosto rozzáří
😉

kackark
12. črc 2009

Evi, tohle je taky dílo a děda jako bonus.
Ale znáš to, když miluješ, tak musíš něco přehlídnout. Potají pořád doufám, že jednou nový baráček bude, podle našich představ.

murynka
12. črc 2009

evi kde je guma??? 😀 já jí nevidím 😕 😕 😕
a tamto s razítkem mi nejde ☹ 😠

kackark
12. črc 2009

Holky, já pouštím Táďovi dětské písničky z youtube a asi se mu to líbí, protože se tam, tak vesele převaluje 😉

evanek77
autor
12. črc 2009

mury,
žádná guma není, to vygumuješ tím razítkem. Klikni na něj, pak najeď na místo, kde chceš něco zkopírovat, třeba na zkoušku na oko, zmáškni ctrl a pravé tlačítko myši, popojeď si na místo, kam to oko přeneseš a dej enter 😉 jde to?

murynka
12. črc 2009

jo jo už to jde hurááá 😀 😀 děkuju 😵 😵

kackark
12. črc 2009

😵 Mury, seš šikulka 😉

evanek77
autor
12. črc 2009

mury,
není zač, samotnou by mne zjímalo, co ten program všechno umí, já používám tak 10% 😀 😀 😀 😀 😀
ale tohle razítko je super, spoustu fotek zachrání 😀
jo a u žehličky si můžeš nastavovat, jak moc intenzivně to vezme, to je také dobré si hlídat.

murynka
12. črc 2009

evi s tou žehličkou jsme na to přišla 😉
právě chtěla bych umět vše 😀 😀
ale ted mám 3 programy 😕 😕 v jednom dělám koláže ve druhém neco jiného a ted tenhle 😀 😀 😀

evanek77
autor
12. črc 2009

a koláže děláš v čem? že bych manžu ukecala něco mi stáhnout?

dracekmracek
12. črc 2009

evinko myslíš že kdybych ti poslala fotku tak bys mi jí takovou udělala?až budeš mít čas 🙂

evanek77
autor
12. črc 2009

dráčku, klidně 😉 🙂 písnu ti do ip mail

murynka
12. črc 2009

evi v picase 😉 pošlu ukázku 😀

evanek77
autor
12. črc 2009

a manžel mi tu hlásí: alespoň bych se nemusil fotit já, když ti holky pošlou fotky 😀 😀 😀 potvůrka moje 😉

evanek77
autor
12. črc 2009

mury,
pošli 😉 🙂

murynka
12. črc 2009

evi je to picasa 3 😉 je dobrá na videa i koláže 😉

evanek77
autor
12. črc 2009

super mury, manžel jde na to 🙂 😀

murynka
12. črc 2009

http://picasaweb.google.cz/marketfzs/Videa#5318...

tady máš video i s hudbou ho pust 😎

dracekmracek
12. črc 2009

evinko poslala jsem jí ale jsem tam hnusná tak se nelekni 😀

diddi
12. črc 2009

ahojte holky,len vam chcem napisat,ze vam drzim vsetkym palce,uz sa vam to krati....o chvilku budete mat svoje stasticka v naruci....strasne rychlo to leti dracku,evanek.... 😵 drzte sa holky statocne!!!

evanek77
autor
12. črc 2009

mury,
to je krásný... už mám ten program stažený 😉
dráčku,
kecáš, sluší ti to tam... 🙂
v pondělí ti ji pošlu, dneska mám manžu doma a za 20min mu končí formule, tak se k tomu nedostanu 😉 zítra ti pošlu variace, musím si k notebooku připojit myš a to jde jen v sousedním pokoji 😀

evanek77
autor
12. črc 2009

diddi,
díky, jsi naše dobrá víla, jak vždycky nakoukneš a pohladíš 😉 😉 😉 🙂

murynka
12. črc 2009

evi a ted dělám další sama pláču 😅 pak vám to pošlu 😉
to je dobře že to máš to je také sranda 😀 😀 😀

evanek77
autor
12. črc 2009

mury,
akorát mi to přijde spíš na pořač fotek nebo ta videa a to ani jedno zatím moc nevyužiju. Ale hezky by se v tom dělala vánoční přání k narození miminka 😀

murynka
12. črc 2009

evi já v tom dělám jen ty koláže a ty videa 😉 nic víc 😉

diddi
12. črc 2009

Evanek,kazdy den vas citam,od zaciatku,aj predchadzajuce vase temy....ver mi,velmi ma boleli tie nestastia....hlavne teraz mao...a v mysli vas vsetky podporujem,lebo viem,ze tuzba mat deticky,je pre zeny ta najsilnejsia...aj ked ten boj je velakrat tazky,dlhy a najbolestivejsi....nakoniec to vsetky vyhrate...v to proste verim!!!....aj moje dievcatka sa narodili po tazkom boji a za pomoci clomhexalu,a proste verila som v to,ze raz budem maminkou,ako ma teraz volaju 😵

dracekmracek
12. črc 2009

evinko děkuju akorát mám dnes bříšku nějaké divné 😀 na osattních fotkách byla vidět jizva tak mám jen tu 😝

evanek77
autor
12. črc 2009

dráčku,
jizva neva, to jde vyretušovat, klidně jich pošli víc, já na to kouknu, co půjde 😉 🙂
diddi, 😉 🙂
holky, končí formulky, takže manže je zas můj, tak se loučím 😀 😀 😀 ... papa večer

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru