Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
3. srp 2009

Mimi, ty seš ale pracovitá. Obdivuji tě. Pořád něco zaváříš 🙂

mimina321
3. srp 2009

kači týmto moja zaváracia sezona končí 😀 fakt,že už mám toho plné zuby.....
už teraz budem len oddychovať 😵 🙂

papua
3. srp 2009

ahoj lastovicky moje,
len vas chcem vsetky pozdravit, dnes som v praci nestihala a nakoniec som odisla skor🙂. Drzim adajar velmi palce,aby vydrzala co najdlhsie..
mimi: aj ja cakam na tvoje dve ciarky konecne 🙂, ja papkam clostyl tak cakam ovu jak slak, tak snad sa pripojim...
evi: nech si ta pekne kontroluju kvoli tomu RH-, ze im odkazujem🙂, ale neboj, moja kamaratka tiez mala protilatky trochu a davali na nu pozor a vsetko s jej babtkom je v poriadku, necitaj tie veci na nete 🙂

idem vas este docitat.....

ba111
3. srp 2009

Holky, byla jsem dneska nakupovat a malého jsem dala do babyvaku... a u nás v prdelákově všichni koukali - nikdo to tady nezná 😅 😅 😅 😅 ...

mar26
3. srp 2009

Mončo 😀
a děkuji za ty homeo...ricinus jsem brala..už dvě tuby,tak teď ho vynechám..ty dvoje koupím
už jsi na tom s mlíčkem dobře?

evanek77
autor
3. srp 2009

kači,
díky za odkaz, zeptám se manžela, jestli by mu to nevadilo, koukám, že to tam jde poslat mailem 😉 🙂
papua,
děkuju za uklidnění, to co je o tom na netu je fakt dost drsné, já věřím, že to tomík nějak zvládne 😉
ba,
a jak se v něm oliverkovi líbilo? 🙂

mar26
3. srp 2009

Evi mrzí mě, že máš teď zase takovou starost-strach,ale věřím,že Tomášek bude zdravoučký a bude vám dělat samou radost 😵

mimina321
3. srp 2009

papu konečne by sa nám mohlo zadariť 😵 po tom clostile zahlásiš // ani sa nenazdáš 😵
moni spôsobila si rozruch 😀 😀 😀

mimina321
3. srp 2009

evinka neboj poznám maminky čo sú rh neg.a je všetko ok....nečítaj to zbytočne ťa to vystresuje

evanek77
autor
3. srp 2009

mimina,
ségra je také a v pohodě, já se nebála až do minulé kontroly, protože jsem žila v tom, že když mi pokaždé píchnou protilátky, tak můžu klidně spát.... ale bohužel u mne to nestačilo ☹

kackark
3. srp 2009

Evi, klidně spi. Starosti začneme řešit až kdyby přišly, ale oni nepříjdou neboj. Já bych se teď jen dva měsíce mohla klepat strachy, co řeknou na dalším UTZ, ale co by z toho měl chudák Táďa a manža by byl šedivý ještě víc než už je. A fotku určitě pošli, seš kočka a byla by škoda to nevyužít, ale pozor, za chvíli je uzávěrka.

Mimi, seš správná mamina, děláš zásoby na zimu a to je dobře.

Mončo, 😀 😀 😀

kackark
3. srp 2009

A Evi, kdy jdeš na KO? Asi tě teď budou hlídat častěji, ne?

evanek77
autor
3. srp 2009

kači,
17.8. na krev a 21.8 na UZ

jaspina
4. srp 2009

Krásné ráno vlaštovičky!
Včera se mi po vás stýskalo, jak jsem za váma nemohla! ☹ Ale dnes už je to dobré, šéf tu není, tak si můžu povídat! 🙂

kackark
4. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka 17.8. krev. 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - KO 11.8., 22.8 4D ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Nella......................??DC
Tercie.....................27DC
Jaspina....................26DC
Strouzek..................26DC
Farmi.......................22DC
Mimina.....................17DC
Papua......................12DC
Sarlotta...................čeká na 3. porevizní MS, výsledky gen.testů jsou v pořádku

kackark
4. srp 2009

Dobré ráno 😵
Dnes mne čeká rehabka, tak tu moc nebudu ☹ Odpolko jedu za kolegyní na sraz, tak se ale moc těším 😵
Evi, tak to máme kontrolu ve stejný den 🙂

farmarska
4. srp 2009

ahojky, hezké ráno 🙂

tak se musím pochlubit, že se mi včera manžu zase podařilo svést a potvrzovací snažení se konalo 😉 a dokonce se mi to i moc líbilo 😀 sem nad tím pak přemejšlela, že mi to snad i potom až otěhu bude chybět 😀 😀

jaspina
4. srp 2009

Kači já si pamatuju jak jsem chodila v zimě na rehabilitace a jak mě tam nutily cvičit 😀 Já - totální zdechloň jsem myslela, že ani nedolezu domů.. Včera jsem po dlouhé době cvičila doma a dnes mě všecko bolí.. Pořád se dokopávám objednat se tady do vedlejšího baráku, kde se cvičí Pilates, ale mám bobky, že bych totálně odpadla a nestačila jim tam - no a hlavně jsem fakt lemra líná 😀

farmarska
4. srp 2009

jdu okouknout co je u vás od včerejška nového 😉
pak zase zmizím nakrmit naše malé zoo, podojit a pak tu na vás zase vlítnu! 😀 😀 😀

kackark
4. srp 2009

Farmi: tak to je príma, že je pojištěno, za 14 dní hlásíš //, jasan 😉

Jaspi, je fakt, že jsem včera odpadla, byla jsem ráda, že jsem udělala večeři a manža po ní musel uklidit. Dr. říkala, ať dělám jen to, na co se cítím, a prý když se necítím na míč, tak ať na něm nejsem, přišlo mi, abych Táďu zbytečně nevyklepala, ale v devátém měsící na něm budu hopsat s radostí o sto šest 😀

jaspina
4. srp 2009

Kači to chápu - taky bych byla opatrná. Já tam tehdy necvičila na míči, ale jen na balanční úseči rovnováhu - málem jsem si rozbila ciferník a pak hlavně na ruce - různé kliky a tak, protože říkala, že ten sval na paži u mě prakticky neexistuje 😀 a na břišáky. Jo a taky na zkrácení šlachy pod kolenama - jsem z toho sezení u PC celá zdegenerovaná 😝
Farmi no vidíš jak vám to hezky jde 😀 😉 Je fakt, že si to taky poslední dobou užívám daleko víc než dřív - mám pocit, že HA pěkně ubíjí jakékoli chutě na sex! 😠 a naopak Utroš je probouzí - aspoň teda u mě 😉

kackark
4. srp 2009

Jaspi, tak takové výkony po mě nechtějí, neboj 😉 🙂

jaspina
4. srp 2009

Kači to je jasné - já tam taky byla jako počítačem zdegenerovaný člověk 😀 s přetaženým jedním trapézem - měla jsem monitor v pravo a pořád tím pádem otočenou hlavu.. Nedošlo mi to, dokud nezačaly bolesti. Ale na druhou stranu jsem byla ráda, že mě tam cvičit donutily a viděla jsem, že nemám kondičku. Chvilku jsem dělala co mi říkaly a pak jsem se fakt třepala jak čivava. Když jsem třeba tahala obyčejný klik a pod jejím dohledem jsem musela mít správně lokty, hlavu..všecko, tak jsem myslela, že nedám ani jeden.

kackark
4. srp 2009

Jaspi, to já bych ani jeden nedala, ani nepsrávně 😀 😀 😀

evanek77
autor
4. srp 2009

krásnou středu vlaštovičky moje,
hlásím se mezi zdechlinky 😀 😀 😀 😀 když jsme se s manželem potkali, chodívali jsme pravidelně spolu běhat, jezdili do hor na tůry, jezdili na in-linech... no a pak po mém mimiděložním jsem z toho totálně vypadla, pořád jsem se šetřila, kdyby náhodou hnízdilo vajíčko, pak deprese že nehnízdilo, pak zas kdyby hnízdilo... pak poprvé těhule... a tak dál... no a od letošního března tak akorát chodím hodinu denně pěšky a pohupuju se na balonu u televize (to mi teda na záda perfektně zabírá, staší 20min)... prostě zdechlina, jak se prochajda protáhne, už škemrám, že chci nosit (manžel je naštěstí inertní a na skuhrání nereaguje) 😝 😝 😝
kači,
tak to budeme mít z kontroly obě jen dobré zprávy, když ji máme zaráz 😉 😉 😉 😉 😉

evanek77
autor
4. srp 2009

kači,
no bodejť že nadala, přes tadíka se v loktech už neohneš 😀 😀 😀 😀 😀 😀
né vážně, já udělám jen holčičí, klasickej už léta néééé

kackark
4. srp 2009

Evi, já myslela, že bych to nedala ani před těhu 😀 😀 Jaspinku obdivuji 😵 Jsem lemra lína a s tím pohybem to mám jako ty, ale šíleně se mi stýská po kole a sekání trávy, což jsem nemohla už dva roky provozovat.

Jinak je snad úterý, nebo se pletu 😕 😕 😕 😀

evanek77
autor
4. srp 2009

kači,
no jo, zas mám popletené dny 😀 😀 😀 😀 tak beru zpět středu na úterý 😀

kackark
4. srp 2009

Evi, to je v poho, já se taky chvíli zamyslela cože je to za den 😵
Tak se jdu strojit a pofrčím si zacvičit 🙂 Mějte se tu krááááááááásně 😵 😵

sarlotta
4. srp 2009

Dobré ránko holčinky🙂

S tím pohybem máte pravdu🙂)) já už se těším od září zase orient 🙂 vždycky mě to dodá spoustu energie.
Teď jsem ráda, že vylezu párkrát denně schody a s malým do obchodu a zpátky....k doc jsem frčela autíčkem🙂 je to asi 1,5km 😀 😀 na druhém konci města ... ale jizva je prý fajn, můžu do bazénu a mám to masírovat.

Farminko a nebylo by lepší zirtec pomaličku vysadit a otěhulit až nebudou pyly ? Jo do Dvora letos nepojedem ☹ .. jedině někdy na podzim.... ale poslední týden v srpnu jedem na chatu do Tater ke Štrbskému plesu🙂))) tak to se mooooooc těším🙂))) No a od září bude zase prácička🙂 zatím si tam chodím jen na kafíčko jako do zahrady🙂)) ale už se docela těším na nějaké povinnosti a jiné myšlenky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru