Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
13. srp 2009

Ahoj lastovicky 🙂!!!!!

Jaspi: mozno su tie rifle naozaj znamenie🙂, co sa tyka toho clostilu, mala som ho brat cca 10 dni, ale po 7mich som si ho uz nedala, lebo aj tak som mala 14DC den dva velke foliky....Mojmu dokimu verim to je jasne, ale niet nad rady skusenych dievcat 🙂....
Kaci: dakujeme za link 🙂

mimina321
13. srp 2009

akurát som to dočítala,rozmýšlam nad volajakým miešaným čajom 😵
papu tak teraz už len počkať na testovanie 😵 moc držím palce

papua
13. srp 2009

Mimi dakujem! a ty budes kedy?????? uz sa ti to blizi 🙂

jaspina
13. srp 2009

Papua doktoři v tom snad někdy mají sami zmatek - do teď si pamatuju, jak mi doktorka (bývalá) neuroložka napsala lék, který si drží v těle jen 12 hodin, takže je potřeba ho dávat 2x denně a ona mi ho napsala na noc - bylo mi blbě a až nová doktorka mi vysvětlila, že takhle je to horší než ho nebrat vůbec, dala mi správné dávkování a paráda..
Mimi asi by nám k vám nedojelo auto 🙂 Máme takového střepa na sešrotování..
Mar dík za vsvětlení - nevěděla jsem právě, jestli mi to půjde vytáhnout do boku - takže by asi mělo..

jaspina
13. srp 2009

Papua - ty rifle jsou určitě znamení - ale to je znamení, že jsem blbá a neumím si ani pořádně odzkoušet rifle.. 😀

evanek77
autor
13. srp 2009

krásný den vlaštovičky,
jaspi,
rifle jsou fakt znamení, věř tomu 😉 😉 😉
tý jo, příští týden ti budu závidět, už je mi to doma dlouhé 🙂
kači,
jak se spalo? Mně dnes přišli peřiny malému do postýlky a ještě dvě povlečení, hned byych mu v nich usnula, jak nám za oknem prší 😀 😀 😀

evanek77
autor
13. srp 2009

jaspi,
nebuď tele a ber radši naši variantu 🙂 😉 😀

papua
13. srp 2009

Jaspi: jasne, musis byt optimistka 🙂
Evi: 😉, musi to byt uzasny pocit kupovat uz perinky 🙂

mar26
13. srp 2009

Evi tak si zdřímni..dokud to jde 😉

evanek77
autor
13. srp 2009

marti,
když slyším, jak sousedce od dubna malý pořád vříská a to doslova, tak se modlím, ať mám spokojené miminko 😉

mimina321
13. srp 2009

papu ovu bola v nedelu,teploty sa zatial držia,uvidíme.....testovať nebudem skôr ako 23,ak zatial nedorazí ms 😉

kackark
13. srp 2009

Holky, díky za optání, jaká byla noc. Tak za prvé musím Ti Evi dát za pravdu, že ty kuličky trošku ruší 😀 Naštěstí ne manžu, ale od bolesti zad to ulevuje. Ale moc jsem se nevyspala kvůli jiné blbosti, manža byl včera na úřadě a měl pocit, že se mi musí pochlubit, jak z něj byla nervozní ta slečna (paní), prý dokonce tak, že to okomentoval i její kolega a mě to nějak nepřidalo na sebevědomí, když se na sebe kouknu a sotva se nesu. Tak se mi pořád o něm zdálo, žárlivost je hrozná 😝 Ale na druhou stranu vlastně tím, že mi to řekl, tak to považoval spíš za komickou historku.

Evi, ty za chvilku začneš sedmý měsíc a III. trimest, to je neuvěřitelné, jak to letí 😨 🤐 Moc Ti to přeji 😵

mimina321
13. srp 2009

s tými perinkami-mám známu berie ich priamo z výroby a stoja 7 euro do detskej postielky-no nekúp to
a tak som si kúpila 3súpravy a 2 som zobrala kamoške ak chcete hodím foto vzorov teraz ich mám doma

evanek77
autor
13. srp 2009

papu,
jj, krásné to je, jen se modlím, aby mi vydrželi protilátky proti malému na takové míře, aby nemusel na transfuzi, příští pátek se dozvím (a budou mne teď sledovat každé dva týdny).... ty jsou pak totiž cca po 10ti dnech a porod se vyvolává v 35tt a jde se císařam, z toho radost nemám.... lepší si to nečíst, ale zas radši chci mít doma všechno nachystané, než se dostanu do nemocnice... i když malého by mi stejně rovnou domů nedali, tak jako tak bude mít těžkou žloutenku, to je jasné už ze současné hladiny 😔

kackark
13. srp 2009

Evi, neboj Tomášek bude zlaťoučký, bude to veškerá kompenzace za ten stres co sis prožila 😵 A jinak jsem četla takovou radu od J. Prekopové z knížky co dělat Když dítě nechce spát a radí pevné objetí, ikdyž miminko vříská, vsteká se atd., jen to vydržet, a že se v náruči nejrychleji zklidní a vlastně vyvzteká. Psala, že nejhorší je snažit se ho rozptylovat hračkami. Toť teorie, na mou praxi jsem zvědavá. A taky jsem včera na rehabce dostala knížku o kojenecké masáži, manža mi to zkopíruje a už se těším, jak si budu zase číst 😵

kackark
13. srp 2009

Evi, nesmutni. Nejdůležitější je, že máš Tomáška u sebe v bříšku a nějakou tu překážku jsme přece zvyklé překonat 😉 🙂 Zvládnete to ani nebudeš vědět jak a za pár měsíců si ani nevzpomeneš, jak moc si se bála.

evanek77
autor
13. srp 2009

mimina,
to je krásná cena, no, já už je mám doma...
kači,
že šustí psala martinka, já mám jen molitanový 😉
a víš jak s úřednicí, nechme našim mužům 5 minut slávy a obletování 😀 😀 😀 😀 😀
já se chvílemi leknu, když jdu kolem zrcadla, nějak vnitřně svoje tělo vidím pořád jako před těhotenstvím a pak se kouknu a.... ale jestli mi ty protilátky půjdou nahoru moc rychle, tak už další dítě nebudu moci mít, tak co....
a kači ty víš, jak je to s alergií, jak se jednou spustí, už ji nezastavíš.... jsem si sice dobírala manžela, že s Rh- tatínkem děti mít můžu, ale kdepak, když ne s ním, tak jen jedno... už tak je zázrak, že tomáška pod srdíčkem mám, když vidím, co je všelijakého neštěstí kolem miminek

mimina321
13. srp 2009

tak sú v albume z mojich som vytiahla vankúšiky aby ste videli vzor.

evanek77
autor
13. srp 2009

kači,
víš co je nejhorší? Vyvolat se s pocitem, že si to celou dobu hlídám, sestra i teta jsou Rh-, tak to znám. Jen mi prostě někdo píchl slabou injekci a tím se ta imunizace mohla rozvinout. Prostě je to daň za to, že nám to vyšlo až napotřetí a ještě museli dělat invazivní vyšetření, kde všude jsem se mohla s krví mých miminek setkat...
je mi strašně líto, že malému ubližuju a rozbíjím mu krvinky, já ho přeci tolik miluju.....

mimina321
13. srp 2009

evinka neboj moja babi mala toto isté,mamine aj jej sestre museli ako bábam dávať krv

evanek77
autor
13. srp 2009

mimina,
ty žirafkové prodávají na mimibazaru i jako látku, takže si k nim člověk může ušít, co chce....
i když teda já včera měnila zip u spacího pytle a pěkně jsem nadávlala, to je kolikrát lepší ušít něco celé nové, jak opravovat 😝 ale ségra ho koupila hrozně levně a je hezký, až na ten zip, tak se vyplatilo ho spravit

papua
13. srp 2009

Ev: zlaticko neboj sa, dopadne to vsetko dobre 🙂, moja kamratka co je tiez rh-, tak ona rodila normalne, nemusela cisarom....Mozno ani ty nebudes musiet.....Zalezi to asi od toho ci je vsetko ok asi....Ale vies, aj ked bude cisar nic sa nedeje, lepsie ako sa trapit, alebo ohrozit niekoho...

Mimi: daj do albumu fotky, aj ja by som chcela take perinky, ked su take lacne...To sa da kupit od tej znamej normalne?

mimina321
13. srp 2009

evi šiť vôbec teda neviem 😒 tak som využila tú výhodnú cenu
mám urobené zásoby už len drobca čo by v nich spinkal 😉

kackark
13. srp 2009

Evi, neber si to tak, ty mu neubližuješ, max. mu ublížil někdo, kdo ti píchl slabou injekci. Je mi to tak líto, že si smutná. Znám to sama moc dobře, když cítím strach smíchaný z beznadějí. Dokonce se mi nedávno zdálo, že jsem přišla i o Tadeáška a byla jsem těhotná po čtvrté a celý ten sen byl o strachu, aby bylo miminko v pořádku. Tomášek cítí, jak moc ho s manželem milujete, neboj 😵

Evi, já právě myslela, že si psala, že máš molitanový, aby si s ním mohla spát a v noci ti nešustěl, jsem to ale popleta 😀

Mimi, povlečení je moc pěkné a cena úžasná 😵

Evi, tak to jsi šikulka, šikulek, já si se šicím strojem vůbec nerozumím ☹

mimina321
13. srp 2009

papu jasné vypýtam vzorkovník ,pošlem ti mail a ty si vyberieš 😵 tieto som objednávala pred 2 týždňami už budú zase iné vzory

evanek77
autor
13. srp 2009

mimina,
teď už to umí v děloze, akorát jsou tam statistiky, přežije 85-90%, ale malý už je velký, pevně věřím, že on to zvládne. Dělají to tak, že mu dají krev někoho, kdoo je Rh- jako já, ale nemá protilátky na Rh+, takže já ani manžel nemůžeme být dárci a ségra moje může, ale ta má poruchu srážlivosti, takže také nic... holt bude muset mít pusinka od cizího...

kackark
13. srp 2009

Evi, škoda, že jsem RH pozit. ráda bych vám pomohla, pokud by to šlo.

evanek77
autor
13. srp 2009

papua,
to že jsi Rh- nevadí, pokud pokaždé dostaneš dost silnou injekci antiD, pak se ta alergie nerozvine... ale u 7 dětí z 1000 se někde něco pokazí.... a bohužel jsem do toho zas spadla....
moje sestra má v pohodě 2 děti bez komplikací... mně ty protilátky našli na hematologii v krvi už po prvním porodu, takže je super, že jsem to vůbec dotáhla tak daleko.
kači,
molitanový mám, protože ho tehdy měli za 150,-, ještě jako nesnažilka už jsem ho musela mít 😀 😀 😀
a metrovej zip jsem všívala ručně, šicí stroj má 10kilo a manžel mi ho musí od mámy přivést, což je na dlouhé lokte, znáš mužské 😀 😀 😀 😀 ale chci malému ušít nějáká prostěradla z krepu, co mám doma, takže loudím co dovezl postýlku a vím, jaký potřebuji rozměr. Objednala jsem si 3 nepropustná a zbytek si ušiju, když už tu látku mám 😀

papua
13. srp 2009

Mimi: tie su rozkosne ! a je to cista bavlna, ze? a ta cena je za komplet vankus a prikrivka, ze? Aj ja chcem!

evanek77
autor
13. srp 2009

manžel se mi pořád směje, že máme výbavičky tak na tři děti, jsem hrozná 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru