Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
21. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 21.8. UTZ
Murynka......čeká holčičku - 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 21.8.
Tercie.........našla // KO 24.8.
Papua......................29DC
Jaspina.....................15DC
Strouzek...................15DC
Sarlotta.....................11DC
Mimina.......................3DC
Farmi.........................2DC

kackark
21. srp 2009

Krásné dobré ráno 😵

Mury, fotečky jsou moc pěkné a je dobře, že vám princeznu definitivně potvrdili, alespoň máš klid 😵

Já mám za hodinu KO a manža má dovolenou, tak mám slíbené kočárky a postýlky, tak jsem zvědavá 🤐

Evi, moc na Tebe myslím a držím pěstičky, ať slyšíš jen samé přijatelné zprávy.

Marti, na Tebe a Natálku taky myslím a doufám, že něco vymyslí a pomoc bude rychlá 😵

murynka
21. srp 2009

dobré ráno

kači jééé kočárky a postýlky 😵 😵 to jsou krásné starosti 😉 tak si to užij a na kontrolu držím pěstičky 😉

evanek77
autor
21. srp 2009

krásné ráno vlaštovičky,
kači,
ty už kupuješ kosmetiku? to jsem pozadu 😀
dnes mi přijde poslední várka těhu věciček a pak už nenakupuju krom té kosmetiky a drobností jako nůžtičky a tak... manžel včera v praze koukal, kolik stojí ta naše postýlka nová a fakt jsme koupili dobře, tak jsem spokojená. Akorát jak jsou vedra a pořád větrám, tak k nám od nějákých sousedů lítaj moli, tak snad mi nesežerou kočárek, je v igelitu, ale stejně se bojím. Asi kouknu po nějákém prostředku proti molům 😉
děkuju za palečky, kupodivu jsem dnes klidná, snad mi to vydrží do těch 12.40 😀 😀 😀
mury,
téda, ty máš záběrů 😉 🙂 muselo to být včera krásné, viď?

evanek77
autor
21. srp 2009

jů a kači ještě koukám, že jsi zrovna na kontrole, tak rovnou mačkám palce, ať je všechno na jedničku s hvězdičkou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

murynka
21. srp 2009

ahojky evi nám toho ještě chybí 😅
nemáme postýlku a hlavně ještě nejsme přestěhovaný takže nic zařizovat nemůžu ☹
kosmetiku ještě nekupuji ani neperu 😅 ani věcičky jako výbavu nemám zdaleka všechnu 😀 😀
prostě to bude až tak po 30tt 😅 😅

ty záběry nejsou od dr.dal nám jednu fotku za každou další chtěl 150 kč 😕 😕
tak jsme stáhli program a já ty fotky udělala z videa sama a to jich ještě dost udělám 😀 😀 😀

evanek77
autor
21. srp 2009

mury,
to jsi šikulenka 😉 😉 😉
víš jak, já s tím, jak mne bolí záda už teď chci mít všechno nachystané tak, aby kdyby cokoli, tak stačilo sáhnout a bylo nachystáno 😉

murynka
21. srp 2009

evi já bych to taé chtěla ale opak to jde ☹ ☹ když nemáme ani ložnici nic nachystaného ☹

holky loučím se jedu do města a pak ukázat maloiu všem příbuzným 😀 😀 😀
papa

evanek77
autor
21. srp 2009

jasan, měj se pěkně mury 🙂

papua
21. srp 2009

ahoj Evi, Mury, Kaci, vlastovicky vsetky!!!!
Evi drzim dnes palce!!!!!!!!!

Mury: mala je super !!!!

ba111
21. srp 2009

Ahoj holky!
Muryyyy náááádhera!!! Je krásná!!! 🤐 😵

Tak já hlásím, že zcela opouštím hnesné papírové pleny a zcela přecházím na látkovky (bambusové a biobavlněné). Ty papírové jsou děsné. Malej furt opruzenej, odtlačenej od těch lemů... no hrůza. Pokaždě když jsem jej rozbalila, tak měl strašně teplej zadeček. Strašně se bojím toho, že by pak neměl děti. Všude se o tom píše. Takže my budeme látkovat. Za celou sadu na celé plenkové období zaplatím 8000. Takže ušetříme 20 000 a ještě malej bude spokojenej - a to je pro mně nejdůležitější 😵 😵 😵 😵

Evi, mně taky strašně v určitých měsících bolela záda a pak jako když utne - bolet přestaly a už jsem si to těhotenství jen vychutnávala 😵 .
Káťo, šťastné pořízení na nákupech a na kontrolu držím pěstičky 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

evanek77
autor
21. srp 2009

ba,
tak to jsem pak zvědavá na tvoje zkušenosti 😉 🙂
já mám ta záda bloklá vlivem těhotenství, měla jsem to i loni, neuroložka říká, že se těch bolestí zbavím teprv, až porodím 😉 😉 😉
papua,
díky, za hodinku budu vědět 🙂

jana.jaro
21. srp 2009

Ahoj holky 😉
Mončo taky látkujem a jsem hrozně spokojená.Malá nebyla ještě vůbec opruzená.Já používám čtvercovky(mám jich 30ks plus 10 mušelínovejch,ty jsou super) a k tomu takový krásný kalhotky 🙂 😀 ....malá ukázkahttp://picasaweb.google.com/AdamzBrna/Ema3Mesic...
😀 😵 dohromady mě to vyšlo na 2tisíce+prášek.

papua
21. srp 2009

holky kde ste vsetky?

Jani: Emka je taka nadherna! rastie ako z vody! Tie fotky kupacie su take roztomile 🙂, aj to video jak sa snazi dvihnut hlavicku 🙂, uzasne!

jana.jaro
21. srp 2009

díky papua 🙂 a jak je?

papua
21. srp 2009

ale normalka, cakam ci dojde mrcha, ak nie asi budem zajtra testovat, ale mam silny pocit ze dojde, citim to.... ☹

jana.jaro
21. srp 2009

papu držím hrozně pěsti 🙂 ony //se určitě brzo ukáží,když ne tet tak příští týden 😉 asi chce všechno čas,víš?

jana.jaro
21. srp 2009

příští měsíc

papua
21. srp 2009

Jani: ja viem, uz by to naozaj mohlo vyjst...Ak nie tento mesiac, tak buduci uz by mohlo teda ! 😉

evanek77
autor
21. srp 2009

jani,
malá je nádherná, ta fotka je naprosto úžasná 😀 😀 😀 😀

jana.jaro
21. srp 2009

Já jsem si každý měsíc říkala......aha,tak naše miminko nechce být panna,nebo váha....štír ....kozoroch...a čekala jsem které to znamení si vybere.Mimča jsou hrozně chytrý 😀

papua
21. srp 2009

Eviiii tak ako? uz mas vysledky?

jana.jaro
21. srp 2009

jo Evi díky,dělá hrozný kcichtíky 😀 ,jsem zvědavá kdy se bude řechtat...zatím se občas usmívá,ale nejde to ještě zachytit

evanek77
autor
21. srp 2009

papua,
no paráááda, protilátky se zvedly jen o trošku, tak zatím tomáškovi snad nic nehorzí, v 35tt se rozhodne, jestli mne nechají rodit přirozeně nebo ne 🙂

evanek77
autor
21. srp 2009

jani,
strašně jí to sluší, je takové to krásné výrazné dítě 🙂

papua
21. srp 2009

Eviii: no to su super spravy !!!!! tak len tak dalej 🙂...tesim sa velmi !!!!

evanek77
autor
21. srp 2009

papu,
já se těším na tvoje // 😉 😉 😉 😉 😉

jana.jaro
21. srp 2009

a já se těším,že je tady jinak všechno super 😀 😉 🙂 😵 pa pa

papua
21. srp 2009

Evi: no snazim sa tomu verit, furt sledujem nejake zmeny na sebe, ale okrem toho ze ma obcas boli brucho ako pri ms tak nic ☹, tak uvidime zajtra.....Stale si hovorim, ze ak mi meskala ovu a bola az na 19DC tak aj ms bude meskat asi....

evanek77
autor
21. srp 2009

no, já veřím, že už.... schválně zítra 😉 😉 😉 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru