Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

papua
21. srp 2009

holky musim utekat, Evi papapa a krasny vikend vsetkym!

evanek77
autor
21. srp 2009

papa, tobě také 🙂

mar26
21. srp 2009

Ahoj holky,

Evi krásné zprávičky 😵

ba obdivuju tě za látkování...já bych to fakt asi nějak nestíhala...malá je hodně chovací a mazlící a večer usíná po desátý a to pak nemám sílu moc na nic...přes den spinká tak tři hodinky...jinak pořád něco spolu děláme, snažíme se pást koníky atd.
Jinak jak ti Oliverek piřbírá? A od kdy pase koníčky?

mar26
21. srp 2009

Jani moc krásné fotky...malá je k pomuchlání 😵

Kačko těším se,že přijdeš s dobrými zprávičkami 😵 a ohledně Naty máš IP 😉

mimina321
21. srp 2009

ahoj moje bambulky 😵 🙂 už ste mi moc chýbali,idem rýchlo prečítať čo nové

mimina321
21. srp 2009

jani malá je kúzelná a šikulka krásne udrží hlavičku 😵
mury fotky sú pekné je to malá modelka 🙂
kači pekný nákup 🙂
papu moc moc držím palce,budeš dalšia//v tabulke 😵 🤐
terci tak ako tehulka?
strouži tak oliver je ale divoch 😀
evi a vy sa ako máte?

evanek77
autor
21. srp 2009

mimina,
nám kontrola dopadla líp, jak jsme doufali, tak jsme si za odměnu udělali s tomáškem špenát s hovězím a to nás uspalo 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
21. srp 2009

já už fakt myslím jen na jídlo a spánek 😀 😀 😀 😀

mimina321
21. srp 2009

evinka som rada,že ste dobre dopadli 🙂 😉 aby si nám ty nakoniec ešte neprenášala 😵

kackark
21. srp 2009

Ahoj kočenky,

byl to náročný den, ale jsme zpátky. Začnu tím lepším, malý má už 830 g a odpovídá téměř 27tt, hrdlo mám krásně uzavřené a dokonce 57mm, což se mi zdá až neuvěřitelné, dokonce se zdá, že i ten problém na ledvinkách se zlepšuje, takže Tadíkovi se daří dobře. Jen já zase zlobím, mám tlak 140/95 a dostala jsem na to tabletky a opět jsem poslouchala, jak se mám šetřit a být opatrná.

A k nákupům, ty tři kousky kosmetiky mám jen proto, že byla v akci a jinak to mám jako Evička, jelikož mě ta záda berou hodně, tak toho chci co nejvíce pořídit teď, než budu jako úplný hroch 🤐 Dneska se mi stal na nákupech takový trapas, že mě začala škrtit podprsenka, tak já si jí potají sundávala a strkala do kabelky 🤐 ale jinak bych asi omdlela. No a o kočárku je rozhodnuto, bude to V-Cross jen nevím vůbec co za barvičku a kombinaci, je jich prý 18 000 a my si nedokážeme vybrat. Máme matraci do postýlky oboustranou a snad příští pátek bude postýlka, neměli je na skladě a mají jich hodně zamluvených, tak nám jí už ani nezamluvili, doufám, že na nás v pátek nějaká zbyde.

kackark
21. srp 2009

Jo Evi a to nejdůležitější, moc, moc gratuluji k výsledkům, ani nevíš, jak jsem šťastná, že máš jen a jen dobré zprávy 😵 😵 😵

Mončo, za látkování Tě obdivuji 😵 Si super mamča 🙂

mimina321
21. srp 2009

kačenka skvelé správy,kontrola na 1 😵

kackark
21. srp 2009

Ahojky mimi 😵

Jsem moc ráda, že se Tádíkovi takhle dobře daří a leží si ve mně napříč tak, proto mám pocit, že kope všude 😀

mimina321
21. srp 2009

kači ešte si to musí užiť o chvílu mu tam bude tesno 🙂 bude to malí fudbalista 😀
teším sa s tebou,že tie obličky/ladvinky/sú v poradku.
dr narobili ti zbytočné starosti a stresy 🙄

kackark
21. srp 2009

Mimi, on neřekl, že je to úplně v pořádku (byl to jiný dr. než co na to přišel), ale neviděl to tak špatně, jako ten první, tak pro mě to prostě v pořádku je a hotovo 😉

evanek77
autor
21. srp 2009

kači,
děkuju, teda, copak tě ten tlak tak zlobí? A otíkají ti k tomu nohy nebo ruce?
je krása, jak ti k tádíkovi pěkně říkaj co a jak, já jsem malinko naštvaná, krom čípku (ale bez komentáře) a tlaku a moči se dnes na kontrole nic nekonalo, žádný UZ, osahání bříška, nic... a že by mi někdo řekl, jak je malej velkej, to už se ani neptám... jsem už ta data o svých protilátkách tahala z doktorky jak z chlupaté deky, zase měla nemluvný den ☹ a to by se měly dělat ty průtoky krve mozkem kvůli protilátkám co dva týdny...Jen mi řekla, že Uz se udělá 18.9., když jsem se ptala... jako že do té doby k ní ani nemusím 😝 Jen doufám, že se nic nezanedbá, dnes se fakt trochu zlobím ☹
jinak já tomáška také cítím napříč, nalevo šimrá ručičkama a vpravo kope a dělá boule patičkama 😀 😀 😀 😀
už se těším, která barvička kočárku zvítězí 🙂 🙂 🙂 🙂 manžel byl nakonec zlatíčko, že nebrblal a šel s tebou nakupovat 😉

kackark
21. srp 2009

Evi, tak to teda koukám, mě řekl vše automaticky a bez řečí, vůbec jsem se neptala. Já jdu na KO 11.9. a udělají mi u toho i cukrovku, blé.
Ruce a nohy mě jen občas svrbím, ale otoky jsou zatím naštěstí minimální a myslím, že tak důkladnou KO dělal hlavně kvůli tomu tlaku, chtěl vědět, jak se malému daří.
Jinak jsi dobrá, že poznáš, kde co Tomášek má, to já jen se vždy divím odkud ty kopanečky přicházejí. To Táďa leží obráceně hlavičku má vlevo.

No a z těch kočárků mám vážně zamotanou hlavu, těch možností je tolik, že se to ani nedá, ale obdivovala jsem manžu, jak se statečně těmi vzorník pral 😀

kackark
21. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Tercie.........našla // KO 24.8.
Papua......................29DC
Jaspina.....................15DC
Strouzek...................15DC
Sarlotta.....................11DC
Mimina.......................3DC
Farmi.........................2DC

mimina321
21. srp 2009

kočky moje s tými dr.je to niekedy horšie ako s počasím 😉 evi ja mám stres ked si pojdem k nej po kartu u nás si ju musíme peniesť sami 😝bude to trochu nepríjemné
kači snád sa ten tlak nezhorší

evanek77
autor
21. srp 2009

kači,
on tomášek je draka kope napravo děsně silně, zato nalevo je to jen takové ťukání, tak to beru jako ručičky. Včera jsem se bavila, mám sice kameru jen v rámci foťáku, ale to nešlo nenatočit, dělal mi na břiše pěkné boule 😀 😀 😀
na tvůj kočárek se těším 🙂 😉

mar26
21. srp 2009

Kačko gratuluji k dobrým zprávičkám z KO...až na ten tlak ☹ ...cítíš to na sobě? Snad si tě pohlídají a nebude to preklampsie .
Je super, že máte rozhodnuto o kočárku, nedáš si do alba jak vypadá? 🙂

tercie
21. srp 2009

Ahoj vlaštovky,gratuluju k úspěšným kontrolám 😵 Evi i Kači super výsledky!!!
Kači výběr kočárku schvaluju, mě se taky líbí, jen taky nevím jakou kombinaci...ale na rozhodování času moře 🙂 Akorát vím, že chci trojkolku 😉 líbí se mi pak na ní ten sporťáček, a super se s tím jezdí.

Papu, jsem zvědavá na testík 😉 zítra budu držet palce!!!!!!!

Mimi já se ještě moc těhu necítím, jen chvílema, dneska při nákupu v HM jsem měla návaly, a v noci už se budím a musím na záchod a sem tam mi něco smrdí, ale jinak nic nepozoruju.
V pondělí v deset kontrola, tak už chytám trošku nervíčka, aby bylo mrně OK.

mimina321
21. srp 2009

mar natalka je krásne bábo-chodím ti nakúkať do albumu ako rastie 😉
terci tak ti želám aby bolo celé tehu také pohodové 🙂na kontrolu budem držať palce 😵

kackark
21. srp 2009

Evi, tak to věřím, že si užíváš a Tomášek je přeci už jen větší, určitě má kolem 1kg, tak už pěkně řádí 😀

Marti, docela kolem mne lítali, tak si myslím, že podezření na preklampsii bohužel mají, ale mamka mi od babičky přiveze tlakoměr a budeme sledovat, léta dělala na kardiologii sestru, tak snad budu pod dobrým dohledem. Ale když jsem jí volala co mám za prášky, tak mě připravovala na to, jak mi po nich bude špatně, že můžou vyvolat i divoké sny a deprese, tak snad mě to mine. No a jak se cítím? Každý den je úplně jiný, někdy bych mohla hory přenášet, vařím, peču, peru, žehlím, jako by se nechumelilo a pak příjde den, že neudělám naprosto nic a cítím se divně celkově.
No a fotečku dát do albíčka nemůžu, protože mi pořád nevíme tu barvičku.

Terci, na tu čtyřkolku se dávají stejné sportovní kočárky jako na trojkolku a se čtyřkolkou se parádně zatáčelo.
No jinak ti přeji, že ti zatím nic není, nechci tě strašit, ale ono to třeba ještě příjde, ale to k těhu patří a stojí to za to 😉 A moc budu držet pěstičky, až půjdeš na KO.

kackark
21. srp 2009

Marti, teď jsem koukala, že máte trojkolku. Jak se ti s ní jezdí? A co máte za značku kočárku?

evanek77
autor
21. srp 2009

kači,
tak ještě že tě mamulka může ohlídat, nestraš s preeklampsií, ach jo ☹ 😝 snad se to nezhorší 😉 🙂

kackark
21. srp 2009

Evi, vždyť jsme bojovnice a jen tak něčeho se nezalekneme 😉
A to si se asi dnes ani nedověděla, jak by to bylo s případným dalším těhu, viď?

tercie
21. srp 2009

Kači já jsem tele, nějak jsem přehlídla ten tvůj tlak... tak hlavně ať ti to nedělá nějaký potíže... ale oni si tě pohlídají 😉
Mě se ten sporťák víc líbí na trojkolce, ale i ta čtyřkolka není špatná, uvidím, co budou mít, budem asi nakupovat v děťátku v Sokolově, ve Varech skoro nic není, ani obchod s těhu oblečením ani s věcma na mimi, to je bída... Já akorát nechci tu klasickou čtyřkolku.
S těma nevolnostma uvidíme, mě nic moc nebylo ani minulý těhu, nezvracela jsem ani jednou, jen sem tam náběh na zvracení ale vždycky jsem to rozdejchala, tak třeba teď to bude jiný, ani by mi to moc nevadilo, však jsem se na totěšila 🙂 tak teď to mám a beru to se vším všudy 🙂

Mimi děkuju, a já tobě držím palce ať brzo najdeš // 😉

mimina321
21. srp 2009

terci 😉 🤐

tercie
21. srp 2009

mimi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru