Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
27. srp 2009

jaspi ty chlamýdie jsou docela časté ☹ i já je měla nakazil mě bývalý pohl.cestou 😠 😠 ale vylečilo se to jedna dvě antibiotiky a podívej těhotná jsem 😉 akorát nevím jak vážné jsou ty plicní 😕 😕
jinak ty chlamýdie má opravdu hodně lidí k nám na oční chodili s miminkami od začátku narození opakované záněty pak se dělali výtěry a zjistilo se že to miminko chytlo od maminky při porodu a manželé pak koukali jako že je musela podvádět ale ono to tak není.......

jo jo mám di.zrcadlovku sony alpha A200 stála tuším v dubnu kolem 9 tis.se základním objektivem ale chtěla bych ten lepší který stál 5 tis. ☹ ☹ tak čekám až ho zlevní 😀 😀

mimina321
27. srp 2009

jaspi ten mail mi nejde otvoriť ☹ textovku mi zobrazilo,ale kuchynku nie

mimina321
27. srp 2009

musím odskočiť na poštu,niečo som objednala nechala som vyplatenie na mm a ten to zabudol poslať,no trapas ako sa patrí 🙄 hned to idem napraviť

jaspina
27. srp 2009

Mimi já jsem s tím včera taky bojovala - je to tím, že nemáš stažený program na otevírání programů pdf..

Mury, no na jednu stranu bych byla ráda, kdyby na to přišli a mě dali něco, že by to fakt pomohlo.. Už mě nebaví být častěji nemocná jak zdravá ☹ Pořád něco! A ty ATB když jsi brala, tak jsi byla na nemocenské? A bylo ti po nich dobře? Bráchovi žádné nezabíraly, až pak nějaké ze kterých měl hrozné křeče v břichu a bylo mu zle.. Z nějakého dlouhého marodění mám strach - nemá tady za mě kdo být a nejde to na dlouho zavřít.. 😒

murynka
27. srp 2009

jaspi ne ne chodila jsem do práce brala jsme je asi týden a měli jsme zákaz sexu 😅 jinak mi nic po nich nebylo 😕 😕

maova
27. srp 2009

Ahoj holky, děkujeme za pochvalu fotek 🙂 Bylo tam fakt krásně a na tom skůtříků to bylo super, že jsme viděli hodně věcí a tak bylo co fotit 🙂
jaspi, máme Nikona D60 a dva objektivy. Šetřili jsme na něj už hodně dlouho do prasátka, že ho vždycky koupíme, když se miminko narodí. A teď už na něj bylo, tak jsme si ho před cyklodovolenou koupili.

mimina321
27. srp 2009

Mao robí velmi pekné fotky 😵 bola to dobrá kúpa
máte ich krásne ako pohladnice

papua
27. srp 2009

Ahoj lastovicky moje! ako sa mame?
Mao: naaaaaaaadherneeeee fotky!

mimina321
27. srp 2009

ahoj papua 🙂

dracekmracek
27. srp 2009

ahoj vlaštovky tak kontrola celkem v pořádku,malinký sice naléhá hlavičkou ale čípek je ukázkový tak paráda 😵 bohužel to paní doktorce nefotilo a zrovna byl tak krásně otočenej 🙂 zítra jdeme na 4D tak se moc těšíme 😵 už jen dvě kontroly a jdeme do Motola to je mazec 😕 a malinký má náhodou 860g,tak nevím jak nás tady měřili 🙄 a já za minulý týden přibrala 2kg,ono se není čemu divit každý mě vykrmuje 😀 tak jsem od začátku těhu na +2kg

mimina321
27. srp 2009

katuška moc som na vás myslela ako sa máte vidím,že je všetko ok posielam velké obajtie a teším sa s vami 🤐 😵

dracekmracek
27. srp 2009

mimi děkuju,nemohla jsem se ozvat dřív spala jsem u kamarádky v Praze abych večer nemusela domů 🙂 paní doktorka byla moc hodná,moc mě povzbudila tak jsem klidnější 🙂

a jakpak se máš?

mimina321
27. srp 2009

ujde to teším sa na predlžený víkend ideme na termálne kúpalisko a na vílety už sa neviem dočkať 😅
tak sa pekne šetri Lukášek krásne podrástol 😵

mimina321
27. srp 2009

tak pá kočky zase zajtra 🙂 idem pracovať 😝

jaspina
27. srp 2009

Kači mám radost, že jste s Lukym v pořádku! 🙂
Mao přítel si koupil hned tak před 5ti ? rokama ten malinký Canon - je asi jak krabička cigaret nebo i menší, tehdy stál 10 000 a nemá skoro žádnou paměť.. No a ty fotky z něm jsou taky na prd.. Mě se s tím, jak je malý i blbě fotí. Doufám, že jednou taky koupíme pořádný!

evanek77
autor
27. srp 2009

ahoj holky,
jsem zpátky z města, už je zase vedro na padnutí.
dráčku,
paráda, mám z vás s lukym velikou radost, jen tak dál 😉 😉 🙂
jaspi,
snad ti už konečně na něco dojdou a pořeší to, no a pak miminko přijde samo 😉 😉 😉
k foťákům je mazec, jak jdou ceny dolů. Já mám sony do kapsy, co stál před 4mi lety 10tis a dnes stojí půlku, no ale když chci lepší fotku, tak fotím manželovým, co jsme si kupovali před dvěma lety ke svatbě a stál jen o dva víc, také sony, ale už taková polozrcadlovka a rozdíl je tedy obrovský 🙂 jinak nedáme dopustit na polarizační filtr, doporučuju 😉

jaspina
27. srp 2009

Evi a co dělá ten filtr? Ten se přikupuje?
Holky jak jsem měla ten návrh kuchyně (ten stolař se přiženil a teď je soused..) tak on napřed říkal, že to bude stát tak 45tis a že 60tis je maximum, kdyby tam byly všecky ty vychytávky.. No přidaly se sice 2 skříňky pod okno, ale najednou, když jsem spolu včera mluvili, tak už byl na 80ti zhruba.. Což mě zarazilo - docela skok..
Tak jsem volala kamarádce a ta mi dala telefon na kluka, který jí dělal nedávno kuchyň a že jí je přes 5m a platili 25tisíc. My máte 4,2m toho, kde jsou skříňky i nahoře a 3,4m toho, kde jen dole.. tak jsem mu poslala ten návrh, ať mi to schválně nacení.. Je mi to blbé, že s tím sousedem už jsme se v podstatě domluvili, ale pokud se ta cena bude výrazně lišit, tak na něj kašlu.. Udělaly by jste to taky?

evanek77
autor
27. srp 2009

jaspi,
udělaly, víš, soused to asi trošku zkouší 😉
jo jo, filtr se dokuppuje, u každé značky stojí jinak, u sony to bylo okolo 2tis, ale fotky z hor nebo od moře (všude, kde je hodně světla) jsou s ním nádherné

jaspina
27. srp 2009

Víš, je mo to blbé - že se známe, ale přijde mi taky, že to zkouší - protože jak řekl tu původní sumu 45t, tak já jsem se tvářila jakože v poho, že jsem čekala víc...

ba111
27. srp 2009

Včera jsem byla celý den pryč a tak jsem nemohla na koníčka ☹ a tady se povíííííídalo 😀 😀 😀 . Byli jsme v Ikea s kamarádkou i Oliverkem. A taky jsem si koupila něco na sebe ... na ty křtiny. Koupila jsem si šmrncovní overal. No a byl za super cenu - sleva z 1000 na 250 Kč, tak mám radost, že jsem nic neutratila. Akorát v Ikea - 1600 Kč - znáte to... kupujete kupujete a u kasy se divíte 😅 😅 😅 😅 . No a taky jsem koupila Oliverkovi tepláčky 😵 😵 😵 😵
Vidím, že se máte všechna dobře... mám radost!!!! 😀 😀 😀
Dráčku, z tebe mám obrovskou radost a nepřestávám držet palečky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
27. srp 2009

moni,
to budete na křtinách krásná rodinka 😉 🙂

dracekmracek
27. srp 2009

moničko krásné fotečky Oliverka 😵 😵 😵 je nádhernej!!!!

mar26
27. srp 2009

Ahoj holky,

jsem moooc ráda, že se všechny máte dobře 😵 😵 to se tak krásně čte!

Marti krásné fotečky! Je fajn, že se dovča povedla 😵

dráčku mám z vás mooc velkou radost 😵

My včera byli na výletě na Konopišti a super 😵, Natynka spinkala skoro celou dobu, dali jsme si na zahrádce obídek a doma ještě dospávala, selkem spinkala pět hodin a dneska jsem byla malou ukázat v práci, vyřídit nějaké věci,zase jsme šli na obídek, na nákup a domů...Natalinka zase spinkala 🙂
Teď doma byla malinko protivná,ale vanu si moc užila a usnula mi u kojení na kojo polštáři 😅

mar26
27. srp 2009

jo a očičko už má Naty skoro zdravoučké ...pomohlo jí to hodně rychle 🙂

kackark
28. srp 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 1.9. KO
Dracek........čeká chlapečka - 4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Jaspina.....................22DC
Strouzek...................22DC
Sarlotta.....................18DC
Mimina.......................10DC
Farmi..........................9DC
Papua........................3DC

kackark
28. srp 2009

Krásné dobré ráno,

přesně jak píše Martinka, jsem moc ráda, že se všechny máme relativně dobře a nic strašného nás netrápí 😵

Marti, je príma, že očičko se Natynce takhle rychle hojí, moc často na vás myslím 😉

Jaspi, té plicní formy chlamydií bych se tolik neobávala, četla jsem, že se z krve zjistí, že jí v průběhu života prodělalo 70 až 90 procent lidí (většina o tom ani neví). Mě zabrala hned první antibiotika a manža s tím bojuje pořád, až to vzdali a řekli, že je lepší, ať se s tím jeho tělo pobojuje samo. A bude lepší, když se na něco příjde, vyléčí se to, a tobě zmizí všechny ty protivné příznaky a podaří se ti otěhotnět 😉

Kači, ani nevíš, jak jsem šťastná, že jsem si tu od Tebe mohla přečíst takové krásné zprávičky.

Marti, mám otázečku, kdybych teď přešla k jiné zdravotní pojišťovně, jaký by s tím byl problém. A kam bych to kromě dr. musela hlásit, když jsem v ochrané lhůtě a vlastně ani nevím, kdo za mě zdravotní pojištění platí.

strouzek
28. srp 2009

ahoj povídalky ani zkouším dočítat všechny stránky. dneska jsem tu na skok, jdu k našim na koprovku a doma musím uklízet protože takový bordel tu už nebyl hooodně dlouho.

strouzek
28. srp 2009

dráčku krásné zprávičky akorát ty kila holky jak to děláte??? já včera koukala do zrcadla a byla jsem v šoku 😖 😀 chci vidět jak budu jednou vypadat třeba ve 30 tt 😀 😀

mar a co měla natálka s očkem? moje neteř (má cca 7 týdnů) měla taky něco s kanálkama tak jí vzal brácha na oční a doktorka vzala jehlu že jí napíchne něco ale ta jehla jí vyjela že fakt kousek a měla to v oku, všem prej zatrnulo ale brácha se z toho šoku sesypal,začlo se mu dělat zle takže ho museli odvést na záchod a seděl tam hodinu než mohli odejít. no jo pak pošlete chlapa k doktorovi, my včera objevili kocourovi že mu podrůstají zuby pod mléčnýma a měli jste vidět manžu jak hysterčil naštěstí se nějakým zázrakem ty zuby do rána kocourovi vytrhli takže nemusíme k veterináři.

jaspina
28. srp 2009

Hezké ráno,
Kači já si právě pamatuju, jak to bráchu v lednu naprosto složilo, hrozně kašlal, měl horečky a blbě se mu dýchalo. Vždycky když už mu bylo líp a jen třeba šel před dům, tak zas horečka.. ☹ Ale mu to asi vyloženě řádilo na těch plicích - mě pokud bych je měla, tak asi nejvíc ty oči.. Uvidíme.
Přemýšlím i nad tím, že bych si koupila v rámci posílení imunity Wobenzym - akorát je drahý..
Normálně vám musím napsat, jaký jsem blbec 😀 Známý říkal, že na bolavé ucho je dobrý česnek - že to vytáhne. No on myslel dát tam kousek do něčeho zabalený.. Nic méně já - nechtěla jsem troškařit, tak jsem rozmačkala 3 stroužky a v té šťávě pořádně oráchala vatu a nacpala si to do obou uší 😀 řeknu vám - nedělejte to 😀 😀 😢
Jo a taky jsem se vztekla, že jsem si uvědomila, že ten stolař mi rozmluvil v podstatě všecko, co jsem v kuchyni chtěla mít. Já vím ,že prolis se už moc na dvířka nedává, ale mě se to prostě líbí a přijde mi to útulné. Stejně každá módní vlna za chvilku přejde a v malinko starodávném stylu to může být vždycky..A hlavně - budu v té kuchyni já a né on, tak bude podle mého. Dnes jsem napsala nějakému týpkovi, co navrhuje kuchyně - ať mi napíše cenu a dala bych to udělat mu. Viděla jsem jeho práce a líbí se mi. Má je tuším na www.stolarstvi-lipa.cz
v galerii kuchyní.

kackark
28. srp 2009

Jé, ahojky strouzi 😉
Já mám nahoře v podstatě deset kiko (když budu počítat, že jsem na začátku 3 kila zhubla) a vůbec to neřeším 😀 😀
Jinak, taky jedu dneska na koprovku k mamce, a už se moc těším, hlavně na ocet 😀 😀 😵
O úklidu mi ani nemluv, ale jak se mám šetřit, teď s tím pozorováním tlaku, tak se mi do toho nechce, ale příští týden budu asi bez auta, manža dá na opravu svoje a to bude rodeo, konečně se na to vrhnu 😉 🙂

Kačenko, užij si dneska 3D a přeji vám krásný zážitek 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru