Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
2. zář 2009

kači, 😉

kackark
2. zář 2009

Poslední dobou si toho prožila víc než dost, a dokonce se těšila i na směny. Nemůžu se dočkat, až jí budu moc zavolat, jak probíhal první den v práci 🙂

evanek77
autor
2. zář 2009

kači,
hlavně, až si poprvé pochová vnoučka 😉 🙂

kackark
2. zář 2009

To určitě 😵 Jen jí asi trochu mrzí, že rodit chci v jiné porodnici, ale najevo mi to nedala.

evanek77
autor
2. zář 2009

kači,
a nechceš to přehodnotit? Vždyť by bylo nádherné, aby mohla být u toho 🙂

papua
2. zář 2009

ahoj babulky! tak ako sa mate? my sme mali vcera na SR volno, tak som oddychovala trosku 🙂

Jaspi: drzim palce aj tak! A co sa toho auta tyka, tak urcite je lepsi Ford mondeo, ale Citroen je lacnejsi 🙂. Ale vies, vsetko zavisi aj od toho ci chcete kupit nove auto, alebo ojazdene, pri novom je to viac menej jedno, lebo mas zaruku, ale ja by som urcite isla do Fordu, co sa kvality a komfortu tyka.......Moj nazor🙂

evanek77
autor
2. zář 2009

papua,
vy těch svátků máte trochu víc 😉 🙂

kackark
2. zář 2009

Evi, ono to je tak, že v podstatě ta nemocnice kde dělá je pro mě od doby, kdy jsem tam ležela na gyndě a potratila naprosto nepřijatelná, přístup dr. byl otřesný a od té doby mám jasno, že právě tam rodit nechci 😖 A navíc, kdyby měl malý přece jen problémy s těma ledvinama, tak bych chtěla, aby o něj bylo dobře postaráno a to mi okresní nemocnice asi nezajistí.

kackark
2. zář 2009

Papi, ahoj 😵

papua
2. zář 2009

Ahojky Evi, Kaci 🙂

Evi: no mame a o dva tyzdne zase 🙂, huraaa!

jaspina
2. zář 2009

Ahoj Papu - my by jsme kupovali jeté a tam bych řekla, že Mondeo je levnější.. ale ten kámoš co by nám dotáhl auto v případě, že by jsem brali ze zahraničí je automechanik a říkal, že ty Mondea jsou dost kazivé.. I když to stejně záleží na tom, na jaké auto trefíme..

farmarska
2. zář 2009

ahoj holky, co u vás nového?
jé koukám, že včera bylo v SR volno 😨
já ho mám taky, už od prvního potratu, kdy mne propustili z práce, ale ted po půl roce se konečně zase něco rýsuje, už jsem byla na pohovoru, tak uvidím, jak to dopadne, do konce týdne by mi měli dát vědět 🤐

jinak vám povím, že já mám ted snažílkové období. Dorazily mi i ty ovu testy, tak už třetí den testuju. čárky jsou dvě, ale ta jedna pořád o dost slabší. Myslíte, že má cenu se ted snažílkovat, nebo mám ještě pár dní počkat? se bojím abych si manžu nevyplejtvala 😀 ale taky se bojím aby mi dřív nedošly testíky, už mám jen 4 😅 než tam budou pořádný tlustice. Neměla bych radši teda testovat od ted ob den? co myslíte..

jaspina
2. zář 2009

Farmi klidně ho znásilni - spermijky si tam počkají 😉

evanek77
autor
2. zář 2009

farmi,
jaspi má pravdu 😉 😉 😉
kači,
tak tohle víc než chápu, já to mám naopak, pokud bude mít malej problém, tak do mé "nenáviděné" porodnice musím... ale jen když bude malej ok

mimina321
2. zář 2009

ahoj moje štebotajky 🙂 tak som vás dočítala 🙂
no včera sme veru mali sviatok brala by som to každý týždeň 😀 😀 😀
a včera som mala ovu presne na 14 deň 😲 😲 🙂 🙂 všetko je poistené ako sa patrí 😀 😀 😵
jaspi my máme fiat punto,ale môj sen je ford ka-ten ako pre mňa 😅 a inak do piatku držím palce 🤐
farmi čítala som na nete najnovšiu štúdiu čím častejšie sa snažilkuje tým sú spermie kvalitnejšie 😕 😕 prišli na to pred nadávno vaeci z austrálie,tak ho môžeš ,,vyšťaviť,,aj viac krát za deň 😀

mimina321
2. zář 2009

bože píšem ako hotentot 😝
kačka návlečky nieje problém,koncom mesiaca by mali byť,len neviem ako by to bolo s poštovným

kackark
2. zář 2009

Mimi, a já zase nevím jak by to bylo s penízkama, jak bych ti poslala eura 😖
Jaspi, tak jsem se manžela ptala, a odpověděl jak jsem předpokládala, že by šel do fabie, prý by se dala sehnat kolem 80 tis. Kufr bude mít větší ford, ale prý dost a hodně hnijou. Určitě by se na nákup vzal s sebou nějakého automechanika.

mimina321
2. zář 2009

kači to sa v pohode dá už som si tak posielala s mar aj mao 😵 ked budeš chcieť zoženiem
inak ovu mám na 100%z lavej strany poriadne ju cítim 😎ten folikul bol asi xxxl 😀

kackark
2. zář 2009

Mimi, to je moc dobře, já už se holky tak těším, až zahlásíte // 😵 A budete se nám pod vánočním stromečkem fotit s bříškama 🙂

evanek77
autor
2. zář 2009

já se s těšením přidávám ke kačce 😉 🙂

mimina321
2. zář 2009

kiež by si mala pravdu,viac darčekov by som vôôôôbec nepotrebovala 😉

kackark
2. zář 2009

Mimi, to naprosto chápu 😉
Evi, co dneska provádíš? 🙂

kackark
2. zář 2009

Holky, hodila jsem do inzerátu sadu na melírky, kdyby jste měla některá zájem 😉
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

evanek77
autor
2. zář 2009

kači,
já se dnes flákám, jsem od víkendu nějáká nachcípaná, tak pospávám a polehávám, o víkendu jsme zvaní ke znamým na grilování, abych byla fit. On je manžel celý týden v praze, tak nic nemusím 😉
jinak s barvičkou, já nemám vlasy barvené od ledna a asi je ani barvit nebudu, jen bych před porodem měla stihnout ostříhání, ale pořád to odkládám 😀 😀 😀 holt divoženka....

kackark
2. zář 2009

Evi, možná že melíry nemám ještě déle než ty, pořád jsem to odkládala a v těhu se barvit nechci. No a se střiháním je to tak, že se mi nechce ke kadeřnici do toho smradu a nemám nikoho známeho, kdo by mě ostříhal, tak to bude muset vydržet asi až po porodu. Vypadám děsně 😝
Jen odpočívej maminko. A co ruce, lepší se to trošku. Zkoušela sis je masírovat molitanovým míčkem? Mě to trošku zabírá.

farmarska
2. zář 2009

mimi já bysem i vyšťavovala, ale bojím se , že na toho mého je to i obden moc 😅 😝 😝 bych ho musela leda zamknout doma, nepouštět nikam z ložnice a znásilnovat 😀 😀 ale to se zase bojím, že by mne pak zabásli 😅 😀 😀 takže radši budu promejšlet každou soulož 😀 😀 😀

evanek77
autor
2. zář 2009

kači,
zkouším nesolit podle rady šarlotky a ulevuje mi ledová voda, tak mi to přijde krapítek lepší, ale může to být i tím, že zkrátka ležím...
a s vláskama jsem na tom koukám stejně 😀 😀 😀

kackark
2. zář 2009

Evi, jen hezky lež a odpočívej, ani se nedivím, že jsi po tom víkendu utaháná, muselo to být náročné.

evanek77
autor
2. zář 2009

kači,
ono spíš všechno dohromady, přeci jen teď s manželem řešíme dost starostí a ono se to nezdá, ale člověka to vysává... Ale tak to v životě je, jsou období, kdy je toho víc a pak zas období, kdy to letí a všechno se daří 😉 🙂
vím, že bych se neměla flákat, ale uklizeno je, vyžehleno je a když ležím, nebolí mne záda a ty otoky jsou mnohem lepší, tak se rozmazluju, po porodu nebude čas
ono jestli manžel nastoupí do nové práce v praze, tak po porodu nebude moci být se mnou... moc mu držím palce, ale je mi smutno, že my s tomíkem za ním budeme moci jít až za rok, dřív všechno nevyřídíme. ale hlavní je, aby mu vůbec nějáká práce dopadla, má dost specifický obor

kackark
2. zář 2009

Evi, je to tak, chvíli si připadám, jak je vše perfektní a daří se, a pak příjdou dny, kdy se vše bortí pod rukama a vlastně člověk ani neví proč. Moc vám držím pěstičky, ať vše dopadne k vaší spokojenosti a hlavně, ať si manžel vybere práci, která ho bude bavit a naplňovat, aby byl šťastným tatínkem 😵
Ty jsi taková pilňoučká, máš pořád uklizeno, to se o mě říct teda nedá 😝 Jsem dost unavená, tak dávám přednost odpočívání.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru