Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
21. zář 2009

mimi🙂 jojo a to jsem nepočítala oblečení vůbec. kočár, postýlka, košík, povlečení, matrace,vanička, lehátko do vany, deky, osušky, fusak, matrace do kočárku, peřinky do kočárku, zavinovačky, kosmetika, přebalovací pultík molitanový, teploměr, hřeben, kojící polštář, autosedačka, kolotoč nad postýlku.... atd....🙂))
schválně si to zkuste schovávat ty paragony a pak sečíst 😲 😀 ale další děti už budou levnější🙂))))

mimina321
21. zář 2009

takže som objednaná na piatok,som strašne zvedavá ako to dopadne 😕 hned odtial idem do práce takže vám to poreferujem až v sobotu 😵
dúfam,že to nebude taký prístup ako u dr.čo k nej chodím teraz 😒

mimina321
21. zář 2009

sarlott mne možno k tomu pribudne položka za ivf,ale mať bábo je k nezaplateniu-nech to stojí čo to stojí 😵 😵
no ale toto ma presvedčilo,že pomaličky môžem nakupovať nejaké kúsky v neutrálnej farbe 😉

mimina321
21. zář 2009

no kočky musím sa rozlúčiť,práca čaká 😝 s vami by som ale ostala radšej 🙂

sarlotta
21. zář 2009

mimi, mám pocit, že změna gynekologa zatím každé snažilce prospěla🙂))) takže určitě to bude fajn a miminko na sebe už nenechá dlouho čekat, neboooooj. 😉

jaspina
21. zář 2009

Mám tu šéfa - teď je na moment pryč..
Mimi - já když srovnám bývalou doktorku a tuhle... Měla jsem odejít už dávno!
A s tím bolením břicha jsem to zakřikla - dnes mám křeče jak prase a asi i ovuhlen - teda určitě 🙂
Ale přijedem domů až večer... No ale snažili jsme se dopředu a doktorka říkala, že nejlepší je to 36hodin po Pregnylu..

sarlotta
21. zář 2009

jaspi, tak držím palečky, to by bylo aby nebylo 😀 😎

jaspina
21. zář 2009

Šarlot - prostě buď do vánoc jo a nebo laparka. Nechávám to osudu.. Nemá smysl se tím fakt trápit..

murynka
21. zář 2009

ahojky holky 🙂

strouzi že by pohyby to je super gratuluji 🙂 😵 😵

kači evi jak je???

já se dnes necítila dobře ☹ celé dopolko jsme prospala 😒 ted manžel přišel na oběd a já v posteli 😀 😀

jaspi doufám že jste se snažili poctivě když ta ovu byla 😉 😀 ??!!

k tim penízkům ano i my doposavad dali už nějakých 40-50 tis. 😅 a to nemáme ještě vše je to docela masakr 😝 😅

farmarska
21. zář 2009

ahoj frajerky, tak jak se tu máte? 😉
my právě dorazili z tý genetiky.výsledky ale hned nejsou, prý to posílají poštou a chvíli to trvá, tak se prý nemáme leknout, že by na nás zapoměli. Jinak to bylo v poho, jen to čekání tam bylo strašně dlouhý 😝 těch lidí tam mrtě 😝
sperma bylo taky v poho manžel to zvládnul těsně před Hradcem, v autě 😀 🤐
tak ted už jen čekat a čekat a čekat.........
tak a já jdu dočíst a pak odpočívat, jsem nějaká zdrchnutá a i ospalá, je to nezvyk takhle brzy ráno vstávat po takový době 😅 😅

jo kačí napiš mi pak prosím do tabulky 1DC 😢 😢 dozazila bestie 😔

kackark
21. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 24.9. KO
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Papua........................27DC
Jaspina.......................17DC
Sarlotta......................14DC
Mimina........................4DC
Farmi..........................1DC

kackark
21. zář 2009

Ahojky holky,

konečně jsem dorazila, jsem docela dost utahaná, vyčerpaná a momentálně (promiňte to slovo) nasraná - šla jsem si umýt ruce do koupelny a zjistila jsem, že v čerstvě umyté koupelně, ve vaně, atd. se prošla kočka - venkovní. Mám toho plné zuby, buď budu vraždit nebo dostanu infarkt 😠

Farmi, to je dobře, že jste to takhle zvládli a výsledky budou dobré, uvidíš. Musím vás dočíst.

evanek77
autor
21. zář 2009

kači,
ach jo, to bych byla nepříčetná....

jaspina
21. zář 2009

Kači - to mi trochu připomíná Na samotě u lesa.. Ale musí to být na palici - to fakt věřím!

kackark
21. zář 2009

Jaspi, je to tak. Jenže tomu filmu jsem se smála a tohle mi k smíchu nepřipadá. Odnese to chudák manža, já nemám sílu to celé znova uklízet. Děda mu nejdříve pěkně zapíral, až pak ho do koupelny odvlekl, tak se otočil a beze slova odešel. Holky, až tu bude Tádík neumím si to představit.
Evi, nepříčetnost je přesně to správné slovo.

kackark
21. zář 2009

Nejhorší je, že už 14 dní chodím a stěžuji si, jak mě štípou oči, už mi je jasné proč. Do teď jsem neměla důkaz, ale dneska měla kočka smůlu, že jsem se myla ráno, tak ty ťápoty jsou všude - vana, sprcháč, umyvadlo, podlaha. Prostě všude.

mar26
21. zář 2009

Ahoj holky,
nějak jsem nestíhala 😅

Kačko některé švestičky už jsem musela vyhodit,ale na koláček v pohodě zbylo a byl výborný..děkuji moc ještě jednou 😵

My včera jeli k babičce a tetě do Rokycan,byla tam i sestřenice s manželem a Adámkem,ten šel letos do 1 třídy. Bylo to fajn,krásné počasí,tak jsme byli na zahradě..Naty moc nespala,ale byla celkem hodňoučká.
Na to že ze soboty na neděli moc nespinkala,tak dneska si to zase vynahradila a teď taky spinká.

Nevím jestli stihnu dočíst..jste hrozně upovídaný 😀

Něco důležitého? Abych nepřehlédla náhodou 😅

mar26
21. zář 2009

strouží gratuluji k pohybům a brzy to bude kopaneček 😵 ...to je tááák krásné 🙂

kackark
21. zář 2009

Martinko, tak alespoň, že si z toho koláček zvládla, to jsem ráda 😵 Je to škoda, že jich to nezvládlo víc, snažla jsem se vybírat ty tvrdší, ale asi cestu měly holky náročnou 😀 😀

Jinak, prosím o radu všechny zkušené, jak bych poznala, kdyby mi odtekla plodová voda? Včera jsem měla takovou nehodu, že jsem tak tak nedoběhla a měla jsem pocit, že se spustil proud na dvakrát. Omlouvám se za popis, nevím jak to napsat. Ale doufám, že jen svěrač povolil dřív než bylo třeba a Táďa je v pořádku. Dneska mě trošku pálí nahoře bříško, jako pod žebrama, ale snad to s tím nesouvisí.

evanek77
autor
21. zář 2009

kači,
jak voda jednou rupne, tak pak už prosakuje pořád, tělo si tvoří novou a novou, měla bys žízeň, jak by ji potřebovalo vyrábět.

kackark
21. zář 2009

Martinko, to je dobře, že je Natynka taková kouzelná a rozumná princeznička 😵

mar26
21. zář 2009

Kačko nebýt naší blbý pošťačky,tak by to bylo v pohodě...taky jsem si to s ní už vyříkala,pěkně se vymlouvala,že o něm nevěděla. Ha ha,už se mi to stalo víckrát.

Myslím,že by si odtok vody poznala..no ona když voda praskne,tak odtéká jako by už pak pořád-i když hlavička trošku klesne a jako by to zase zašpuntuje. Tak že pokud je to dneska v pohodě,tak to byla fakt nehodka 😉
A kdyby prdla bylo by toho docela dost 😀 ....v obýváku manža vytíral pořádnou kaluž.

Kači a co doma? Vše v pořádku?

evanek77
autor
21. zář 2009

jsou dva druhy, buď rupne nahoře a pak to prosakuje, ale nejde zadržet, takže by ti stékala po stehně, nebo rupne nad čípkem a tam to naráz hrkne víc, pak to ucpe hlavička, pokud je táďa už hlavou dolů a dál už to prosakuje... měla by být narůžovělá, do zelena znamená problém.
Ale co popisuješ, byla asi jen nehoda, také mne to trápí, kýchnout víc, tak letím 😝

kackark
21. zář 2009

Žízeň mám, ale to snad bude tím vedrem. Já totiž mám pořád problémy s těmi výtoky, tak by se mi špatně poznávalo, zda po kapkách neuníká.

evanek77
autor
21. zář 2009

kači,
podle toho, co se kde píše, by to kapky fakt nebyly... jinak vím, že jak mi loni vodu praskli v porodnici, tak to byl tak litr naráz, jsem nechápala 🙂

kackark
21. zář 2009

Jste moje zlatíčko, ještě že vás tu mám. Jsem teď docela ze všeho vynervovaná.
Mě zarazilo, že jsem měla pocit, že spíš tečo jako dva proudy, doběhla jsem, ale poslepu, na rozvícení nebyl čas, tak jsem neměla možnost vlastně pozorovat co se děje 😀 😀

Marti, díky za optání. Musela jsem jasně nastavit pravidla a vysvětlit přes jakou hranici nejsem ochotná jít a riskovat, tak doufám, že to bude fungovat. A co se týká těch bodů co je potřeba zařídit než se Táďa narodí, tak mám slíbeno, že to není problém. Tak nezbývá než čekat a pozorovat, jak to funguje v praxi.

evanek77
autor
21. zář 2009

jinak od prasnutí vody je čas 24h (pak je riziko infekce), takže to už by se mezitím ukázalo 😉

kackark
21. zář 2009

Evi, já se zase uklidňuji tím, že mě voda v porodnici rupla těsně před samotným porodem, tak to už by se asi začalo něco dít. Chudák ta holčina co ležela vedle mě, tak měla ruplou vodu už dost hodin přede mnou, ale rodila ještě pár hodin po mě a vyvolávali nám to nastejno.

kackark
21. zář 2009

Jsi hodná, že mě takhle uklidňuješ, taky si myslím, že už bych to na sobě nějak cítila, přece není snad možné aby praskla voda a nic dalšího se nedělo. Táďa si spokojeně kope. Jen mě navrchu to bříško pálí, ale to bude spíš asi tím, jak se zase vytahuje, teda pardon, roste 😀 😀 😀

mar26
21. zář 2009

Kačko tak alespoň,že se to v klidu snažíte nějak řešit,mám radost a snad to bude fungovat 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru