Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
22. zář 2009

strouzek 😀 😀 😀 neboj sama na ní za chvíli půjdeš 😎 😀 😀
budu 32tt dle MS takže 8tt před porodem ale prý už mi to napíšou 🙂

strouzek
22. zář 2009

jj 8 tt před porodem se chodí může se prý 6-8 před termínem. no jako kdy na ní půjdu já to nevím, však jsem to tu psala dle šéfa mám jít do porodky přímo z práce 😠

sarlotta
22. zář 2009

strouži no joooo houby femibion... nejlepší je vodka 😀 😀 😀 😀

wrtulka
22. zář 2009

murynko moc děkuji..
snad se brzo dočkáme..

evanek77
autor
22. zář 2009

mury,
dobře děláš 8tt, než to naši zákonodárci poškrkají 😉 😉 😉
já jdu až 6tt, podle doktorky to tak má z Pnky být...
u nás vykouklo sluníško, tak jdu mámě do bytu pozalívat kytky, mějte se tu 🙂

murynka
22. zář 2009

evi to jsme si nevymyslela já 😕 😅 ale dr mi to sám určil prý když máš dlouhou PNku můžeš nastoupit i 8tt před porodem 😕 😅 tak mi to dnes bylo řečeno....
mě je to fuk kdy jdu stejně to poškrtají všem 😉 akorát ješět stihneme to porodné 😀 😀 😀

strouzek
22. zář 2009

Jj šarlot, houby femibion, pořádná dávka vodka a megadepka to je ta správná kombinace. U nás byla chyba že jsme ty dlouhé měsíce předtím byli v době ovule v pohodě a depkovali až před mrchou, zato teď nervy a depky od začátku cyklu a největší vrchol deprese byl právě při ovuli páč se mi narodila neteř a celá rodina se nad malou rozplývala a do nás rýpala kdy už my. Právě v den co jsem otěhu byla oslava kde se slavil synovec a ta narozená neteř a jak jsem viděla dojatého hrdého bráchu a smutného mého manžu tak jsemse fakt psychicky složila. Pak ještě mého taťku nenapadlo nic lepšího než do mě začít rýpat kdy už my jestli nejsem schopná otěhotnět po takové době , tak jsem vyletěla že si neměl udělat takovýho lempla a že kdyby to šlo si objednat mimi v katalogu dávno už ho mám. Pak naši odešli a brácha mi začal nalívat prej musím spláchnout depku, doma jsem se ještě dalšíma vodkami doživila a už to jelo. No ale hlavní je výsledek no ne? 😀

jaspina
22. zář 2009

Holky vy jste toho napovídaly.... No už jsem to přeletěla, ale musím teď ještě dodělat nějaké poukazy.. 😝
Jinak Pilatess super - vždycky se mi tam nechce a pak se mi tam líbí..
Strouži - můj šéf mi ani nemusel snižovat plat a stejně je pořádně bídný! Ale on si myslí, že když mi do každé výplaty dá o 50kč víc, tak mám prostě pořád vyšší plat a hotovo 😠 Ale teď jsem mu vyhrožovala, že uteču jinam - ale myslím, že z toho zas budou jen sliby..

kackark
22. zář 2009

Mury, já jsem ale tele, myslela jsem si, že máš KO až zítra, jinak s tou mateřskou jsem to chápala jak píše Evička, že když to je z PN tak se jde až 6 týdnů před porodem, což je u mě až za měsíc, tak jsem zvědavá co se dozvím na příští KO já. Ale je mi to jedno. Takže gratuluji k dobrým výsledkům 😵

Jaspi, to je dobře, že se ti nakonec na pilates líbil.

murynka
22. zář 2009

kači děkuju 🙂 příští kontrola je 6.10 s tím velkým UZ to tam nech v tabulce 😉
no mě je to fakt jedno nvím v čem je rozdíl 😕 ale řekl přijdete za 14 dní a vypíšeme papíry na mateřskou a já už aon no když už budete 32tt 😀 😀 a řekl že když je dlouhodobá PN nastupuje se 8Tt před porodem 😅 😕
tak fakt nevím 😒

kackark
22. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 24.9. KO
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Papua........................28DC
Jaspina.......................18DC
Sarlotta......................15DC
Mimina........................5DC
Farmi..........................2DC

papua
22. zář 2009

No zlaticka vy ste ale ukecane 😀 !!!
som tu chvilku nebola a vy aj 3 strany ste popisali 🙂
Wrtulka: drzim velmi palce!!!!

Holky poradte kedy sa da robit ten velky morfologicky ultrazvuk az? az po 20tt? ci da sa aj skor?

kackark
22. zář 2009

Mury, hlavně, že to takhle utíká 14 dní sem, 14 dní tam, myslím, že je to jedno 😉

A co říkal na to CS? Asi to je už v pořádku v tomhle stádiu těhu, viď? 🙂

kackark
22. zář 2009

Papu, mě dr. tvrdil, že ten 20tt je hraniční, a že i tak nemusí být úplně vše zřetelné.

strouzek
22. zář 2009

no to by mě taky zajímalo s tím utz, protože doufám že mě tam dr. nepošle zrovna když bude manža v číně. takže říkáte 20 tt a víc jo? to by bylo fajn to by vyšlo

papua
22. zář 2009

kaci: myslela som si, ze to tak...lebo mam kamosku ju na triploch vyplasili s DS a teraz ide na amnio, kde bude na vysledky cakat samozrejme min. 3 tyzdne. Tak som rozmyslala, co by este mohla dovtedy absolvovat, aby ju uistili, ze je to ok..a bola kludnejsia.tie triple su hrozne...

kackark
22. zář 2009

Papu: je mi jí moc líto, ale asi nezbývá než čekat. A nemůže si připlatit nějaké ty rychlejší výsledky z amnio, ale já nevím, to by ti musely napsat holky, co to absolvovaly, tuším, že se tu o tom bavily 😉

Strouži: z osobní zkušenosti doporučuji 20tt a dále, myslím, že by Ti dr. mohl vyjít vstříc 🙂

kackark
22. zář 2009

Strouži, kdy a na jak dlouho ti manža odcestuje?

strouzek
22. zář 2009

Papu to je mi líto s tou kamarádkou, proto já nechci na tripli, doktorka mi právě teď ve čtvrtek podle výsledků ze screeningů řekne jestli na ně musím nebo ne ale já nechci. S tím utz se zkusím zeptat, manža jede pryč jen na 14 dnů ke konci října,jede s tchánem do thajska a Hongkongu , no moc z toho nadšená nejsem bojím se že se mu něco stane nebo doveze nějakou prasečí chřipku

murynka
22. zář 2009

kači normální to asi je mám v průkajdě 31tt CS 4 😅 že je normální 😕 😕 tak fakt nevím.....
ale řekl vše v pořádku tam mu věřím....

papua to je mi líto ☹ co kdyby jsi připlatila jak píše kačka....

kackark
22. zář 2009

Mury, tak to já takhle chytrou těhu průkajdu nemám 🤐 A kolik je vlastně maximální CS? 😕

Strouzi, nesmíš na nic špatného myslet, aby si mu to nepřivolala a určitě se ti v pořádku vrátí, uvidíš 😵

murynka
22. zář 2009

kači mám to u cervix score celkem/kritická hodnota u24tt je 1 u 26tt 2,u 28tt 3,31tt 4,33tt 5,36tt 6,a 38tt 7 pak už nic.....

sarlotta
22. zář 2009

to budou cm ne ? u porodu je potřeba 9-10cm průměr.. na hlavičku

murynka
22. zář 2009

sarlot já to mám značené jako CS-cervix skore 😉
pak tam mám nalehající část
dilatace hrdla
zkrácení čípku
konzistence
směr čípku a pak tu kritickou hodnotu ¨

u všeho mám O jen u konzistence mám 1 a tu kritickou hodnotu 1°

cm to určo není nikdy mi nic nemeřil

strouzek
22. zář 2009

kači já vím ale víš jak, kdyby jel do anglie nebo kamkoliv jinam jsem v pohodě a neřeším to ale jede do takový země a ještě po vlastní ose bez cestovky, se tam ztratí nebo něco a co já budu dělat,taky v telce pořád říkají jak je teď tolik nemocí v těhle zemích takže fakt z toho nadšená nejsem. navíc se bojím že něco přiveze a nakazí tím mě a mimčo

murynka
22. zář 2009

pakmi tady píšou

Kritická hodnota platí pro nulipary a multipary CS +1
možná indukce porodu nultipara od CS 6 multipara od CS 5

sarlotta
22. zář 2009

aha Mury...🙂)) tak to je fakt španělská vesnice🙂)) ale máš to ok 😎 😉

sarlotta
22. zář 2009

mizím, jdu s pesákem a pak pro malého výletníka🙂)) ještě mám autí v servisu a a večer plánuju bramborový salátek🙂))) tak pak nakuknu co nového🙂

kackark
22. zář 2009

Mury, tak jestli to chápu dobře, pokud nebude CS 6 tak to nebude k porodu 😉

Strouzi, já se ti ani maličko nedivím, že se bojíš, ale nesmíš tomu podléhat a musíš věřit, že vše dobře dopadne a ono dopadne 😵

strouzek
22. zář 2009

no snad to uteče a bude brzo doma. já jsemhrozně teď na manžovi závislá, stačí když je déle v práci auž se mi stýská, nemámkomu ukazovat nový dupačky mnebo něco jinýho , včera jsem se nemohla dočkat až přijde až m ukážu monitor Nanny atd. do toho se pootřebuju někomu vybrečet když je depka před kontrolou atd. jj v těhu se ze mě stala kňukna a tak doufám že těch 14 dní nějak přežiju bez něho.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru