Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
25. zář 2009

😀 😀 Ježíš já jsem debil, žíněnkou ho vážně mýt nebudu 😀 😀 Žínkou 😵

murynka
25. zář 2009

evi děkuju 😵 😵 sice je to tedy pálka 😕 😕 ale asi to také objednám 😎
máš pravdu v zonneru není černá žádný problém 😉 😉

kackark
25. zář 2009

Evi, to budou fotečky jedna báseň 😵

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
já mám v plánu sundat prací prostředky z pračky a mít vaničku na ní, tj. se nebudu muset ohýbat 🙂
no, však si pak poreferujem pro a proti 🙂 🙂 🙂 už brzy 😉

murynka
25. zář 2009

kači 😀 😀 😀

murynka
25. zář 2009

evi také to mám tak v plánu vaničku si dát na něco a mýt 😉

kackark
25. zář 2009

Já mám pračku s vrchním plněním, tak by to nešlo a hlavně mám strach z té zimy, jak bych ho nesla po těch chodbách atd. JJ, jedině čas ukáže 😉 🙂

jaspina
25. zář 2009

Mury - mě ale dělali testy na chlamydie a byly negativní - jako že jsem se s nima setkala, ale nedostala jsem je..
Evi já jsem to poprvé chytla někdy letos v létě, do té doby v životě nikdy a pak tak co 3 týdny.. Vždycky mám tak den před tím hroznou světloplachost a pak mi zarudne bělmo, oči začnou kysat a spodní víčko svědí..a mám je takové přivřené - úplně otevřít nejdou.. Fakt nevím co to je..
Normálně se mi ta rýma od rána pěkně rozjela 😝 Mám neustále plný nos a mluvím jak huhňal.. Kapky proti alergii nezabraly, tak to bude fakt nějaká viróza.. Ale je pátek a čeká mě 3denní volno, tak budu mít čas se z toho snad dostat..

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
ještě aby kluci spolupracovali, hlavně ten velkej, co se nerad fotí... ale když vidím, jakej má výraz, když ho malej kope do dlaně, tak se vsadím, že bude pyšnější táta než já máma... Holt ho dostane k 36 narozeninám a to už chlap po synovi asi fakt touží 🙂

kackark
25. zář 2009

Jaspi, cítím se podobně, jen mě k tomu ještě bolí v krku. Myslím, že to je nějaká lehčí viroza.
A ty testy na chlamydie ti dělali jen z krve, nebo i ze stěrů? - Ty jsou průkaznější. A mě dr. říkala, že když jsem se s nimi setkala, tak mám pro jistotu přijít za dva měsíce na kontrolu, aby porovnala, co ta hladina v krvi dělá.

murynka
25. zář 2009

holky tak já jdu vykopat manžu z postele a jdeme malovat 🙄 🙄 🙄

kackark
25. zář 2009

Evi, to je dobře, že touží, alespoň si to bude plně uvědomovat a užívat.
To Táďa je rozmazlený už v bříšku, když na něj položím ruku já, tak kopne téměř vždy a rychle, ale když manža nebo třeba Anička, tak trucuje a vyžaduje si mě 😀

kackark
25. zář 2009

Mury, tak ať se dílo podaří 😵

evanek77
autor
25. zář 2009

jaspi,
a co ten slzný film? Oni to normálně očaři neradi řeší, i když je to vcelku snadné, kápnou ti do oka fluorescein, to nebolí nic, jen je hnědý a jak se smíchá se slzným filmem, tak je pak pod štěrbinovou lampou (to je ten mikroskop se světýlkem, jak opíráš bradu) vidět, jestli někde není toho filmu slabší vrstva (to místo je světlejší), jak se případně ten film trhá a tak... ono totiž když v tom místě není, tak to právě řeže, červená a snadno na to sedá jakákoliv infekce...

murynka
25. zář 2009

kači koukám že jsou všichni stejní 😀 😀 i ta naše cácroka na manžu nereaguje 😅 😅

kackark
25. zář 2009

Mury, a je to taky tak, že jen co manža sundá ruku a dáš jí tam ty, tak malá kopne? 😎

murynka
25. zář 2009

kači děkuju musí 🙂 abychom už to dodělali 😎

evi šikulka to by jí měli udělat také 😉 😉 😉

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
tak u nás takhle reaguje na manžela 🙂 🙂 🙂 nrmálně se před ním předvádí 😉 i když myslím, že spíš vnímá jeho hlas, jak se o něm začneme bavit a líbí se mu, že slyší oba 😀

murynka
25. zář 2009

kači jasně 😀 😀 😀 kope nebo se hýbe břicho zavolám manžu a ona ztichne a jako by tam nebyla 😀 😀

kackark
25. zář 2009

Evi, tak to se mnou by na očním takovéto pokusy dělat nemohli, já se vždy hrozně bojím a cukám, nevím proč jsem na oči tak citlivá. Vyšetření očního pozadí byl nejen velký stres pro mě, ale myslím si, že i pro dr. 😅

kackark
25. zář 2009

Evi, tak ty máš závisláčka na tatínkovi 😀 😀 😀
Mury, přesně 😉 😀 😀

evanek77
autor
25. zář 2009

kači,
já mám po laseru, měla jsem dost dioptrií a mám tu metodu, jak ti odříznou lamelu z rohovky, pod tím to olaserují a tu lamelu zas přiklopí, byl to horor 😀 😀 😀 dokonce mi dali prášky na uklidnění 😀

murynka
25. zář 2009

kači jsi jako manžel ten si nenechá kápnout kapku ani ode mě 😅 také nevím jak by s ní bojovali 😀 😀 😀

kackark
25. zář 2009

Holky, tak to mě by museli připoutat a zafixovat hlavu 😀 Když mi manža kape oči, tak téměř vždy těsně před tím zavřu, fakt jsem posera. Pro mě je to horší, než u zubaře. Myslím si ale, že se mi jako malé muselo něco stát, protože normálně takové fobie z ničeho jiného nemám.

strouzek
25. zář 2009

kači si můj člověk,na oči jsem neskutečně citlivá, v životě bych si tam nebyla schopná dát ani čočku natož vytáhnout.

strouzek
25. zář 2009

kači i mě manža kape do oči a taky do nosu, jako děcko mě musela držet celá rodina ruky nohy a hlavně hlavu a stejně bez úspěchu

murynka
25. zář 2009

holky vás bych jako pacientky nechtěla 😀 😀 😀 😀 😀

kackark
25. zář 2009

Strouzi, tak to jsem moc ráda, že na to nejsem sama 😀

kackark
25. zář 2009

Mury, to si teda taky myslím, to by byl asi ten největší trest 😀 😀 😀

murynka
25. zář 2009

tak já fakt už jdu ☹ se mi nechce tak hezký den papa 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru