Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
29. zář 2009

Kačko mě se neche tady psát jen o Naty 😀 už se totiž těším na další vlaštovčí přírůstky 😵

kackark
29. zář 2009

Marti, ale ani nevíš, jak to ráda čtu a myslím, že ostatní holky taky 🙂 Když jsem nebyla ještě těhu, tak jsem zvědavě hltala každé slůvko, které jste o těhu psaly 🙂

strouzek
29. zář 2009

jé te´d koukám že přišel i dráček,katuško držte se z lukáškem, často na vás myslím jak se máte.

kackark
29. zář 2009

Marti, jak sterilizujete lahvičky? Máš stelirizátor do mikrovlnky? A co odsávačka, máš tu na vysavač? A jak často jí používáš?

evanek77
autor
29. zář 2009

marti,
piš nám o natynce, my jsme rády 😉 🙂
kači,
tak to pak jo... i když ty jsi vysoká, dráček s jirkou jsou tabulkoví
🙂

dracekmracek
29. zář 2009

Byla jsem na tom genetickém ve 28+3 a doktor mi řekl proč jsem tam tak pozdě že jsem už ve 32tt,tak jsem na něj koukala jako z jara,napsal mi to i do papírů pro doktorku že je tam velký rozdíl ve stáří plodu nebo nějak tak....tím pádem by podle mě měl být porod dřív nebo ne?abysme pak nerodily 6kg cvalíky 🙂 ale opravdu to rychle uteklo a za chvíli se to tu rozrodí 😵 Jirka je perfektní pomáhá mi co může a na malinkého pořád mluví a hladí ho,už se nemůžu dočkaqt a ani si to neumím představit,už ho tak moc chci mít u sebe,hlavně taky kvůli mamce,aby měla pro co bojovat....

evanek77
autor
29. zář 2009

dráčku, 🙂 😉 však se dočkáte 😉

evanek77
autor
29. zář 2009

jinak já byla na genetickém také až v 32tt

dracekmracek
29. zář 2009

oni mi v gennetu řekli že na něj mám jít ve 30tt ale nakonec mě poslali dřív abych tam nemusela na dvakrát 🙂 zítra jedu už v pů šesté ráno taky super 😝 přemýšlím o tom že změním porodnici,fakt už to dojíždění nezvládám a ještě jezdit do Motola....jdu tatkovi dělat oběd.
Jo evinko moc ti to sluší na té fotce 🙂

evanek77
autor
29. zář 2009

dráčku,
za dva měsíce vám bude lukýnek spinkat doma...

dracekmracek
29. zář 2009

jo a můj jirka když se narodil,tak vážil 1,80 😀 a já 3,5kg 🙂

evanek77
autor
29. zář 2009

no vidíš, my s manželem oba pře 4,5 😀 😀 😀

papua
29. zář 2009

Evi: tak Tomasek bude macek 😀 !!!

evanek77
autor
29. zář 2009

papua,
to každopádně, co by případně neměl u porodu, to vykrmíme 😀

papua
29. zář 2009

Evi: ale ved to je dobre, silny valibuk to bude 🙂
Ja mam dnes take zmiesane pocity, normalne som z toho vsetkeho trosku v soku, lebo som to necakala, na buduci tyzden mi bude hrozne, ked pojdem na kontrolny utz...No musim to zvladnut!

mar26
29. zář 2009

Kačko mám sterilizátor do mikrovlnky od Aventu...nemůžu si vynachváli, používám tak 3x denně.
Odsávačku mám balonkovou...ale ještě jsem nepoužila,dokud nemá rýmu,je to asi zbytečné, když vidím soplík,vyndám vatovou tyčinkou, je to hned a Naty je u toho v pohodě.

Jinak Naty se už vzbudila,tak žehlení jde stranou ....dneska to už na spinkání nevypadá 😀 ,ale dostane teď napapat a uvidíme 🙂

holky jsem zvědavá na ty vaše klučíky...jak velcí nakonec budou 😵

evanek77
autor
29. zář 2009

marti,
počkej, ještě je jednou budeš od natynky odhánět 😀 😀 😀
papua,
stresíky budou, ale hezké 🙂 🙂 🙂 na UZ bude bít srdíčko a ty si popláčeš 😉 😉 😉
mějte se tu, nakouknu zas odpoledne 🙂

papua
29. zář 2009

Evi: paaaa, ja tiez idem trosku popracovat, alebo som dnes nic moc neurobila ..:-/ 😝
Zatial sa majte krasne!!!!

ba111
29. zář 2009

Ahoj lásky!!!
Téééda, takoví krásná zpráva!!! Papu, gratuluju!!!!!
Já jsem v jednom kole. Oli spí už jen v noci a tak přes den nemám na nic čas. Věnuji se pouze jemu a pak padám únavou. V noci ještě žehlím a tak. Na koníka se proto nedostanu... a jak se mi strašně stýská... ani nevím co je nového. Koukala jsem na týdny - jak vám krásně naskakujou. Nádhera!!!
Jinak jsem ještě pořád zhnusena z těch křtin. Vůbec mně to nepřešlo. Nikdy jim to neodpustím... tchýni už nechci ani vidět a švagrovou také! Holky, "rodinu" si fakt člověk nevybere.

mar26
29. zář 2009

Evi 😀

ahoj Mončo, Oliverek opracdu vůbec přes den nespinká?
Nekaž si těma křtinama náladu, já se v sobotu pohádala s mámou kvůli psovi a když jsem jí říkala o křtinách,koukala na mě divně 😝

strouzek
29. zář 2009

holky koukám že tady budou samé děťátka cvalíci. mě se už v 12 tt ptala dr. jestli máme velkou porodní váhu v rodině páč naše mimi je neustále mimo tabulku je prostě větší a tak říkala že možná mi vyvolají porod dřív abych neměla 5 a něco kg mimčo jako moje sestřenka

murynka
29. zář 2009

holky koukala jsme jaké doklady do porodky sebou!!
a co je to papír se jmény dítěte ten vezmu kde?? 😕 😕 😕

strouzek
29. zář 2009

mury ten by ti asiměli dát v porodce ne? někdy to dávají už dopředu a někdy se to vyplňuje až pak, což mi přijde blbé protože Rodíš , bolesti, myšlenky jinde a máš vyplňovat nějaké dotazníky. Někdo mi říkal že v tom šoku dal úplně jiné jména než měli vybrané , místo karolíny kamilu nebo něco takovýho takže já si to vyplním asi už dopředu

murynka
29. zář 2009

strouzku dík zeptám se na kurzu 😉
no mě už se na ty jména právě ptali ted jak jsme byla v té nemocnici přijali mě a hned se mě na vše vyptávali i na jména 😀 😀 a já říkám to už jako rodím 😅 a ona ne že si to připravuje dopředu až přijedeme k porodu aby to bylo vyplněné...ale já stejně nevěděla kluka takže to musím vyplnit až u u porodu 😅

strouzek
29. zář 2009

ty chodíš do těhu kurzů jo? já tam chodit nechci, koho jsem se ptala všichni říkali že jim to k ničemu nebylo
já jako jména vím už pár let dopředu takže já papír se jménama mohla vyplnovat klidně i jako snažilka 😀

murynka
29. zář 2009

strouzek ano půjde i manžel krásně chlapa připraví k porodu 😉 pak se tolik nebojí ukáží mu sály atd....
a navíc pak u porodu nezaplatí 1200 ale jen 600 😉 😉

my jména také víme ale v tom šoku jsme nevěděla kluka jestli jsme jako 100% rozhodlí bála jsme se co se děje... 😔

murynka
29. zář 2009

a ještě nechodíme půjdeme ted poprvé 😉 a jde se jen jednou nebo dvakrát

strouzek
29. zář 2009

no já si právě říkala že bych šla akorát na ten kurz o porodu i když zase čím méně vím tím lépe pak bych se bála, prý se tam pouští videa . no mě stačila štítka, já blbá si před operací pustila na youtube záběr z operace štítky a pak jsem se bála ještě víc. snad jen ta prohlídka porodky s manžou ale ta se dá udělat i bez kurzů.
u nás právě že těch lekcí je 5. první lekce vývoj mimča, to mě jako ani tak nezajímá, to se kouknu na netu, 2. lekce ten porod, 3. lekce alternativní porody do vody, s dulou aj. to mě jako nezajímá já jsem klasik (a hlavně po ránu 😀 ) no a pak 2 lekce o kojení, no a já ani nevím jestli budu chtít a budu moct kojit takže takže fakt nevím

murynka
29. zář 2009

no my tam jdeme kvůli tomu aby jsme neplatili tolik 😉 a že o je prý hezký 🙂
tak já sály viděla 😀 😀 a porody i na živo 😀 😀 takže mě nic nepřekvapí 😎 viděla jsme asi 5 porodů.......

strouzek
29. zář 2009

ty jo no já nemusím vidět vše 😀 stačí že přežiju svůj porod ale snažím se to brát sportovně, říkám si přežila jsem potrat i štítku tak sakra zase tak hrozný a těžký tenporod být nemůže, u toho aspoň vím že když to skončí budu moc a moc šťastná a budu mít mimi u sebe

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru