Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
30. zář 2009

kači proč stydět 😅 i dříve to bylo dražší 😒 a opravdu vás natáhli tam 😠 😠
na nás také zkoušeli od nich a jen vestavná lednice 23tis. 😲 😲 na netu za 9 tis. 🙄 🙄
takhle jsme pohledala a za vše se do 30 tis.vejdeme 😉

hele oresi je levný ale třeba hanák šla jsem tam s tímto návrhem ale ještě s tím barem a on mi řekl jen za kuchyn 200tis. 😅 😅

strouzek
30. zář 2009

holky to já se nestydím vůbec, my máme kuchyň malou nechali jsme si udělat cenovou nabídku v jednom kuchyňském studiu a tam chtěli jen za korpus kuchyně 70 tis. a kde jsou doplnky jako výsuvy, ručky dvířka aj. o spotřebičích nemluvím a montáž. tak jsme jeli do ikei a tam nám udělali cenový rozpis, vč. toho že bychom se vzali spotřebiče od nich (desku, troubu, dřez, digestoř a mikrovlnku) a sakum pikum by to vyšlo na 60 tis. ¨+ montáž 😀 bohužel teď nemáme ani těch 6O tis. půjčku si brát nechci, stavebko taky ne a z výplaty to nenašetřím takže zatím musíme vystačit z naší kuchyňkou

strouzek
30. zář 2009

mury jj oresi jsou dobří, i kámoška si nechala udělat cenové nabídky u různých výrobců, přesně jak píšeš hanák někde kolem 200 tis. a oresi jim fakt vyšlo nejlevněji. teď už tu kuchyň z oresi má ale ani jsem jí neviděla tak nemůžu soudit ale podle vašeho obrázku to bude moc hezké

murynka
30. zář 2009

strouzek jo jo chce to oběhat 😉 v Ikee měli také docela dobré 🙂
ale oresi má moje mamka a babička a jsou spokojeni a kuchyně krásnéé 😵 😵 😵

no my jsme si brali úvěr na celkovou rekonstrukci ze stavebka ale také chceme aby něco zbylo 😅 😀 😀

však to znáš 😎 😎

kackark
30. zář 2009

Já mám taky kuchyň z Oresi a jsem max. spokojená, mám ji mnohem větší než murynka, v podstatě je to takový obdelník jen z průchodem. Takže za ty skříňky, dorazy, atd. bych to dala v pohodě, za to se nestydím. Ale stydím se za tom, jak jsme se napálili s těma spotřebičema, je to jako s tím autem z AAA, bylo to v době kdy jsme přišli o Natálku, tak jsme udělali takovéto blbé kopance. Trouba, myčka, i lednička něco kolem 20 tisíc za každé. Myčka má třeba Power clean, ale použila jsem to jen jednou a výsledek mě neochromil - chtěl ho manža. Atd. prostě v těch spotřebičích lítá spousta tisíc navíc. A ke všemu tu byl dnes pán na opravu ledničky (po necelém roce), nedrží guma a pořád to zapíná šestý smysl - což znamená pak velkou spotřebu a říkal, jak jsme se nechali napálit, chtěli jsme dveře na druhou stranu, ale oni na to nechali málo místa a tím pádem se nahoře skřípá takový kabel, co vede k ovládání displeje a ten pán tvrdil, že nám takhle lednička za chvíli odejde.

kackark
30. zář 2009

Mury, taky na to máme úvěr ze stavebka a k té kuchyni ještě na koupelnu, a byli jsme naivní, když jsme si mysleli, že něco zbyde. A to jsem v těch penězích nepočítala přípravu, která byla nutná udělat - sádroš, elektrika, obklady, dlažba atd.

murynka
30. zář 2009

kači mohla bys jí vyfotit??? 😨 😨 rída bych s epodívala třeba mi to pošli na mailík 😉

kackark
30. zář 2009

Mury, když omluvíš trošku nepřehledno, tak ti to nafotím 😵
Pošli mi do IP mail 😉 🙂

murynka
30. zář 2009

kači mi si brali 400 tis.ale 300tis jsme měli svých....z toho jsme udělali okna,topení,rozvody,a babičce hořejšek tu koupelnu z půdy vč sádrokartonu a obkladů....

na náš dolejšek máme ještě 360 tis.a padne nějakých 300tis. 😅 😅 ale jen krb 70 tis. 🙄 🙄 🙄 🙄

murynka
30. zář 2009

máš ip 🙂

jiank to jsou pěkný šmejdi takhle vás tedy natáhnout ☹ ☹ ach joo ☹ to pak naštve kort když se to po roce poto že 😠 😠

kackark
30. zář 2009

Mury, trošku ty fotky zmenším a hned pošlu.
Právě, kdyby to alespoň sloužilo, ale nechápu, když jejich spotřebiče distribují, že nevědí jakou mezeru si na ně mají nechat 😒

kackark
30. zář 2009

Tak odesílám 😉

strouzek
30. zář 2009

kači z kopacnů se člověk učí, my se zase nechali napálit na jiných věcech. my máme malou kuchyň a právě že tu nechceme bydlet do konce života spíš jsme si říkali že na pár let tak proto jsme chtěli nějakou dobrou ale levnou kuchyň, protože kdybych dala do kuchyně např. 200 tis. tak při prodeji bytu by se mi to nikdy nevrátilo. mě se ikea zamlouvala že je to hned a fakt mi to pěkně vyměřili, poradili spoustu vychytávek a spotřebiče tam mají whirpool ale s lepší cenou pro ikeu, tak asi jako my máme pro některé prodejny jako je sconto asko (děláme nábytek) takže u mě ikea vyhrála.

murynka
30. zář 2009

kači ta je krásnááá 😵 😵 😵 ten dřez je bomba jak je vyvýšený ale já jsme prcek nešlo by to 😅 😅
ale moc hezká akorát lednice není vestavná 😕 😕

fakt super!!jak dlouho jí máte??

murynka
30. zář 2009

jakou máte značku spotřebičů????

kackark
30. zář 2009

Máme jí přesně rok a kousek. Ten dřez to byla má podmínka, asi třikrát to překreslovali a pořád tvrdili, že to nepůjde, až to nakonec šlo 😀 Právě, že stojí volně, ani se jim vestavěnou nechtěla a oni to takhle zvořou. A téměř vše je Whirlpool, jen odsavač Ardo a mikrovlnka LG - ta byla svatebním darem 😉

kackark
30. zář 2009

Strouzi: nám to s tím Whirpoolem taky takhle tvrdili, ale pravda to nebyla a není 😝 Jinak to bereme taky jako životní poučení, jen na ten jeden měsíc toho na nás bylo moc.

murynka
30. zář 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImag...

poradte s jídelnou 🙄 🙄

myslela jsem že ta příčka napravo tam nebude a bude tam bar ale příčka tam zůstává 😀 😀
dvěře po pravé straně rozšíříme do té kuchyně nalevo je vchod do obýváku..
to okno tam bych dala jídelák a židle ale co napravo a malevo na ty zdi??? 😕 😕

tercie
30. zář 2009

Tak jsem holky dneska zas dočítala, a koukám, nová těhulka!!!!

PAPU obrovská gratulace!!! 🙂

Mury kuchyně je moc pěkná, povedla se vám, těším se na fotky po realizaci 😉 A do tý jídelny, jak píšeš že nevíš co tam dát, co komody? Nebo jednu... Nebo příborník, něco takovýho... 😉
A ten krb... chcete klasickej, nebo kamna? Já jen že krbová vložka včetně vzduchovýho výměníku nás přišla na 22tis, a jestli je manža šikovnej tak to obezdění si udělá sám, nic na tom není, my si to dělali sami a hromadu jsme ušetřili, nejvíc na tom stojí ty skládačky, římsy apod. Ty vložky mrkni na euroteplo.cz 😉

strouzek
1. říj 2009

brý ránko holky

ahoj tercie no teda už 12 tt to letí viď 😉

kači no já se na některé ty věci z ikei co jsme měli vybrané koukala na netu jako na ty značky a typy a fakt to měli levnější tak nevím. no to je jedno stejně kuchyň zatím neřešíme, možná až pak v novém bytě, já ten náš současný byt miluju je na skvělém místě klid a přitom blízko do města ale bohužel jenom 2+1 takže za pár let budeme muset řešit nový byt a až tam se chci vyřádit při rekonstrukci

jinak holky když už řešíme nábytek, máte někdo přebalovací komodu??? koukala jsem že mury jí má ale už originál koupenou já právě si chci koupit normální komodu a dát na to ten nádstavec ale vůbec nevím jak to vymyslet naměřit, jestli se to dá koupit zvlášť a jak to pak uchytit

jaspina
1. říj 2009

Dobré ránko! 🙂
Mury taky jsem zvědavá na fotky hotové kuchyňky
Kači poslala bys mi taky fotky té tvé? Pošlu mail do IP - čerpám inspiraci kde se dá 😉
Strouži s komodou moc neporadím - kámoška to tak má v koupelně, ale prostě má tu podložku na skříňce jen položenou..

kackark
1. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.10.
Murynka......čeká holčičku - 6.10. KO a velký ultrazvuk, vypsání mateřské
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla // 5.10. KO, 13.10. NT screening
Papua.........našla //
Jaspina.......................27DC
Sarlotta......................24DC
Mimina.......................14DC
Farmi.........................11DC

kackark
1. říj 2009

Krásné dobré ráno 😵

Jaspi, to víš, že pošlu, nejsou moc kvalitní, ale snad z nich něco poznáš.

Strouzi, já myslela ty spotřebiče u Oresi, jak je to u Ikei nevím a třeba to mají opravdu výhodnější 😉

Mury, s tou jídelnou to záleží na tom, kolik máte úložného prostoru jinde atd. Klidně bych tam nechala volnější kout, na hraní pro děti - aby si je měla na dohled z kuchyně. Jinak asi komody a skříně 😵

strouzek
1. říj 2009

ahoj jaspi
hm no já původně taky chtěla mít přebalovák na skřínce v koupelně, jenže pak jsme tu starou skřínku vyhodili a pořídili místo ní takovej regál větší protože už nebylo kam kosmetiku aj. věci dávat takže teď to nehrozí. jiná moje kámoška ta zase říkala že bude přebalovat na samotné komodě že to stačí ale já si říkám že jak mimčo vyroste tak aby se tam na tu komodu nahoru vlezlo, tak proto chci ten nádstavec akorát furt nevím jak to promyslet. když jsem koukala na komody už rovnou s tím přebalovacím nádstavcem tak se mi zdáli hrozně drahé

strouzek
1. říj 2009

kači ahoj no já myslela že myslíš Ikeu, no já nevím jak všechny spotřebiče ale ty co jsme měli vybrané my tak fakt byli levnější než v obchodě, myslím že u trouby to udělalo až 3 tis. rozdíl

kackark
1. říj 2009

Strouzi: já jsem přebalovák vyřešila starším kucyhyňským stolem, je prostorný a mimi se na něj vejde hodně dlouho 😉 A pak nebudu muset řešit co s tou komodou a budu moc koupit sladěný celý pokojíček.
Tak to je moc dobře, že mají takové dobré ceny a 3 tisíce to už je velký rozdíl 😉 My to brali od Oresi hlavně kvůli záruce, přes internet jsme si nedovedli představit reklamovat třeba ledničku a taky proto, jak jsme měli úvěr ze stavebka, tak jsme neměli peníze na účtě, ale potřebovali jsme je vyfaktrurované a tam právě nastal ten problém, že jsme se takto nechali napálit.

strouzek
1. říj 2009

tak stůl je dobrý nápad ale já právě že potřebuju komodu abych tam dala i věcičky a měla vše při ruce. to víš v malým bytě se musí šetřit místem ☹
s tím napálením no možná že to tak právě proto dělá hodně firem protože ví že lidi ze stavebka to potřebují mít na fakturu a na tom oni vydělávají 😝

kackark
1. říj 2009

Strouzi, je to určitě tak 😝
No jo, to mi zase nedošlo, že potřebuješ řešit prostor.

jaspina
1. říj 2009

Kači kuchyň fakt nádherná!!!!! 😵 Upřímně můžu napsat, že přesně podle mého vkusu. Jak jsem do teď oresi nechtěla, tak to asi ještě zvážím..
Strouži mě se hodně líbí, jak se prodávají ty vyšší koupelnové skříně a tam je přebalovák výklopný. Vím, že je mají v katalogu SIKO - buď v bílé barvě nebo přírodní. Ty mi přijdou fajn.. Zaklapneš je a není nic vidět a hlavně tu skříňku využiješ..
Teď mi volal brácha, že nějaký známý by prodal oktávku - ale ještě nevím podrobnosti. No asi mi z toho hrábne..

kackark
1. říj 2009

Jaspi, hlavně budu držet pěstičky, ať nakonec vyberete správně autíčko i kuchyňku 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru