Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
9. říj 2009

baf už jsem zpět 🙂

tady se už balí do porodky jo? no teda já tam jednou pojedu s lodním kufrem nebo nevím, stačila operace štítky a táhla jsem do nemocnice tu největší cestovní tašku jakou jsem našla. a teď ještě k tomu věci pro mimčo no nevím asi to povezu na dvoukoláku 😀

kackark
9. říj 2009

Mury: nejde to oddělit a hlavně dle darovací smlouvy má právo koupelnu používat tam kde je.

Nemám sbaleno, ale Evička ano, tak mě to zaskočilo. Kojo podprdu už mám, na noční košile asi kašlu, vezmu si obyč a budu soukat. Bepanthen taky ještě nemám. A kdy plánuješ balit?

Strouzi: já zabalím Táďovi tašku zvlášť, a tu přiveze manža, až pojedeme domů, to by se mi určitě do jedné tašky nevešlo, hlavně zavinovačka do sedačky, deka atd.

murynka
9. říj 2009

kači kdy 😀 😀 no až se přestěhujeme půlka věcí bude zde druhá vedle v baráčku ještě že to máme kousek 😀
stěhování je tak za 4tt 😉 😉 také koupím obyč košile 😉 😉 ale chci své já ty erární nesnáším 😝 😝

papua
9. říj 2009

Ahoj lastovicky moje!
Jej Evi uz je zbalena do porodky? supeer!
Strouzi: si ma zase pobavila, si ta viem predstavit ako tahas lodny kufor 😀
Mury: neboj krasne stihas vsetko 🙂

kackark
9. říj 2009

To já budu mít taky svoje, ale stačí mi obyč od vetnamců 😉
Tak dobře, jsem s balením zatím v klidu 😵

evanek77
autor
9. říj 2009

krásné ráno holky,
neplašte, já balím,že jsem napřed a nemám tu v týdnu manžela ani rodinu, takže kdyby něco, je ta taška na mně 😀 Určo je ještě čas a i kdyby se rodilo dřív, hlavu nám nikdo bez tašky neutrhne 😉 🙂

kackark
9. říj 2009

Papu, jak se daří těhulinko? 😵

kackark
9. říj 2009

Evi, já tu sice mám manžu i rodinu, ale pochybuji, že by to zvládli zabalit 😀
A ty už se pomalinku taky chystáš do devátého měsíce, viď?

murynka
9. říj 2009

kači jo jo od vietnamců za 39kč mám taky jednu 😀 😀 😀 stejně se to zničí 😉
já si myslím že balit tak v tom 35-36tt je optimální 😎

jak píše Evička hlavu nám někdo neutrhne 😉 😀

kackark
9. říj 2009

Já se nebojím utržené hlavy, ale bojím se toho, v čem by jel ten náš maličký chudáček z porodky, kdyby to bylo na manžovi 😀 Sice jsem mu už ukazovala, kde ve skřini to je připravené, ale silně pochybuji, že to mužské buňky zaznamenaly 😝 😀
A kolik jich budete brát těch košil? A jak je to s tím vyvařováním dudlíků?

murynka
9. říj 2009

kači já ty košilky vezmu 2 😉 vyvařování včéra řešili v prosincovkách že prý se to dá i v rychlovarné konvici bez spirály 😕 😕 😕

papua
9. říj 2009

Kaci: moja mam sa fajn, zatial mi este zle neni, pri umyvani zubov ma sice trosku napne sem-tam 🙂, ale este nic take zatial ....Cakam kedy to pride🙂..Ake stale sa sledujem a uz mi z toho asi sibe, neviem si povedat nie☹

kackark
9. říj 2009

Jé mury, tak to by mě nenapadlo 😲 Ale připomnělo mi to jednu historku, kdy manža na jednom Silvestru celý hladový vařil párky v rychlovarné konvici, to jsme spolu ještě nechodili a přišlo mi to roztomilé 😀 A hlavně, že si poradil a neumřel mi hlady 😉 😅

Papu, tím jsme si asi všechny prošly, tak tě chápeme. Neboj tentokráte bude dobře. Počkej až začneš otvírat ledničku nebo myčku a nebude ti dobře 😝

strouzek
9. říj 2009

papu 😀 ¨
no já to asi vemu všechno najednou svoje i pro mimi a jak se znám i něco navíc. když jedem na dovču pravidelně mám nejvíc zavazadel, lidi pak koukaj kde máme ty další členy rodiny 😀 nechápu jak to dělají lidi s děckama když jedou na dovču 😅

kackark
9. říj 2009

Strouzi: myslím, že brzy pochopíš 😀 😵

strouzek
9. říj 2009

papu a co jsem ti říkala, ty první týdny jsem se taky sledovala až mi z toho hrabalo, hlavně nečichej ke kočičí konzerve ani ke koši jako já 😀 😀

strouzek
9. říj 2009

kači no mě stačí když táhnu Olivera k našim na hlídání, záchodek, jídlo, pelíšek, hračky, oblíbenou deku atd. vypadám jak kdybych stěhovala armádu a přitom nesu jen jednu kočku na pár hodin 😀 😀

kackark
9. říj 2009

Strouzi, dalo by se čichat i k horším věcem 😀 😀

kackark
9. říj 2009

To znám s Bessinkou, a až tam budeme jezdit s malým, tak to bude taky výprava jak na severní pól. A přitom bydlí jen 5km od nás 😉 😀

strouzek
9. říj 2009

holky dotaz myslíte že když koupím takové ty lahvičky a dudlíky v listopadu že se mi do března nepokazí, jako myslím nezničí ten silikon nebo guma či z čeho to je?? mamka mi totiž včera říkala že mi to koupí, tak jsem dneska koukala na stránky Avent že bych objednala celou tu sadu startovací pro novorozence ale říkám si kdy se to tak kupuje.

strouzek
9. říj 2009

Kači naši bydlí od nás asi kilometr ale to víš je potřeba vzít vše 😀 o své kabelce ani nemluvím, já tahám velikánské kabelky naplněné k prasknutí, nedej bože kdyby mi jí ukradli, zloděj by si to určo rozmyslel protože než by se dohrabal k peněžence a mobilu už by ho přešla chuť 😀

jaspina
9. říj 2009

Kači a nejde mu tu koupelnu nechat a vy, že by jste si ji udělali na své straně?Buď z nějaké místnosti nepo přistavět? Byla by to investice, ale zas za ten klid do stojí..Klidně bych si udělala i svůj vchod, aby jste měli oddělené bytové jednotky..

kackark
9. říj 2009

Jaspi, svůj vchod máme, jen ne tu koupelnu. My do ní dali přes 160 tisíc, tak asi pochopíš, že mu jí na zničení nenecháme. Prostě se budu muset zakousnout a přežít to.

Strouži, ty vlastně s sebou nosíš stále zbraň v podobě kabelky 😀

evanek77
autor
9. říj 2009

jsem chvíli odběhla a zase stránka 😀 😀 😀
jo jo, košile dvě 🙂, jednu kojící a jednu na zničení 😉
jinak vyvařování: hrnec, voda a 3 min varu 😀 😀 😀 vyvařovala jsem zatím jen chrániče bradavek, ale to do té doby stejně sterilní nebude. Jo a kdybyste to zkoušely, pouzdro to vydrželo 😀
papua,
to je normální, jen se pěkně opatruj, máš na to plné právo. A víš jak je život křehoučký, radši tisíckrát zbytečná opatrnost, než si pak vyčítat, že jsi zvedla těžkou tašku a bylo 😝 😔 já teda nelituju, že jsem byla jak hypochondr, ať si nezasvěcení myslej co chtěj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavní je výslednej poklad v postýlce 😉 😉 😉

kackark
9. říj 2009

Evi 😉 😵

Já chrániče bradavek nemám, doufám, že je potřebovat nebudu 🤐 No a to i ten plast na dudlíku vydrží ten var, nebo musím jen tu savičku vypreparovat 😀 Ptám se jak blbec, já vím 😝

evanek77
autor
9. říj 2009

holky nevíte, takovou tu plastovou zkumavku na moč koupím v lékárně? Já si minule zapomněla říct....
a jak jsem včera hledala, tak jsem otevřela manželův šuplík s léky (máme každej svůj) a málem omdlela, když jsem zjistila, jakou lékárnu na alergii si tam nakřečkoval. Kačka ví, co ta stojí, balení po 300,- a on jich tam má na dva roky dopředu, některá už propadlá. Dostane na zadek, až dojede, jelikož 20.10. jde na kontorlu a kdybych to nenašla, určo by si donesl další várku...

jaspina
9. říj 2009

Kači tak to je blbé.. teď už by to fakt byla škoda..Já jsem myslela, že je tam nějaká původní..

strouzek
9. říj 2009

kači to je fakt zbraň už jsem jí i jednou takhle použila. kdysi před lety jsem šla z vlaku, šlo plno lidí kolem garáží, no ale já se courala tak všichnizmizeli a šla jsem jen já a jeden kluk za mnou. najednou na mě skočil a povalil mě na zem ale já neváhala, praštila jsem ho tou těžkou kabelkou a ještě nakopla kozačkou utíkal až se za ním prášilo.

evanek77
autor
9. říj 2009

kači,
dudle jsem nevyvařovala, do porodnice je stejně mít nesmíš, dokud mimčo nezačne pěkně sát z prsu, dudlík nesmí 😉 🙂 🙂 takže až doma a tam záleží na značce, většina to vydrží celý dudel, ale něco levného možná ne 🙂

strouzek
9. říj 2009

Evi vy máte ale oddělenou domácnost jen co je pravda. oddělené lože oddělené šuplíky 😀 můj manža naštěstí nemá žádné léky jediný lék který uznává je růžový brufen, ale musí být fakt růžový, když jsem mu koupila bílý nebo oranžový tak říkal že nefunguje 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru