Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
14. říj 2009

Jinak můj manža má ke všem ostatním dr. postoj asi jako ten tvůj k zubaři, a pro jistotu u skoro každého vyšetření omdlívá. Je mi ho líto. Na ten náš porod jsem vážně zvědavá 😀

kackark
14. říj 2009

Marti, pokud se k nám zatouláš, jakpak to máš s gelovkama? Už sis je nechala dát zpátky? Já uvažuji nad tím, že si je ani nenechám sundat, protože moje vlastní nehty jsou takový děs, že mám strach, aby broučkovi spíše jimi neublížila 😖

jaspina
14. říj 2009

Dobré ránko všem 🙂 Jako u nás teď jak jsem šla do práce sněžilo 😖 😝 Navíc jak jsem si to hned včera hrdinně hasila do práce, tak dnes jak jsem se zohla k ponožce, tak mi tam ruplo znova 😅 No ale není to až tak jak v pondělí, tak snad to přejde.. Jinak ještě nejpozděj ve čtvrtek mi může napsat doktorka nemocenskou zpětně.. Jenže ona asi myslela, že budu mít do té doby dovču a já chodím do práce, takže by to asi nešlo.. Ale já stejně nechci - akorát mi to pos... výplatu 😠 A taky vím, že v lednu si zamarodím po té laparce. ☹
Jinak jak jste se bavily o oblečení, tak ta kámoška co tu byla včera mi říkala, že jí žádné těhukalhoty nedrží - že jí ten náplet sjíždí, tak to vyřešila tak, že má na sobě netěhurifle - ale rozeplé a k nim kšandy - má je na košilce a pod oblečením nejdou vidět. A jak měla delší tuniku tak to fakt nešlo poznat. Já jsem jí právě chválila kalhoty - protože jsem myslela, že má takové hezké těhotenské. I když já bych asi nesnesla ten rozeplý zip - mě by tam bylo zima 😀

kackark
14. říj 2009

Jaspi, tak to mě by taky byla zima a necítila bych se v tom a hlavně pochybuji, že bych se vůbec do svých netěhu riflí narvala ☹
Jinak doufám, že záda povolí a přestanou trápit. Já měla šílenou noc, horzně mě pálilo pod levým žebrem, omylem jsem na levé straně usnula, a když jsem se probudila, tak jsem myslela, že je konec, úplně jsem cítila nějaký vystoupnutý orgán a byl hrozně horký (jsem si jistá, že to Táďa nebyl). Ale k dr. se mi vůbec nechce 😝 Navíc v tomhle počasí a jsem bez svého auta, manža si ho vzal do práce, nechá u něho vyměnit olej.

jaspina
14. říj 2009

Kači to je mi líto ☹ Dnes byla nějaká blbá noc. Možná za to může i ta změna počasí? Já jsem totiž ještě v 1 nespala - vykázala jsem Jarka na gauč, protože chrápal a mě fakt hodně bolela hlava a nechtěla přestat. Už se mi hýbal i žaludek 😝
A ta kamarádka je hodně vysoká a hubená byla vždycky - má úzké boky a kdyby přibírala, tak na břiše.. No a teď má jen to bříško - jinak je celkem stejná. Akorát si taky stěžovala, že má celulitidu už od kolen... Ale mě se taky víc udělala co beru ty hormony..
Jo a normálně druhá kamarádka - ta má 10měs. chlapečka, tak to bych nevěřila jak se dá dítětem zkrásnět! Ona byla vždycky pěkná holka, ale taková krev a mlíko a teď jak kojí, tak je úplně hubená jak nikdy dřív a je fakt nádherná! Já už taky musím kojit nebo budu jak trambus! Ale jak jsem ji viděla, tak jsem říkala, že už nežeru!

strouzek
14. říj 2009

kači jo tak to mu říkám taky že jednou dostane zánět čelisti ale on si nedá říct.

kači ty pořád nosíš gelovky? mě v těhu nedrží ani gelovky ani nalepené prostě hrůza. gelovky mi taky hrozně zničili moje nehty fakt katastrofa ale koupila jsem si na to takový ty oleje a do 14 dnů nehty v pořádku

jaspi ahoj jejda ty tvoje záda tě ale trápí. no hlavně abys to nepřechodila a nebylo to pak ještě horší. ale s prací to znám já jsem taky blázen co chodí do práce klidně i s horečkama.

k těm kalhotám no mě ty origoš koupené těhotenské taky sjížděli, byla jsem z toho totálně na nervy tak jsem si nechala přešít netěhotenské džíny, akorát jsou o pár cm snížené aje tam našitý pruh z úplého trička, nahoře je všitá guma a můžu říct že drží a vypadají suprově a hlavně to bylo zadáčo 😵 mám takhle přešitou i těhusukni, sedí mi perfektně a hlavně nevypadá to jako většina těhuoblečení jako pytel na brambory 😉

strouzek
14. říj 2009

jaspi kojením zkrásnět jo? 😅 no nevím já mám teď kolem sebe 3 kojící maminy a teda nezkrásněla ani jedna, spíš naopak, vypadají jako by měli znovu rodit protože žerou neskutečně, takže neshodili ani deko spíš naopak, pleť taky žádná sláva řekla bych že jako těhulkám jim to slušelo lépe.

já myslím že pokud ženská zkrásní tak hlavně mateřstvím a tím že je šťastná a spokojená

kackark
14. říj 2009

Jaspi, neboj, za rok už budeš mít u prsa přisáte mimi 😵 Někdo zase říká, že když se kojí, tak se nehubne, tak jsem zvědavá, jak to bude fungovat na mě.

Strouzi: gelovky mi drží dobře, mám hodně šikovnou nehtařku a myslím si, že je to dost taky tím, je pravda, že tam nechám měsíčně skoro 500,- Kč, ale já na gelovky začala chodit z toho důvodu, že moje nehty před nimi byly děs a hrůza, pochybuji, že by je gelovky nějak výrazněji zhoršily.

kackark
14. říj 2009

Jaspi, tak to máš šikovnou švadlenu 😉 😵

kackark
14. říj 2009

Ale s tou celulitidou jak psala jaspinka je to naprosto pravda, jsem z ní totálně zoufalá 😝

A strouzi: pytel na brambory je příhodné označení těhu oblečení a ještě bych dodala, že ty pytle jsou za nehorázné ceny 😝

jaspina
14. říj 2009

Holky já si dělám nehty sama gelem za studena a jsem spokojenější než od manikérky.. Nechtělo se mi tam chodit, štvalo mě, že jsem musela do té doby být třeba bez uletěného nehtu.. a taky ty nehty byly vysoké -tak to šlo moc poznat že nejsou moje. A takto si je i nalakuju a nazdobím jak zrovna chci. Kdykoli k oblečení...
A s tím kojením. Moje švagrová tehdy přibrala -ale on žrala jak najatá - i při kojení malému něco drobila na hlavu - většinou tatranku.. Ale ta kámoška je fakt poloviční. Přijde mi teď hrozně malinká, drobounká.. 😅 I ten obličej má takový malinkatý..Fakt je jak jiný člověk a pokud by dítě i se mnou tohle udělalo, tak jich chci aspoň 5 😉

kackark
14. říj 2009

Holky, tak já asi pomalu půjdu na ty perníčky, ale nebojte, budu vás potajmu sledovat 😎 Dokud je nedám do trouby, to už pak budu muset hlídat 😀

jaspina
14. říj 2009

Kači ty jsi pilná jak včelka 😉
Jsem si ještě všimla, že nehty jdou trošku vidět v albu, jak držím ovutest -ale je to mázlé. Ale fakt je to super a hlavně je to neporovnatelně levnější..

kackark
14. říj 2009

Jaspi 😀 😀 😀
No, to jsi šikulka, když zvládáš nehty sama, to já jsem pěkný tele a navíc ta moje nehtařka je tak šikovná, že za celou dobu jsem měla ulomený jen jeden jediný nehet a to svojí "šikovností" při mytí oken.

kackark
14. říj 2009

Jaspi, máš je moc pěkné 😵 Vážně jsi šikulinka šikovná 🙂
Až se proberou ostatní holky, tak nám vynadají, co mají dnes za dočítání 😀

kackark
14. říj 2009

A už vážně běžím, pá, pá 😉 🙂

strouzek
14. říj 2009

kači no tam moje nehtařka byla šikovná ale v těhu mi prostě ty nehty reagují jinak. to samé vlasy a pleť, vůbec svoje tělo teď nepoznávám. šampony které mi vždycky seděli mi teď nesedí vůbec a naopak. jinak já měla před gelovkama nehty hezké, sice často zatěžované tím jak jsem si lepila nehty sama ale tak jak mi zničili nehty gelovky to se nedá ani popsat. popraskané, tenké, žluté no hnus.

s tím oblečením no přesně, ceny příšerné a když to člověk obleče tak v tom vypadá jak v pytli. dokonce i u vietnamců mají těhukalhoty za tisícovku!! přitom tam mají jiné netěhukalhoty za 2 stovky. měli tam manchestráky, těhuverze za 900,- , netěhuverze za 300!!! byli to ty samé jen tam byl u těch těhu pruh. takže mazec. o jiných obchodech ani nemluvím tam nejdou ceny pod tisícovku taky.

strouzek
14. říj 2009

jaspi já si taky dělala hrozně dlouho nehty sama a vypadali taky líp jak od manikérky.pak jsem si ale řekla že ty gelovky zkusím ale fakt jsem spokojená nebyla. teď nemám nic a léčím si furt ty nehty ale až bude mimčo větší chci si koupit tu domácí sadu vč. trouby stojí to asi 2 tis. a určitě se to vrátí a člověk si je může udělat kdykoliv a nečekat až bude mít manikérka místo.

jaspina
14. říj 2009

Strouži tohle jsou taky gelovky -ale gel je za studena - takže nepotřebuješ tu pec. A nehty se ti tím vždycky hrozně zničí a zeslábnou - pod tím nedýchají a k ničemu je nepoužíváš, tak prostě zeslábnou a ztenčí se..

strouzek
14. říj 2009

jj ty zastudena jsem měla jednou taky ještě na škole ale jen dělané u profesionálky a pak už jsem tam nešla, protože jako studentka jsem na to neměla už peníze. už tehdy za ně chtěla 600 kč!!

jaspina
14. říj 2009

Ono by se to asi na kšeft dělat neopatilo - jsou to všecko malé lahvičky. Tohle je na domácí použití. Ale ta sada mě i s tipama vyjde na 1000 a mám to na rok. Občas dokoupím tipy nebo zdobičky, laky, kamínky.. ale to spíš že mě to baví. A než bych si doplňovala gel, tak si radši vždycky udělám nové - ty jsou vždycky hezčí.

strouzek
14. říj 2009

však ne to já bych dělala jen sobě a kámošce vždycky bychom se rozdělili o náklady na pořízení . taky si myslím že ty nové jsou hezčí než doplňované, nebo doplňované 1x max 3 x, nemám ráda když má někdo rok gelovky a už má ty nánosy hrubé škaredé

jaspina
14. říj 2009

Strouži hodím ti odkaz jestli to najdu.

jaspina
14. říj 2009

http://www.nehty.com/zbozi/balicek-gel-za-stude...

Tohle jsem si koupila poprvé - ale používala jsem z toho jen tu gilotinu. Jinak jse možná lepší koupit jen zvlášť ten gel, aktivátor a pudr a celou kazetu tipů + dokoupit gilotinu a pilníky.

evanek77
autor
14. říj 2009

ahoj vy moje kecalky, vás teda dočítat 😀 😀 😀
terci,
krásné fotečky 😉
strouži,
hele, neplakej, manža ti přijede... co mám říkat já, za chvíli rodím a manžel daleko, navíc mi týden před porodem odjede až do jižích čech na konferenci, 4h cesty kdyby se vydal za mnou 😝 😔
jinak dnesšní noc byla fakt divná, už tak od šesté večer jsem si říkala, jestli v noci neporodím, no, naštěstí se to víc nerozjelo, ale zle mi teda bylo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaspina
14. říj 2009

Jejda Evi.. ať ještě nespěchá, stejně je venku hnusně. Ať je radši v teple v bazénku 😉

evanek77
autor
14. říj 2009

jaspi,
v pátek jdu na kontrolu, tak uvidím, cítím se fakt divně...

jaspina
14. říj 2009

Evi budu držet palce, ať je to tak, jak to bude nejlepší pro vás oba 😉

evanek77
autor
14. říj 2009

jaspi, malej už je velkej 🙂

jaspina
14. říj 2009

Evi to je moc dobře. Teď už je to jen na něm, kdy začne být nedočkavý a bude vás chtít vidět i z venku 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru