Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
16. říj 2009

Jaspi u těch doktorů to je někdy na zabití 😠 se ti nedivím, že jsi vypěnila, mě se todle co píšeš taky už párkrát stalo a taky jsem odešla 😠
stroužku a jak ty to válčíš doma sama samotná? ještě že tam máš alspon Olíka vid 😉

strouzek
16. říj 2009

ahoj farmi nové čárky asi nikdo, ale já myslím že do konce roku to zvládnete všechny 😉 s těma vycházkama jj to vím, no záleží na doktorovi co ti napíše, je to asi na jeho zhodnocení nebo nevím na čem.

jinak já no je to těžký, včera večer mě to dostalo totálně, brečela jsem jak tur hrozně se mi stýskalo do toho mimčo kopalo,no a do toho se manža přihlásil na skype tak jsem mu to vyčetla že mě tu nechal samotnou, ještě v tomto počasí, že mimčo už kope a on někde v háji, zavolat mu ani nemůžu jen čekat až se mi přihlásí na netu atd. no zhádali jsme se pěkně, protože podle manži to přeháním však tam není prej na rok 🙄 jasně být na jeho místě tak jsem taky v poho, v 5* hotelu, jezdí si po výletech, chodí se vyvalit k bazénu ale já ve sněhové kalamitě s břuchem, do včera jsem chodila v letních botech protože zimní mám v takovém regálu úplně nahoře v těžké krabici takže jsem si je ani nemohla sundat, naštěstí jsem si včera boty aspoň koupila, do toho nervy v práci, nervy u zubaře atd. a on místo aby mě politoval tak mi vykládá jak si hladil slona v Thajsku 😠
řekla jsem mu že jestli mě nehodlá ani trošku politovat ať radši nepíše 😀 😀

kackark
16. říj 2009

Ahojky farmi, už jsem si říkala, kde se nám touláš 😕

Jaspi, nedivím se ti, že tě mrzí, že není manža u tebe, když mimi kope, hlavně v těch začátcích 😔

strouzek
16. říj 2009

kači ta zpráva byla asi pro mě že? 😉 jako to si piš že mě to mrzí, asi by nic necítil asi to cítím jen já ale ten pocit je prostě krásnej. navíc jsem vlastně poprvé pořádně slyšela srdíčko přes fonendoskop, měli jsme ho už dřív ale pořád jsem nic neslyšela až poslední 2 dny fakt slyším pumpovat srdíčko. no jenže nemám se s tím komu podělit, manža v luftě tak to vykládám kocourovi. 😀 normálně jak cvok, včera jsem přišla domů a říkám mu "cos dělal oliverku? papal si, ty jsi nepapal, jakto? na co se budeme večer dívat? mám převléct peřiny zítra nebo až v sobotu? koukej jaký jsem si koupila boty, celý město jsem prošla než jsem je sehnala..... 😀 jak magor 😅

kackark
16. říj 2009

Strouži, to víš že byla pro tebe. Hold těhu demence v pokročilém stádiu je na mě znát 😀

kackark
16. říj 2009

Strouzi, já takhle s Bessou rozprávím normálně 😀 Ikdyž je manža doma 😉 Zrovna jsem se s ní podělila o špagety, tak mi děkovala 😀

jaspina
16. říj 2009

Tak jak jsem tam přišla v těch 11:30 tak mě vzala hned. A 3x mi kapala do očí - blééé! A pak jsem musela mít v očích nějaké papírky - 5 minut a ty oči musely být otevřené. No hnus. Byl to nějaký test na slzy - ale prý jich nedostatek nemám - spíš hodně. Tak mi dal ještě nejaké kapky a když se to zas vrátí, tak na vyšetření očí do nemocky. Že tam zjišťují i plísně atd. Jo a mám si koupit nové šminky - že se mi to v nich může přechovávat. Tak mám důvod jít dnes na nákup. Přemýšlím jakou řasenku - co poradíte? A prý i novou tu tužku, co si s ní tak škaredě maluju po víčku 😀 že on to prý nevidí rád..

evanek77
autor
16. říj 2009

Ahoj, tak jsem zpět,
pro mury a kačku mám super zprávu, že mají nárok na celou dovču 2010 😉 🙂

evanek77
autor
16. říj 2009

ke kontrole: paní doktorku jsem docela vyděsila, prý i plodová voda může být bílá, takže hned dělala UZ, jestli jí je dost a test ze stěru, jestli neodtéká. Klidně to prý může být tak, že teče den, pak zas ne a pak ano... hlavička malého jí totiž brání v odtoku
vzala mi i kultivace a znova krev na protilátky, takže do porodnice mě předá až později, příští týden jdu ještě k ní. čípek už je 2+, takže to mohla být i část hlenové zátky 😉

evanek77
autor
16. říj 2009

jdu se najíst a pak vás dočtu 🙂

kackark
16. říj 2009

Evi, myslela jsi to tak, že budeme v roce 2010 pobírat mateřskou za podmínek 2009?
Jinak už se teda asi něco chystá, viď? No jsem na Tomáška moc zvědavá, kdy na nás vykoukne, doufám, že o víkendu 😉 😵 A na kontrolu jdeš přesně za týden?
A dobrou chuť 😵

Jaspi, snad kapičky zaberou 😉

strouzek
16. říj 2009

kači 😀 😀

jaspi já bych umřela kdybych musela na oční a něco mi tam měli kápnout, to by mě muselo držet asi 10 lidí a nebo bych musela být rovnou v narkoze. jinak s těma šminkama no mě zase řekl doktor když jsem měla něco podobnýho co ty ať se nemaluju stínama a tu tužku že taky ne ale nakonec se přišlo na to že jsem alergická na všechny odličovače takže používám z lékárny a od tý doby ani ťuk a můžu mít řasenku klidně za 5 kč 😀

evi tak snad to bude dobrý s tou vodou, já myslím že to mohla být zátka. snad malej ještě chvilku u maminky vydrží 😉

jaspina
16. říj 2009

Evi - všimla jsem si, že Tomášek má termín přesně na moje narozeniny 🙂
Strouži - víš jaký to byl boj? Já jsem ty oči prostě zavřela - ale ona si povytáhla víčko a nějak to tam dostala -ale jak to šlo blbě, tak musela 2x přikapávat. Nejhorší byly ty papírky co mi dala mezi spodní víčko a oko - to byly takové pásky a trčely nahoru, že jsem je viděla. Byly tuším oranžové a pak jak reagovaly, tak tmavly a mě to vadilo je mít před očima. Furt jsem je chtěla zavřít jak to dráždilo - ale to jsem nemohla. Muselo to tak být 5 minut. No fuj 😝

evanek77
autor
16. říj 2009

kači,
né, mateřskou nám stát pokrátí, ale dovolenou od zamestnavatele dostaneme za celý příští rok... teď mne napadá, tobě vlastně ukončili dohodou, viď? Ach jo... tak to nic, to ti to nepomůže. Ono na celou dovču je nárok, když v tom roce odděláš 60dnů a jelikož mateřská se bere jako práce, tak to na naše data porodu vyjde. Třeba martinka s natynkou májí smůlu 😝

evanek77
autor
16. říj 2009

jaspi,
ty papírky dráždit mají 😀 😀 😀 😀
je to schirmerův test na slzivost 😉
jdu konečně dočíst

evanek77
autor
16. říj 2009

jaspi,
to je sice hezké, že ti udělali tenhle test, ale ten je na reflexní slzivost (proto to škrábe) a ta vůbec nesouvisí s bězným slzným folměm, to jsou dva odlišné typy žlázek. já bych ty doktory občas mlátila. Proste u tebe by se měl zkusit ten fluorescein, kapka pod spodní víčko, ta by obarvila slzný folm a doktor by zkontroloval, jak se trhá/netrhá a jak je silný. Hele, nechceš je ukecat na žádanku do nemocnice na oční? Tam by snad věděli, co mají dělat

jaspina
16. říj 2009

Evi to je teda pěkný hnus ti řeknu 😝

evanek77
autor
16. říj 2009

já vím, mi ho také dělali před laserem, já mám zas tu reflexní slzivost mizernou, za 5min 2mm, minimum je 10mm

evanek77
autor
16. říj 2009

kači,
jo jo, něco se chystá 😀
prý při jakékoliv tekutině (i jen pár kapek), hned do porodnice na kontrolu, že to není sranda
a to mi včera psala na skype spolužečka, je v 37tt, začala krvácet a v porodnici (té kam nechci) se jí pomalu vysmáli, byla z nich úplně vydeptaná, že si dovolila obtěžovat.
jaspi,
jůůů, no uvidíme, kdy vykoukně, jestli budete mívat oslavu stejný den 🙂

strouzek
16. říj 2009

jaspi já bych to nezvládla tím jsem si jistá, kapky do nosu a očí to je pro mě nepřekonatelný problém

s tou mateřskou a dovolenou to teda moc nechápu, mám já narok když bych odešla na MD v půlce ledna a zůstávám zaměstnancem??

evi s tou plodovkou je to pravda, mojí sousedce se stalo že jí začla téct plodovka, šla ke svému gyndaři ten jí seřval jestli se nepočůrala, pak jí poslal domů že má čekat na kontrakce. nepřišli tak jela do porodky a tam se zhrozili že mimčo už nemá skoro žádnou plodovku

evanek77
autor
16. říj 2009

strouži,
jo jo, ty to máš také v poho 🙂, ale nebudeš mít nic z roku 2011, my takhle máme letošek i příští rok

evanek77
autor
16. říj 2009

mě to množství plodovky právě hned kontrolovala UZ

kackark
16. říj 2009

Evi, tak to bych musela lítat k dr. pořád. Celé těhu mě trápí nějaký výtok 😒 Doufám, že to do kontroly vydržím, a že je malý v pořádku. Vesele si tam kope 😵

kackark
16. říj 2009

Psal mi dráček:

Ahoj Kačenko, moc na vás vlaštovky myslím, doufám, že jste v pořádku, já ležím, mám virozu a trápí nás poslíčci, ale jinak je malinkej hodnej. Opatruj se.

kackark
16. říj 2009

A když jsem Kačce napsala, že se možná u Evičky něco chystá, tak odpověděla:

Jé, to je krásný, tak jim aspoň na dálku držím palečky 🙂

kackark
16. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 23.10.
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 23.10.
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla // 21.10. odběry
Farmi.........................26DC
Sarlotta......................15DC
Jaspina.......................12DC
Mimina.........................4DC

strouzek
16. říj 2009

aha no to už neřeším, hlavně že je mimi. třeba i ta snížená mateřská mě štve ale že bych se moc rozčilovala to ne, tak hold se uskromníme ale hlavně že už konečně to mimi bude 😵

dráčkovi hodně zdravíčka ať se rychle vyleží 😵

evanek77
autor
16. říj 2009

kači,
díky za zprávičky o dráčkovi 🙂 🙂 🙂 je dobře, že se drží dva v jednom 🙂

kackark
16. říj 2009

Strouži, taky se to tak snažím brát, že je důležité, aby bylo mimi v pořádku, a snad to nějak finančně zvládneme.

Farmi, chystáš se v dohledné době testovat 😕 A co výsledky spermia, máte už?

kackark
16. říj 2009

Evi, je to dobře, ale věřím, že kdyby se Lukáškovi zachtělo na svět už teď, tak to taky krásně zvládne, však už je Kačka myslím ve 34tt.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru