Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
25. říj 2009

Děkuju všem, jdu se natáhnout - to je tak jediné co krapet zabírá.. Snad zítra bude líp..

mar26
25. říj 2009

Mončo to je fakt super s tím mlíčkem!! U nás nic moc a myslím,že se to už nezlepší 😒...a to jsem pila kojo čaje atd. na litry. Jsi fakt šikulka!!
Natynce třmínky sundám už za týden....kontrola až v prosinci...minulý týden ve čtvrtek už je měla 100% zdravé,tak jsem moc ráda..myslím,že bude spokojenější bez nich.
Naty hrozně povídá,ale hrozně..někdy nás s manželem přeřvává a je u toho děsně důležitá..je to naše breptalka 😵

evanek77
autor
25. říj 2009

moni, také jsem koukala, že nejsou nové fotky 😉 😀 to víš, jsme zvědavky
monkula, téda, ses dala na jazyky? šikulka 🙂
šarlot, ta tma je hustá 😒

sarlotta
25. říj 2009

Holčinky kde stééé, že Vy jste zalezlé v pelíškách🙂))) No jo Ty dlouhé zimní večery 😀

evanek77
autor
26. říj 2009

krásné pondělní ráno vlaštovičky 😉 🙂 🙂

kackark
26. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11., 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................25DC
Jaspina.......................22DC
Mimina........................14DC

kackark
26. říj 2009

Taky všem vlaštovičkám přeji krásné dobré ráno 😵
Uvařím si kávičku a půjdu vás dočíst 😉 🙂

kackark
26. říj 2009

Moničko, já jsem tak ráda, že si k nám zaskočila, moc si nám chyběla. Oliverkovi posílám spousty pozdravů, je to malý šikuláček 😵 😵 😵

Monkul, klobouk dolů, italština, by pro mě byl opravdu záhul 😉

Jaspi, snad je dneska líp. Myslím na Tebe 😵 A zapomněla jsem pogratulovat k autíčku, snad jste si ho užili 😉

Marti, držím pěstičky na kontrolu k dr. dneska, snad už je princezně lépe 🙂

Šarlotko, s prací to opravdu nepřeháněj, už za pár dní Tě čeká veledůležitý úkol 😀

Evi, jak je? Asi smutno bez manži, viď. Snad přijede ve středu?

Strouži, už jen dva dny a dočkáte se tatínka 😵

strouzek
26. říj 2009

dobrý ránko holky

Kači už jenom pár hodin, manža mi ráno psal smsku že je v dubaji a za chvíli letí do vídně 😵 akorát jsemsi myslela jak to bude super den když se manža vrací a tak jsem se ráno vztekla zase 😠 šla jsem do práce a na nástěnce v baráku vzkaz pro nás že máme službu na sklepy a ať si je laskavě uklidíme. takové vzkazy jsou každou chvíli, barák plný starých čarodejnic které žijí v době komunismu. jenom drbou, píší anonymy a třeba když jsme hlídali přes víkend před časem jorkšíra tchýni tak přiletěla jakto že jsem se nezeptala ostatních partají jestli ho tam můžu mít apod. minule jsem se zase dověděla že mě drbou kvůli mimču, že si umím akorát chodit jak madam, jezdit na dovolené a pořídit si prašivou kočku místo abych si pořídila děcko.

tak jsem přišla do práce dneska a napsala jsem jim vzkaz protože už toho mám akorát tak plný zuby 😠

Vzkaz pro pisatele vzkazů

Vážený pisateli,
zřejmě jste ještě nezjistil že na vyřizování vzkazů běžně existují zvonky a schránky, takže volím stejnou, v tomto domě jak jsem zjistila velmi oblíbenou formu komunikace. O službě na úklid sklepních prostor rozhodně vím, ale jelikož mám manžela už 3. týdny v zahraničí na služební cestě a já jsem skoro 6. měs. těhotenství (což je oznámení i pro jisté osoby které zase nemají nic lepšího na práci než mě za rohem drbat, že jsem si pořídila prašivou kočku místo dítěte), tak rozhodně nehodlám v tomto stavu chodit uklízet zaprášené sklepy s houfem potkanů. Takže pokud vydržíte do zítra, kdy se manžel vrací ze služebky a sklepy uklidí, budu velmi vděčná!!!Navíc říjen podle mého názoru končí až v sobotu!!!!!

jaspina
26. říj 2009

Strouži 😀 tak na ně, na čarodejnice!
Kači děkuju - dnes je to určitě lepší - akorát jsem se vzbudila s nějakou virozou, ale to teď má asi každý..
A co vy těhulky, jak je vám?

kackark
26. říj 2009

Strouži: vím, že pro tebe to není veselé, ale mě si pobavila hned po ránu 😀 Jsem zvědavá, jakou rekaci to vyvolá.

Jaspi: taky jsem taková celá zahleněná a ufuněná, ale co bych ve svém stavu chtěla 😅 Dneska pojedu do práce odevzdat papíry na mateřskou a dám se asi do pečení praciček, včera jsem dělala vanilkové rohlíčky a strašně mě to baví. Jsem praštěná 😀

strouzek
26. říj 2009

holky sice jak to uvidí manža tak bude naštvaný on nemá rád takové konflikty ale kašlu na to, on si je někde v tramtárii ale já tam mám babizny denně u dveří. minule zase psali vzkazy typu "žádáme mladší majitele bytu aby přišli na úklid kočárkárny"jasně mysleli nás protože jsme v té době byli jediní mladí majitelé bytu. přitom my od té kočárkárny ani nemáme klíče takže jsme tam v životě nebyli ani nevím kde ta kočárkárna ve sklepe je, babky tam mají staré komody aj. haraburdí a já to budu stěhovat a uklízet?? teď si koupila vedlejší byt u nás mladá holka tak ta už jich musí mít taky plné zuby. že budou rekontruovat to nahlásili všem dopředu, teď teda začali dělají elektriku takže je to jasný vrtání škrábání atd. dělají to vždycky odpoledne po práci nebo o víkendu, jenže chudáci začnou ve 15 hod odpoledne a už v 16 hod. tam zvoní nějaká čarodejnice že jí to ruší, bojí jí z toho hlava atd.takže musí skončit. když chce vrtat o víkendu tak je to to samé, zvoní tam někdo už po půlhodině práce že tam má vnoučata a chce na ně klid.

strouzek
26. říj 2009

nejvíc mě ovšem bavili vzkazy v době kdy jsme se nastěhovali, to tam dávala sousedka na chodbu obrázky z kalendáře šílené kýče a někdo jí to shazoval a nebo i kradl a to byli vzkazy pomalu 2x denně která kur** nebo zmetek jí ukradl její obrázky že ona ví kdo to krade a že ho půjde udat 😀 😀 😀

kackark
26. říj 2009

Strouži, koukám, že teda máte pěkně veselo 😝 Vůbec vám to nezávidím. To jsou ty starší lidi, myslí si, že mají ve všem a za každou cenu pravdu 😒

evanek77
autor
26. říj 2009

strouži,
jsem se zasmála 😀 😀 😀 😀 😀 jsi fakt číslo, ale na hrubý pytel hrubá záplata, dobře jsi udělala 😉 🙂
koukám máme pohodový barák, u nás někdo zvoní leda aby donesl ochutnat buchtu 🙂

strouzek
26. říj 2009

Kači no na jednu stranu je barák se starýma výhoda, protože je klid, žádné mejdany v baráku a nic ale na druhou stranu je problém tohle , neustále se řeší miniaturní čmouhy na schodech, úklid chodby, moje těhotenství aj. do toho se v baráku nic neděje, každý měsíc se platí skoro tisícovka na fond oprav a v baráku se kromě nové střechy která se navíc brala na úvěr nic neděje. Vedlejší baráky rekonstruují ve velkém a u nás ani nové schránky. Když je nějaká schůze jednou za sto let tak místo řešení problematiky tohoto typu se řeší jestli koupit smeták nebo koště na úklid sklepů, jestli železnou nebo plastovou lopatku a o ničem jiném nechtějí slyšet protože jim to prý na dožití stačí že mají staré schránky, staré balkony a nezateplený barák protože je nejvíc stejně zajímá aby tam měli klid a žádné dělníky v baráku. Takže dokud babizny nevymřou tak se to tam nezmění.

evanek77
autor
26. říj 2009

kači,
no jo, smutno mi je, ale manžel dojede v úterý večer, mají další kolo rozlučky s lidma, co z bývalé firmy odchází ke konci října, tak si ho užiju až se ve středu vyspí 😀 😀 😀
jsem ráno volala do porodnice a klasika jako loni, 3.patro miloučcí, 2patro megera sestra. Ale jdu na monitor příští pondělí, tak mě manžel hodí cestou do prahy, sice pojede dřív a já tam hodinu počkám, ale i tak je to lepší jak městskou, mám to s přesedáním přes celé brno. 😉 😉
co u vvás nového? 🙂

evanek77
autor
26. říj 2009

strouži,
ten klid je relatvní, počkej až ohluchnou ☹ ☹ ☹ u mámy v baráku dojdeš a ze všech bytů tak řve telka, že je to děs 😝

strouzek
26. říj 2009

Evi tak to ti fakt závidím, u nás je to děs. V baráku je pár bytů v pohodě, tam ale většinou bydlí nějaký starý dědula kterého potkám max při cestě z obchodu ale 4. byty to je fakt síla. Staré vdovy nebo stará panna, ježibaby neskutečné, nejhorší že když je člověk potká můžou se přetrhnout miláčku kočičko andílku ale jenom člověk zaklapne dveře už to jede. Přes léto sedí denně vyvalené na lavičce za barákem jak sůvy a pomlouvají všechny osoby které projdou kolem a když zrovna nikdo nejde řeší čistotu oken, jak často kdo pere, hodnotí lidem bělost prádla na balkoně atd.mám panickou hrůzu pověsit staré tepláky nebo kalhotky na balkon. když jsme se s manžou brali tak jedna z nich přišla na radnici očíhnout situaci a pak zbytek víkendu prý drbali jaké jsem měla šaty, kytku, auto atd. když jsem jim dala výslužky tak mi je stejně pomluvily atd. už se fakt těším jak bude mimčo a ony se zblázní jak bude v noci plakat, jsem zvědavá jestli budou sepisovat petice na pláč jako už tolikrát třeba na psa sousedky. 😀

strouzek
26. říj 2009

tak hluché to jsou už teď ale naštěstí to není tak hrozný a ložnici kde bude postýlka budeme mít na straně kde je ta mladá holka co rekontruuje a ta vypadá hodně slušná.

kackark
26. říj 2009

Evi, tak o hlasité televizi mi něco povídej 😀 😀 😀 To mě vždycky ten zvuk úplně bouchne, když jdu do koupelny, a nejlepší je, že ta TV běží cca 20 hodin denně 😝 Ale dneska jede manža kupovat s dědou novou, protože on jí má asi 30 let starou a občas blbě funguje a taky jsme měli strach, aby z toho šíleného prachu co tam má ta televize nebouchla a o spotřebě elektriky ani nemluvím 😝

jaspina
26. říj 2009

Strouži já vím o jedné holce, na kterou sousedky zavolaly sociálku, protože jí prý furt pláče dítě - mělo asi 14 dní, tak co mělo jiného dělat že?..
Já když to čtu, tak jsem tak ráda, že máme domeček! Akorát jeden soused je debil - ale on má dům jakoby víc vepředu a on je už starý a na každého huláká - takový mrzout. Tak napřed byl problém, když jsem dala na plot bambus -abych na ně neviděla a oni aby na nás nečuměli - přímo na bazén.. Tak furt držkoval, že jsem se ho nezeptala - tak jsem mu řekla, že ten plot jsme stavěli mi a že se nehodlám furt dívat na ten jejich bordel.. No a pak taky furt práskal petardy - celoročně..nechápu, ale asi i důchodce má pubertu. No a všem to vadilo ale nikdo se s ním nechtěl hádat. Až jednou jsem trhala na zahrádce libeček do polívky a zrovna to prásklo. Hrozně jsem se lekla a následně vztekla a seřvala jsem ho takovým způsobem, že od té doby jsem já za semetriku, ale už nebyla ani jedna petarda a už je to víc jak rok 🙂

kackark
26. říj 2009

Koukám, že sousedské vztahy bývají povětšinou dost veselé 😝

evanek77
autor
26. říj 2009

kači,
no, moje máma také neslyší, tak vím své 😝

strouzek
26. říj 2009

kači tak to ta nová telka je fakt dobrý nápad, taky bych se bála aby se něco nestalo. my měli kdysi v baráku paní co měla rakovinu a ještě alzheimra, měla dcery jenže ty bydleli v německu tak když přijeli 1x za rok zrovna měla dobrý období a tvrdili že do ústavu nepotřebuje. jenže když měla ty svoje záchvaty tak lítala nahatá po chodbě a řvala že jsme jí ukradli peřiny, každou chvíli si volala policajty a taky si párkrát pustila plyn. můžu říct že se mi hodně oddechlo když jí do ústavu nakonec dali.

strouzek
26. říj 2009

jaspi no v tomto případě je domeček fakt výhoda i když zase když to vidím často v telce jak nějaký soused zablokuje příjezdovou cestu a řeší se ploty a nebo třeba komu spadlo jablko ze stromu na zahradu aj. tak fakt neexistuje dobrý místo bez sousedů, jedině na měsíci 😀 já se s nima neštvu, manža je takovej že nadává doma ale že by někomu něco řekl to ne, já ale jak se naštvu tak babka nebabka seřvu jí stejně.

kackark
26. říj 2009

Strouži, tak já jsem stejný posera jako tvůj manža 😀

strouzek
26. říj 2009

kači no mě to právě u manži štve, neříkám že musí být hádavý typ jako já ale třeba jsou věci u kterých si nejde nechávat kakat na hlavu. manža se třeba dověděl že na něho kolega donáší a pomlouvá,no já bych si s tím chlapem buď promluvila nebo prostě bych s ním skončila kamarádství ale manža je tak blbej že s ním chodil na pivko. když jsem se ptala proč řekl že kdyby mu řekl že na pivo nejde mu by to došlo že se něco děje a musel by s pravdou ven. takže manža se radši užírá než aby mu řekl narovinu že to ví. mě se stalo kdysi to samé s kolegyní ale já jsem si s ní promluvila a nakonec se zjistilo že to bylo úplně jinak, takže jsem ráda že jsme si to vyříkaly protože zbytečně bych se tím užírala a přišla o dobrou kolegyni kámošku.

evanek77
autor
26. říj 2009

strouži,
já také moc neumím se ozvat, musím být dooost vytočená ☹

dracekmracek
26. říj 2009

Ahoj vlaštovky,budou mi dělat císaře,kačce jsem to napsala asi špatně 😝 no jo ta demence,držte se všechny

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru