Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
29. říj 2009

Jaspi 😀 😀 😀
Evi, jsem úplně stejná jako ty. Masáže nožiček atd. Ale že by ho napadlo je namasírovat mě, to ne ☹ No a s tou osuškou to máme taky tak a nejlepší je, když je hodím prát a nedám hned nové a on se jde sprchovat a nezkontroluje si, zda ji tam má, tak pak ty komentáře 😝 Jestli je to takový problém tam dát novou atd 😠
Jinak já mám pocit, že to, že se mnou nechce spát, je proto jak vypadám a ne proto, že by měl až takový strach o Táďu, jak pořád tvrdí.

kackark
29. říj 2009

Evi, ono je to tak, že si s tím neví rady a je fakt, že už byl možná i utahaný, ale řeč na porod zavedl on, a já si vybavila ten loňský 😔 Já totiž řekla takovou nešťastnou větu, že Tadeáška moc miluji, ale že Natálka pro mě vždy bude prvorozená holčička, která mi moc chybí. A on si to mohl přeložit tak, že mu vyčítám, že teď čekáme chlapečka. Někdy se zlobím až sama na sebe, jak na Natálku moc myslím, a jak jsem nevděčná, když mám v bříšku ten můj krásný poklad 😔

jaspina
29. říj 2009

Jejda tak jak to čtu jsem asi ráda za toho, co mám doma.. Masíruje on mě - záda a fakt už mu to za ty roky jde.. A je naštěstí soběstačný, takže na chystání ručníků apod. fakt není zvyklý.. U nás jsem asi ta rozmazlovaná spíš já.. Ale ne nějak extrémně.. Nebo oba navzájem, ale určitě jsem ho nezhýčkala.

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
ale já to cítím stejně. Stačí, že jsem si nedávno se slzama v očích psala poporodní sms o tomáškově narození jako mustr a bylo to něco jako: Rok a půl od chvíle, kdy rodiče přišli o mého brášku jsem se narodil já a vrátil jim úsměv... no smazala jsem to, ale takhle nějak to cítím....
a s tou postelí, manžel to sám říká, že ho to teď neba, jako jednou týdně ano, ale kde jsou ty doby, kdy chtěl 6x denně. Prostě jak formuloval hlášku maník v Přešlapech na primě: těhoté baby jste hnusné proto, aby vám hlapi dali pokoj 😀 😀 😎

strouzek
29. říj 2009

Kači ty máš doma to samý? no potěš koště já si vždycky říkám že takový rapl jako je můj manža už nemůže existovat ale koukám všude stejný 😀
jinak s těma věcma já levné on drahé tak to přesně holky popisujete situaci u nás. já teď nakupuju většinou u vietnamců, i těhuvěci jsem si nechala přešít ze starých džínů a džínové sukně protože jsem nechtěla utrácet ale manža si vesele nakupuje, zrovna v úterý mi řekl že chce značkovou bundu atd.když jsem mu to včera v hádce řekla že mě vyčítá blbosti a přitom je to on kdo utrácí na sebe tak mě řekl že on si na to vydělá 😠 jasně a já ne asi, já nechodím asi do práce 😠

jaspi tak v tom taky poznávám svého manžu, má pár oblíbených kousků staré hnusné barvy už oprané ale tahá to furt, takže u nás jediná volba to jít vyhodit když není doma, zrovna minule jsem takhle šla vyhodit jedny staré hnusné tenisky, sice pak bylo pak doma dusno ale šel si koupit nové a na staré si už ani nevzpomene a pochvaluje si ty nové. tak je to se vším, objednala jsem si malíře na malování chodby, dělal takovou tu strukturární omítku, manžu to nesnálo ani korunu platila jsem si to tehdy s pěněz co mi dala babička než umřela ale doma řev, jednak bordel mu vadil protože jsem nestihla po malíři uklidit, seřval mě jaké krávoviny jsem si zase vymyslela, prý jedna kapka na struktuře korunu když viděl fakturu atd. no ale druhý den pak chodil a nemohl se vynadívat a chválil to ale ořvat to musí fakt vždycky 😠

evanek77
autor
29. říj 2009

strouži,
tak to by mi manžel řekl jednou, že on si na to vydělá 😝 😝 😝 😝 😝 sice vydělá, ale zatím pořád dotujeme ode mne. A mohl by zkusit na to jednou zapomenout.... i když mi si peníze vůbec nevyčítáme, jen teď trochu válčíme s tím, že aby se dal kopit byt, je třeba ten můj prodat... a k tomu potřebuju to, co zahučelo v manželových úvěrech...

evanek77
autor
29. říj 2009

ale nikdy se mi nestalo, že by mi manžel vyčetl, že jsem si sobě nebo malému něco koupila, naopak, když koupím jemu, tak se durdí, proč jsem nekoupila i sobě 🙂 😉 😉

farmarska
29. říj 2009

ahoj holky, co to tu čtu..chlapi zlobí 😝 ..no upřimě , to není nic nevého 😝 😝
pěkně jsem se ale pobavila u toho čtení a řeknu vám, že snad máme opravdu každá téhož jednoho 😎 😀

já jsem teda spíš taky cholerik, kříženej s hysterkou 😅 a můj můž taky cholerik, takže.když už ... tak .máme doma pěkně veselo 😀 naštěstí už je to čím dál tím míň časté. Holt asi stárnem a už po tolika letech co jsme spolu lenivíme 😀 Možná k tomu přispěl i barák! ted když se chytneme, tak než abychom na sebe nějak dlouho řvali a házeli po sobě něčím, tak se raději jeden z nás sebere a jde do vrchního patra, tam vychladne a je klid 😀 😎 😎

strouzek
29. říj 2009

ježiš kači tak tohle máme fakt stejný ve všem, u nás se stejné téma jako s loňskem a prvním mimčem v srdíčku atd. řešilo taky včera, no vlastně už se začlo v úterý. potvrdili nám holčičku tak jsem jako ráda a šťastná ale řekla jsem manžovi že trošičku víc jsem si přála chlapečka protože jsem ho minule čekala bylajsem si tím jistá a že prostě tak nějak jsem doufala že když jsem teď otěhotněla skoro stejně jako loni (mám i podobný termín porodu) že to bude stejné i to pohlaví jako náhrada. jenže manža to nepochopil, začal řešit že mě se nikdo nezavděčí že jak blázen nakupuju šatičky pro malou ale přitom si přeju podvědomě chlapečka že mám být ráda že něco je a hotovo. navíc jsem se mu snažila vysvětlit že malá už pro mě prostě vždycky bude druhé miminko protože první jsme ztratili a i když vím že to bylo pro někoho jen shluk buněk pro mě to bylo mimčo a hotovo ale manža to prostě nechápe.

kackark
29. říj 2009

Evi, chvílema si říkám, zda bych s tím i někam neměla jít, jestli to je normální 😔 Cítím to úplně stejně jak píšeš, ale asi nás nikdo jiný, kdo to neprožil, moc nepochopí ☹ Já zrovna z jednoho mailu kopíruji kontakty do druhého, aby manžel mohl tu radostnou novinu rozeslat. Jsem zvědavá, s jakým textem to pošle, nechám to na něm.

No mě je ale docela divné, že mu to milování nechybí 😔

jaspina
29. říj 2009

Tak to ten můj je opak rapla. Jak v úterý přišel nakutaný, tak jak chtěl předejít tomu, abych mu to mohla vyčítat, tak furt mluvil a mluvil, abych nemohla já.. a ve finále se mě zeptal, jestli mě po pilatesu nebolí zádíčka, že by mi je namasíroval, tak jsem se rozesmála, že to se prozradil, že musí být opilí fakt hodně, protože na to by se za střízliva fakt nezeptal 😀

kackark
29. říj 2009

Strouži: tohle je už asi nad mužské chápání 😔

kackark
29. říj 2009

Jaspi 😀 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

kači,
vědecké studie říkají, že partner těhotné má testosteron snížený o 30% 😀

strouzek
29. říj 2009

Evi no můj manža to nikdy nedělal až v poslední době co začal mít druhou práci. já vím že je unavený a že to dělá pro nás ale kdykoliv je teď v poslední době hádka skončí to u pěněz u toho že já zbytečně utrácím a on chudák musí pracovat dnem i nocí aby nás uživil 😠 přitom to není pravda, jsou lidi co musí makat rukama a on sedí u počítače, 2x do měsíce zajede do opavy a hotovo toť jeho práce. tak jsem mu včera připoměla že kdysi jsem dotovala já jeho když studoval a hlavně když jsme se seznámili pořád doplácel dluhy po svojí ex, takže má co říkat. navíc jestli mu jde o to že on má 2 práce a já jen jednu tak ať si uvědomí že já druhou práci mám akorát neplacenou, dělat 7 dnů v týdnu doma služku a zadarmo 😠 včera jak mi vyčetl to žehlení a praní tak jsem fakt byla rozhodnutá se na to vykašlat a od příště ať si na to zve služku, mě by se taky líbilo ležet na gauči a nechat se obskakovat ale za mě to nikdo neudělá.

jako vždy když byl v koncích to okamžitě stočil na své rodiče, že o co mi jde že jednou budeme dědit miliony jakoby mi snad o to šlo.do toho mi začal vyčítat že se s rodiči jeho nemám ráda že ani jeho máti nezavolám atd. Jak jako zavolám kvůli čemu? tak super vztah rozhodně s nima nemám abych jim volala jak se mají, on mým rodičům taky nevolá max pošle smsku stejně jako já pošlu tchýni email když má svátek nebo narozky.

strouzek
29. říj 2009

jaspi teda tak toho svýho chlapa si važ a nech si ho naklonovat budě o něj zájem 😀

Evi ten nácvik smsky si napsala moc krásně ať mě to dojalo.jinak téma sex, jako holky my nesexujeme vůbec, manža prohlásil že se bojí o mimi a že se do ničeho nutit nebude takže žijeme v celibátu.

papua
29. říj 2009

ahoj holky moje 😉 !
Tak vidim ze sa riesia chlapi...no tiez by som vam mohla rozpravat 🙂D, je to hrozne niekedy....
Evi: ten tvoj ma ale poriadny servis od teba 🙂!!!

farmarska
29. říj 2009

holky ale to mi řekněte, ty naše polovičky jsou příšerný, chlapi rozmazlení, mají tolik vad a nedostatků a my je stejně milujeme 😵 prostě to s náma darebáci nějak umí 😉 😀

vlastovka385
29. říj 2009

Teda Evi, ten Tvůj chlap se má, fakt má doma poklad. Akorát bych tu péči možná začala trochu omezovat, s Tomíkem na to čas mít nebudeš, tak ať to pro něj není takovej šok 🙂 .

Kači jako my celý těhu nic, asi dvakrát proběhla nějaká aktivita, ale ne "to", manžel taky nechtěl, a teď po porodu v pohodě, aji mám pocit, že ho nějak víc přitahuju, asi ty velký prsa kojící nebo co 🙂 . I když je fakt, že i když je chuť na obou stranách, tak to často ztroskotá na nedostatku energie 🙂 .

farmarska
29. říj 2009

u nás je taky celibát 😔 u nás by manža chtěl,alspon jednou za čas 😅 ale já se prostě bojím 😔
jo taky to se mnou nemá jednduchý, nejdřív nesexujeme, pak po něm chci sex o život, vyhrožuju i násilím, když nebude 😅 a pak když se rozjede a přivikne, tak to zase utnu a zase nic! 😀 😀

papua
29. říj 2009

Farmi: mas pravdu, je strasne co vsetko my musime znasat a im sa tolko veci prepecie.....Nastastie ten moj, ked naozja vidi ze mi je zle a navyse ked mu to aj potvrdi doktor, tak sa stara, ale zase dlho mu to nevydrzi, po takych 3 dnoch mam pocit, ze uz mu to lezie na nervy vzdy....

papua
29. říj 2009

No holky s tym sexom-to je tiez kapitola teda u nas 🙂))) teraz ho mam prisne zakazany a nevieme vobec dokedy, takze to manzu moc netesi....Ale aspon mi veri, lebo to povedal aj doktor 🙂!!!!

kackark
29. říj 2009

Farmi 😀 😀 Já se ze začátku taky bála, takže se ti nedivím 😉
Vlaštovko: dodala si mi naději 😵

kackark
29. říj 2009

Já se jdu strojit a pojedu na rehabku, tak se tu mějte pěkně 😵

strouzek
29. říj 2009

ahoj papu

farmi koukám u nás to samé,nejdřív ho přivazuju k posteli a pak zase žijeme v celibátu. manža to shodnotil že jsme jako zvířátka ti prej taky sexujou jen na děti a pak útrum 😀 já se bála v 1. trimu tak jsem nechtěla a taky při zvracení a neskutečné únavě ani není chuť, pak už jsem já začla chtít, jasně tak polehounku opatrně ale vzala jsem manžu na utz a od tý doby konec, teď navíc mimčo kope a manža je vyplašenej neskutečně. párkrát jsme sexík zkusili ale holky kdybyste viděli ten pohled šílený na manžu jak vypadal vyděšeně daly byste mu korunu 😀 teď mi rovnou oznámil že konec sexu do května 2010 kdy mi skončí šestinedělí, že on se prostě bojí a ten pocit že tam je mimi, hýbe se, má ručičky nožičky a všechno a on by tam měl něco dělat že ho nevzrušuje spíš děsí

farmarska
29. říj 2009

ten můj se taky umí postarat, o sebe , o syna a nakonec i o mne.., ale taky ne dlouhodobě 😅 vydrží den, dva a pak už vidím, jak mu to leze všechno na nervy a je zoufalej. bezradnej 😎 no jo, to jsou ti páni tvorstva 😎 😎 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

strouži,
zrovna minulý týden dojel manžel hotový a já ho nějak utěšovala, že měnil práci, psal disertaci, zkrátka starosí nad hlavu a on najednou říká: no jo, já si buď sedím v kanclu nebo cestuju!!! A já na něj civím, kdo že mu to řekl a on, že mu to předhazovala exmanželka 😔 Hele, ono "jen" pracovat u pc je občas pěkně na budku, u lidí, pracujících hlavou je v mozku stejný průtok krve, jako když kopeš krumpáčem někde silnici. akorát že ten kopáč ten přetlak vydá prací, zato duševně pracující dostane infarkt nebo mrtvici...
vlaštovko,
manžel má mámu, co je úplně svatá, na tu s obskakováním ještě nemám....
papua,
jak se cítíš? Ještě hematom špiní, nebo je líp?

evanek77
autor
29. říj 2009

tak koukám, že manžel je ještě otrlý kanec, když se na mne o víkendech sápe... a já měla pocit, jak je chudáček utlumený 😀 jinak našemu malému se to líbí, asi to bere jako houpání, protože jak přestanem, tak kope a chce, abych neležela v klidu 😀 😀 😀

evanek77
autor
29. říj 2009

kači, krásnou tuším poslední rehabku 🙂

strouzek
29. říj 2009

farmi jo tak to mě povídej, včera ještě než byla hádka a manža měl slabou půlhodinku kdy nebyl na zabití začal řešit co bude dělat až budu v porodce, co bude s kocourem (on mu totiž není schopný vyčistit záchodek s hovínkem) jak to bude s praním , jídlem atd. když jsem byla na operaci štítky tak se radši nastěhoval ke tchýni aby se o něho "chudáka" starala protože byl fakt totálně v háji.

to samé je ale i můj taťka, mamka byla loni skoro 2 měs. v lázních holky to jste měly vidět, o jídlo to se postaral, ale takové běžné věci jako kde jsou náhradní houbičky na nádobí, nůžky na nehty, jehla, sušák na prádlo, kolíčky nebo dokonce že při doprání pračky je tam bezpečnostní pojistka že to nejde otevřít hned to prostě bylo mimo jeho schopnosti. skoro zničil pračku když jsem mu tam dala vyprat tepláky s tím že si je pak dá usušit, co druhý den mi volal nebo byl u nás že něco potřebuje že doma to prostě nemá nebo není schopný najít, až jsem si říkala jestli to jen hraje nebo je fakt tak neschopnej bez mamky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru