Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
2. lis 2009

kači aha no tak to se mě takový věci nezdají ty mám v realitě 😔 manža mi furt říká jaký jsem hroch, sex nechce prý že se bojí atd. jako já mu to věřím taky se bojím sexíku ale zase mám strach aby nechodil se vybíjet jinde. zrovna včera jsem ořvala pyžamo, vytáhla jsem takový asi rok starý, bylo mi těsnější už před těhu a teď se fakt na mě vyrýsovalo tak manža měl poznámky. no začla bulet tak manža se začal omlouvat že to myslel hezky že přece vždycky jsme do sebe rýpali na takové téma. jenže mě se bouří hormony, přijdu si nepřitažlivá nemotorná atd.chci se vidět až budu v tolika tt jako ty, to budu totálně vydepkovaná

jaspi aha no teda to muselo být šílený, já nesnáším takové práce, hlavně ten bordel pak, ten jemný stavební prach to je jak mor zaleze všude

kackark
2. lis 2009

Strouži, my to máme doma stejný, a pak se mi to takhle pitomě promítá do snů. A štve mě kde jaká kravina. Třeba manža nenosí snubák, protože by prý při auditu mohl omylem poškrábat karoserii a byl by průšvih, tak ho pro jistotu nenosí vůbec a mě to pěkně štve.

A jak jsme jeli do toho kina, tak jste ho měli vidět, měl na sobě tři svetry, dvě trička v různých kombinacíh. Měli jsme rezervaci a kvůli jeho převlékací mánii jsme to nestihli vyzvednout. A já se jen pitomě smála, protože to bylo zrovna den potom, co jsme se o tom jejich strojení bavily 😀

kackark
2. lis 2009

A ráno, když jsem manžovi ten sen vyprávěla, tak mi na to řekl, že být na mém místě, tak se nebojí takových kravin, ale porodu 🤐 To teda byla útěcha dne 😝 😀

monkula
2. lis 2009

Ahoj vkaštovičky...
katka, aj ja som robila v automobilovom priemysle, kontrolovala som komponenty na sedačky a veru, prstene museli byť dole.... A to boli len diely na sedačky, takže ak kontroluje karosérie, ani sa nedivím, že ich nesmú mať... určite ho nedáva dolu, aby niekoho "balil" 😅
A ani pôrodu sa neboj, ja by som sa bála toho, čo bude po ňom.... ešte ich budete chcieť napchať naspäť 😀 😀 😀

strouzek
2. lis 2009

kači o snubáku jo? no tak ten jsemmanžovi vyčítala v sobotu že ho nenosí a ani neví kde ho doma má 😀

dracekmracek
2. lis 2009

Ahoj zlatíčka,mamka je po chemo tak tu na ní čekám tak v rychlosti píšu,nestíhám vůbec dočítat,moc vám děkuju jak na nás myslíte.jak psala Kačenka,12.11.pokud neporodím dřív,jdu na ultrazvuk a podle toho se určí jestli císař nebo ne.v každém případě se uvidí,porod by se mi nevyvolával a šla bych na něj.Jsem přímo v péči vedoucí lékařky rizikového oddělení je hrozně hodná.pro můj klid by mi císaře prý udělala,ale o to já nestojím,jde mi jen o malého a klidně si to vytrpím.Jen když se mi porod rozjede do motola nepojedu,protože by se to nestihlo.s tou jizvou už stejně nebude nic dělat protože je na to pozdě,a prý mi doktoři vůbec neměli dovolit na ten KET jít....no co 🙂 celá rodina na telefonu a já nemůžu ani říct že mě bolí záda 😀 včera jsme dostali houpací křesílko pro malého a postýlku do obýváku tak mám radost.
mám vás všechny moc ráda a moc na vás myslíme

mar26
2. lis 2009

Ahoj holky,

dráčku ráda tě vidím a taky že jste v pořádku 😵 😵 ,není den kdy bych si na tebe a Lukáška nevzpoměla 😵

dracekmracek
2. lis 2009

Děkuju martinko Natálka je nádherná 😵 mně by teda vůbec nevadilo kdyby Lukýnek vylez,ale asi ví proč tam je 😀

evanek77
autor
2. lis 2009

krásné pondělí,
tak jsem byla na osmou objednaná na monitor do porodnice, to mě vzali hned, ale pak jsem další 2h čekala na doktorku a ta mě ještě poslala na neurologii, kde mne nevzali, že je ukrutně plno a půjdu tam ve středu. No a shrnutí je: malý má přes 3 kila a prý je moc vvelký na to, abych ho mohla donosit do termínu. Takže s ohledem na ta moje záda ve středu neurolog rozhodne, zda se udělá vyvolání porodu s epidurálem příští týden, nebo císař také takhle dřív. všichni byli moc milí, jak na gyndě tak sestřičky na neurologii, ale je mi smutno, že se malý nemůže narodit přirozeně.

evanek77
autor
2. lis 2009

ale vím, že je zázrak, že jsem ho donosila alespoň takhle, váhu má krásnou a nemá cenu dělat hrdinu a nějak ho ohrozit. Paní doktorka z porodnice mi mezi řádky vlastně řekla, že už měl být venku a že se to zanedbalo. Do porodnice jdu s výsledky v pondělí, tak vám pak nahlásím termín, kdy se tomášek narodí 😉 😉 😉 A tuhle středu budu vědět, jestli císař nebo ne....

evanek77
autor
2. lis 2009

jdu se najíst a pak vás dočtu, píšu ještě v kabátě 😀

dracekmracek
2. lis 2009

evinkoooooooooo jéééééééé já ti tak závidím...toho císaře teda ne,ale Tomínka budeš mít brzy u sebe,a je jedno jak.škoda že to nikdo nezjistil dřív,ale nebuď z toho smutná vše bude v pořádku 😵

evanek77
autor
2. lis 2009

kačenko,
no, trochu to cítím jako svoje selhání, že ho nemůžu porodit jako jiné mámy, však víš, jaké to je... ale důležité je, že je zdravý a zbytek se nějak zvládne. no a pak jsem malinko zklamaná ze své paní doktorky, kdyby se pořád netvářila, jaká jsou ta záda banalita, mohlo to být podchycené líp... ale to už je teď jedno 😝
akorát manžel je příští týden na konferenci a když jsem mu volala, tak se netvářil, že by ji oželel, takže malý se buď narodí až 13.11., nebo holt malého uvidí později.

evanek77
autor
2. lis 2009

a co ty a Lukýnek? jdu dočítat, ale od soboty mám co dělat...

dracekmracek
2. lis 2009

evinko v tomhle tě chápu ale rozhodně to není selhání tvoje,za celé těhu jsem prošla rukama tolika doktorů a každý tvrdí něco jiného....a já se mám asi rozhodnout co a jak.Je to děs.
neboj brzy to bude za námi.
Manžel ať konferenci laskavě oželí,nebo po něm skočím 😉

evanek77
autor
2. lis 2009

dráčku,
neoželí... a já nemám nervy se hádat. Jeho smůla 😔

dracekmracek
2. lis 2009

ach jo ☹ ☹ ☹ to bych jirku zabila.i když on to z práce taky těžko stihne,ale chce tam moc být.evinko napíšu ti do Ip číslo na mobil,dej mi prosím vědět kdybych se sem nedostala.držím palečky a drž se

evanek77
autor
2. lis 2009

jasan dráčku, písnu ti 🙂 a víš jak, pěkně nepředbíhej a lukýnek se narodí po tomíkovy, jo? A oba budou krásní a zdraví 😉 😉 😉 🙂

evanek77
autor
2. lis 2009

dráčku,
manžel má poslední dobou pocit nenahraditelnosti, přijde mi... no ale jestli budu rodit císařem, tak je to jedno, že tam nebude a když vyvolávaně s epidurálem, no, to mi líto bude, ale jeho problém... víš jak, ono to nějak dopadne. Předpokládám, že vyvolaný porod se nedělá o víkendu, takže by holt dojel na víkend a odvezl si nás domů 😉 A ať si zkusí o tom víkendu pak nebýt doma a jet slavit. Včera, jak se tu zbořil, tak si domlouval slavicí víkend na vysočině, ale kdyby nešel k porodu, tak mu to zatrhnu. Stačilo by zavolat jeho mamce a měl by utrum 😀 ani bych ta zlá nemusela být já...

dracekmracek
2. lis 2009

evinko já to vidím stejně tak že budou Lukáška tahat násilím tak se neboj nepředběhnu ani omylem 😉

kackark
2. lis 2009

Evičko, nesmutni. Jsi super maminka, stejně jako všechny ostatní Vlaštovky a pro Tomíka si udělala maximum. Je úplně jedno jak ho porodíš, protože to bude z lásky a on to ucítí 😵 Ale kdo mě opravdu štve a mrzí je Tvůj manžel, připadá mí, jako by se snažil vše na poslední chvíli dohnat. Je to krásná chvíle, která patří oběma rodičům a on by u ní dle mého chybět neměl, hlavně když to bude plánované 😔 A třeba by i do toho pátku nakonec dr. počkali, kdyby si je poprosila.

Překvapuje mě, jak nám všem, kromě Murynky, hrozí císař. Jsem zvědavá, co mě čeká v pátek na kontrole. Ale předpokládám, že malý bude mít už taky přes 3 kila.

Kačenko, jen nech hezky Evičku první, ať se Lukýnek dopeče 😉

Monkul, jsi hodná, ale manža tak max. kontroluje, jak kontroloři kontrolují 😀 😀 😀 Je to taková jeho blbá výmluva 😒

kackark
2. lis 2009

Evi, na druhou stranu si taky myslím, že bude dobré, že budeš mít ukončený 38tt a Tomíka budou muset považovat za donošené miminko a nebudou vás nutit chodit na spousty kontrol 🙂

papua
2. lis 2009

ahoj zlaticka!!!! no ja som uplne na nervy z tej socialky uz.....Asi tyzden nic ine nerobim, len zhanam info, dnes som bola na socialke a poviem vam mam dost, som zufala....

kackark
2. lis 2009

Papu, to je mi líto ☹ Já teď stejným způsobem řeším zdravotní pojišťovnu, nevím, jak je to s nahlášením mateřské, v práci je nová účetní a ta mi tvrdí, že si myslí, že to mám zařídit sama, když jsem byla v ochranné lhůtě a ta stará účetní je moje kamarádka, a když jsem jí to volala, tak říkala, že to je blbost, že je to povinnost bývalého zaměstnavatele a ne moje. A pro mě je docela problém se do té pojišťovny doplácat, protože široko, daleko se nedá zaparkovat. A já už funím po každém metru.

kackark
2. lis 2009

Papu, a jak jinak se cítíš? A co špinění? Kdy máš vlastně KO?

dracekmracek
2. lis 2009

Kačenko mně to zařizuje bývalý zaměstnavatel teda.účetní to samozřejmě bude trvat než to pošle,a bůhví kdy mi přijdou peníze,ale je to tak.Ještě že mi přijde nemocenská.

kackark
2. lis 2009

Kači, tohle mi taky zařizuje na té sociálce, ale nejsem si jistá, jak je to s tím nahlašováním na zdravotní pojišťovnu. Jinak jsem jí to dávala před týdnem a zatím se neobtěžovala s tím kamkoli jít ☹

dracekmracek
2. lis 2009

na pojišťovnu si to k nám buď nosily sami maminky anebo jim to odevzdával zaměstanvatel,někdy se totiž stalo že se na to vyprdnul...

evanek77
autor
2. lis 2009

holky,
včera, jak tu byla ta kamoška, co rodí 2 týdny po mně, ta má nahoře už 18kilo a plouží se stejně jak já, tak si říkam, ať si ty keci o laňkách dotyční strčí někam 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a kači, na manžela mám pifku, ale včera za to tak úplně nemohl, jsem mysleli, že známí budou na oběd a zákusek a né, že kluci začnou chlastat spolu. Ale zas to bylo moc fajn, druhý manžel prý usl hned před barákem v autě, tak se ani jeden s tím pitím neflákali...

papua
2. lis 2009

Kaci: no spinim stale, obcas viac obcas menej, citim sa v podstate ok , akurat nemozem vela chodt a stat, lebo to ma uz zacne kde co boliet a pichat a tak....KO mam o 7-10 dni od minule utorka, takze ak nie zajtra, tak asi vo stvrtok....Co sa tyka toho ohlasenia na zdravotku, u nas to tusim robi zamestnavatel, podla mna aj u vas by to mal, ale podla mna vsade je to ine....ja pocitam s tym ze vsetko budem musiet obehat sama, lebo nasa firma ma ekonoma niekde v prdeli v inom meste....Lebo viac firiem naraz spravuju po slovensku....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru