Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
3. lis 2009

Holky vědí, že se nejdéle do Vánoc dočkají, my jsme jim to tu totiž vyvěštily 😀 😉 🙂

kackark
3. lis 2009

Holky, jaké je u vás počásko? U nás zase sněží 😲 A manža jel zase na letňákách, místo toho, aby si vzal moje auto, které je přezuté 😝 😠

tercie
3. lis 2009

No jo, je to 5 na 5 😀 Já jsemzvědavá, co nosím, teď na tý kontrole příští čtvrtek, už by mohlo být něco vidět 😉
Kači u nás taky ráno mrzlo, jsem koukala že mám omrzlý sklo na autě, když jsem vyprovázela manžu do práce, ale taky ještě přezuto nemám, a odpo musím do města...
Hele no a jestli je to s tím věštěním, jako u Murynky, tak to mají holky už skoro jistý 😀

kackark
3. lis 2009

Terci, no vždyť 😉 Já vám prozradím takové tajemství, občas se mi stane, že se mi sen vyplní (třeba i za spoustu let), ale to ho nesmím nikomu říct. Tentokrát je to poprvé, co jsem to řekla, a ono se to vyplnilo 😵 Ale popravdě nejsem schopná identifikovat, jestli se mi to zdálo, nebo jestli mě to napadlo, nebo jestli to byl vnitřní pocit, nebo tak něco 😀 Vím, že jsem byla v takovém polospánku a intenzivně jsem cítila, že mury je maminkou 😵
A když se mi zdá něco hnusného, tak to hned ráno říkám manžovi, protože mám strach, aby se to nestalo. Jako dneska, zdálo se mi o věnci na stromě, jak bývají u silnice, když někdo umře 😔

kackark
3. lis 2009

Terci, vůbec se nedivím, že jsi zvědavá na pohlaví 🙂 Máš nějaký vnitřní pocit? Mohla by to být holčička, protože mi teď tabulku docela slušně s těma našima chlapečkama převálcujeme 😀 😀

mar26
3. lis 2009

Dobré ráno,
murynce moc gratuluji a malé Sofince přeji hodně zdravíčka a štěstíčka

evanek77
autor
3. lis 2009

jů holky, já si jdu k pc v klídku na osmou, že když je mury prvorodička... a ona už byla sofinka na světě včera 😀 😀 😀 😀 Obrovská gratulace, moc se těším, až se nám murynka bude moci ozvat 😉 🙂

kackark
3. lis 2009

Ahojky Martinko 😵
Doufám, že už ta Tvoje kouzelná princeznička je zdravoučká. Pořád na vás moc myslím 😉

kackark
3. lis 2009

Evi, taky mě ta rychlost náramně překvapila, ale moc jí to přeju 😵

kackark
3. lis 2009

A jak se dneska cítíš ty a jakou jsi měla noc?

jaspina
3. lis 2009

Dobré ráno 🙂
To jsou šoky po ránu! Murynka je maminka 😵 Tak posílám obrovskou gratulaci, ať mají jedna z druhé jen samou radost 😵
Kači MS je nachystaná - akorát otázka, kdy se rozjede.. Já vím, že dokud se nespustí, je naděje -ale já už jsem si to včera večer obulela 😅 Večer jsem měla ty silné MS křeče a úplně mě přestaly bolet prsa - tak to mám vždy, takže už mi to bylo jasné.. Tak ještě 2 pokusy do laparky.. Jsem to počítala, že ten poslední měsíc mi bude asi vycházet datum MS přesně na přelom tohoto a nového roku - tak to budu fakt zvědavá na takové zvláštní datum. Byl by to ten nejkrásnější povánoční dárek..

kackark
3. lis 2009

Jaspi, krásné přáníčko 😵
Já trubka taky bulela, když jsem testovala dřív než jsem měla a na testu nic a těhu jsem byla 😀 Ještě tu určitá šance je 😵 Jinak by musela listopad zachránit mimi 😉 A ty dvě potvůrky by čekaly na tebe a šarlotku v tom kouzelném prosinci 🙂

mar26
3. lis 2009

Kačko bohužel není 😔

tercie
3. lis 2009

Kačko no teda, hotová čarodějnice 🙂 Něco takovýho má i moje tchýně, ale nikdy neví, koho konkrétního se to týká, aby to mohla nějak ovlivnit...
Já vnitřní pocit nemám, nějak tentokrát neřeším co to bude, je mi to v podstatě jedno, když bude zdravý. Minule jsem si přála chlapečka, a byla to holčička, a tu si zas moc přál manža. Kdyby nám vyšel jednou páreček, bylo by to super. Ale podle čínskýho kalendáře mi vychází treperenda.
Moje ségra je teď v 9tt a tý vychází kluk, ale ona už holčičku má, tak jsem na to zvědavá 😀

Evi, Marti, ahoj holky 🙂

evanek77
autor
3. lis 2009

kači,
já mám zas ten bílej výtok co prý nic není, ale mega... na 11h jdu na dentální hygienu, tak uvidím, co to udělá při chůzi. A noc standardní, nevyspala jsem se, bolely mě záda i břicho. ale už se to krátí, tak to tak beru 😉
Navíc jsem pořád myslela na mury a na to, jak byla jediná "laňka", co všechno stíhalala a nakonec rodí první.
Jestli matrince maovic ještě někdo z doktorů řekne, že ležení je naprd, tak ho osobně přijdu kousnout někam, kde to bolí 😀
co ty?
jaspi,
já v březnu také obulela pokles teploty a nafouklé břicho, že jsem jasná... no a ne, // tam byly 😉 🙂 Ještě to není ztracené 😉 😉 😉

mar26
3. lis 2009

ahoj terci 😵
co manžel nezlobí moc? Něco jsem četla v zamlklinkách 😔

tercie
3. lis 2009

Jaspi, však vám to Kačka vyvěštila, že do konce roku to vyjde 😉 a třeba tě tělo šálí a ještě z toho něco bude 😉

Evi jo, do zadku!!!! Ale radši si na to pořiď nějaký náhradní žuby 😀

kackark
3. lis 2009

Terci, tak to já mám tak, že vidím konkrétní lidi i situace, ale když se ráno probudím, tak si řeknu, že je to absolutní blbost, co se nemůže nikdy stát, no a pak se třeba za pár let hodně divím 😀 😀
Já byla přesvědčená, že je to zase holčička a dr. mě vyvedli z omylu 😀 Jinak mě to je absolutně jedno, hlavně že ty drobečkové budou v pořádku 😵

Evi přesně, pro mě to je taky takový malý varovný prst, a odpočívám, odpočívám a ještě jednou odpočívám. Včera jsem to říkala už i manžovi, že se prostě o víkendu zapojí do vaření se mnou, že už to nějak nezvládám, a on že to snad ten měsíc vydrží.

Mě taky trápí pořád šíleně ten výtok, jsem zvědavá, co najdou v kultivaci 😝 Já se vyspala líp, když jsem se vzbudila, tak jsem si vzpomněla na murynku, pousmála se a hned se mi dobře usínalo 🙂 Ale třeba jsem tu strašila i ve čtyři, abych se trochu zabavila 🙂

Evi, už jen nějakých max, deset dní a už i ty budeš maminka 😵 Je to mazec 🙂

kackark
3. lis 2009

Jé Marti, to je mi moc líto 😔 Proč si tak hodné holky, jako jsi ty s Natynkou, takhle užíváte 😒 ☹

tercie
3. lis 2009

Martinko já nevím, asi zlobí pořád, ale nějak už nemám sílu s tím bojovat, a taky hlavně nevím jak, rozejít se nechci. Když do něj nereju tak jsme v pohodě... říkám si, jestli nemám bejt ještě ráda, že je "jen na ženský", že by to mohlo bejt i horší, mohl by pít, hrát, bít mě nebo tak...

jaspina
3. lis 2009

Ale při těhu bych neměla ty MS křeče ne? A navíc přesně v dobu, kdy má MS dorazit.. Teda já jsem si ji asi trošku odsunula tím, že jsem nasadila Utroš o 2 dny pozděj a brala ho tím pádem dýl.. Akorát mě zmátlo to špinění 27DC - tak jsem začla trochu doufat..nevím, co to bylo.

Terci, podle toho co čtu, tak těma zubama přijedem kousnout tvého muže - a ať si domyslí kam! 😠

kackark
3. lis 2009

Jejku Terci, tak koukám, že máš taky "pěkné" trápení, to je mi moc líto ☹

mar26
3. lis 2009

Kačko ono už to bylo dobrý a včera se to vrátilo....tak je teď na jiném nutrilonu..který je na dlouhotrvající průjmy a jinak rozkládá kravské mléko,tak uvidíme jak jí to zabere,tak jsem najela zase na dietku a je to zatím dobrý...uvidíme

jaspina
3. lis 2009

Kači ale zas ta moje MS bude mít jednu výhodu - nebudu muset jet takovou dálku, abych dodržela slib a líbala Evičce nohy 😀

kackark
3. lis 2009

Jaspi, právě že těhu příznaky a MS příznaky jsou velmi podobné 😉 A to špinění bych považovala za jeden z těch znaků co patří k těhu. Být tebou, zkusím to zítra přetestnout 🙂

kackark
3. lis 2009

Marti, tak snad najdete optimální mlíčko, aby to dělalo Natynce dobře 😉 Budu vám moc držet pěstičky, je mi jasné, že se určitě trápíš 😔

Jaspi, Evi, s tím kousáním se k vám přidávám 😠 Tohle se nedělá 😠

Jaspi, žádný takový to radši pojedeš k Evičce, teď máš na to i nové autíčko, tak to nebude takový problém. A hlavně, teď to budeš mít blíž do Brna, než pak do Prahy 😀 😀 😀

tercie
3. lis 2009

Jaspi to bych tu cestu teda radši absolvovala 😀 Já taky před každým těhu měla klasický regulerní příznaky mrchy 😉

Jo, manža by kousnout potřeboval... ☹

mar26
3. lis 2009

Kačko no ona měla asi vir co sousedka,ta s tím bojovala 3 týdny....jen tohle mlíčko by mělo pomoct jí uzdravit a pak snad bude moc mít zase to hypoalergenní uvidíme

terci to je mi líto ☹ ...ale jestli víš,že vás neopustí a ty jsi ochotná to přehlížet...tak je asi lepší dělat že to nevíš..já bych toho svého asi poslala k vodě...neříkám kdyby se to stalo jednou,poučil se..to asi ne,ale takhle pořád bych to asi nevydýchala. Ale zase se ti nedivím,miminko na cestě a máš ho ráda...někteří chlapi umí potrápit 😔

evanek77
autor
3. lis 2009

terci,
koukám jsou manželské erupse všude, držím palce, ať se to nějak srovná 😉
jaspi,
jak píše kačka, já fakt nepoznala, že to není MS, jak mi bylo zle a špinění je spíš u těhu 🙂 🙂 🙂 🙂
marti,
tak snad to natyce pomůže, to je teda trápení 🙂 😉 😉
kači,
mně v té kultivaci nic nenašli ale to množství je děs 🙂 😔

kackark
3. lis 2009

Marti, tak to bude prima, když se pak budete moci vrátit k toumu osvědčenému 😉

Já vůbec nechápu, proč to dělají. Vůbec si takovou situaci nedokážu představit. Vím, že se asi síla na odchod hledá těžko, ale ono to chce určitě i hodně sil vydržet v takovém vztahu. Terci, je mi to moc líto 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru