Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
5. lis 2009

já mám už 17, tj do termínu bych 21 asi stihla 😀 😀 😀 😀 ale ono dost bude voda 😉

strouzek
5. lis 2009

Evičko to bude jen voda a i kdyby tak podle fotek si krásná těhulka těch 17 kg vůbec není vidět jen pěkné bříško 😉

vlastovka385
5. lis 2009

Tak držím pěst, ať to zvládnete, nebude to lehký, i když to úplně malinký miminko hodně času prospí, tak snad to stihneš všechno vybalit. Nejhorší bylo období tak kolem 2-3 měsíců, to to mimčo už nechce spát, ale ještě neudrží pozornost na hru, chce se pořád nosit a to doma nic neuděláš.

evanek77
autor
5. lis 2009

strouži,
no, já jen vím, že když jsem vščara balila své oblečení na stěhování, tak ta trička byla nějáká malinká a kalhoty, to ani nemluvím, jak úzká stehna na nich jsou.... aby to nedostala charita 😀

evanek77
autor
5. lis 2009

vlaštovko,
díky... no zvládnem, když musíš, musíš, lepší jak být v brně sama...ségra to tak měla kdysi také, z porodnice rovnou do nového mezi krabice...
a super je, že jestli se mi ten byt bude líbit (já ho neviděla), tak majiteli potvrdíme, že ho do roka koupíme a můžem si domácnost udělat podle nás. Na to se moc těším...

jaspina
5. lis 2009

Evi stihla jsem to 😉 Mám to cvičení ve stejné budově jako práci - jen o patro výš..A ten byteček vám moc přeju -aby se ti líbil a mohla sis budovat hnízdečko podle sebe. Já to vidím u nás s domkem - je to běh na dlouhou trať, ale mám s těch předělaných věcí vždycky hroznou radost. Je to jiné, než kdyby ho postavili na klíč - tam to máš tu radost všechnu hned. My si to dávkujem 😉 Střecha - okna - koupelna... a spoustu věcí si dělá Jarek sám, tak k tomu pak má vztah a já taky 😵

evanek77
autor
5. lis 2009

jaspi,
my budem také dlouho jen po troškách, stojí o milion víc, než jsme brali jako "bezpečnou" hypotéku, navíc teď budem platit rok pronájem... ale je to cihlová novostavba, metro u baráku (a s výtahem na kočárek), garážové stání, prostě až na to, že tam není balkon a má to o pokoj míň, než bych chtěla já, je to super. A manžel tam dnes spal první noc a už hlásil, že je mnohem tišší než na co jsme zvyklí z brna, je to ve staré zástavbě a nikde okolo silnice. Navíc je za rohem park, který teď prý za 10mil (říkal majitel) spravovali, takže pro mimčo super. Akorát pár let budem jíst rohlíky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
5. lis 2009

to cvičení je super, že máš takhle o patro. A jak? Pomohlo? 🙂

jaspina
5. lis 2009

Evi jo jo - je mi po tom vždycky dobře.. Ještě jsem se domlouvala s paní, že mě občas zkusí vmáčknout i na čtvrtek odpoledne - že bych dopoledne chodila v úterý a pak ještě v ten čtvrtek. Já končím v 15:15 a doma jsem tak 15:45 no a ten pilates je od 17ti, tak bych musela jezdit autem - aspoň bych se rozjezdila..

evanek77
autor
5. lis 2009

mne takhle kdysi strašně bavil spinning, ale už tři roky nic nedělám skrz mimča 😎 😠 😒 ☹

papua
5. lis 2009

Ahoj holky moje zlate tak som spat a mam dobre spravy 🙂 😉 🙂 😉 !!!!
hematom je mensi ovela ako minuly tyzden 😀 juchuuuuuuuuuuuu! vyzera to tak, ze ako sa bejby zvacsuje on sa uzmensuje ....Tak snad to tak pojde dalej, pevne verim, ze ano......Je dobre ze je mensi ako minule a to o hodne...🙂huraaaa!
V stredu 11.11. mam odbery 🙂!!!!!

evanek77
autor
5. lis 2009

papua,
mám obrovskou radost, hurááá 🙂

sarlotta
5. lis 2009

Ahojík holky🙂

Papu to je báječné🙂))) super.
Evičko, Ty máš taky krásné zprávičky 😀 ..blahopřeju 😉

papua
5. lis 2009

Eviii: huraaa aj jaaa!!!!!!! strasne!!!

papua
5. lis 2009

Sarlott dakujem 😉 !

jaspina
5. lis 2009

papua to je paráda! 😵

vlastovka385
5. lis 2009

Papu, skvělý!!!!! Mám velkou radost.
Evi, tak to je super s tím bytem, my jsme pořád po pronájmech, dokud se někde definitivně neusadíme, ale tak zatím mi to neva, tady máme krásnej byt a neprůstřelnou smlouvu, nemůže nás vyhodit, ani kdyby ten byt prodávala.

evanek77
autor
5. lis 2009

šarlotko,
díky 🙂
vlaštovko,
no jo, my dotěď na bytě také nic moc nemohli, manžel se o něj soudil, ale vzdali jsme to a už prostě chceme naše a klid. A tohle je náhoda, hledali jsme pronájem a pán to nemůže už nějákou dobu prodat, tak to pronajal. Takže je ochotný s prodejem rok počkat, nechat cenu jako je teď a v prodeji už nefiguruje realitka, takže žádná provize navíc. Já chtěla 4+kk kolem 80m2, tohle je 105m2 3+kk, ale manžel se do bytu zamiloval a to se u něj jen tak nevidí 😉 🙂

mar26
5. lis 2009

papu no tak to jsou náááádherné zprávičky 😵 😵 ,gratuluju a moooc ti to přeju,jen tak dál!

kackark
5. lis 2009

Ahojky zlatíčka. Tak jsem zpátky, ale šíleně moc utahaná 😵
A tady samé dobré zprávy 🙂
Papu, gratuluji, mám velikánskou radost a hned půjdu přepsat tabulku 😉
Evi, k bytečku moc gratuluji a v příštím týdnu z tebe bude mamina, je to neuvěřitelné 🤐
Strouži, doufám, že balíček naplnil očekávání 😉 🙂
Jaspi, snad pilates pomohl alespoň proti MS bolestem 🙂
Marti, pozdravuj toho svého kouzelného králíčka, ty fotečky jsou nádherné 😵

kackark
5. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek........čeká chlapečka 9..11. - KO a rozhodnutí o způsobů porodu
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla // - KO 9.11., 12.11. genetika
Papua.........našla // 11.11. - odběry
Farmi..........našla //
Mimina........................24DC
Sarlotta.......................6DC
Jaspina........................1DC

kackark
5. lis 2009

Šarlotko, copak nemoc? Snad úspěšně zaháníte 🙂

kackark
5. lis 2009

A mám pozitivnější zprávičky od Murynky, jdu pro mobil a hned přepíšu 😵

kackark
5. lis 2009

Kojíme, malá přibírá. Od víkendu jí snad budu mít u sebe. Dnes má ultrazvuk hlavičky a ledvin. Já jsem v poho, prsa bolí, jsou nalitá. Pozdravuj všechny. Myslím na vás 😵

evanek77
autor
5. lis 2009

kači,
to jsou krásné zprávičky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kackark
5. lis 2009

JJ, jsou, taky z nich mám radost 😵

kackark
6. lis 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek........čeká chlapečka 9..11. - KO a rozhodnutí o způsobů porodu
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla // - KO 9.11., 12.11. genetika
Papua.........našla // 11.11. - odběry
Farmi..........našla //
Mimina........................25DC
Sarlotta.......................7DC
Jaspina........................2DC

kackark
6. lis 2009

Krásné dobré ráno, vlaštovky 😵
Pro pracující je určitě pozitivní, že je páteční 😉 🙂

jaspina
6. lis 2009

Kači to je teda hodně pozitivní! 😵
Evi ona je dost důležitá právě ta velikost bytu. Takhle můžete udělat třeba kuchyň s obývákem dohromady a pak děcák a ložnici ne? Jako mi doma používáme nejvíc 2 místnosti - kuchyň (ta je větší, tak tam jsme i třeba když přijde návštěva, je tam telka, posezení..) a pak ložnici. Obývák je zatím spíš taková odkládací místnost..
Normálně včera mi ta moje kámoška - laňka měla něco donést a psala, že to přinese za chvíli, že teď ještě musí doumývat okna - jako koncem měsíce rodí.. Dobré že? Ona je fakt akční

vlastovka385
6. lis 2009

Zdravím vlaštovky a přeju krásný pátek. Su mrtvá, Tibor se nějak pokazil se spaním, vždycky spal od půl osmé minimálně do jedné a pak kojo, ale poslední týden se budí a řve. Včera jsem ho dala spát už kolem sedmé, protože byl protivnej, spal do osmi a pak řev, prso nechtěl, nošení moc nepomáhalo, vždycky se zklidnil a jak jsem ho chtěla položit, tak znova řev. Tak jsem chytla lehkou paniku, protože on umí usínat jenom u prsa. Tak jsem ho střídavě nosila a pokládala až do devíti, záda mě bolí neskutečně, protože má přes 8 kilo, manžel v Chorvatsku, tak jsem na to byla sama. A nic, furt řev a když byl v náručí, tak koukal. Tak jsem si řekla, že jestli se má vyřvat, tak ať se vyřve teď, dokud není úplná noc, tak jsem ho položila a von normálně chvilku koukal, pak se otočil a usnul. Tak já honem osprchovat a spát, no v jedenáct zas řev. To nštěstí stačilo jenom pohoupat, ale já už jsem nemohla zabrat až do jedné, kdy bylo kojo, no a pak se furt vrtěl, tak už jsem toho moc nenaspala. Nějak je to každou noc horší, tak nevím, jestli nemám začít dávat kaši, ale nepřinde mně, že je to hlad, protože prso nechce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru