Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
6. lis 2009

krásné páteční ráno, víkend už je zase skoro tu 😀
jaspi,
ten byt už má kuchyňský kout hotový včetně spotřebičů, ten obyvák je obrovský. 🙂
Mně šlo o to, že tím, že spíme odděleně, tak jakmile děti poporostou, jeden z nás bude spát v obyváku, když jsou jen 2 malé ložnice. Kdybychom spali s maželem spolu, byl by ten byt naprosto úžasný 😀
manžel mě ukecává, ať se jedu o víkendu podívat, že by si tam už u toho odvezl alespoň stůl a postel, tak asi neodolám. Prý abych měla v porodnici na co myslet, vtipálek 😀 😀 😀 😀 😀

jaspina
6. lis 2009

Aha to mě nenapadlo s tím spaním.. Ale je zas dobré, že tam napřed budete v nájmu a tak budete mít možnost zkusit si, jak se vám tam bude žít, jestli vám bude vyhovovat.. 😉

evanek77
autor
6. lis 2009

jaspi,
dokud děti budou malé, tak to 3+KK neva... ale my to budem splácet, dokud děti nedokončí střední a to už pak problém trochu bude. On ten byt má velkou chodbu a šatnu, ale bez oken, tj. na spaní blbé. Jako víš jak, já vyrostla v 3+1 pět lidí, 68m2, takže ono to jsou rozmazlenecké kecy, ale zase za ty peníze to chce mít člověk podle svého. Na druhé straně možná nemá smysl řešit, co bude za 5 let 😉 Možná nebude na spátky a prodáme ho a možná se budem mít dobře a přestěhujem se jinam. Pět let v dnešní době je hrozně moc 😉

evanek77
autor
6. lis 2009

a ta možnost si ho otestovat, ta je super. tady v brně je temn byt neskutečně hlučný a občas z toho randálu šílím...

kackark
6. lis 2009

Mám nádhernou zprávičku od murynky 😵

evanek77
autor
6. lis 2009

sem s ní 😀

kackark
6. lis 2009

Huráá, jdeme s malou na JIP, už jí budu mít u sebe prdelku. Kojení jde hezky, prsa už tolik nebolí. JSEM TAK ŠŤASTNÁ 🙂 Všechny zdravíme a Sofi posílá pusinku.

evanek77
autor
6. lis 2009

tak to je kráááásný..... já už chci takýýýý 😀 😀 😀 že bych si šla koupit švihadlo, aby šel malej sám? 😀 😀 😀

jaspina
6. lis 2009

Evi 😀 😀 chudák. Se mu do zimy nechce, nedivím se. Já bych vylezla až v květnu 😀 Ale taky jsem si to spletla a jsem narozená v listopadu. Nějaký omyl - měla jsem se narodit v létě nebo v teplých krajinách! 😠

evanek77
autor
6. lis 2009

no malej má 15 dnů do termínu, tak ať se pěkně rychle aklimatizuje, ten teplotní šok tu má cobydup 😀

kackark
6. lis 2009

Evi, tak švihadla se ti zachtělo, joooo 😀 😀 😀
To já se na porod už taky moc těším, ale na druhou stranu mi listopad jako měsíc není vůbec sympatický a ráda bych vydržela do prosince 😉 Což je nějakých 24 dní. No uvidíme co na to dneska monitor a pan dr., jdu za dvě hoďky a jsem nějak nervozní, protože poprvé za celé těhu jdu bez manži, nechtělo se mi ho už po třetí tetnto týden tahat z práce.

monkula
6. lis 2009

Dobré ráno vlaštovky....
Teším sa z krásnych správ od Murynky.....

Vlaštovko, to, ež sa mení režim je v Tiborkovom veku normálne..... Už bude hore stále viac a viac... 😉 Mimochodom, aj môj otec je Tibor.... 😉
jaspi, ja som sa narodila v horúci letný deň, 19. júla, spolu s Kačkou 😵 😵 😵 a teda mohla som vyliezť aj niekde v Austrálii, lebo aj som neskutočne zmrznutá... 😝
kači, kde skladuješ tie košíčky? Ako dlho vydržia?

evanek77
autor
6. lis 2009

kači,
bude to krásné uvidíš, poslouchat půl hodinky srdíčko malého 😉 😉 😉
a na monitorech v pondělí bylo asi 10těhulí v čekárně, ale bez tatínků 😉

evanek77
autor
6. lis 2009

já mám dnes báječné zprávy, jak měla chudina ségra ekzekuční výmer na cca 550tis, tak se právničce povedl husarský kousek a zaplatí jen 150tis ve splátkách rozvolněných na 3 roky a 10tis. odměnu té právnici. Paráda! Jako ségra opět bulí, že je nespravedlivé, že má vůbec něco platit a prož má platit advokátce, ale ono jí jen nedochází, že jí ta paní ušetřila 380tis. Jsem nadšená, co všechno jde. Alespoň někomu to vyšlo, moc to ségře přeju, snad si časem uvědomí, jaké má štěstí 🙂

monkula
6. lis 2009

avi, akú mala sestra exekúciu?
A teda, ak by mne takto právnička pomohla, tak jej k tým 10 tis. ešte kúpim kilo čokolády 😉

kackark
6. lis 2009

Ahojky monkul 😵
Košíčky i ostatní cukroví mám v mražáku, kromě perníků. Sice jsem je zatím nestihla naplnit, ale i tak bych je skladovala tam. Loni jsem přinesla krabičku cukroví jedné starší kolegyni, a prý si zbytek po Vánocích dala do mražáku a na Velikonce vytáhla a chutnalo ještě líp, že se rozleželo 😉 😵

Evi, to já se moc těším, ale jsem zvědavá co udělá dr. s tím mým výtokem a manža se na monitor moc těšil, jen mi to nepříjde fér vůči jeho kolegům, když teď bude častěji chybět ho opět tahat z práce, ikdyž náhradního volna má až až 😉
A s tou ségrou jsou to úplně suprové zprávy. Co je ségra za znamení? Připomíná mi podle popisu mojí ségru a ta je lev.

kackark
6. lis 2009

Monkul, taky bych to tak viděla 😉 Ale to jsme mi ráčci, snažíme se všem vše vrátit a máme pořád pocit, že jsme za něco dlužní 😵 Taky tak ráda kupuješ dárečky a raduješ se, když se trefíš do vkusu? Já mnohem radši, než dárky dostávám 😉

kackark
6. lis 2009

A včera na té přednášce říkala laktační poradkyně, že dochází ke krizím ve 3. a 6. týdnu a pak ve 3. a 6. měsíci, tak mě napadlo, jestli si Tiborek nějakou takovou krizí neprochází, když mu táhne na 6 měsíců.

dracekmracek
6. lis 2009

ahoj kočičky,pusinku všem 🙂

kackark
6. lis 2009

Jé, ahojky Kačenko. Jakpak jste na tom s Lukáškem? A jak to vypadá s porodem? Tobě už svítí 37tt, to je úžasný 😵

monkula
6. lis 2009

ahoj dráčku.... ako?
Kačka, presne tak.... aj ja rada dávam darčeky.... hoci len čokoládku,a le ak niekoho poteší.... 😵

dracekmracek
6. lis 2009

kačenko já nevím,od včerejška mě bolí břicho ale jinak nic,zítra malujeme předsíň a zbytek obýváku 🙂 Lukášek mi snad zhmoždil žebra špatně se mi dejchá a bolí to,tak už jsem taková otrávená 😒 do motola jedeme ve čtvrtek tak jsem zvědavá 🙂

vlastovka385
6. lis 2009

Ahojky dráčku, to jsem ráda, že tě vidím, a ještě jste dva v jednom, šikulky 🙂. A zprávy od Murynky jsou úžasné, mám velkou radost. Tiboš už skoro 2 hodiny chrní, šla jsem si lehnout s ním, ale nějak jsem nemohla zabrat. Ještě jsem rozhozená z toho posunu času a chybí mi tu manža, proto asi tak blbě spím.
S tou krizí máš Kači možná pravdu, zkusím počkat ještě přes víkend a kdyžtak nasadím na noc kaši a pokusím se ho uspávat jinak než u prsu, měl by začít usínat sám.

andara
6. lis 2009

Ahooj Dracku,co nejake aktualni foto pupiku? Ja chtela i od Mury a ona to nestihla 😀 ja se na ty pupiky tak rada koukam a vzpominam jake to bylo 😵

kackark
6. lis 2009

Mě se taky špatně dýchá, ale to je tím, jak jsou broučci ještě pořád nahoře, tak týden dva před porodem se ti uleví, protože klesne dolů 😉
Páni, ty jsi akční jako murynka s malováním, aby jsi nedopadla stejně 😀 Ale možná by si byla i ráda, viď 😵

evanek77
autor
6. lis 2009

kači,
je lev 😀
monkula, když se ségra rozváděla, došlo jí, že někomu dluží, nechala to být, přišlo předvolání k soudu, nechala to být, bez omluvy k soudu nedošla a teď po letech jí došla exekuce na takové peníze, i když původem to byl dluh do 50tis. Prostě nejít k soudu je pořádná bota....

kackark
6. lis 2009

Andar 😀 😀 😀
Vlaštovko, vždyť jsi plně kojila přes pět měsíců a to je úžasný, myslím, že by to žádná tragédie nebyla, kdyby si začala s příkrmama. A psychika je zrádná, malý určitě cítí, že ti chybí manžel, tak se takhle může projevovat.

kackark
6. lis 2009

Já si to myslela, Evi 😀 😀 😀
Lev je i manža, a ani si vždy myslí, že celý svět je nespravedlivý a spiknul se proti nim 😀

dracekmracek
6. lis 2009

andy já ti ho pošlu mobilem 🙂

vlastovko ahoj 😉 jak to zvládáte s malinkým?

kačí já mám bříško dole pořád,Lukášek má nahoru nožičky,tak když se nudí kope do žeber 🙂 já myslím že u mě se to malováním nerozjede,už jsem sama malovala ložnici,šoupala nábytek,myla okna,apod..... 🙂 mám fakt hnízdící období 😀

evanek77
autor
6. lis 2009

dráčku, já mám žebra také celá okopaná, jako bych byla sešněrovaná těsným korzetem, brrr
vlaštovko, jak píše kačka 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru