Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
12. lis 2009

Mimi, myslím, že budete mít krásné Vánoce 😵 A myslím, že to se stimulací už konečně vyjde.

Ahojky Marti 😵

Pořád mám u sebe telefon a čekám na zprávu od Evičky, nechce se mi jí otravovat, ale asi než pojedu na KO, tak jí napíšu, ať víme jak na tom s Tomáškem jsou 😉

kackark
12. lis 2009

Mimi a letní miminka jsou krásná miminka, zeptej se Martinky 😉 🙂 😵

mar26
12. lis 2009

mimi určitě to je ten krok,který vám miminko přinese 😵 a bude letňáček 😵

ahojky Kačko, určitě Evičce napiš....a že na ní moooc myslíme!

Já dneska budu až odpoledne,jedu za holkama do práce a se švagrovou na oběd

kackark
12. lis 2009

Já pak budu skoro až navečer, vyrazím něco po desáté, chci po cestě koupit dárek manžovi k Vánocům, ale jsem zvědavá, zda to zvládnu. Chce od Fiskarsu nějaké nůžky na prořezávání větví 😲 A po kontrole jedu na oběd s kolegyněma z práce, a pak musím odvézt mamku domů, tak to vidím kolem šesté, že budu doma já. Tak jdu Evičce hned napsat a uvidíme 😉

mimina321
12. lis 2009

dakujem 🙂 🤐 🤐 🤐 ste zlatíčka 🤐
aj my moc dúfame,že sa sliznica konečne umúdry a vajko sa bude mať kde chytiť 😵
mar príjemný obedík
kači a tebe zase úspešné nákupy
ja zase do práce 😝 takže správičky budem vidieť až večer... 😖

kackark
12. lis 2009

Holky, Evička mě předběhla a nemám hezké zprávy ☹ Jdu to přepsat.

kackark
12. lis 2009

Kači, brečím tu jako malá holka, začalo to PA, která mi hned v 7h ráno řekla, že podle papírů z pondělí je kravina mě přijímat, že CS3 je málo. To ještě šlo, v 9h se na mě sešli 2 doktoři, začali, že proč chci vyvolání, že to je blbost, 3x zopakovali, že rodit o víkendu pro ně není dobré. Přitom ta doktorka, co mi příjem v pondělí napsala tam seděla a mlčela. A prý je jedno, kolik dítě váží, jestli 3 nebo 4 kila. A že v patře, kde budu ležet, nemají volnou postel. Prostě mne nutili říct, že půjdu domů. Jsem trvala na tom, že neodejdu, tak mi podle toho, jak to bolelo udělalali Hamiltona a poslali mne čekat na postel, že stejně neporodím dřív jak v pondělí. Do toho mi volal brácha, že tomu spolužákovi teda zítra zavolá, jsem mu brečela do telefonu. Prý ale neví, jestli ho sežene a bude sloužit. Řekl mi, že co se divím, že to je naše zdravotnictví, že sbírají body po vyšetřeních. Tak tu v čekárně sedím a brečím...

mar26
12. lis 2009

😲 😲 😲 ježiš to je mi Evičky moooc líto 😢 ....fakt si to musí zase vyžrat. ach jo!!
Teď vidím,že mít doktora porodníka, i když u porodu nebyl,ale jeho slovo v porodnici má význam se vyplatilo..všichni se chovali super,ale i když je tam někdo úplně bez protekce,tak se tam taky chovají hezky...není holt porodnice jako porodnice..spíš lidi jako lidi.

mar26
12. lis 2009

teď by tam Evička potřebovala podporu manžela,aby tam taky udělal cirkus...

mar26
12. lis 2009

a mimochodem rodila jsem s CS2

papua
12. lis 2009

Ahoj zlaticka!

Ach jooo preco takto trapia nasu Evicku, to zdravotnictvo je neskutocne !!!!!! 😠 😠 😠

Kaci: moja napis jej ze na nu vsetky myslime!!!!!

Mury: maminka nasa vitaj 🙂!!!!! Sofinka je prenadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! Gratulujem z celeho srdca, nech ste zdrave!!!!!!

papua
12. lis 2009

mar: presne tak !!!!! Je hrozne ked ja na to vsetko sama! este

kackark
12. lis 2009

Marti, přesně tohle samé mi hned blesklo hlavou, že je vše jen v lidech, a že nejhorší je, že nemá u sebe manžela, je na vše sama chuděra 😔

kackark
12. lis 2009

Mám novou zprávu.

papua
12. lis 2009

sorry chybicka 🙂, este musi prezivat do toho vsetkeho aj problemy s nemocnicou a lekarmi, akokeby jej uz nestacilo..... ☹ 😠

kackark
12. lis 2009

Kači, děkuju, potom vyšetření mi v tom hodně škube, tak snad se to rozjede. Jo a brácha ho sehnal, byl se mi tu představit, tak už o mně budou vědět, a snad to bude jinak. Manžel dorazí kolem 12h, tak snad to byly poslední slzy. Ale totálně mě tím chováním dostali. Jsem ve stejném patře jako loni, paní tu pláče, jde na ukončení, proč je tolik neštěstí?! A proč bez protekce jednají s lidma jak s masem... No musím hladit bříško a věřit, že to dobře dopadne. Pozdravuj holky E.

mar26
12. lis 2009

Kačko to je dobře,že má pozitivnější zprávičky...je mi jí chudinky líto,ale věřím,že až bude mít Tomáška u sebe,vše ji vynahradí a to špatné bude zapomenuto

papua
12. lis 2009

Normalne sa mi tu tisnu slzy do oci, je mi jej luto co musi prezivat.Drzim Evicke vsetko co sa da, aby sa to rozbehlo a je dobre, ze manzel pride za nou.....aspon nieco..Verim, ze vsetko dobre dopadne!!!!!

diddi
12. lis 2009

kacka, napis jej, ze na nu myslime, nech sa nenecha vytocit, Tomasko vsetko citi, vie, ze pojde z bruska von, pripravuje sa na to, aj so svojim anjelom straznym, nech sa nenecha vyrusovat, pripadne nech poziada o nadstandart, musi byt silna a nenechat sa odpinkat...

kackark
12. lis 2009

Ani si to neumím představit, jak chuděře je, určitě se těšila, jak nejdýl zítra bude mít Tomáška v náručí a tyhle zprávy jí musely dodělat. Moc na ní myslím a věřím, že teď se to konečně někam hne. Taky jsem moc šťastná, že manžel bude s ní 😵

farmarska
12. lis 2009

Ahoj holky, hezký den 🙂
jdu vás dočíst, poslední dobou ani nic jinýho nedělám, jen furt dočítám, ale psát už nezvládám, trpím děsnou únavou a těhunevolnostma 😝 tak polovinu dne proležím a prospím a druhou dělím mezi rodnu a povinnosti 😅 Jen co budu čilejší, určitě vám pak něco zas napíšu 😉 🙂

kackark
12. lis 2009

Farmi, moc dobře si na tyhle pocity pamatuji. Jen hezky odpočívej těhulko 😵

Už fakt frčím, nebo nestihnu ani tu kontrolu, mějte se tu hezky a večer se na vás těším 😉 🙂

farmarska
12. lis 2009

no jen aby brzy přešly 😅 😅 😅 mám to doma strašně zanedbaný 😝
držím palce na kontrolu!! 😵 😵

farmarska
12. lis 2009

Evan už jsi maminka? 😉 😀 Mooooooc na vás s Tomáškem myslím!!! 😵 😵

strouzek
12. lis 2009

krásné dopoledne holky jdu sem mrknout na zprávy od Evulky a co to čtu? ježiš to je děs, co to je za nemocnici?? 😠 ona si taky chuděrka musí vyžrat vše až do dna.

farmi ahoj tebe jsem už dlouho neviděla, je mi to jasný, dobře si to pamatujujak jsem kolem toho 8 tt jen ležela jak lazar, nebyla jsem schopná ani jít nakoupit, ještě že v tý době byla celozávodka, představa že budu tohle prožívat u druhého dítka a mít doma neposedu Nelinku tak asi zdechnu. hodně odpočívej, ono to skončí za pár týdnů a hlavně však jsme na to tak dlouho čekali takže já říkám že nikdo nezvracel z takovou radostí jako já 😀 😀

strouzek
12. lis 2009

mimi držím palečky aby vánoce přinesli čárečky na testu, tělíčko se umoudří, doktoři si to pohlídají a budou // hnedka 😵

murynko ahojky, ještě jednou gratuluju k sofince, v noci jsem nemohla spát tak jsem vlezla na koně a četla jsem si popis porodu, no teda tak mě to dostalo že jsem si snad poprvé uvědomila že i já musím někdy porodit a úplně jsem si představila jak budu v březnu v porodce stát nad Nelinkou a budu říkat to co ty "holka co já si s tebou počnu" 😅

andara
12. lis 2009

Ahojky,teda co to ctu?! 😠 Chudak Evicka,zaslouzili by nakopat do pr....! 😠 Tak az dorazi jeji manzel,tak bude lip,treba uz si nic takoveho nedovolej.Ja taky rodila s CS3!
Drzim jim palce a myslim na ne,az bude mit Tomaska u see,na vsehno zle zapomene a kde vlastne rodi?

vlastovka385
12. lis 2009

Ahoj holky, teda chudák Evča, to je mazec, prej je jedno jestli mádítě 3 nebo 4 kg, přitom mě v té stejné porodce vehementně přesvědčovali, jak musím na vyvolání, že má Tibouš přes 4 kila. To je hrozný, jak se asi musela cítit. oufám, že bude mít aspoň pohodovej porod, ať si to vynahradí.

farmarska
12. lis 2009

aha tak te jsem dočetla dnešek a řeknu vám jsem z těch doktorů vytočená jako blázen 😠 chudák Evička ☹ já bych tam nejradši vlítla a všechny je tam seřvala!! 😠 😠 😠
no snad už bude dobře, když tam má ted tu protekci.. a snad bude mít Tomáška brzy u sebe 🙂
napište jí někdo, že na ní moc moc všechny myslíme, že to s ní prožíváme a že jí držíme paluše a hlavně ať není smutná a nenervuje se!!
ach jo chudák holka 😖
já nevím, ale je divný i to, že tam je pohromadě s tou chuděrkou, co jde na ukončení 😔 dyť to musí bejt taky strašně na nervy, pro obě ☹ ☹ ☹ To by měli mít nějak dořešený 😒
já mám na to naše zdravotnictví takovej vztek !!!!! 😠 😠 😠

no hlavně, že tam už brzy bude mít manžílka a ten jí bude moct bejt oporou 😎

strouzek
12. lis 2009

ahoj vlaštovko no přesně to samé mi říkala dr. že jestli bude moje mimi nad 4 kg že bychom se domluvili na vyvolání aby pak nebyli zbytečně komplikace,zvlášť když je to první mimčo, a to já nemám nic se zádama a tak jako třeba Evulka a jiné holky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru