Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
17. lis 2009

Mury, okukovala jsem malou, je nádherná, a jak se jí líbí koupání 😅 😵

Šarlottko, děkujeme moc za pochvalu 🙂 Nebyla jsem přes rok u kadeřnice, tak to je vidět 😀 Ale už mám šílené konečky, tak pokud bude mít čas, tak se tam pokusím ještě tenhle týden zaskočit, u porodu by mě asi hodně překážely. No a melíry to vidím tak nejdřív v létě, až bude babička moc kočárkovat v klidu, protože to je záležitost tak na 3 hoďky.

murynka
17. lis 2009

dneska jsme vozila a jedna paní z vesnice potkáváme se denně se mě ptá komu vozím 😲 😲
a já říkám že je to moje ona úplně zůstala koukat a řekla proboha kde jste to nosila 😀 😀
chápete 😅 😅

kači jsme ráda za evičku 🙂 🙂 to jsou šikulky 😎

a tobě to fakt moc sluší 😉 😵 😵 a děkujeme jo jo malá se už koupe ráda 😉 ale začátky to byli boje 😅

kackark
17. lis 2009

Nemáte některá zkušenost s objednáváním fotoknihy přes HP? Ono si to stáhlo ty snímky tak jak byly v původním stavu, ale nechápu, kde si to načte ty podklady a texty k tomu 😲 Stojí to přes 700,-, tak mám docela strach, zda jsem to dělala správně 🤐

murynka
17. lis 2009

kači neboj to se vše načte 😉 já jsme to také objednávala a dorazilo to o.k 😉

kackark
17. lis 2009

Mury, ale ty jsi opravdu neměla žádné bříško, tak se nedivím, že to paní přehlídla 🤐 A je krása, jak se Sofince u tatínka líbí 😉

To jsem včera přijela po celodenním lítání po obchodech, úřádech a nákupech a jak jsem byla oblečená i namalovaná, tak jsme se pustili do focení, opravdu neproběhli žádné přípravy 😎 Ale manža si to užíval a je na něm vidět, jak moc se na malého těší. Jen Bessince se fotomodelkování moc nelíbilo.

kackark
17. lis 2009

Jé, tak díky za uklidnění 😉

sarlotta
17. lis 2009

Mury malý se mi taky dost pouštěl ze začátku a usínal u toho, musela jsem mu klepat do bradičky hladit po líčku ... ale srovnalo se to, jenom zkoušej pořád přikládat a když se pustí, tak zkus druhé prso a pak dokrm. No a měla by jsi něco přibrat🙂)) jinak budeš brzo hodně unavená 😒

kači tak to nevím ... já mám kalendář s malým-hodím Vám fotky do albíčka... dělala mi kamoška🙂)

murynka
17. lis 2009

sarlot to je právě tto že pravé nejde vůbec ☹ mám tam vpáčenou bradavku a přes klobouček nechce 🙄

kackark
17. lis 2009

Jé šarlottko, tak to se těším 😉

sarlotta
17. lis 2009

Mury tak ještě zkus kojit v poloze pod rukou - na fotbalistu, třeba to půjde líp. Vpáčená bradavka to je fakt na houby, ale s tím nic neuděláš. Tak se drž🙂 Myslím na Vás holky 😉

murynka
17. lis 2009

sarlot kojím jedině tak.....

krásný kalendář 😵 😵 😵 😵

sarlotta
17. lis 2009

Díky🙂

diddi
17. lis 2009

evka uz bude s malym doma?...no super....evi, ozvi sa 😉 ....jedna kacka, druha kacka...ste na rade 😉

sarlotta
17. lis 2009

No jooo evičko sluníčko, kde Tě máme ? 😎

kackark
17. lis 2009

Šarlottko, ten kalendář je kouzelný 😵 Líbí se mi, jak máte fotky stylizované do měsíců 😵

evanek77
autor
17. lis 2009

Ahoj holky,
tak konečně jsme doma v praze, malý cestu zvládl krásně, plakal až posledních 10 min přes město, chudínek hladovej a zakaděnej, ale statečnej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Už jsme všichni vykoupaní, akorát mi dospělí ještě hladoví, manžel dělá šunkofleky, malej chrní 😉 😉 😉

mimina321
17. lis 2009

ahoj 🙂
kačka krásne foto 🤐
mury maličká je krásna 🤐
evinka moc sa teším ked napíšeš 😵

kackark
17. lis 2009

Jé, ahojky Evičko, vítám vás doma 😵 😵 😵

kackark
17. lis 2009

Tomášek je ale statečný chlapák, když to tak krásně zvládl a tatínek je určo hrdej 😉

tercie
17. lis 2009

Evi, no neee, ty už jsi s Tomíkem doma??? Já čumím 🙂
A ještě jednou gratulace, maminko, užívej si to 🙂
Jaký to je, poprvé doma? 😉

kackark
17. lis 2009

Mimi, ahojda 😵

Manža chudáček odmražuje mrazák a já mu balím krabičky s cukrovím, komu co, až se malý narodí. Ale nějak se necítím, a nevím, nevím, jestli to nepříjde. Když jsem byla na záchodě, tak jsem měla na papíru, trošičku krve, tak nevím co si o tom myslet, a pořád mám hodně výtoku, tak bych snad ani hlenovou zátku nepoznala, ale bříško klesá 🤐

kackark
17. lis 2009

Terci, a na tebe jsem dneska taky myslela. Jak pohyby? Už asi krásné, viď?

evanek77
autor
17. lis 2009

Jaké to je? Mraky krabić a nic vybaleno, ale jsme štastní jak blechy...
kači,
nádherná fotka, jdu ti ošmírovat albíčko, kde jsou další 😀

tercie
17. lis 2009

Kači já měla tu zátku takovou jako průsvitnej hlen... hustej...
Taky jsem včera poznala tvrdnutí břicha, až mě to vylekalo, a k dr jdu až za 4 týdny. Tak asi preventivně naběhnu pro magnézko, co myslíte? My se včera totiž rafli s manžou a já pak brečela,to tvrdnutí by mohlo bejt od toho, žejo?¨
Kači pohyby jak kdy, podle toho jak se trefí, a taky je asi trošku línější, někdy kopne, a pak hodiny nic, až se skoro bojím, ale asi je fakt spáč 😀

evanek77
autor
17. lis 2009

kači,
mi bříško kleslo až ze čtvrtka na pátek a stačilo to, abych do odpoledne porodila, neboooj. A mírné špinění je dobré, je vidět, že se čípek pěkně chystá 😉 😉 😉

murynka
17. lis 2009

evi 😵 😵 vítej doma 😵 😵 a malý je krásný 😵 😵

krabice nevadí my také doděláváme ani nemáme na čem jíst 😝 😀

mimina321
17. lis 2009

jeda kým som napísala príspevok evika už napísala 😵
kačka na pečenie sa chystám už aj ja 🙂
terci ahoj 🙂

evanek77
autor
17. lis 2009

terci,
myslím, že to stresem být mohlo... ach jo, pořád tě zlobí? Dáme mu na zadek 😝

murynka
17. lis 2009

evi šup do prosince je tam schánka 😉 😉 😉

evanek77
autor
17. lis 2009

mury,
no, nejlepší bylo přebalování v prázdném bytě v brně, malý mi stihl u utírání zadečku totálně pročůrat všechno své oblečení na kupičce vedle něj, neměla jsem mu co oblíct, no supééér.... manžel šel vyskládávat kufr, aby se dostal k tašce z porodnice 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru