Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
30. lis 2009

Marti, jo, jo. Klidně může zítra, vůbec bych se nezlobila. Ale dneska se necítím vůbec dobře, tak kdo ví, jestli si to ještě nerozmyslí a nebude chtít dneska závodit s Lukáškem 😀 😀

kackark
30. lis 2009

Ještě psala:

Sice mám v papírech, že mi to vyvolávají kvůli obavám rodičky, ale čert to vem. Už se svíjím 5.den.

tercie
30. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem přišla nakouknout co Dráček, to je děsný, že se o ni nikdo nestará, fakt,zoufalství... tak snad se do večera něco pohne a přestanou ji trápit.

Kači já dneska děkuju mamince, která mi tu nechala oběd ze včera, jinak bych taky byla o hladu, sice fyzicky se cítím fajn ale zato jsem se ráno probudila s lenorou a nic se mi nechce...no co, manža není doma, vařt nemusím a zítra je taky den 😀

Evi snad už se to s tou bláznivou ex taky vyřeší a nebude vás strašit jako blbá noční můra. Užívej Tomáška, to ti nikdo nevezme 🙂
Jo a čokoláda jo? No jak o ní mluvíte, tak jsem na ní dostala taky chuť, akorát mám tu smůlu, že tu žádnou nemám 😨

mar26
30. lis 2009

Kačko u tebe je to úplná detektivka

si u dráčka dělaj prču s těma obavami rodičky néé? Jako po tom čím si prošla? ...by ji měli sami hlídat a porod ohlídat..

kackark
30. lis 2009

Marti, kdybychom náhodou jeli, mohla bych napsat Tobě? Ty jsi tu asi nejčastěji, ikdyž ne teda u nás ☹

tercie
30. lis 2009

Jé já píšu a neměla jsem aktualizováno 😀

kackark
30. lis 2009

Marti, k tomu co píší dráčkovi, se radši ani vyjadřovat nebudu, protože bych se musela rozčílit 😠

A já jsem taková celá záhadná, jsou dny kdy si myslím, že se večera v kuse nemůžeme dožít a pak mám někdy pocit, jako bych ani těhu nebyla a můžu dělat cokoliv. Ikdyž teď je častější ta první varianta.

Terci, jen hezky odpočívej. Však se nic neděje 😵

kackark
30. lis 2009

Terci, tak si jí to předpověděla 😀

tercie
30. lis 2009

Tak dráčku posílám hodně sil do cílový rovinky 😉 Už se těším na krásnou zprávu o narození Lukáška!!! 🙂
Jako obavy rodičky to je fakt jako špatnej vtip, doktoři jsou pěkný cynici....

strouzek
30. lis 2009

ahoj holky 😵

co dráček ať nemusím dočítat něco novýho??

mar26
30. lis 2009

Kačko určitě piš 😵 ,
já tu s vámi jsem nebo..i když sem tolik nepíšu..ale čtu každou chvíli 😵

terci jen si to lenošení užij..jak na to někdy ráda vzpomínám 😀 ,kdy byl den,kdy jsem nic nemusela a přemýšlím,že už asi nikdy nebude 😀

tercie
30. lis 2009

Strouži už má tabletku 😉

kackark
30. lis 2009

Marti, tak s tím, nikdy, jsi mě pobavila 😀 😀 😀 Ale tuším, že to tak asi bude.

Ahojky strouži.

Jak se někdo může divit, že má dráček obavy vážně nechápu a taky nepochopím, jak by asi tak chuděra třeba po týdenních bolestech mohla rodit.

strouzek
30. lis 2009

terci už? spíš konečně, chudák tam trčí od čtvrtka a nic 😠 a co jaké obavy rodičky co se děje??

kači s tou energií to mám stejně, někdy jsem jak nadržená veverka lítám po bytě a energií jen srším a jindy se stěží donutím umýt nádobí. zrovna víkend byl takový fajn, doma jsem vygruntovala,vyprala záclony, docela jsem i manžu donutila do úklidu tak holky po snad 4 letech konečně udělal některé práce co mi slibovat když jsme se nastěhovali, uklidil v regálu, vyházeli se nepotřebné věci, příští víkend plánuju čistit koberce a to nejhorší na vánoce bude z krku. včera jsem pak vařila jak čert docela se mi i chtělo no a odpoledne jsme jeli s manžou na bazén.

kackark
30. lis 2009

A Mar díky, určitě se Ti ozvu. Evička teď má dost jiných starostí chuděra ☹

kackark
30. lis 2009

Strouži, taky jsme měli aktivní víkend, manža se dal do malování chodby a já tu lítala s hadrem a vařila 😉 No a dneska, ani nejsem schopná jít dodělat tu buchtu ☹

kackark
30. lis 2009

Ale já vím po čem to mám 😀 😀 😀

strouzek
30. lis 2009

kači to neva, dneska odpočívej, hlavně že je ten krásnej pocit že se něco doma udělalo no ne? 😉 já tu teď taky sedím ani ustláno nemám od rána ale je mi to fuk, hřeje mě pocit vidět čisté záclony a ten uklizený regál 😵

mar26
30. lis 2009

já se zrovna teda válím,i když bych měla jít loupat brambory,ale nechce se mi 😝 ,tak asi až se Naty vzbudí,tak půjde se mnou vařit 😀
už jsem ale vyžehlila koš prádla,pověsila další, zkulturnila se a umyla si vlasy
v půl 6 jdeme do poradny a nejspíš Naty dostane první očkování - Hexu, bojim,bojim 🤐

strouzek
30. lis 2009

holky v jakém stavu jste byli po testu na cukrovce? bylo vám blbě nebo tak? chtěla jsem si udělat lítací den ve středu, oběhat ekg, cukrovku, holiče atd. ale nevím aby mě nebylo blbě, sestra na gyndě mi vykládala že mám přijít s někým abych se nesesypala , vzít si sváču atd. to je fakt tak hrozný nebo co?

kackark
30. lis 2009

Marti, tak ať to beruška dobře snáší. Cítila jsi před porodem dole taky takové napětí v těch kostech? A kde přesně jsi cítila stahy. Mě malý pořád kope hodně nahoře a dole cítím takové divné pohyby. Jsem to ale tele, že to nepoznám 😀

Strouži, taky mě hřeje ten pocit z dobře provedené práce 😵 Ale já tu únavu mám spíš po milování 😀 A nejlepší je, že jsem se bála kvůli kvasinkám, tak vlastně by nemělo být ani efektivní, protože jsme měli kondom, ale stejně si myslím, že tatínek tak trošičku Táďovi pomohl 😎

kackark
30. lis 2009

Strouži, manža se mnou byl, nebyla jsem si jistá řízením, ale po těch dvou hodinách co brali znovu odběr, jsem se cítila už v pohodě, akorát hladově. Protože celou tu dobu nesmíš jíst, tak nechápu tu sváču 😲

strouzek
30. lis 2009

jejda s milování jo? no to už ani nevím co je, manža má strach 😝 za celou dobu byl sex asi jen 3x a pokaždé u toho manža vypadal šíleně, co 5 sekund se ptal jestli jsem v pohodě, nic mě nebolí, normálně na něm šlo vidět že už chce mít po všem, pak hned koukal jestli není někde krev atd. no prostě mazec. zrovna včera jsem měla takovou mazlivou náladu, manža vypadal i nalomeně ale když už mělo přijít na vyslékání tak cukl že se bojí jak blázen. ono mě stačilo na tom bazénu, on ani nechtěl abych tam šla, že jestli mimču nevadí voda, co když tam něco chytnu, nervoval se abych neuklouzla ve sprše, pak mě pořád pozoroval jak plavu, když jsem se zastavila a dělala jsem jen kroky ve vodě na procvičování tak hned přiletěl co se děje proč neplavu jestli mi něco není atd. někdy mám chuť ho zabít, pořád mě sleduje co jím, co piju, už začal mít i kecy když si sednu že si mačkám břicho ať si sednu jinak.... 😠

kackark
30. lis 2009

Strouži, u nás to bylo asi po sto letech a bylo to takové usmiřovací. A taky jsem pořád poslouchala, ať Táďu neutlačuju, ať se víc zvednu, atd 😀 😀 A sezení mi je taky vyčítáno, neboj 😉

strouzek
30. lis 2009

aha tak to by mi vadit nemělo, mě nikdy není špatně po odběru, ani hlad nemám já jím normálně každý den až kolem oběda někdy až odpoledne, prostě nemám pocity hladu nikdy. spíš mě štve že tam budu muset 2 hodiny sedět

strouzek
30. lis 2009

kači dík uklidnila jsi mě, já už myslela že mám jedinýho manžu takovýho šílence. fakt už mě leze na nervy někdy, hlavně v pátek po tom utz jak viděl mimčo na video to byl konec. šli jsme do obchodu a já se ohnula k regálu a už ječel že se nesmím ohýbat, vzala jsem vozík a už mě ho rval z ruky, kafe piju potají aby to nevěděl protože by hysterčil. minule jsem si dala v restauraci bramborák plněný hermelínem, no mu to došlo až už jsem měla skoro snězeno že jím hermelín no já měla pocit že mě snad narve prst do krku abych to vyzvracela, dověděla jsem se jak jsem nezodpovědná a celou cestu domů se mnou nepromluvil. 🙄

tercie
30. lis 2009

Kači tak vy jste Tádíka pošťuchovali jo? .-D Hele aby teď just se nechtěl schovávat 😀

Tak já na to uklízení tento... stejně to za mě nikdo neudělá, tak to neuteče 😀 Dám na vás holky 🙂 na rady zkušenějších 😵 radši si budu s vámi povídat 😉

kackark
30. lis 2009

Jako ten nápoj chutný není, ale ani to není nic tak strašného, aby se to nedalo přežít. Mě odběry taky nic nedělají, ale bála jsem se potom, jak to některé holky na koníkovi popisovaly, ale myslím, že zbytečně. A já se právě ráno najíst musím, a v tom byl ten problém, že jsem se cítila slabá, že jsem cca do 11 hod. nejedla.

strouzek
30. lis 2009

tercie máš recht, dneska se nepracuje ale koníkuje 😀

kači to bude mít Tadeášek vlasů až vyleze 😀 😀 😀 zato naše neluš bude holohlavá bez jediného chlupu protože taťka se nesnažil 🙄 😀

mar26
30. lis 2009

sváča je asi na to,aby ses hned po testu mohla najíst a nebylo ti blbě až někam půjdeš. Určitě to pak oběhat zvládneš..mě bylo blbě asi jen 15 minut po vypití toho sajrajtu 😀 ,pak tělo začalo ten cukr asi odbourávat,tak to šlo,ale měla jsem hlad,pak jsem se najedla a už to bylo úplně v pohodě

Kačko no bolel mě podbřišek..prostě jako na MS...no a později my to nejvíš střílelo do kříže,do bříška ani moc ne...já myslím,že až to bude..že to poznáš 😉 ...je tam stejně důležitá jakási pravidelnost a delší dobu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru