Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
1. pro 2009

Jé, andar díky. To je nádhernej bobíšek 😵 😵

jaspina
1. pro 2009

No já mám právě kontakt na štěňátka - fenky howavarda, tak jsem si myslela, že by jsme mohli mít štěňátka.. ale mamka mi to rozmlouvala, že by se k nám stahovali psi z celé vesnice, tak nevím.. A jaké je to mít psa vevnitř? Já s tím nemám zkušenost, tak nevím jak bych to snášela.. Kde třeba Beska spí? A taky jsme nikdy neměli fenku..U howavardů je trochu problém, že nemají rádi ostatní psy.. ten náš ignoruje, ale na velké je agrsivní, tak nevím..
A s tím otěhotněním - už mám jen 1 pokus a pak laparka..
Jo a normálně doma řešíme záhadu.. Jarek jel za jeho mamkou, aby si domluvil, že vybere to stavebko a ukázalo se, že ona to neplatila.. Tam je už 120tis a je to psané na Jarka, ale nevíme kde se to vzalo.. Jako řekli nám, že na OP to může normálně vybrat, ale je nám to blbé - nevíme odkud se to tam vzalo.. Leda mě napadl jeho taťka - on s nima nebydlel, jeho rodiče jsou rozvedení..tak mu Jarek musí zavolat a zeptat se.. Tak teď mám bobky, že kuchyň nebude.. ale snad to dobře dopadne. Jo a máme vybrané obklady do koupelny - jsou vetší formát - 50x25 a 2 barvy - čokoládová a vanilková a mezitím proloženo mozaikou (vanilková+ 2 odstíny hnědé, taková ta skleněná) a tou bude obložená i vana.

strouzek
1. pro 2009

dobreé ránko holky, co to vidím? lukášek už je na světě?? juchůůů moc gratuluju katušce

jaspi já věřím že mimišem si brzo k vám cestu najde a nebude potřeba žádná laparka . s tím stavebkem no teda to je dobrý, to bych brala ani by mi nevadilo že nevím kdo to platil 😀 myslím si že to platil ten taťka kdo jiný

mar26
1. pro 2009

Ahoj holky,

ooooobr gratulace Kačence k Lukáškovi...je to mega bojovníček...prostě úžasné, nádhera 😵 ,,kdepak takový kus chlapa Kačka měla, nic nepřibrala,prý mini bříško 🙂 a je náááádherný 😵

tonica
1. pro 2009

Kackork, vzpomnela jsem si na tebe a nakoukla... jeeee, vidim, ze uz to mas za par. Moc drzim palce, at ten zaver probehne hladce a mas uz Tadika u sebe. 😉

Dracka sleduji a moc gratuluji k Lukaskovi. Fakt uzasny, ze to spolu dokazali.

Zdravi Lednacek09

diddi
1. pro 2009

ahojte...katka,velka gratulucia k Lukaskovi!!!....Lukasko,prajem ti vela,vela zdravicka a usmev na tvaricke.

jaspina
1. pro 2009

Holky tady je to dnes nějaké ospalé nebo co.. No já jsem taky. Letím za chviličku zas na pilates, tak snad se trochu rozhýbu.. U nás poprchá a asi je hrozně nízký tlak - spala bych!

tercie
1. pro 2009

Ahoj holky, já se dneska taky nemohla vykopat, Jaspi asi fakt nějakej divnej tlak.

Kačenko, Dráčku, oooobrovská gratulace k narození Lukáška, přeju mu mooooc štěstíčka a zdraví. Nádherně to zvládl, je to opravdu bojovník 😉 a ty moc statečná maminka!!! 😵

evanek77
autor
1. pro 2009

Tak se to kačence povedlo už včera a lukýnek je na světě, posílám obrovskou gratulaci 😉 😉 😉 😉 🙂

evanek77
autor
1. pro 2009

je kouzelnej 🙂 🙂 🙂

jaspina
1. pro 2009

Já jsem se těšila, jak budu po pilatesu dočítat a ono není co.. Ale taky být dnes doma, tak asi nesedím u netu, ale spím 😵

strouzek
1. pro 2009

ahojky já jsem tu, ale uklízím, vařím a chce se mi spát, jak douklízím tak si lehnu a ani se nehnu 😎

kackark
1. pro 2009

Toni, děkuji moc za přáníčko 😵

Jinak to vypadá, že jen tak Táďa u nás nebude, čípek je prý tuhý a zachovalý, o otevřenosti nic neříkal, a kontrola za týden, to je přesně termín porodu. Tak jsem zvědavá. Prý se už, ale domluvíme na vyvolání. Já to říkala, že mi tu bude svítit 42tt 😀 😀

kackark
1. pro 2009

Jo a ospalá jsem teda hrozně 😝 Teda strouži, ty jsi pracovitá, to je neuvěřitelný 🤐

sarlotta
1. pro 2009

Ahojík holky🙂 Lukášek je úžasný, nádherný bobeček 😎

Byla jsem dneska na gyndě pro výsledky cytolky z roční preventivky a že se domluvím na utz 😉
No a doc že ho udělá hned... tak viděl sliznici 15mm-což je dobré a jakousi piditečku. Dnes jsem 4tt+3dny. Ve čtvrtek 3.12. mám dojít na krev na HCG-napsal mi utrogestan, že bych pak brala. a 15.12. že mám dojít na UTZ. Chtěl mě volat už 10.12. ale řekla jsem mu že radši pozdějc🙂))

kackark
1. pro 2009

Šarlottko, tak to moc gratuluji a jdu hned přepsat tabulku, ať máme přehled 😵

kackark
1. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 8.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta.......našla// 3.12. odběr krve na HCG, 15.12. UTZ
Jaspina.......................27DC
Mimina........................20DC IUI 4.12

oxan
1. pro 2009

gratulujeeeeeeeeem dracek.. a uz len jaspi a mimi a ste vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy......

mimina321
1. pro 2009

ahoj bambulky 🙂
lukáško je krásne bábenko 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 chudáčik katuška,tá to nemala lahké ale za to krásne miminečko to stálo 🤐 🤐 🤐 🤐

ba111
1. pro 2009

Nádherná zpráva!!!! Katuška je už maminkou! Holky, když jsem to četla, šel mi mráz po zádech!!!

Holky, četly jste to o té slovence co jí nevzali do porodnice a ono jí pak umřelo děťátko i ona nakonec umřela??? Je mi z toho úplně zle.... ☹

strouzek
1. pro 2009

kači viď? já se taky divím 😀 😀 😀 tak jsem doma uklidila a padla únavou a spala, ještě musím vysát o reklamě při ulici 😉
šartotko to je super, příště už bude nádherné srdíčko 😵

Ba jj slyšela jsem o tom, fakt hrůza ☹

kackark
1. pro 2009

Ahojky Mončo, já o tom neslyšela, a snad ani radši slyšet nechci 😔

kackark
1. pro 2009

Holky, psala jsem Kačce a napsla mi takovou smutnou sms:

Kačenko, zatím mlíko vůbec nemám. Lukášek nemá sílu sát. Zvrací plodovou vodu, tak mu odsávali žaludek. Si přijdu jak ta nejhorší máma.

Tak jsem se jí snažila uklidnit, že se tohle všechno stává velmi často, vím to od mamky, co dělá na novorozeneckém.

ba111
1. pro 2009

Jj, mně Oliverek taky pořád jen blinkal a blinkal. Taky jsem ze začátku neměla vůbec mlíčko... To se ale všechno spraví ... chce to jen vydržet a ono se to odmění.

Káťo... ty už to máš za pár... strašně držím palečky!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

My jsme byli dneska s Olím na druhém očkování. Tak to snášel daaaaleko hůř než minule ☹ . 3x jsem dávala nurofen a teď spinká bobeček malej.
Jinak váží 5,96 a už je fééélkej kluuuk - 64 cm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strouzek
1. pro 2009

jejda chudák kačenka, Kači vyřiď jí že je ta nej máma pro malého a budeme jí držet palečky aby jí brzo pustili domů a lukášek začal pít mlíčko at už její nebo sunar

Ba no teda je to vůbec možný že už je malému 4 měsíce? chudáček očkování ach jo ty dětičky to blbě snáší, můj manža je velkej a když byl teď na očkování před odjezdem do Číny tak z blbého očkování udělal horor. no jo chlap 😀 navíc dneska je takový divný tlak, je ospalo, já se cítím taková slabá, bouří se mi hormony pořád pobrekávám no děs.

andara
1. pro 2009

Jo kacka mi to taky psala, setricky mi to na novorozeneckym taky rikali, ze miminka tzv.nadavujou - zvraci plodovku,mne Majda zvracela parkrat (poprve me to teda vydesilo) a moji spolubydlici holcicka zvracela chudinka taky porad,celou noc-porad kaslala,taky ji tedy odsavali,ale pak dobry.
Katusce drzim palecky,bude to ok a mlicko se vytvori,nejakou chvilku to trva. 😉

strouzek
1. pro 2009

chudáčci miminečka no ještě že jsou ty monitory dechu v nemocnicích a můžou být maminy klidnější.
já si dneska pouštěla na netu 13. komnatu od petry Černocké, tak jsem to i obrečela, vyprávěla jak jí umřel chlapeček po porodu jenom proto že to v tehdy porodce zanedbali 😔

sarlotta
2. pro 2009

Ahojík holky🙂

Dráčku vydrž🙂 po porodu klesnou hormony a když něco nejde hned, tak se to zdá fakt příšerné... taky jsem bulela ve 4 ráno na záchodě, že nemám mléko, že je na mě sestra zlá, že malý řve..... nakonec jsem kojila dost dlouho, srovnalo se to. Tak se neboj a zkus si všímat těch pozitiv-že už máš po porodu, že Lukášek je nádherný kluk, že už jste rodinka 😉

kackark
2. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 8.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta.......našla// 3.12. odběr krve na HCG, 15.12. UTZ
Jaspina.......................28DC
Mimina........................21DC IUI 4.12

kackark
2. pro 2009

Ahojky všem 😵

Šarlotko, tak co Kryštůfek, je mu už lépe? 😉
Já zase chytla depku z toho, že je v porodnici zákaz návštěv, že se mi bude stýskat atd. Ani jsem neměla odvahu zeptat se, jestli jsou zakázání i tatínkové u porodu 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru