Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
4. pro 2009

Marti ty jo já nemám pečeno vůbec nic, a to ty máš malý dítko k tomu... 😲 máš můj obdiv 😉

strouzek
4. pro 2009

mao kdybys nebyla tak daleko tak bych se přihlásila do tvé péče i já. zrovna dneska jak jsem šla po šopingu a viděla ty krásný hubený holky v sexy džínách a super kozačkách a pak koukla na sebe ve vyšmajdaných botách z předloňska a těhudžínách tak jsem si řekla že na těhulinu dobrý ale jak porodím tak vlítnu do obchodů a něco ze sebou provedu ať jsem sexy mamča a nedělám malé ostudu 😉

Mar no teda ty jak se přihlasíš tak mám z tebe pokaždé depky 🙄 já nestíhám nic a to mimi nemám, ty vaříš, uklízíš, staráš se o malou, pečeš, chystáš vánoce.... já nepeču, okna špinavý, na vánoce skoro žádný dárky nakoupený a jediná výzdoba u nás doma je věnec na dveřích který mi tam dala mamka 😅 takže jsem se rozhodla zítra se překonat, vyhrabat krabici z ozdobama, uklidit, objednat zbytek dárků na netu a zavolat tchýni jestli mi nedá krabičku s cukrovím 😀

mimina321
5. pro 2009

ahoj bambulky 🙂
dakujééém za palčeky 🤐 🤐
no ja pečenie milujem keby ste boli bližšie tak napečiem 😵 dnes začínam medovníkmi
pečiem aj kolegynke,ktrej som povedala,že ked prestane fajčiť tak jej za krabičku napečiem-a slovo držím 😉

kackark
5. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 8.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Jaspina.......................31DC
Mimina........................24DC IUI 4.12.

kackark
5. pro 2009

Krásné čertovské ráno 😵

Martinko naše, mám za tebe takovou radost, povedla se ti báječná věc 😵 Jsi naše šikulka. Hned bych Tvých služeb taky využila. Zrovna včera manža vyhrabal fotky ze svatebky a já fakt nechápu, že jsem tak někdy vypadala 😔 Ale to už odneslo to moře asi ☹

Jaspi, co ta večeře, jsem strašně moc napnutá 😕 A stejně doufám, že MS nedorazila 🤐

Mimi, ty se nám hlavně šetři. Tádínek je asi zvědavý a čeká, až napíšeš, že jsi objevila // 😵

Mar, je obdivuhodné, co všechno s malou zvládáš, klobou dolů 😉

Terci, a jak je doma, je to lepší?

Strouži, hned včera jsem použila olejíček, pořádně to promazala a hned mám lepší pocit, jsi zlatíčko 🤐 😵

kackark
5. pro 2009
mimina321
5. pro 2009

mar je naozaj šikulka 🙂
mao tak to je super,je naozaj škoda,že sme tak daleko..... 😒
kačka pozerám,že tadík ešte v brušku 😵

kackark
5. pro 2009

Mimi, asi se mu u maminky líbí 😀 A jakpak se cítíš?

mar26
5. pro 2009

Dobré ráno vlaštovičky

stroužku,Kačko ono to není tak slavný..zvládnu uklidit,uvařit..jinak už moc néé. Naty nějak přes den ne a ne spinkat,ale manžel včera přišel po druhý,tak dostal malou a já šla péct

kackark
5. pro 2009

Ale no tak Marti, nepodceňuj se. Jsi dobrá maminka i hospodyňka 😉

mar26
5. pro 2009

5. prosinec 2008 v 07:13

Vlastovka... našla//
Inneska......našla //
Mar........... našla //
Jana.jaro.....našla //
Ba..............našla //
Dadunka.....našla//
Kacka.............29DC(11DPO)
Papua............21DC
Evanek..........18DC
Anelka...........17DC
Nella..............16DC
Strouzek.........14DC
Mimina............11DC
Weja..............9DC
Maova.............8DC
Katuska......... 4DC
Murynka...........ta nás všechny dožene

tak tohle je naše tabulka přesně před rokem..no není ta letošní mnohem lepší? 🙂

mimina321
5. pro 2009

kači u mňa fajn,už len 10 dní a môžem skúsiť testiť-tento raz to nevydržím 😅 😅
mar popri takom drobcovi - naozaj stihneš vela,si šikulka a hotovo 😵

mimina321
5. pro 2009

..oooo kde si to vyhrabala? 🙂 🙂 🙂

mimina321
5. pro 2009

samozrajme,že je 🤐

mar26
5. pro 2009

mimi a věřím,že příští rok tam už nebudou ani // ani DC...ale samé porodila 😵
občas pročítám stará témata...a jukla jsem dneska do vlastovky těhulenky už brzy 🙂

kackark
5. pro 2009

Marti, to je moc dobře, že jsi to našla 😵 Snad to dodá naději našim dvěma snažilkám a možná i ostatním co k nám nakukují, ale nepřispívají 😉

mimina321
5. pro 2009

😵 😵 😵 snád to tak bude 🤐

tercie
5. pro 2009

Ahoj holky, jééééé Mar, teda, a že se tabulka změnila od tý doby co? Jen tak dál, do jara tam budem všechny maminky a těhulky 🙂

Kači se Tádíkovi nedivím, že se mu nechce, dneska je u nás tak hnusně, že by psa nevyhnal 😀 Hele aby nečekal taky do jara 😀¨
Doma dobrý to víš ale hlodá to ve mě, jak to teda vlastně všechno je, a co je pravda a co ne a podle čeho se řídit, trošku jsme to včera probíraly v tématu Povádí mě? ale stejně jsem na nic nepřišla. Nemyslím na to pořád, ani se tím nijak nestresuju, ale občas mě to přepadne, a dumám.

Jinak přeju všem krásnou mikulášskou sobotu 🙂

sarlotta
5. pro 2009

Ahojík holčičky🙂 tak nakukuju co naše Kačenka🙂))

tercie
5. pro 2009

Jééé Šarlotko, už máš 6tt 🙂 Jen ať to pěkně přibejvá!!! 🙂

sarlotta
5. pro 2009

Tercii, no zrovna sem kukala na Tvoje fotečky 🙂 ta první utz to už jste měli srdíčko v 6tt+1 ?

jaspina
5. pro 2009

Ahoj holky,
tak kuchyň bude! Je to jak jsme si mysleli - od jeho taťky a můžem si to vybrat 😵 Jinak se Kači nekonalo nic překotného.. 😉
Jo a ta moje sousedka těhulka, jak jsem tu o ní psala, tak jsme se ještě včera bavily, že byla na kontrole ve čtvrtek a že na porod se to nechystá,až tak kolem 15tého. No a ani né ve 20hodin byla maminka 🙂 Do porodky jela v 17 hodin - to jako do té doby uklízela a psala mi, že ji nějak bolí záda a břicho jak před MS, tak že to musí rozhýbat 😀
A MS zatím nedorazila, ale zítra na 100% - už odpoledne jsem chytla tak festovní migrénu, že není pochyb co bude následovat. Asi nakouknu až v pondělí..zítra chci péct a tak asi nebudu mít moc času..

monkula
5. pro 2009

Jeej, Lukášek je na svete...
tak blahoželáme z celého srdiečka a prajeme Lukáškovi veľa zdravíčka a Katke veľa mliečka 😵

kačko, dúfam, že Ti neprekáža, že som Tvoje recepty na krém do košíčkov poskytla Ďalej.... s takou malou dušičkou sa Ťa teda pýtam, či Ti nevadí, ak sa posunú do našeho receptára tu na MK, že aj hrozné matky vedia variť 😅 😅 😅

kackark
6. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 8.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Jaspina.......................32DC
Mimina........................25DC IUI 4.12.

kackark
6. pro 2009

Všechny moc zdravím, stále 2v1. Včera před půlnocí poslíčci tři hodiny jak blázní a zase nic z toho. Vždycky akorát vyděsím chudáka manžela 🤐

A to mě ještě Jaspinka navnadila s tou kamarádkou, protože mě bolelo břicho jako na MS i záda, ale zase nic. Moc gratuluji té Tvé kamarádce 😵 Snad jsou oba v pořádku a taky Ti gratuluji ke kechyni 😵 😵 😵 To je jen začátek, uvidíš 😉

Terci, doufám, že se to doma urovná časem natolik, aby červík pochybností vrtal v hlavě co nejméně 😉

Jé Monkul, snad se mě nebojíš 😅 😕 To víš, že to nevadí, budu ráda, když budou chutnat. Dělala si je už?

kackark
6. pro 2009

A právě mi dorazila zpráva od dráčka:

Kačenko, jakpak jste nat tom? My jdeme konečně dnes domů, tak se na koníkovi možná večer ukážu.

kackark
6. pro 2009

Tak to mám za Kačenku velikánskou radost 😵

mimina321
6. pro 2009

ahoj 🙂
tak to sa teším na katušku a Lukáška 🤐 😵

strouzek
6. pro 2009

krásnou neděli vlaštovičky 😵

kači to jsem ráda že olejíček ti udělal dobře, uvidíš za pár týdnů budeš mít nehtíky jak z reklamy 😉 já mám teď svoje nehty po mnoha letech zase krásný, pevnější a hezčí než dřív ještě před umělýma nehtama.

ježiš kde jste vyhrabali tu tabulku?? 😀 no teda to si piště že letošní stavy jsou lepší. já v pátek měla výročí rok od štítky takže jsem si včera celý den vzpomínala jak mě přesouvali z jipky na obyč pokoj a jak mi manža přivezl mikulášskou výslužku a segedín od tchýně do nemocnice jak jsem to potajmu baštila aby mě sestřičky neviděly a venku zvonili čerti 😀

jů dráčka pouští domů? no teda to je změna, ještě ráno o půl 7 mě psala smsku že malej měl tu žloutenku včera horší a že kdoví kdy je pustí domů.

jaspi gratulace té tvé sousedce, to měla stejný pocity jako moje mamka, ta když rodila poprvé tak měla pořád pocit že čeká mrchu že to jsou malé bolesti oproti tomu co všichni říkají tak čekala čekala a pak šla pěsky do porodky a tam jí seřvali že už jí čouhá hlavička a hned šla na sál a brácha je asi do 20 minut po příchodu do nemocnice 😀 jinak já být tebou tak si jdu koupit testík 😀 já si zase byla naprosto jistá že mám ovulaci, všechno tomu napovídalo, bolesti v podbříšku, migréna, čárky na ovutestu no a přitom už jsem byla 13 dpo 😀

monkula
6. pro 2009

krásnu nedeľu
Tak katka konečne ide domov, som rada
Kačenko, ne, nebojím, len to nie je slušné 😉 😉 Ďakujem
Nie, nerobila som ich, neviem zohnať formičky, teda a keď sú, tak je tam 10 ks za 3€ 🙄 🙄 asi sa samé plnia, či čo....
Teraz mi má dať jedna holka recept na parížske rožky 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru