Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
6. pro 2009

ahoj monkul, no to je pravda formičky jsou drahé jak blázen. já jsem ráda že moje máti si jich kdysi nakoupila až moc,má dvě plné krabice tak mi část dala, sice nepeču ale kdybych se jednou odhodlala péct tak určitě hodně ušetřím

monkula
6. pro 2009

Strouži, asi aj ja budem musieť vyrabovať mamu, tuším som u nej nejaké videla a ona aj tak nepečie, tak jej len zaberajú miesto 😀 😀 😅

strouzek
6. pro 2009

monkul no moje mama by je mohla prodávat má ji fakt moc a různý tvary druhy, některý jsou ještě po babičce 😀 to samé formy na dorty, těch má taky asi 10 ks různých velikostí a tvarů ale je fakt že se to hodilo na svatbu, ani moje pekařka co dělala dorty nemohla sehnat srdce v tom tvaru no a moje máti ho jak jinak měla a ještě plno jiných forem takže bylo z čeho vybírat. dneska jsou takový věci drahý, mě stačilo jak jsem šla koupit plech do trouby, oči mi vylezli z důlku při pohledu na cenu, moje máti má plechů asi 15 takže když peče tak má pohodu a nemusí čekat až se uvolní ten první plech.

strouzek
6. pro 2009

jinak holky mě štve můj manža, ten když přijede k našim tak dělá na mamku oči jak by si dal něco dobrýho, nedej bože aby mamka řekla že má uvařeno. v pátek jsem si plánovala jak udělám super oběd na sobotu a co myslíte? jeli jsme s něčím k našim a manža zase vysomroval oběd a vůbec mu nevadilo že je 10 dopoledne. nejhorší že u toho vypadá tak blaženě a chválí až hrůza takže moje mamka se vznáší blahem ale já pak vypadám jako neschopná co chudáčkovi ani neuvaří a když tak nikdy ne tak dobře jako jeho tchýně. 😠 včera jsem říkala že jsem uvařila minule výbornou čočkovou polívku a moje máti hned dodala že až bude dělat ona čočkovou mám poslat manžu že určo mu ta její bude jako vždy chutnat líp. 🙄 fakt super mám pak pocit méněcenosti a pak už se mi fakt vařit nic nechce 🙄

tercie
6. pro 2009

Ahoj holky, přeju hezkou neděli 🙂

Dráček s Lukáškem jdou domů, to jesuper novina, tak snad už bude Katka v klidu když ji nebdou trápit ty nemocniční fúrie.

Jaspi kuchyně bude, super, tak se budu těšit na fotky 😉

Kačka nás bude asi ještě dlouho napínat, a Tadeáška před námi schovávat, co? 😀

Strouži naprosto tě chápu, s tím vařením, to by mě taky mrzelo, to se přece nedělá... mě naštěstí manža říká že vařím líp, než moje mamka, a jeho máma zas už dobu nevaří vůbec, takže naštěstí mě s ní srovnávat nemůže. Tak to manžovi řekni, jestli by se ohledně toho jídla nemoh krotit, že ti to vadí....

strouzek
6. pro 2009

ahoj tercie, ale jo já mu to říkala ale manža řekne okej a příště to udělázase. nebo ani nemusí chválit , nemusí ani promluvit ale už jenom to že přijde k našim a nakukuje pod pokličky jakoby rok nejedl a pak mu mamka dá porci a on u toho dělá výrazy blaženosti a přitom mu třeba dá jen nudlovou polívku nebo stačí chleba ve vajíčku tak to bych ho zabila. mamka se mě pak ptá jestli mu to vůbec vařím taky. včera se mě dokonce mamka zeptala jestli někdy dělám kaši z brambor nebo jen ze sáčku když je manža tak blaženej s obyčejné kaše. ne asi , kaši ze sáčku dělám málokdy spíš na večeři ale na víkend na oběd nikdy, dokonce tam dávám smetanu nebo šlehačku aby to měl lepší ale manža má stejně pocit že u mojí mamky chuttná líp. když mu uvařím vypadá taky spokojeně a chválí ale u našich chválí a vypadá ještě blaženější 🙄 mamka si ho za to tak zamilovala že když bych přišla že mě manža podvádí tak by mi snad i řekla že si za to můžu sama, když jsme chystali svatbu tak moje vlastní matka mu vykládala ať si to rozmyslí že takový hodný kluk si má vzít MĚ takovou potvoru držkatou 😠

strouzek
6. pro 2009

někdy mě to třeba nevadí ale z toho mě to dožere šíleně, hlavně teda včera, ještě jsem jela do masny že mu uvařím super obídek ale on se najedl u našich blbého kuřete s kaší a to ještě byl zbytek z pátku a pak mi řekl že už vařit nemusím že on už jedl. nejen že mu už bylo fuk že já ještě nejedla protože mamka měla jen jednu porci ale moje úsilí bylo v tahu a tak jsem schovala maso do mražáku a nevařila. 🙄

jaspina
6. pro 2009

Čau holky,
vïdím, že Kačka tu už odpoledne nebyla, tak že by? 😉
Jinak mě mrcha mrchatá dorazila.. ale cítila jsem, že to tak bude, tak žádná křeč. Akorát jako 1DC budu brát až zítra - ta chvilička večer nemá smysl a takto by mi měla vyjít ovulka na 23-24.12 😉 Tak počkáme jestli se nestane vánoční zázrak a pak hurá na tu laparku.Dnes jsme se s Jarkem dívali na dokument na Z1 o IVF, tak už jsme poučení a vzdělaní 😀
Jo a ta kámoška dnes psala, že už jdou zítra domů. Ona je fakt v pohodě. Napřed psala, že porod se dal úplně v pohodě a místo vydepkovaných smsek - mají zákaz návštěv.. píše jak se mají s malým super, že se učí kojit, koupat a jak to pěkně letí. Jako to je ta, co v 9tém měsíci chodila sama s 5ti taškama lesem domů, vygruntovala komplet dům a okna čistila ze žebříku 😀 Takové těhotenství bych taky brala - no já bych vlastně brala jakékoli 😀
Ale zas jsem si aspoň řekla, že dnes můžu mít nárok na nějakou dobrotu na smutek, tak tady žeru brambůrky - místo dietky 😀

sarlotta
6. pro 2009

Ahojík🙂
Kačiiiii.... kde pak siiiii? 😉

Jaspi kakra mrcha jedna nedobrá 😒 ... na Ježíška držím palešky 🙂

strouzek
7. pro 2009

ahoj holky hlásím se z práce, jsem tu půlhodiny a už jsem nasraná 😠 pořád nikdo neřeší že odcházím, moje nástupkyně se milostivě vrátila z nemocenské ale když jsem jí hodila na stůl věci co musíme rychle udělat protože za chvilku pojedu domů tak pohodička klídeček žádný stres 😠 já bych to měla už 10x hotové. hlavně že jsem si říkala že jí zaučím, ke konci listopadu odevzdám věci a tralalá budu doma a jak to vypadá budu tu muset jezdit ještě v lednu. 😠

jaspi to mě mrzí že mrška přišla, já si říkala že budou vánoce že ježíšek to zařídí. ale třeba ti nechává dárek až na novej rok 😉

mar26
7. pro 2009

Dobré ránko,
strouží tak přitlač na šéfa,že takhleto nepůjde, že prostě max. do Vánoc nebo řekni datum a ať si to zařídí,že ty schopná to za tu dobu předat jsi i zaučit,tak ať se snaží taky oni!!

jéé dráček s Lukáškem jsou doma, těším se až se tu objeví a i noivé fotečky 🙂

kdepak je Kačka?

včera jsem měla pracovní den, umyla všechny okna, vyprala,vyžehlila a pověsila záclony, dozdobila zbytek perníčků 🙂 a jeli jsme pro stromek...dneska budu odpočívat,večer jdu cvičit a Naty nespí od půl 6 😒 ,tak jsem chodící zombie

jaspina
7. pro 2009

Dobré ránko,
Strouži já bych se tím vůbec netrápila, prostě byla doma a ať si poradí..
Mar ty jsi včelka pilná! 🙂
A copak Katuška? 😕
Jinak mě napadá - nemáte některá recept na dobré cukroví? Potřebuju nějaká tip - ale nic moc složitého.. Zatím mám jen marokánky, vanilk. rohlíčky a linecké. Mám v plánu biskupský chlebíček, perníčky a takové kuličky.. Možná zkusím žloutkové řezy, ale nikdy jsem je nedělala a nevím, jak dlouho dopředu se dají udělat.. Napadá vás něco?

mar26
7. pro 2009

jaspi mám ráda třeba lískové oříšky v těstíčku, kokosky-jelikož z většiny pečení mi zbývají bílky, pak dělám kokosové sirky...ty žloutkové řezy asi těsně před svátky...taky dělám opilého izidora a vosí hnízda

jaspina
7. pro 2009

Mar ty oříšky v těstíčku a izidora neznám.. 😕 Je to složité? A vosí hnízda jsem chtěla dělat loni poprvé a už je asi nikdy dělat nebudu 😠 Buď jsem to zkonila já nebo byl blbý recept, ale totálně se to lepilo a z formičky by je nevyndal ani svatý - tak nakonec z toho byly kuličky 😅

kackark
7. pro 2009

Holky, jsem v pořádku, jdu se nasnídat. Pak vás dočtu a napíšu 😉

jaspina
7. pro 2009

Jé Kači, ty nás teda napínáš 😉

mar26
7. pro 2009

jaspi já dělá vosí hnízda každý rok a úplně v pohodě 🙂
ty kuličky jsou strašně jednoduchý, jen uděláš těšto...nakrájíš z vyváleného válečku kousky a do toho zabalíš lískový oříšek a upečeš a pak horký obalíš v cukru...ten izidor je na plech a taky se dělá těsně před,je hodně rumový 🙂,ale je už trošku pracnější

kackark
7. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 8.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina........................26IUI 4.12.
Jaspina........................1DC

kackark
7. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 8.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina........................26DC, IUI 4.12.
Jaspina........................1DC

kackark
7. pro 2009

Jaspi, ta mrcha mě moc mrzí, ale nový rok přínese nádherné // 😵 A když se budeš soustředit na novou kuchyňku, tak to půjde samo 🙂
A vysypávala jsi ty formičky cukrem? Mě jdou taky krásně úlky a dělám je ráda. Koupila jsem si takový inteligentní otevírací a ty jsou úplně v poho 😵

Marti, ty jsi ale pilná včelička, nestačím zítrat 😕

Strouži, já bych se jim na to vyprdla, když k tobě mají takový přístup 😠

Jinak včera večer jsme byli připraveni, že už jedeme já se vrátila v deset z koupelny a cítila se divně, přeměřila jsem tlak a 130/100, tak manža, že se dá trošku do kupy, vymyslí co s Bessou a pojedeme, ať si lehnu. A jak jsem ležela, tak přestalo bolet břícho a tlak 107/62, tak z toho nakonenec nic nebylo. Jsem vážně zvědavá, jak to teda bude a hlavně začínám mít strach, že až to bude ono, že to nepoznáme.

dracekmracek
7. pro 2009

Dobré ráno tety vlaštovičky 😵 moc vám děkujeme za přání 🙂 včera nás nečekaně pustili protože se Lukýnek zlepšil.pořád na něj koukám jak na svatý obrázek a v noci při každém jeho vzdychnutí se probudím.ale budil se po třech hodinách škytavkou,vůbec neplakal.Malinko už kojíme ale k tomu přikrmujeme.

kačenko moje,poznáš,moc ti přeju aby to už přišlo vím že tohle čekání je nejhorší,pořád na tebe myslím.

snad stihnu dočíst,prozatím jsem vytvořila album 🙂

jana.jaro
7. pro 2009

Ahoj holky 🙂

dráčku,moc ,moc,gratuluji k Lukáškovi a, že jsi to tak zvládla 🙂 😵 🙂 😵 .Lukáše se Vám povedl je kouzelnej 😵 😵 😅

Kačko, mylím na tebe!!! Nakukuju kdy porodíš a držím pěsti!!!! 🙂 🙂 🙂 Určitě to poznáš, neboj!!!

kackark
7. pro 2009

Kačenko, Lukýnek je nádherné miminko, a moc vám to všem společně sluší, jste krásná rodina a já ještě jednou gratuluji 😵

Musím se jít dát trošku do pořádku, pojedeme nakoupit, manžovi se nechce samotnému, tak to snad dám. A jsem zvědavá na zítřejsí kontrolu, nakonec jsem manžu přemluvila, ať jde do práce, přeci jen je to pro něj důležitý den, ale na druhou stranu z toho mám hrozný strach, pojedu s mamkou a doufám, že si mě tam případně hned nenechají, ale že se domluvíme na nějakém termínu vyvolání. No uvidíme.

kackark
7. pro 2009

Jé ahojky Jani, to jsi moc hodná 😵

mimina321
7. pro 2009

ahoj 🙂
jani tak ako sa s Emičkou máte?daj nejaké nové foto nech vidíme ako slečna rastie 😵
mar ty si šikulka,mňa začína chytať panika ani jedno okno umyté.....ale medovníky som včera narobila
katuška Lukáško je sladunký a na tej poslednej fotke akoby ockovi z oka vypadol-velmi sa podobá 🤐 🤐 🤐
kačka a ja že už bude mikulášska nádielka v pôrodnici 😉

mimina321
7. pro 2009

jaspi no tá mrcha už nemusela chodiť 😠 tak ale teraz bude tuleníčko pod stromčekom 😵

jaspina
7. pro 2009

Mar a to těsto je jaké? To bych mohla udělat 🙂
Mimi tak co IUI? Jaké to bylo?

sarlotta
7. pro 2009

Ahojík holky🙂

Kači máš vzorné miminko🙂 čeká na termín🙂 Neboj porod poznáš, nejspíš Ti praskne voda a nebo budou pravidelné stahy.. ze začátku nejsou tolik bolestivé-neboj se 😉

sarlotta
7. pro 2009

Dráčku🙂 ahojík 😉 Lukášek je nááádherný 😎 Kojení se ještě rozjede..zkoušej to dál 😉

Mimina neblázni s oknama... taky nemám umyté 😲 😀 vždycky se dá ještě otevřít, když přes něj není vidět 🙂

mimina321
7. pro 2009

jaspi je to trochu nepríjemné a potom na 2 dni pobolieval podbrušok ako pred ms-ale nič neznesitelné 😵 ani extra bolestivé dá sa to v pohode vydržať 😵
ahoj sarlott 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru