Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
7. pro 2009

musím říct, že mě Ty vaše miminka dělají moc dobře, chodím je okukovat a natěšuju se tady... abych se tolik nebála 😅 😉

kackark
7. pro 2009

Holky, jste moc hodné děkuji 😵
Když si mě tam nechají, tak dám určitě vědět Martince. Jinak se ozvu osobně 😀

murynka
7. pro 2009

ahojky holky

jdu pozdravit 🙂

koukám že je tu evička 😵 😵

a jdu juknout na Kačenku stále 2v1 to je krásný jak Tadík čeká na termínek no těším se na zprávu 😵 až se malý narodí 😵

kackark
7. pro 2009

Mury, malýmu to příjde asi krásný, ale mamince se moc nelíbí, jak jí huntuje tělo 😅 Celou dobu, žádné strie, a jak začalo bříško padat, tak za poslední týden, děs, běs a to mažu i dvakrát denně. Ale je mi to srdečně jedno, hlavně když bude maličký zdravý 😵

kackark
7. pro 2009

Holky, nevíte jak by to bylo, kdybychom nestihli zažádat o porodné letos, tak dostaneme po novém roce porodné dle nových pravidel? 😕

murynka
7. pro 2009

kači to asi ne měla bys dostat normální to letošní 😉 určitě 😉

já žádala 30.11 a 4.12 to dorazilo 😵 😵

drmracek
7. pro 2009

Nemusíte mne urážet, ale asi to tu bývá zvykem. Jako Dr. Mráček jsem Vám mohl mnohé poradit, ale vypadá to, že tu máte všichni vystudovanou medicínu v kombinaci s psychologií v Plzni.

K porodnému: obecně ve většině případů rozhoduje datum, kdy skutečnost nastala. V tomto to platí také.

dracekmracek
7. pro 2009

Murynko tak to ti přišlo brzy 🙂 nám ještě nedorazil rodný list,tak malý nemá rodné číslo,pan doktor se dneska divil 😒

martinko ta Natynka je taková krásná roste před očima 😵

evinko ahoj moc děkuji,já se ti nedivím kdybych neměla Jirku nejsem tu hrozně pomáhá.Malinkého jsem skoro po 4 hodinách vzbudila vykoupala,nakrmila odstříkaným mlíčkem a zase spinká 😵

mar26
7. pro 2009

Dráčku děkuju, já na Lukáška taky pořád koukám 😵 ...oni dětičky se žloutenkou jsou víc spavější...jdete ještě na kontrolu s tou žloutenkou?

Kačko dej mi určitě po KO zítra vědět....kdyby se ti tam teda nechali

dracekmracek
7. pro 2009

pan doktor dneska nic neříkal Martinko tak nevím.dávám ho hodně k oknu a dneska na něj i svítilo sluníčko.Napsal nám teda nějaký vitamíny ale to asi píše všem....v Motole říkali že bude hodně spavý miminko ale ať ho budím aspoň po třech hodinách jinak bude vzhůru v noci....

mar26
7. pro 2009

no on by to pan doktor viděl v poradně kdyby byl ještě žlutý..ono chvíli trvá než ta žloutenka odezní

dracekmracek
7. pro 2009

Martinko u Lukáška hodně klesla ze soboty na neděli,od čtvrtka do neděle do rána ho svítili,včera mi ještě přišel ale dnes má krásnou barvičku 😵
Mamka jde zítra na operaci pěkně jsme se v Motole prostřídali tak na ní moc myslím 😔 ale zvládne to,Lukášek jí včera dodal síly 🙂

mar26
7. pro 2009

dráčku no ona ta žloutenka může přijít zase zpátky,ale to se snad nestane,i když jestli jí měl tak silnou...ale určitě ti to nepřeju...ale už by určitě svícení nepotřeboval..jen vím,jak to měli holky v srpnovkách s mimčama.
mamka to určitě zvládne..kvůli Lukáškovi..držím palečky!

dracekmracek
7. pro 2009

Martinko snad se nevrátí,proto nás paní doktorka nepustila dřív že bysme mohli být hned zpátky....

Přeju krásnou dobrou noc všem 🤐

maova
7. pro 2009

Ahoj holky, přišla jsem vás jen tak pozdravít a dodatečně pogratulovat všem novým maminkám, protože jsem to ještě neudělala. Takže moc moc moc gratuluji a ať jste hlavně všichni zdraví a přeji hodně štěstí ... 🙂

A mimi držím pořád palečky 🙂

alexa01
7. pro 2009

Holky jenom jsme Vám chtěla ještě napsat, že jsem možná neměla reagovat tak hodně. ale já už jsem ty lži Dráčka prostě nevydejchala. A když navíc začala urážet sestřičky, které mimochodem byly skvělé tak to už byla poslední kapka. Je mi jedno jestli mi věříte nebo ne chápu, že s ní si tu píšete dlouho. Ale ona je vážně blázen, vždycky někde píše pak jí prokouknou ona si změní nick smaže album a jede znvou, už má asi čtvrtej. Na jiných diskusích jí už nikdo nic nežere, tak leze jinam. Nechápejte mě špatně já jí nic zlého nepřeju, je mi jí vlastně líto, je ubohá. Znám plno holek které si prošly peklem, neříkám, že ona to měla snadný, ale třičtvrtě toho co tady slintá si přibarvila. Tak se nezlobte ale po těch urážkách na motol už jsem nemohla mlčet. Přeju Vám jenom to nejlepší.

drmracek
7. pro 2009

Ony to nepochopí, jsou na stejném levelu, omlouvat se je zbytečné. Tato diskuse je plná urážek. Práce ve zdravotnictví patří mezi ty nejnáročnější, nevydržely by tam ani den. Naopak obdivuji ty sestry co to vydržely s nimy. 😠

diddi
7. pro 2009

je to jedna a ta ista osoba 😉

lilinka76
7. pro 2009

Diddi a ty co tu??? 😀 😀

Mas odo mna IP...

tercie
7. pro 2009

Pane doktore mráčku, diddi, alexo a všichní ostatní, kteří máte potřebu se zde vyjadřovat. Opravdu o vaše názory nestojíme, tak běžte prudit jinam.
Díky a dobrou noc všem.

mimina321
7. pro 2009

ahoj 🙂
terci diddi je naša 😅

mimina321
7. pro 2009

mao moc dakujem za palčeky 😵 🤐

tercie
7. pro 2009

diddi promiň, já myslela že patříš k nim 😨 😅

Mimi díky 🙂 jak ti je? 😉co že nespíš?

tercie
7. pro 2009

Jdu do hajan, papa 🙂

Jo, ps: dneska jsem dostala kopanec dobře mířenej, do močáku 😀 jsem si málem cvrnkla 😀

mimina321
7. pro 2009

katuška tebe a lukáškovi moc fandím,tvoja cesta za bábenkom nebola lahká........nikto na tom nič nezmení

mimina321
7. pro 2009

terci čajíčkujeme s mm 😵
dobrú noc 🙂

chanel_no5
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristynaw
8. pro 2009

dracku!!ty uz mas maleho u sebe!!! moc gratuluji,je nadhernej!!!! 😵 😵 😵

vlastovka385
8. pro 2009

Dobré ráno holky, Kači, tak jaká?

Chanel, ty seš nějakej jasnovidec nebo co, že se podíváš na fotku člověka a hned vidíš, co je zač, jestli je blázen nebo ne? Ale sama sis sem fotku nedala, že? Asi pro jistotu... A v pase ti píše, že máš jedno dítě, ale jeho fotku v albu nemáš, jenom fotky výbavičky, takže ti vůbec nemusíme věřit, že nějaký dítě máš... Ne že by mě to nějak zajímalo....Já to prostě nechápu ty útoky tady, tohle je téma pro holky, které mají za sebou hrozný věci, já k nim nepatřím, mně se naštěstí nic takového nestalo, ale chodím sem je podpořit, protože si to zaslouží. Takže pokud tady někdo píše, že je toto téma plné urážek, tak asi neumí číst, protože my, co sem chodíme pravidelně se tu rozhodně neurážíme. Tak nám sem nelezte a neotravujte. Dál už se k tomu nebudu vyjdřovat.

jaspina
8. pro 2009

Dobré ránko,
se nám to tu ale rozjelo co? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru