Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
9. pro 2009

Mimi, jestli dobře počítám, tak jsi dneska 5 dní po IUI? To asi zatím z té teploty moc nepoznáme, ale dle mého to vůbec nevypadá špatně 😵

mimina321
9. pro 2009

no to neviem vtedy mi začala stúpať bt a tak to napísalo,ovu bola až pred iui-ja som z toho tiež mimo ale tak ako odmeriam zapíšem
telo si to asi myslí tak ale skutočnosť iná

kackark
9. pro 2009

Myslím si, že by to mělo jít do toho grafu zapsat, že jsi prodělala IUI a on by se pak přizpůsobil, zkusím pohledat 😉

mimina321
9. pro 2009

kači 11 dní po pregnyle by mi už nemalo ukázať skreslené vysledky a 10dpo by mohlo byť niečo vidno-som hrozne zvedavá,ale sa aj bojím,že tam nič nebude 😅

kackark
9. pro 2009

Mimi, jestli dobře počítám, tak v neděli budeš 9 dní po IUI, tak se tam snad nějaká slaboučká potvůrka objeví, tak moc ti to přeji. Měla by si nádherné Vánoce a ještě krásnější léto 😵

mimina321
9. pro 2009

no ja rátam aj ten deň čo iui prebehla ved to bolo ráno 😅 😅 😅 to by teda boli ozaj nádherné vianoce 😵
iui som do poznámok vložila ale neprepísalo to,nevadí

kackark
9. pro 2009

No ale tak je vidět, že ani měření není úplně dokonalé, když dle dr. v ty dny co vyznačuje FF u tebe ovulka určitě nebyla, tak si teď nelámej hlavu s teplotama a těš se na nedělní testění 😵

kackark
9. pro 2009

Budu si jít muset něco uvařit, sice se mi moc nechce, ale o hladu být nemůžu 😅
Vidím to na květák, než se mi začne kazit 🤐

mimina321
9. pro 2009

kači uvidíme ako to bude vyzerať dalej 😵
ja dnes nevarím včera som toho narobila ako by nás bolo 10 😅

strouzek
9. pro 2009

baf už jsem zpět, než jsem odepsala mejla spolužačce vy se mě tu rozkecáte 😀
kači to by byl mazec kdybych rodila dřív jak ty co?? 😀 😀 mě se líbila moje máti ta je z těch týdnů a měsíců nějaká zmatená pořád nemohla pochopit ve kterém jsem a uzavřela to tím že budu jak slon co je těhotnej 2 roky 😀 tak jsem si hned vzpoměla na tebe a říkala jsem si v duchu že ty naše sloníky teda o ten rok navíc donosíme 😀

mimi s teplotama si nelámej hlavu, hele ber to tak že se v zimě topí a že třeba máš jeden den víc přetopenou ložnici a už ti to skočí divně. nebo si dáš večer vínko a už na to teplotky zareagují takže můžeš mít grafík jak supertěhule a nic a naopak mít graf děs a mít výstavní čárečky. pravdu ukáže až testík, kdy budeš testovat? v nedělu? tak to si v nedělu umačkám prsty

kackark
9. pro 2009

My se dva dny stravovali po restauracích, tak doma nemám nic navařeno. A možná se dám i do včelích úlků, moc se mi nechce, ale dělat něco musím, abych se neunudila, než příjde manža.

kackark
9. pro 2009

Strouži, tak to teda ne, já slona nechci 😀 😀 😀 Já nejsem žádný inkubátor 😲 Dělám si z toho jen srandu, ale trošku mě mrzí, že ikdyž pravidelně bříško mažu, tak bylo celou dobu v pohodě a teď za poslední týden dva dole dost popraskalo. Ale je mi to fuk, hlavně, že budu mít v náručí zdravé mimi. A manža si na mě snad taky zvykne 😅

strouzek
9. pro 2009

tak vaření holky to vám musím říct to bylo u nás včera téma. jsme se zhádali nebo ani ne zhádali ale manža byl jak vřed na zadku. přišel domů, doma uklizeno akorát nebylo vysáto a to přitom sám říká že vysávat nesmím abych netahala těžký vysavač, jo a ještě v koupelně bylo ve vaně prádlo na vyprání co jenom čekalo až dopere jedna pračka že tam dám druhou. no přišel nic neřekl ale viděla jsem na něm že je divnej, chodil naštvanej a když mu pak volali z práce že tam musí přijet že nejde server tak jsem mu řekla ať veme po cestě k autu koš tak začal vřískat že nejsem schopná doma nic udělat, že si myslel že to bude fungovat tak že přijde z práce, už bude uvařeno uklizeno vypráno vyžehleno a já stát v pozoru a budu se mu věnovat.

začal mi vyčítat že si myslel že odpoledne budeme chodit na vycházky . tak jsem zůstala jak opařená, jako chápete to? tak o víkendu když mu uvařit chci tak jeden den se nají u mojí mamky a druhý den kdy zase říkám že uvařím tak mi řekne že stejně jede ke tchýni ať nevařím. v pondělí jsem mu uvařila, přišel domů a já mu nadnávám do talíře a on že nemá hlad že si veme později, no a včera mu píšu do práce na icq na co má chuť že uvařím a on mi napsal že nemám vařit a pak mi to o 3 hodiny později vyčte že jsem nevařila. stejně tak vycházky, když pominu že včera lilo jak z konve a že jít bychom stejně nemohli tak když jsem mu včera do icq napsala že jestli nezajedem na nákup a pak si třeba nezajdem na večeři do restaurace tak mi řekl že je unavený a že chce být doma a pak mi vyčte že sedíme furt doma. no nezabili byste ho? začla jsem brečet že už toho mám dost, že toho jsem se přesně bála že když budu doma budu mít denně na talíři že sedím doma on na mě vydělává a že se v jeho očích změním na služku která bude denně čekat na pána v zástěře a na stole bude mít denně navařeno. pak mu to asi docvaklo tak se mi omlouval že v práci má stresy a tak si to vybíjí na mě ale znáte to, jakože naoko se udobříme ale ve mě to pak hlodá ještě týden.

strouzek
9. pro 2009

kači inkubátor jo? 😀 to je dobrý, neboj bříško se zahojí hlavně že bude malej v kočárku zdravej a konečně venku 😉 mě se začali objevovat strie malé na bocích tak to mažu ale moc to nepomáhá ale prdím na to, přinejhorším si to pak nechám nějak vylepšit laserem ale co i na to prdím, však oblečená nic vidět nejde, manža si zvykne a v plavkách je mi to fuk, však budu mamina tak nemůžu být superkočka 😀

kackark
9. pro 2009

Strouži, Tvůj manža má PMS jako vyšitý 😀 😀 😀 Znám to moc dobře, s tebou to nemá opravdu nic společného, tak se tím netrap a spíš s ním zkus rozebrat, co se děje v práci atd. U nás to docela zabírá, manža se denně hodinku vypovídá, a vidím, jak z něj ten stres opadne.

Strouži, beru to stejně jako ty. Nejde mi tak o mě samotnou, ale o to, aby manža pak neměl tendence koukat jinam, to víš jsem ustrašená žárlivka a myslím si, že mi dobře rozumíš. Téměř jsem se rozbrečela nad vlastníma fotkama ze svatebky (jsou to víc jak dva roky) a tenkrát jsem si připadala "tlustší", co bych za to teď dala, kdybych tak vypadala po porodu 😀

mar26
9. pro 2009

Ahoj holky,

mimi těším se na testování a držím mooooc palečky 😵

Kačí koukala jsem ti do albíčka a fakt ti to moooc sluší, všem třem...vlastně čtyřem 😵

nám se včera stala "nehodka" a jelikož neberu prášky,tak manžel mi dneska jde pro postinor...prostě si neumím představit miminko po 13-ti měsících,tak snad mě pochopíte 🙂 . A zrovna mám ovulku jak vyšitou-hlen, břicho bolí

stroužku co to je za elaborát? Kdo to má číst? 😀 , nechceš mi udělat výcuc? 😀

kackark
9. pro 2009

Marti, ta poznámka pro stroužka mě pobavila 😀 😀 😀

To víš, že tě pochopíme a snad "to" zachráníte včas 😵 Je dobře, že vám sex. život takhle hezky po porodu funguje, doufám, že na tom budeme stejně, trošičku tam obavy někde vzadu jsou 🤐

A díky moc za pochvalu, ale já si už vážně připadám jako valící se tank, vždycky si vzpomenu na tvoje pidi bříško v 9 měsíci a tiše závidím 😨 🤐

sarlotta
9. pro 2009

Ahojík holky🙂

Stroužku manžovi dej na prdel a na uklízení se v těhu vyp...🙂 dělej jen na co stačíš ať se neztrháš a mysli si o prd...
škoda, že sem tu nebyla když jste kecaly o kosmetice pro mimi 😵 Já používala komplet řadu od Bubchenu a spokojenost veliká🙂 Sebamed a Weleda je taky dobrá značka.
Velmi špatnou zkušenost jsem měla s Johnsonem-těl olejem-ale to je o tom jak je které dítko citlivé na složky kosmetiky.
Ubrousky-pampers,johnson,nivea určo všechny fajn. I fialová řada Tesco.

Mar no ty brďo🙂))) tak to je mazec ... ale myslím, že bys to zmákla 😉 😎 hele pod stromeček krabici kondomů🙂)))

strouzek
9. pro 2009

Mar 😀 😀 😀 no jo moje vzkazy jsou dlouhý a tos ještě neviděla moje mejli, to je tak kilometrový dopis 😀 😀 jinak s tím sexíkem no teda to by byl mazec kdybys otěhu, ale neboj já myslím že se nicnestalo když máš ten postinol. stejně je to sranda, nejdřív mimi chceme a pak se bojíme že otěhotníme 😀

jinak s tím mým manžou no chtěla jsme po něm co se děje, tak manža říkal že prostě před vánocema moc práce, že se má i propouštět že sice jemu řekli že jeho se to netýká ale prostě tam ta divná atmosféra je atd. každopádně jsem mu těhu připoměla,jsem říkala že na jednu stranu když něco dělám tak mi nadává a když nedělám tak taky. prostě neví co chce ,no chlap 🙄

mar26
9. pro 2009

stroužku tak snad si manžel přes Vánoce oddechne a budete mít pohodu...jsem se tím teda prokousala,když si mi to nenapsala ve zkratce 😀 ...by ses měla naučit těsnopis 😀
a jak píšeš,nejdří se bojíme že neotěhotníme a pak naopak

Kačko sice břicho jsem něměla extra,ale ty kila se mě prostě pořád drží ☹

strouzek
9. pro 2009

mar no já těsnopis uměla, moje máti ho uměla takmě to jako děcko učila ale už si prd pamatuju 😀 ještě to můžu napsat jako tečka tečka čárka 😀 😀

kackark
9. pro 2009

Tak se mi zase při vaření udělalo pěkně špatně 😝 Zase ty MS bolesti, úplně se mi to vybavilo. Jsem ráda, že jsem tak tak dodělala polívku a obalila květák, už neusmažila, to teď fakt nedám. No jsem zvědavá, jestli z toho něco bude, nebo zase nic.

Marti, ty kila navíc a kde? Moc, moc, moc ti to sluší, a to neříkám proto, že bych ti chtěla pochlebovat, ale proto, že to myslím vážně, jsi krásná maminka 😵

Strouži, tak to tvýho manžu absolutně chápu, prostě ta atmosféra v práci musí být drsná. Ale měl by se z toho vypovídat, a ne na tebe hned útočit ☹ Ale znám to, někdy jsem protivná i sama sobě 😝

vlastovka385
9. pro 2009

Cau holky vlaštovčí, zdravím vás při středě. Tak nevím, na co mám reagovat dřív, zase jste kecaly 🙂 .
Jaspi, sem nedostala žádnou IP, búúúúú 😢 .

Kači, tak to už je na spadnutí, držím pěsti, aby se ti to rozjelo, chápu, že už to chceš mít za sebou, a kdyby ne, tak se vyvolání neboj, já si to nemůžu vynachválit.

Strouži, jestli můžu poradit, tak manžu začni pomalu připravovat na to, že až se narodí Nelinka, tak nebude doma vypiglováno, navařeno a manželka v pozoru, pokud nejseš superžena, tak nebudeš stíhat, tak ať to pro něho není takovej šok.

Mimi, v neděli budu držet všechny pěsti, co mám, aji na nohách, moc Ti přeju, aby byly // jak vyšité.

Mar, tak to tě chápu, já už jsem měla taky ovulku i MS, sice slabou, ale tělo už funguje, my si dáváme bacha, ale v nedělu to taky bylo tak tak 😝 . Přemýšlela jsem, co bych dělala, kdybych teď otěhotněla, asi bych se z toho zhroutila.

Jinak mrkněte do alba 😉

kackark
9. pro 2009

vlastovko IP 😉
A malý je čím dál krásnější, moc mu to sluší 😉 🙂

vlastovka385
9. pro 2009

Dík za IP Kači, jsem si to tak nějak myslela, bohužel.

Dneska noc naprd, dvakrát se vzbudil a plakal, musela jsem ho unosit a paqk jsem nemohla usnout. Asi ho bolelo bříško, přičítám to těm příkrmům, včera dvakrát kakal, plná plína s kousky mrkve, v noci taky jednou a ještě jednou ráno, snad už to bude dobrý. Dneska jsem mu rozmixovala bramboru s cuketou, to mu jelo, snědl 60 ml a otvíral pusu na lžičku, tak uvidíme, možná ho dráždily ty kousky. Všude píšou, že se to nemá mixovat, ale já to asi ze začátku mixovat budu, pro jistotu.

mar26
9. pro 2009

Kačko to jsem zvědavá,jestli se to někam pohne, když máš takové poslíčky 😨
a děkuju za pochvalu...já vím,že nepochlebuješ,si hodná...bohužel na některých kalhotech ty kilča znát jsou,ale já s nima zatočím 😀

vlaštovko no taky bych se teď z dalšího těhu asi hroutila a při představě dalšího malého ďáblíka jako Naty 😅
taky bych to mixovala...bála bych se udušení 🤐 a ty vaříš denně?

vlastovka385
9. pro 2009

Mar, taky mám ještě 4 kila nahoře, ale manžel si nestěžuje, spíš naopak, tak to neřeším 😉 . Vařím mu každej den, to je otázka 10 minut a glejda je hotová, něco se dá zamrazit, ale třeba brambora ne.

papua
9. pro 2009

Ahoj holky moje! Ani vas nevladzem dicitat, ste sa rozkecali🙂
Ja som sa vratila z tej poradne dnes, no vyzera to tak ze buduci tyzden amnio nebude, pretoze som pozadu o 5 dni a to budem vlastne len na zaciatku 16 tt, cize to este urcite nie a nechcem to ani ja riskovat, ved mimi este nema tolko plodovej vody...Takze sa budem musiet rozhodnut kedy a kde a hlavne podla toho, ci niekde budu robit aj cez sviatky....Den pred vianocami to pre mna nema zmysel, pretoze ja nemozem lezat cele vianoce v posteli, musim aj varit 🙂, ach jooo, ale asi to tak ma byt 🙂

kackark
9. pro 2009

Jak jsem se najedla a chvilku si lehla, tak mi je zase líp, tak z toho asi nic nebude. Ale nevadí mi to, vím, kdy přibližně se brouček narodí a to je teď důležité 😉

Vlaštovko, to pak budu chodit na rady s příkrmama co a jak. To prostě jen uvaříš zeleninku s bramborem a rozmixuješ? Dá se to třeba hodit vše najednou do papiňáku?

Marti, rozhodně je lepší, když si užiješ Natynky pořádně a další brouček příjde, až budete všichni připraveni 😉 Když si vzpomenu na I. trimestr, tak představa, že by mi bylo v dalším těhu stejně a já se k tomu měla starat o prcka do jednoho roku 😲

Papu, pořád na tebe moc myslím. Rozhodně nemá cenu amnio uspěchat, když ještě není tolik plodovky a přeci jen, ať je broučínek pořádně přichycenej. Tak moc Ti držím pěstičky, aby bylo vše v pořádku, a ty si mohla konečně naplno užívat těhu 😉

papua
9. pro 2009

Kacenka dakujem moja! no beriem to tak, ze to tak ma byt a nebudem sa zbytocne ponahlat na nu, tie sviatky mi to trosku pokazili, ale nevadi....Inac mozes mi napisat do tabulky ze v stredu 16.12. mam AFP. Najprv musim absolvovat tie totiz este v 16 tt.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru