Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
10. pro 2009

holky, normálně nechápu, mi volala máma (ona mě prozvoní a já jí volám zpět, takže se pokaždé "vypovídá") a jako jak to, že jsme se odstěhovali a plakala mi do telefonu, jak by chtěla vozit... fakt už nemám slov, když jsem se tam stavovala minulý týden, jak manžel předával byt exce, tak si malého ani nechtěla pochovat, že miminko má být u matky. Vmanévrovala mě do situace, že by ji švagrová, co v praze pracuje dovezla a ona tu zůstala týden i s 5letou neteří, no manžel asi omdlí a pak mě s kufrem vystrčí před byt. Jse měkká měkká měkká... naštěstí jsem to ukecala na leden, že teď je malinkej ještě moc malej, aby si ho neteřinka chovala sama. Ale pak nevím, jak to přežiju 😀

mimina321
10. pro 2009

tak som späť
diddi ešteže si to napísala až ked som bola preč 😅 to by ma tam nedotiahli 😝
tak som si užila 😝 mala som zubný kameň na spodných predných zo zadu,môžem čistiť kolko chcem tam na tých 4 ho mám vždy a mala som vypadnutý kus plomby tak mi to vyvrtala zacementovala-dnes sa mi ušla zubárka tak som im posčitovala že s nich mám stresy a odcupitala domov 😀 😀 😀
no a našla mi kazy,že len také maličkavé ale sú 😒 😖

strouzek
10. pro 2009

Evi no ty bláho ta tvoje mamina na tu nemám slov. 😔 jseš fakt měkká ale já bych asi byla stejná

mimina321
10. pro 2009

evinka tá tvoja mama 😕 😕 😕

strouzek
10. pro 2009

mimi já mám taky zubní kámen přesně jak ty, pokaždý se objeví tak jsem překvapená že to dneska ta zubařka moje neřešila 😕

mimina321
10. pro 2009

no evi ja mám maminku podobnú,ale teda ja som tvrdšia......
no ale na tú tvoju teda nemá 😔

mimina321
10. pro 2009

stroži som rada,že z tejto strany roku k nim už nepojdem 😉

mimina321
10. pro 2009

evi u nás to fungovalo tak že prišla vychrlila všetky svoje starosti........ja som potom týždeň mala hlavu ako melon,ale mňa sa nikdy nepýta čo mám nové alebo ako sa máme my-je tak trochu egocentrická
už teraz som,,odolná,, vypočujem a pustím z hlavy........

evanek77
autor
10. pro 2009

mimina,
no, on ten hovor byl také jen o tom, jak ona se cítí mizerně, jak hitlera na dnešní dobu, jak seřvala toho a toho... jako to, že by to bylo pojato, já přijedu, abych pomohla, to tak není. To bylo přijedu, protože se nudím a chci se vypovídat a pobavit se...

jaspina
10. pro 2009

Evi já bych jí napřed možná hezky řekla, že ještě dost práce se budu celý den věnovat malému a že tam pořádně nejsme zabydlení sami, natož návštěvy.. a nebo bych jí do toho telefonu kliďánko řekla, co mi kdy udělala a kde po tom všem bere vůbec nápad, že by u vás měla týden být a ještě s neteří 😠

mimina321
10. pro 2009

evi ako píšem su si podobné 😉 akurát moja nás často nenavštevuje s mm sa moc nemusia....a nadlhšie by k nám teda nešla,tý dvaja by sa zožrali ja by som robila ventil a skončila v cvokárni 😅

evanek77
autor
10. pro 2009

jaspi,
no jo, já vím, že největší díl viny je ve mně, že to s ní neumím... on mi manžel načechrá pírka jak mě sprdne, hodně se na ni zlobí... a určo ji nesnese týden v bytě

mimina321
10. pro 2009

evi ani sa mu nečudujem....a ty si nerob výčitky si zlatíčko 🤐 a tú tvoju trpezlivosť s ňou obdivujem

evanek77
autor
10. pro 2009

mimina,
manžel je za všech okolností slušný, ale už je hooodně naštvaný. Jsem několik let poslouchala, že jsem doma nechala postel, jak tam mámě vsdí a tak... tak jsme si ji vzáli ted do prahy a hádej co chce máma k vánocům? Postel, po celé rodině řeší, že jí tam chybí... takhle jsem se teď odhlásila od mámy z bytu, čímž ten byt po její smrti propadne městu... jako nenechala si vysvětlit, že je to škoda. Vsadím se, že za měsíc to bude otočené tak, že bude řešit, proč jsem se odhlásila, když to je přeci táááková škoda 😀 😀 😀 😀 😀
Ségra má dvě deti, mohly mít byt, takhle mají smůlu.

mimina321
10. pro 2009

evi je chúdatko.....že s ňou tak zaobchádzate 😀 😵 😵

kackark
10. pro 2009

Teda Evi, ta tvoje máma 🤐 Moc Tě lituji ☹ Ale jsem taky slaboch a nedokáži za sebe bojovat, takže to znám moc dobře.

Mimi, strouži, dobře že jste zubaře přežily 😵

Vy se vždy nejvíc rozpovídáte, když tu nejsem 🤐 😅

jaspina
10. pro 2009

Evi a manžel by jí nezavolal a neřekl, že prostě ne? Jako já vím, že to je tvoje mamka, ale na takového člověka asi pěkná slova neplatí - řekla bych jí to na tvrdo. A určitě bych ani nereagovala na prozvánění.. Když něco chce, tak ať si zavolá. Dělala bych, že jsem si toho nevšimla.

kackark
10. pro 2009

Evi, ach, ach 😵

Mě až teď došlo, že budeš mít Tomáška minimálně o měsíc staršího než já Táďu 😲

kackark
10. pro 2009

Jaspi, já podle sebe bych taky něco takového v manželově rodině neřešila, ikdyž mě štve spousta věcí. Ale nějaká ta "slušnost" mi to stále nedá, tak trpím a trpím, a vím, že to dobře není.

Jak tu jednou Evička psala, že kdyby věděla, co vše si užijí s manželovou ex, tak by si to první rande hodně rozmýšlela, tak já mám to samé, kdybych věděla, co mě čeká s určitou části manželovi rodiny 😔

evanek77
autor
10. pro 2009

jaspi,
mě ani nenapadlo, že by praha nebyla dost daleko... ona by autobusem nikdy nejela. Takže jsem to v poprdnici plácla, že přeci může kdokoli přijet...Jenže jsem zapomněla, že švagrová sem jezdí autem pracovně, v úterý sem a v pátek zpět, tj. máti si může vybírat, který týden se jí hodí 😎 Ona by tu týden máma nevydržela, představuje si to, jak je zvyklá, že jí uvařím, vyslechnu a tak, ale to s malým nejde, sama jsem ráda, že dělám teplé večeře manžeovi, přes den jsme na sušenkách, protože to prostě nějak nestíhám, si chystat jídlo... to si radši jdu dát sprchu nebo tu pouklízet... nebo sednout k pc 😀 😀 😀

kackark
10. pro 2009

Jé já v tom předchoýím příspěvku dala špatný smajlík, měl tam být tento 🤐

kackark
10. pro 2009

Evi, tak třeba když zjistí, že ta péče není to co bývala, tak si příští návštěvu rozmyslí 😅
A to s tou švagrovou vychází dobře?

strouzek
10. pro 2009

evi já hlavně furt nemůžu pochopit jak taková semetrika jako tvoje mamka mohla porodit tak super holku jako jseš ty.

evanek77
autor
10. pro 2009

kači,
švagrovka je taková tichá slušná... nedává absolutně najevo, co si myslí a vždycky zachová dekorum. A máma ji zrovna včara zas dala pěkné kapky a ještě se tím chlubí. Už jsem popisovala, jak u bráchy na baráku našla v popelnici chleba, udělala z něj topinky a donutila je ho sníst... tak asi tak 😀 Já švagrovou obdivuju, to co ona bych nezkousla

kackark
10. pro 2009

Evi, jj, pamatuji si jak si to popisovala. Tak já jsem s prominutím úplně stejná "hlupka" jako ta tvoje švagrová 😖

mimina321
10. pro 2009

evi zabila by som ju 😅 😅 😅 😅
tak už musím do práce ,majte sa 🤐

jaspina
10. pro 2009

Evi já bych taky nezkousla to, co ona - obzvlášť pak, jestli musela zkousnout tu topinku 😀
Já mám asi tyhle věci tak, že když mě někdo štve, tak ho většinou úplně odstřihnu a sanžím se žít, jakoby ten člověk ani nebyl - nebo aspoň omezit na minumum a často stejně po nějaké době řeknu dotyčnému, co mi vadilo atd - vyříkáme si to a je klid. Ale kdyby mě někdo točil moc, tak to si neberu servítky.
Kdysi jela z dovolené jedna holka co tam s náma byla domů za 2 dny vlakem - byla hnusná na moji (i její) kamarádku - jenže ta je taková, že se nebrání a pak někde brečí.. A mě to tak nas.... že jsem jí to krapet začala vracet - a slečna jela domů s brekem 😉 Když se jí někdo postavil, tak ani zdaleka nebyla tak silná jak si hrála 😝

strouzek
10. pro 2009

ježiššii chleba z popelnice 😖 no ale zase holky co se divím, nevěřili byste ale já jsem svojí máti která je na dost věcí jak ras vykládala že jsem koupila min. týden v Bille maso chlazený a druhý den jsem ho chtěla dělat ale už bylo zelený smradlavý a tak jsem ho vyhodila protože jsem už neměla od masa lístek a hlavně se mi nechtělo jet přes celý město když manža nebyl doma. a moje máti? holky to byste nevěřili mě s údivem řekla proč jsem to vyhodila že stačilo to umýt v octu a povařit , když jsem na ní zírala co blbne ani jako netěhu bych to nevzala do huby natož těhu tak se na mě podívala jak na citlivku princeznu ze zámku co křivý hubu nad dobrým masem. masakr. 😀

evanek77
autor
10. pro 2009

strouži,
jo jo, moje máma v octové hadře skladuje maso i měsíc 😀 😀 😀 😀 holt jsme princezny 😉 🙂
malej to zalomil, jdu rychle uklízet 🙂 papa

strouzek
10. pro 2009

jaspi já jsem taky taková čuňa, mě jak se něco nelíbí tak to řeknu akorát teď v těhu jsem jaksi víc zticha ale můj chlap ? ten by si nechal na sobě dříví štípat hlavně co se týče jeho rodiny 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru