Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
19. kvě 2009

brý ránko holky 😎

vlaštovko teda to už je opravdu za pár, neboj dočkáš se a pak i tu váhu rychle shodíš. moje známá přibrala v těhu 30 kilo a taky byla plná vody ale dala to dolů cobydup 😵

papu kdepak jsi?? čekám netrpělivě na výsledek testu

kackark
19. kvě 2009

Jaspi, tak v tom ti neporadím, to nevím 😖

Ahojky mimi a strouzi 😵

strouzek
19. kvě 2009

Mimi a co fotečky? Jsem celá natěšená kdy budou?

evanek77
autor
19. kvě 2009

papu,
čekáme tu na tebe 🙂
vlaštovko,
moc se těším na zprávy z porodnice, jak píše stroužek, vím, že se to vleče, ale pro nás ostatní to máš za pár 😀
jaspi, netuším...
mury,
u nás také leje a leje...chudák manžel musel být na půl devátouv v Praze, tak vstával v 5,30, zrovínka, když by se v dešti tak pěkně spalo 😝
kači,
ty 12tt, podle učebnic by nevolnosti měly tenhle týden zmizet ☹ Ach jo, proč to nefunguje?

strouzek
19. kvě 2009

Holky jsem divná ale já chci už těhu nevolnosti, chci oteklý nohy, břicho jako balón, nálady, bolavý záda atd. jsem úchyl ale já se na to těším, radši bolavý tělo než bolavá dušička 😔

evanek77
autor
19. kvě 2009

strouži,
to je jasný, to jsme měli těhule stejně a snažilky ti potvrdí, že by také měnily 😀 😀 😀

mimina321
19. kvě 2009

stouži neviem kedy presne budú fotky ale ked budú hned vám zopár hodím pozrieť 😵
dnes som doma,konečne si trochu oddýchnem a pokecám s vami 🙂

evanek77
autor
19. kvě 2009

mimina, tak se těšíme 😉 🙂
a jaké to bylo?

mar26
19. kvě 2009

Dobré ráno vlaštovičky, u nás pořád pod mrakem,ale v Praze už svítí sluníčko,tak snad to tu taky brzy máme 🙂 ...je to kousíček

mimi na fotečky se taky těším 🙂

vlastovko to už ti uteče, neboj a pak na všechny tyhle trable zapomeneš 😵 . Sousedka přibrala 26kilo a 7 měsíců po porodu jí zbyly už jen 4 kila a to bez diet apod. Jestli se zavodňuješ,tak to ti to půjde domů ještě rychleji, ta voda odejde pak do týdne.

kačko snad tě ty nevolnosti opravdu přejdou a brzy...vím,že někdo to měl i mnohem déle než do 12tt,ale snad to nebude tvůj případ

evanek77
autor
19. kvě 2009

mar,
tak možnost sluníčka závidím, u nás je tedy fakt zataženo a takový ten déšť co jen tak nepřestane 😝
Tý jo, 26kg? To ty stihneš tak max těch 10,viď? Já mám z kil strach, že mne neunese páteř, ale letos nabírám jak z vody ☹ Úplně jiné těhu než loni...

papua
19. kvě 2009

Ahoj dievcata , moje vy ste take zlate, ze ste take netrpezlive...Test je ale negativny☹ a navyse lezim doma s uplnym zapalom hrdla a priedusiek, takze je to blbe......... 😢

evanek77
autor
19. kvě 2009

paua,
ach jo... možná je ještě brzy... brzy se nám uzdrav 😉

mar26
19. kvě 2009

evi u nás už sluníčko vylézá,tak u vás to bude asi až odpoledne. Jdu s kamarádku na zahrádku na obídek, venku je teplo a ve 4 mám nehtíky...poslední,pak na porod půjdou dolů.
Ne,ne.....to stihnu víc, dneska jsem vlezla na váhu a 8,5 nahoře...jde mi to fakt co týden to půl kila,ale možná když nezačnu nějak extrémně přibírat v posledním měsíci,tak do těch 12 bych se vlézt mohla 🙂,ale co,kilo sem, kilo tam.
Včera jsem byla v jednom dětském obchodě a ptala se na objednání jedné věci a paní,že by to bylo tak za 3 týdny a pak říká, vy na to stejně asi ještě nespěcháte 😀 ,tak když jsem jí řekla,že už nemám ani 2 měsíce do TP,tak se fakt divila 😀

Jinak kvůli zádům jsem se taky bála....docela mě bolely před těhu a to jsem cvičila,ale ťuk,ťuk...zatím problémy vůbec nemám,tak snad to vydrží.

papu ☹ ,testík mě mrzí a že ti není dobře taky, ať je ti brzy lépe 😔

strouzek
19. kvě 2009

papu fakt? tolik jsem ti držela palce ☹ neboj příště to vyjde, však to můžete zkusit znovu hned po mršce ne?

papua
19. kvě 2009

tak som vas docitala konecne.....Mozno je este skoro, ale skor si myslim, ze ne☹...ddnes je uz 25DC...

Katuska: to ma mrzi, ze prezivas taketo stresy a do toho ta choroba.....Nechapem ze ta takto plasia v nemocnici, ved neprezila si si uz dost toho???!!! Neboj sa moja, vsetko bude dobre, ked zvladol bojovnicek doteraz vsetko, musi to byt velky silak!!!! vsetko je urco v poriadku.....

evanek77
autor
19. kvě 2009

mar,
máma nabrala 35kg ale ségra u obou jen 9kg, tak jsem fakt zvědavá... Že bych ztloustla mne netrápí, ale ta moje záda ano. Už teď jsou dny, kdy celý den ležím, jak to bolí... a každé kilo navíc bude poznat 😝
Ale v těhu je to jedno, to klidně proležím, jen když pak půjde vstávat k miminku, toho jediného se bojím... a neuroložka říká, že by to po porodu mělo přejít, jak se vazy zase zpevní kolem kostí. Tak snad...

evanek77
autor
19. kvě 2009

papua,
já na testu 9DPO neměla ani stínek a 13DPO už ano 😉

papua
19. kvě 2009

Strouzi: do dalsieho IUI ale asi nepojdem zatial, budem brat dufaston na progesteron a uvidime...Ved snazime sa stale, kazdy cyklus...takze budeme v tom pokracovat......

papua
19. kvě 2009

Evi: dakujem! Ty si nas velky optimisticky poklad!

dracekmracek
19. kvě 2009

ahoj kočičky,jdu vás jen pozdravit,viroza se ještě zhoršila,neudržím se na nohou,a už mám ucpané dutiny,doktora nezvládám tak snad zítra.Na noc jsem si vzala panadol ale vůbec teda nepomohl 😔 to je děs tohle,snad to miminko opravdu udrží.
kačenko to je pravda že je lepší být doma,ale můj doktor by mě na ty kapačky teda hnal,určitě by ti neuškodili,těžko přibereš a budeš mít živiny když zvracíš....
andy prdelko ty máš dnes termín,myslím na tebe tak šup šup ať je ze mě teta 😀
vlastovk ať ti to rychle uteče 😉

evanek77
autor
19. kvě 2009

papua,
no když si vzpomenu, tak si jako optimistka nepřijdu. Mělas mě vidět, jak jsem 12.3. testovala, nic, do toho velké problémy s kolegyní v práci, tak jsem se 14.3. s manželem opila na žal v horký vaně dvama sedmičkami vína (oba dohromady), protože to byl stejně měsíc ovulace ze strany bez vejcovodu a navíc teplota klesla, že to fakt dostanu... no a druhý den nic a bylo mi blbě v restauraci, že jim tam všechno páchne, tak se mi manžel smál, jestli fakt nejsem v tom a já že né, že jsem si dělala test 😀 😀 😀 no a 15.3. tam ty // byly 😉
jo a horkou vanu a ta tunu červeného tomášek evidentně přežil 😉 😉 😉 a to jiné měsíce cucám skleničku celý večer, abych neohrozila možné otěhotnění... no jo, život 😀

kackark
19. kvě 2009

Holky, zprávy od murynky:

Ahojky 12tt a 1 den. Srdíčko tlouklo, máme i fotečku a bez nožiček měříme 5,4 cm. Jsem moc ráda. Děkuji pá.

evanek77
autor
19. kvě 2009

dráčku,
tak ať ti je brzy líp, chce to teploučko, čajíčky a hooodně spinkat 😉

evanek77
autor
19. kvě 2009

jů, veliká gratulace mury 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kackark
19. kvě 2009

Papu, taky věřím, že se ta // může objevit. A já měla mnohem lepší testy odpoledne než ráno. Tak to zkus třeba za dva dny odpolko a mile tě to překvapí 😉

Kači, je mi líto, že ti je tak špatně ☹ Má dr. říkala, že nějakou vodu evidentně udržím, když žiju a zhubla jsem 3KG, což je ještě v normě a moc doufám, že bude líp a líp 😉

dracekmracek
19. kvě 2009

murynko velká gartulace,my měli minulý týden bez nožiček taky pět 🙂

evanek77
autor
19. kvě 2009

kači,
je pravda, že já loni také nejprv přibrala 2,5kg a pak jsem 5,5 zhubla a můj doktor byl také klidnej, ale nepřijde mi to v pořádku ☹ ☹ ☹ fakt to hrozně oslabí...

kackark
19. kvě 2009

Je pravda, že jsem slabá dost, tak prostě nic nedělám. Jsem tu chvíli s vámi a pak polehávám, čtu si atd. Domácnost teď jde absolutně stranou.

evanek77
autor
19. kvě 2009

kači,
domácnost neuteče 🙂 🙂 hlavní je miminko 😉 😉

kackark
19. kvě 2009

Taky si říkám 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru