Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
11. pro 2009

A včera dávali ve zprávách reportáž o tom, jak si dát bacha na falešné bílé zlato, tak to taky pozorně poslouchal, tak uvidím. Můj největší dárek je Tadeášek. A všechny dárky bych ráda vyměnila za klid a mír, ale to je jen sen 😖

strouzek
11. pro 2009

žere koberec jo?no teda ale určo máš čistý koberce, u nás by se najedl pořádně, protože kocour rozhazuje kočkolit ze záchodku 😖

kači no jo no, já fakt nikdy neudělala manžovi překvápko nebo když jsem si to plánovala tak to stejně nakonec manža svým dárkem přebil. s tím překvapením no já taky třeba vždycky tuším co to bude protože buď kupuje parfém u jedné mojí známé v obchodě nebo se prořekne že mě zdraví jiná kámoška a od té zase mají rodiče zlatnictví takže je jasný že tam byl ale vždycky čekám nějakou menší věc, prstýnek levný hodinky ale vždycky mě překvapí něčím drahým a krásným co fakt nečekám. a to fakt hrabu jak blázen, jsem jak malý děcko já šňupu dárky dodnes, třeba dárky na vánoce jsem u našich šňupala i loni 😅

kackark
11. pro 2009

Strouži, ty jsi ale dílo 😀

strouzek
11. pro 2009

kači no to u nás taky včera nějak manža zbystřil u té reportáže tak nevím co si o tom myslet, kdybych to aspoň našla ale nenajdu nikdy nic on si dárky schovává v práci a nebo ve sklepě. minule říkal že jak tam měl tu sadu za těch plno peněz že měl nervy aby nám někdo nevykradl sklep tak prej se tam chodil furt dívat 😀

murynka
11. pro 2009

holky děkuju

krmila jsem malou

vlastovko tak naše jr ještě hodná hodně spinkala ted už začíná být živější ale pláče jen když má hlad dokáže se zabavit sama 😵 pekla jsem to v týdnu dnes chci dělat ješte kuličky rafaelo

kackark
11. pro 2009

Strouži, chudák malej má takovéhle stresy s dárkama.
Vidíš, tak to já mám dárek v krabici vedle taburetky a ani mě nenapadne se tam podívat, na to překvapení se těším 😵

Já jsem se chtěla dát do úlků, ale s tím prstem se pořád bojím. Pěkně jsem si to vymyslela takhle na konec těhu 😒

strouzek
11. pro 2009

kači no jo já jsem prostě blázen ale fakt mi to nikdy nedá. loni mamka byla v lázních na vánoce ale že dárky jako máme doma ve skříni ať si je pak jen vytáhneme a dáme pod stromek no já to nevydržela a když jsem šla taťkovi vyprat a uklidit hned jsem valila do tý skříně a opatrně jsem koukala pod ten balící papír 😅 akorát u manži to nejde,u něho dárky nikdy nenajdu a to fakt prohledávám komplet celý byt vč. ponožek (jako jako jsou zabalené tak koukám jestli v tom balíčku není krabička s prstýnkem třeba)

kackark
11. pro 2009

Strouži, je to hezký, že se takhle těšíš. Tak to koukám, že by si s mým manžou měla po překvapení. Ten to extra neschovává, když ví, že se nechám ráda překvapit. Je fakt, že jsem na jeden dárek nedávno narazila omylem, při uklízení vyžehleného prádla a dost mě to zamrzelo, tak od té doby mu to nechávám na komodě 😅

strouzek
11. pro 2009

no jo no ale on mě zná tak hold schovává 😀 ještě že má ten sklep, tam já nechodím nemám klíče ani je nechci, jsou tam potkani takže mě tam nikdo nedostane

jo jinak holky vzpomínáte jak jsem psala o tý kámošce jak jsem se smála že jí tchýně vypočítala porod a pohlaví? to pohlaví jsem si říkala okej to je lehký možnost 50:50 ale datum porodu to nevypočte nikdo a ještě jsem se smála že je padlá na hlavu zdravotní sestra a věří kecům nějaké tchýně která jí porod spočítá na 10. prosince. no a holky ona včera fakt porodila 😅 myslíám že půjdu zavolat té její tchýni 😀

kackark
11. pro 2009

A chudák mamka, Vánoce v lázních, to si neumím moc představit 🤐

strouzek
11. pro 2009

kači mě to nemrzí, mě spíš mrzí když ty dárky nenajdu 😀

kackark
11. pro 2009

Tak to je teda gól strouži 😲 Taky bych jí zavolala, ale bála bych se, že mi řekne, že porodím v červenci 😀

kackark
11. pro 2009

Strouži 😀 😀

kackark
11. pro 2009

Kdepak máme dneska jaspinku 😲

kackark
11. pro 2009

Jo ona vlastně psala, že má volno a jeli na nákupy, že jo? Došlo mi to, jak jsem to odeslala 😅

strouzek
11. pro 2009

no ona byla na operaci o den později jak já tedy 5. prosince, operovali jí koleno, takže potom byla asi 3 týdny v nemocnici a pak 2 měsíce v lázních, vůbec doma nebyla což si neumím představit, odejít z domu v prosinci a vrátit se skoro v březnu a hlavně nebýt na vánoce doma ☹ máti sice dělala hrdinku ale dle mě z toho byla dost mimo, ona je takovej rodinej typ vánoce hrozně prožívá stačí že už je slaví sama s tatou protože my jsme všichni z domu a ted ještě nebyla doma vůbec, nemohla chodit říkala že ty rehabilitace pokaždé obrečela bolestí a ještě měla nepříjemnou spolubydlící takže až pak přiznala že byla na tom dost blbě psychicky. my za ní na ježíška byli dopoledne přivezla jsem jí salát a kapra ale prostě není to ono,loňské vánoce byli vůbec blbé, já pooperaci potratu, tata čerstvo v důchodu a blbě to nesl, teď ani mamku neměl u sebe atd. však taky jsem loňské vánoce celé probrečela, jak ježíška tak silvestr takže nakonec jsem byla ráda za leden.

strouzek
11. pro 2009

kači no právě se bojím že mi řekne že budu rodit v lednu nebo zase budu přenášet ale fakt mě to dostalo že to trefila přitom měla ta kámoška úplně jiný TP. asije čarodejnice 😎

kackark
11. pro 2009

Strouži, a jaký měla TP?

Chudák maminka, muselo to být pro ní opravdu těžké ☹

kackark
11. pro 2009

Holky, asi se půjdu chvíli natáhnout a dospat tu noc.

vlastovka385
11. pro 2009

Kači, právě zdlábl 80 ml zeleniny, pak jsem ho chtěla dokojit, ale už moc nechtěl, ach jo, zrovna když mi to kojo začlo bavit.

kackark
11. pro 2009

Asi jsi výborná kuchařka, když mu takhle chutná zeleninka 😵

strouzek
11. pro 2009

teď nevím přesně ale úplně jiný myslím o týden později přesně takže 17.

vlašti no teda to bude vegetarián když mu takhle chutná zeleninka 😵

kackark
11. pro 2009

No tak to je teda fakt vědma. Ještě si pamatuji, jak jsme se tomu smály 😅 A to je ta kamarádka, co neměla na mimi skoro nic připraveného? 😲

strouzek
11. pro 2009

jj to je ona, no snad už něco koupila ale pořád je taková rázná že je to zbytečnost atd. u ní není problém prašule bych řekla, nemají ani hypotéku žádný půjčky a plat měla hezký takže uní spíš jde o to že nemá na ty těhunákupy buňky, to já teda jsem opak, já nakupju jak maniak, nikdy to nevynosíme ale prostě si nemůžu pomoct tak dlouho jsem se na to těšila. třeba já kolotoč nad postýlku vybírám jak dlouho aby byl krásný a ona prej šla a koupila první co viděla a takprej u všeho. jsem se jí ptala do jakého motivu má věcičky (u nás vedou medvědi) a ona nechápala proč řeším motivy, prý koupila co viděla motiv nemotiv 😅 to samé fusak, já týden studovala net a ona mi napsala že teď ho narychlo koupila prej dokonce poslala svýho chlapa ať ho koupí tak jí říkám no a jakou značku a ona značku? fusak je pro mě fusak tak koupil co viděl však je to jedno ne?

strouzek
11. pro 2009

to samé nebesa u povlečení, já taky vím že je to na nic ale když je to tak krásný a ona mi napsala že je to lapač prachu že i postel má po někom, že jako nechápe co já furt sedím na netu a vybírám že ona koupila pár věciček podle seznamu co dávaj v porodce a hotovo dvacet.

sarlotta
11. pro 2009

strouži jak na nic ??? nebesa nas postýlkou jsou super🙂 děá to mimísovi krásně útulné prostředí a navozuje pocit bezpečí... šmarjá dyť to můžeš kdykoliv vyprat-klidně 2x týdně 😉

vlastovka385
11. pro 2009

Holky, nrblázněte, vegetarián nee, to by taťka nepřežil, pro něho jídlo bez masa není jídlo 😝 . já jsem s masem ještě nezačla, přikrmujem teprv něco přes týden, dokud si nezvykne na zeleninu, tak bych s masem počkala.

Strouži, nechci ti kazit nadšení, já jsem taky nakupovala, jenže pak jsem měla blinkací mimino, který jsem převlíkala aji 10krát denně, tak mě přišlo škoda mu dávat nějaký zbrusu nový bodyna. Navíc stejně s tím mimčem nikam moc nechodíme, jak jdeme někam na návštěvu, tak máme jednu dvě hezký soupravy a na doma nakupuju v sekáči, je to levný a hezký. Většinou tady www.laclik.cz, mám s nima fakt super zkušenosti.

kackark
11. pro 2009

Vlaštovko, to by bylo, aby byl manža vegetarián, když je veterinář 😅

Já nebesa ani mantinel nemám, budu mít postýlku malýho vedle sebe, tak abych na něj viděla, ale chápu, že se ti to líbí 😵

murynka
11. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tak mám vymyšlený dárek toto uděláme jako přání a dáme zarámovat 😎

murynka
11. pro 2009

mantinel rozhodně doporučuji naše sebou mrská a chrání jí to před úrazem 😉
a na nebesa kouká 😵 😵

strouzi není to lapač prachu a každý je nadšen 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru