Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

sarlotta
11. led 2010

papuaaaaaa🙂)) super, blahopřeju. palečky se drží dál🙂))) všechno bude dobré🙂 už si oddychneš a Tvoje holčička už jen krásně poroste 😎

papua
11. led 2010

Strouziiiii: zlatickooooo moje ja som tak statsna, aj ked zatial iba polovicne 🙂, ale uplne som dojata od rana, stale sa mi chce plakat od stastia.....Mrzi ma ze ti ten cukor robi take problemy stale.... 😠 , musi byt strasne stale sa kontrolovat....

papua
11. led 2010

Sarlott: to je tak krasne pocut, ze tvoje holcicka 🙂, som naozaj uplne dojata, dakujem!!!!!

Dakujem vam vsetkym za podporu!!! Este to ten tyzden musim vydrzat !

strouzek
11. led 2010

papu jen plač však jsou to slzy štěstí. a ty rozštěpy taky dopadnou dobře uvidíš a i kdyby tam něco bylo tak třeba rozštěp rtíku by přece nevadil. moje kolegyně měla malou z roštěpem patra a náhodou je z ní krásná holka a nikdo by to nepoznal.

sarlotta
11. led 2010

taky myslím, že nějaký fatální rozštěp tam nebude...to by bylo vidět na utz... všechno to bude ok. Klidně bul🙂 aspoň si ulevíš od napětí, potřebuješ to sluníčko. 😉

strouzek
11. led 2010

jinak šarlot no ty hodnoty 11 jsem měla jen asi 5x spíš se držím ale jak říkám musím skoro nejíst. bohužel bez pečiva to nezvládnu do porodu i tak nevím co pořádně jíst, jdu do obchodu a každý regál kde jsem dřív nakupovala běžně musím obejít protože je v tom něco z cukrem nebo tukem co nemůžu. naštěstí obědy se mi docela daří zvládat tam mám krásnou hodnotu skoro pokaždý (teda až na vyjímku kdy jsem si dala u tchýně svíčkovou s knedlíkama) horší jsou večery, to si dám bílý jogurt a 1 rohlík a už to stoupne, sice je to v normě kolem 7,7 ale říkám si že když s ním tak hnusnou a dle mě dietní věc a mám 7,7 tak kolik bych měla kdybych si dala třeba něco lepšího. o pohybu to určitě je toje mi jasný ale co chceš dělat, když mám 4 hod. vycházky od 14 do 18 hod. takže to ani ten oběd nedám s pohybem a hlavně jaký pohyb chceš dělat když je venku metr sněhu a náledí. bojím se i na nákup.

papua
11. led 2010

No hovoria, ze ak zena krvaca pocas tehu, tak sa neumerne zvysi to afp a prave to krvacanie ma za nasledok falosne zvysenie rizika na rastepy, tak dufam, ze to bude prave moj pripad.Verim ze ano...

sarlotta
11. led 2010

já vím strouži, chtělo by to plavat, a pečivo jez ráno. Večer jen zeleninu. Já jím radši dobroty, ale míň a dám si oběd třeba 2x. 😉 dneska mám špagety s boloňskou.

sarlotta
11. led 2010

jo a taky tancuju doma u rádia🙂)) 😎 no ale uvidím co budu mít já v 31tt... abych tu pak nebečala 😉
zatím mi nevolali tak je to dobrý.
Za 2 měsíce už budeš v poho🙂)) určo se Ti to zase srovná.

strouzek
11. led 2010

jj plavat chodíme ale jen tak 1x týdně. tady máme totiž škaredý bazén takový hnusný starý a od šaten k bazénu je to o hubu, hnusné klouzavé betonové schody. no děs. takže jezdíme do kravař které jsou asi 30 km daleko, tam je teplá voda, čisto, v bazénu max 5 lidí a hlavně nejsou tam cigáni , těch se bojím u nás protože lítají kolem bazénu, v bazéně se mlátí hlava nehlava. tady žádný extra plavání pro těhule není nebo je ale jen v takovým malým bazénku a ještě dopoledne kde se přiřídí kupa těhulí. to já radši zajdu s manžou odpoledne a užijeme si to oba dva. manža lítá na tobogán a vysedává ve výřivce a já si dám pár bazénů a hlavně jedem kdy se nám chce a nejsem odkázaná na termíny jako tady. chtěli jsme jet včera ale nakonec jsme nejeli bojím se v tom počasí jezdit daleko

strouzek
11. led 2010

holky já tak přemýšlím jak já jsem kdysi stíhala chodit do práce? teď stěží stihnu doma uklidit a odepsat všude na koníkovi na diskuze, do IP, do toho facebook a icq... 😀 ráno jsem vstala o půl 8 a ještě jsem se od počítače nezvedla a teď koukám poledne 😅

papua
11. led 2010

Strouzi: to je des, ze nemozes dokopy nic jest, pre mna by to bola tragedia teraz nejest sladke, lebo ja jem takmer stale iba sladke v tomto mojom tehu. Rano nie som schopna jest nic ine, len sladke....

kackark
11. led 2010

Papu, kočičko, maminko, těhulko, moc, moc, moc gratuluji k holčičce. Úplně mě to dostalo a zvedlo náladu 😵 Neboj se, rozštěpy budou taky dobrý a za týden na tebe čeká další vlna štěstíčka 😵

kackark
11. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, první část amnina je v pořádku, hurá 😵
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................6DC
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

kackark
11. led 2010

Strouži, myslím si, že na to, na co tu komodu zamýšlíš, že to bude úplně v pohodě. Ale o tom místě mi něco povídej, my máme občas problém se vejít do třech místností.

kackark
11. led 2010

A holky, já v těhu taky hodně mlsala, ale teď je to ještě mnohem horší, jak jsem nevyspalá, tak po ránu potřebuji rychlou energii, a když nemůžu kafe, tak mlsám a mlsám 😔

papua
11. led 2010

Kacenka: moja zlata, uz som cakala, kedy nakuknes, ja som stastna prestatna, verim ze to bude v poriadku, este nie som uplne kludna, ale velmi mi pomohlo aspon toto, ten pocit je nadherny!!!!

strouzek
11. led 2010

papu no a vidíš já čekám holku a sladké nejím skoro vůbec, teda nejedla jsem bo mi nedělalo dobře a teď už ho nemůžu tak je to ale horší protože zakázané ovoce.... horší je pro mě to ovoce, mandarinky kiwi na těchjsem doteď žila a teď mám přísný zákaz a prej když tak si mám vzít jablko 😝

kači ani nemluv, já kolikrát obdivuju ty byty v televizi po přeměně. mají 2 pokoják jak my ale žádné pořádné skříně čistý volný prostor. jo mě se to líbí ale realita je jinde. prostě se furt přidávají do bytu skřínky, komody, skříně, dokonce i tu postel mám plnou, chtěla bych novou v práci mají výprodej na postele měla bych to za pár kaček ale co myslíš? nemůžu si dovolit postel bez úložáků, protože nevím kam bych dala, takže máme tu naši polstrovanou postel která se mi už dávno nelíbí ale hold má otvírací dno kam nacpu kufry, oblečení na zimu (v těch vyfukovacích vacích na vzduch) mám tam přikrývky pro návštěvy atd. kam bych to dala kdybych zrušila tu postel to fakt nevím

kackark
11. led 2010

Papu, myslím, že to nejdůležitější a nejhorší máš za sebou, a teď bude jen a jen dobře 😵

Uspávala jsem malého a zase ten můj lumpíček usnul v mojí posteli. Nechcete některá postýlku 😀 😀

Strouži, přesně, ty pořady mě vždycky "dojmou", je to totálně nereálné 😖

papua
11. led 2010

Strouzi, to je sranda s tym sladkym, ja som uplne na sladke teraz, ked nemam na nic chut, ale som hladna, tak vzdy skoncim pri niecom sladkom....Bez ovocia si to ani ja neviem predstavit, jem ho casto velmi....Chuda moje, si vytrpis teda....Ale hlavne, musis asi papat dost vitaminov umelych, ked ich nemozes papat prirodzene, ze?

papua
11. led 2010

Kaci: verim, ze mas uplnu pravdu...Aspon niekde tadik zaspi, nevadi ze u teba, tam mu je dobre-citi tam maminku 🙂

jaspina
11. led 2010

Tak teď tu šéf na chvilinku není a čeká tu taková pěkná zpráva - Papua gratuluju moc! I ten zbytek bude dobrý, uvidíš! budeš mít krásnou, zdravou holčičku! 😉

Šarlot ty se nějak vyznáš v těch výživových hodnotách? Já totiž potřebuju zhubnout tak 3-5kg a nějak bojuju s tím jídlem. Nevím jestli jídla ubírat nebo jaká by ta strava měla být.. Co jíst kdy.. neporadíš?

strouzek
11. led 2010

papu tož dieta mě sice štve ale přežiju to, sice nevím jak až do března ale kam se to hrabe na tvoje starosti. snad už si teď budeš těhulkování jen užívat za ty všechny nervičky cos prožila

kači no přesně, nerálné zrušit doma všechny skříně a dát do obyváku jen police kde se vleze tak vonná svíčka atd. to jedině mít šatnu a vůbec všecko (vysavač, zimní boty a oblečení ...) ve sklepě nebo nevím 😀 my máme všude možně skříně a nebo udělané úložáky u stropu takže krabice ikea to jistí ale bez nich si to neumím představit a bez tý plný postele bince co neví člověk kam s ním taky.

sarlotta
11. led 2010

jaspi ani ne 😅 akorát mám vyšší cukr. na hubnutí si zkus najít nějakou šetřící dietu - žaludeční - po tom spolehlivě zhubneš🙂)))

strouzek
11. led 2010

nevím jak u jaspi ale mě pomohlo k hubnutí až těhu. do tý doby jsem přibírala ze vzduchu a nervovala se že mě dr. seřve za váhu a teď nepřibírám, hubnu a dr. mě hubuje 😀

mimina321
11. led 2010

ahoj 🙂
už som mala absťák vôbec sa mi nedalo dostať na koníka 😠 😖
papuuuu zlatíčko moooc sa teším posielam obrovské objatie a mám velikánsku radosť s tebou 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵
kočky u vás je to hrozné s tým počasím u nás po snehu ani stopa dnes svietilo slniečko ako na jar ja som sa dnes doplazila do záhrady a okúkala ako zimuje moja zeleň-v mieste kde mám nasadené holanské tulipány za hriešne prachy si moji yorkovia urobili záchodík 😎 budem to musieť spratať aby mi ich nespálilo

mimina321
11. led 2010

....a ešte som zabudla napísať oblečiem bundu do ktorej som sa nezapla dokonca mám rezervu 😅 toť jediné pozitívum tohoročných vianoc 😝

papua
12. led 2010

halooo co sa nam deje s konikom???? nejako to blbne stale......Zeby tu od vcera od 5tej uz nikto nebol??? to sa mi nechce verit...

mar26
12. led 2010

Dobré ránko,

především papu moc moc gratuluju!!!! Mám takovou radost...holčička a zdravá,nádhera...určitě i to ostatní bude v pořádku!!!

jaspina
12. led 2010

Dobré ráno, mě koník blbne od včera..
Tak na laparku jdu 15.2 a měla bych mít zamluvený ten nadstandart - 2lůžk. Ale že to nikdy není na 100% že bude..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru