Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
17. únor 2010

baf holky jsem zpět, byla jsem v bance pro to heslo na internetbaking abych se dostala k tomu svýmu zablokovanýmu účtu a děs. lidí málo ale byl tam jeden debilek paní mu snad 2 hodiny vysvětlovala stavebko, smrděl potem no hnus 😖 pak jsem si zašla na rizoto, to mi leze už i ušima ale je to jedno z mála jídel po kterých nemám vysokej cukr.

papu proč si nemohla na záchod? já z cukru utekla vedle na ekg říkali že to neva když nejdu daleko a na záchod co jsem viděla šli všichni cukrovkáři. každopádně mě ta voda chutnala jak ondrášovka citronová 😀

papua
17. únor 2010

Strouzi: mne povedali, ze dve hodiny nesmiem nic pit, nic jest a ani ist na zachod 🙂, bolo to tazke, ale vydrzala som....Nie preto, ze nesmies chodit, alebo co, ale aby sa ten cukor podla mna co najviac udrzal v tele asi....Ale urcite je to jedno, kazdy hovori nieco ine...vzdy to je tak.

skritkova
17. únor 2010

Ahojky holky🙂

Papu, tak už to máš taky za sebou, hurááá, teď jen aby výsledky byly ok, viď? Já jsem v tom tedy žádný citrón neměla, škoda, určitě by se to pilo líp 😉

Mimi, gratuluju k tetičkovství 😵 Budem se těšit na fotečky malé Zuzanky 😵

Děkujeme za zprávy o Jaspi, tak snad jí brzy půjde net a přijde za námi🙂

Strouži, koukala jsem, že se tu řešilo zvířátko versus mimi... My máme taky kocoura, podobné éro jako je ten Váš... Už se mě pár lidí zeptalo, kam ho dáme, až se narodí malá... No comment... Kam bych ho jako měla dávat? Jasný je, že se bude muset hlídat, ale já myslím, že se spíš kocourek bude bát a bude se malé vyhýbat. No uvidíme, každopádně s námi ale bude bydlet (a ničit nám byt) i nadále 😀

papua
17. únor 2010

Skritko ahoj🙂 No ja verim, ze to bude v pohode, urcite....Mne hned povedali, ze si mam doniest citron a bolo to jak citronada....mnamky🙂
Inac my mame tiez psa a tiez sa ma pytaju vsetci kame dame psa potom, nechapem to...kam by sme ho mali dat? nikam, ved je s nami uz 10 rokov....🙂, je to divne.....Vsetko sa uvidi ked sa mala narodi, uvidim ako sa bude chovat, ale urcite si zvykne....

skritkova
17. únor 2010

Papu, já taky věřím, že si ty naše zvířátka zvyknou 😉 A taky nechápu ty řeči okolo... To je jako kdybychom doma měli bůhvíjakou stvůru 😕 Navíc, náš Alfík je člen rodiny, tak kam by měl chodit, že? 😀

papua
17. únor 2010

Skritko presne tak....🙂. Prosim ta teraz som natrafila na nejaku temu nahodou...Tvoja mala je ako otocena? Hlavou dole, ci naopak, lebo moja je hlavou dole uz dlho a teraz citam ze vacsinou by to malo byt naopak.....a az neskor hlavou dole....Je to nieco nezvycajne? Som myslela ze je to jedno....

tercie
17. únor 2010

Holky to já měla ten citron už v tom, bylo to jako minerálka s příchutí ale bez bublin...
Každopádně přežily jsme a to je hlavní 😀
Já šla ráno,donesla moč, vzala mi krev, vypila limošku 😀 Dvě hodiny seděla, pak šla na wc, donesla moč, vzali mi zas krev a hotovka.

Mimi škaredá...já jsem teď mimo obraz...to je vlastně k masopustu, k velikonocům ještě ne, žejo😀

Holky já si myslím, že je to v poho, zvíře a dítě,jen bych číču víc hlídala aby jak se choděj tulit, si nelehla třeba na dítě nebo tak... Já mám docela strach až budeme představovat Lukáška našim roťákům, co oni na to...nikdy s dětma nebyli a zatím jsou na cizí děti jejich reakce nic moc, tak ale doufám že manža jako zkušenej kynolog si s tím poradí... Psy vevnitř nemáme, ale prý musejí od začátku vědět,že malej patří do smečky a oni jsou až za ním... tak snad si to budou uvědomovat, že to je naše a nepapá se to 😀

papua
17. únor 2010

Tercie: no my mame sarpeja, ktory neznasa ludi, respektive boji sa ich, ale deti mu nevadia, tych sa neboji....No ale tiez uvidime....ja verim, ze ked pochopi ze je nasa a patri k nam tak bude ok, len si musi zvyknut...

skritkova
17. únor 2010

Papu, když jsem byla na velkém ultrazvuku, malá byla dolů otočená zadečkem, tak jsem se hned ptala doktorky, jestli to nějak nevadí atd. Ona mi řekla, že na poloze teď vůbec nezáleží, v tomto stádiu těhotenství se poloha broučka nijak nesleduje a to proto, že mimísek tam má pořád dost místa a pořád se točí a prostě "lumpačí", takže se to všechno ještě 20x změní... Takhle přesně to řekla doktorka, takže si myslím, že teď můžeme být obě v klidu, ju? 😉

Ahojky Terci 🙂 No já to fakt měla bez citrónu a už vůbec to nepřipomínalo minerálku 😕 Bylo to i dost hustý tím jak to bylo sladký. Když jsem se napila poprvý, tak jsem si říkala - fajn, to dám, není to zlý, ale pak už to bylo horší a horší s každým lokem 😝 No ale což, je to za námi a nic tak strašného to fakt není, to je to nejmenší, co jsem do týhle doby musela "vytrpět" 😀

skritkova
17. únor 2010

Jo Terci, ještě k těm zvířátkům... Přesně jak píšeš, jediné, čeho bych se bála u kocoura, tak je to, že kdyby se chtěl k malé přitulit, tak že by jí lehl na bříško (jak on má ve zvyku...) a to by dobrý nebylo, ale jak už jsem psala, spíš si myslím, že se bude ze začátku bát. A až bude Ája větší a srovnají se síly, tak si to s ním vyřídí růčo fůčo😀
A jestli je Tvůj manža zkušenej kynolog, tak bych se toho vůbec nebála, určitě Vašim hafanům nějak "domluví", že na papání mají granulky 😀

papua
17. únor 2010

Sitko: dakujem, tak to je dobre...Tak som kludna 🙂

skritkova
17. únor 2010

Papu, myslím, že se opravdu není třeba bát, ju 😉 A co jinak, jakpak se cítíš? Já jsem od tý plodovky v klidu, až se sama divím🙂

tercie
17. únor 2010

Jojo, hustý to bylo, tak jsem to prostě nějak nevychutnávala, nadvakrát jsem to tam lupla,abych to měla za sebou, a bylo 😀
Přesně,po tom,co máme za sebou to byla pěkná prkotina 😉

Papu jéé šarpej, ti jsou hezounký 🙂 Oni prej ty děti musí dostat co nejdřív očuchat no... jsem zvědavá 🤐

Holky já mám dojem že se mi malej otočil hlavou dolů asi minulej týden, ve 31tt, jinak jsem ctila kopance taky všude možně, takže tam měl pěknou diskošku, a teď už cítím dole šimrání nebo jemný boxy rukama a nahoře se mi vyboulujou kolínka asi a packy pod žebrama...to teda zatím jenom když sedím, jinak tak vysokoo ještě nedosáhne 😀 Jo a taky zadek se přesunuje různě zprava doleva 😀

skritkova
17. únor 2010

Terci, tak na to boulení už se taky těším 😵 Jenom si říkám, kde budu mít malou ke konci těhotenství, až bude veliká??? Jsem totiž fakt prcek... Aby se mi neudělalo třeba třetí prso 😀 😀 😀

skritkova
17. únor 2010

Holky, musím si jít na chvíli lehnout, nějak se mi zavírají kukadla...

mimina321
17. únor 2010

tak som sa konečne dala do tej kopi žehlenia 😝 😝 ako to len neznášam 😝
tak budem nakúkať častejšie 😅 musím robiť pracovné prestávky 😀 😅

strouzek
17. únor 2010

teda tak mě o záchodě nikdo nic neříkal jen o pití a jídle ale to je fuk, stejně mám cukrajdu jak vyšitou tak co 😅

skřítku tebe se na to taky tak trapně ptají? mě furt, vlastně se mě ptali už ve chvíli kdy jsem ještě ani těhule nebyla, kecy typu co v těhu strašák toxoplazmoza, pak zalehne mimčo a bla bla. dle nich bych asi měla kocoura rovnou ve chvíli najití // na testu nechat utratit nebo co 😠 znám neskutečně moc lidí, vlastně víc lidí se zvířetem než bez něho a nemají třeba jen jedno zvíře a v pohodě pak zvládnou i prcka tak nechápu co je lidem do toho, hlavně teda na kecy o toxo z koček jsem alergická, kocour nebyl v životě ani na balkoně natož aby něco chytil od živé myši, a že má někdo toxo? no když je to prase a neumyje si ruce po práci v hlíně, výměně kočičího záchodku nebo si neumyje zeleninu tak za to já nemůžu.jasně bude to víc práce hlídat kocoura hlavně ze začátku než si na sebe zvyknou ale je to stejné jako bych měla dvě děti ( a já kocoura jako dítě beru) taky se musí hlídat aby to starší něco neudělalo nechtěně mimču nebo aby nežárlilo atd.
je fakt že je kocour víc rozmazlenej než byl třeba kocour od našich ale za to Oliver nemůže za to můžeme jen a jen my, protože je fakt že jsme si ho pořídili jako náhradu za mimčo takže jsme na něm uplatňovali dnes a denně mateřské pudy typu když kocour spí tak se nevysává aby se nevzbudil,v noci jsem mu chodívala vařit sunárekkdyž byl koťátko, spí se mnou v posteli,koupíme mu každou blbost a donedávna jsem mu dovolili totálně všechno včetně lození po záclonách. to až teď se ho snažíme chudáka trošku krotit před příchodem malé a tak se nemůžu divit že je z toho chudák v šoku že najednou ho peskuju za věci které jsem mu dřív dovolila a tak trucuje.

strouzek
17. únor 2010

tercie tak to bude malej fakt otočenej dolů naše malá je otočená hlavou dole snad od začátku a kopance mám podobný. teď ještě jak už se tlačí pomalu ven tak je ještě víc dole, břicho mám už dole, tlačí mě na ty kosti mezi nohama šíleně ale na druhou stranu jsem ráda že je dobře otočená protože jedna koníkovka mi zrovna včera psala že její malá ještě otočená není a že to zkusí dr.otočit ručně 😖

skřítku neboj třetí prso to nebude spíš budeš jak z vetřelce mě se to břicho vždycky vyboulí fakt čekám že za chvíli z tama vyleze nějaký mimozemšťan 😀

strouzek
17. únor 2010

mimi nechceš vyžehlit i mě? já se na to chystám už dva dny, minulý týden jsem žehlila snad denně ty mimčo oblečky ale teď jsou už všechny vypraný vyžehlený a zbyli jen naše hadry hlavně manžovi trička které se žehlí šíleně protože jsou vytahaný ve švech

jaspina
17. únor 2010

Ahoj holky, já jsem se na vás těšila 🙂 ! Všecko dopadlo dobře - nic nenašli. Ale ta hadička co mi čouhala z břicha, tak jak ji vytahovaly 😝 Fakt hnus největší a bolelo to jak prase. Ještě napřed nechali - inteligenti, aby to zkusila vytáhnout žákyňka.. Ještě je to bolavé a trochu krvácím - ale už se to dá. Taky mě přijde, že mám nafouklé břicho a že čúrám jak prostatik 😀 Asi jak mi nejde vůbec stlačit břicho - ale snad se to poddá. Zá týden jdu na kontrolu, tak budu vědět víc. Včera jsem z nemocnice řešila ten net a nakonec jsem seřvala i ředitele Avonetu a dnes už to fičí 😀 Jsem byla nepříčetná při představě,že budu doma a nebudu moct za váma

strouzek
17. únor 2010

jéééé jaspinka ahoj kočko to je dobře že to máš za sebou akorát teda idioti nechat to dělat nějakou žákyni, měla si to podepsaný že chceš být něčí zkušební králík? mě to vždycky dali podepsat jestli chci aby za mnou chodili sestry žákyně a medici tak jsem vždycky napsala že u výkonů ne ale ptát a kouknout se přijít můžou. Neboj to čůrání se srovná, a net ? no to chápu manža takhle minule řval po telefonu po nějakém technikovi protože mu řekl že net nepůjde pár hodin 😅

strouzek
17. únor 2010

když mluvíme o těch žákyních tak mamka vždycky vypráví jak rodila poprvé ze všeho vyjukaná a nahrnuli se jí na sál žákyně s učitelkou bylo jich prý tam snad 20 a všichni jí koukali mezi nohy 😀

jaspina
17. únor 2010

Strouži - já jsem zaškrtla jen, že můžou nahlédnout do mé dokumentace, ale u vyšetření že je nechci - to mi až pak práskla kámoška, co tam pracuje. Ale ona tam ten den nebyla..

aknel2002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monkula
17. únor 2010

aknel, nie, nebudeme.... 🙄 🙄 🙄

strouzek
17. únor 2010

aha tak to jsou matláci, no já to vypisuju vždycky ale ještě za mnou nikdo nebyl. akorát jednou na gyndě to tam byla nějaká mladá dr. a podruhé mladej doktor tak se ptali jestli může zůstat tak jsem řekla že jo, bylo mi jich líto protože ty holky předemnou je tam nechtěli tak museli chudáci čekat za dveřma. mě je fuk kdo mi tak koukne, stejně neuvidí nic světobornýho 😀

mimina321
17. únor 2010

strouži veru nie ani za svet 😀 žehlenie neznášam 😝
jaspinka tak to máš za sebou,tak nech sa ti rýchlo objavia// 😵 jaspi o hadičkách ani nehovor,ja som mala po mmt 2 tá jedna sa ešte dala,ale ked ťahali tú druhú....no čo ti poviem revala som ako besná,ani zaťaté zuby nepomohli-ale už je to za nami 😵

strouzek
17. únor 2010

mimi to jseš kamarádka? 🙄 😀 já taky nesnáším žehlení a vlastně ani neznám nikoho kdo rád žehlí 😅

mimina321
17. únor 2010

no a k domácim miláčikom-my máme yokšírov,tiež sa každý vypytuje čo s nimi urobíme ked budem tehu.....také blbé otázky niekedy ma až svrbí jazyk povedať-hodíme na pekáč a zjeme 😀 😀 😀 blbá otázka a taká istá odpoved 😀
samozrejme,že si ich necháme lebo sú členmi našej rodiny 😵 🤐 🤐 🤐 staráme sa o nich na 100%,chodíme k veterinárovi/ktorého im sem tam závidím 😅ako sa o nich stará,milo sa prihovára,niektorý ludský dr.by sa mohli učiť správanie k pacientovi/
.

mimina321
17. únor 2010

strouži aj život položím len nechci žehliť 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru