Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
17. čer 2009

Tak v tom případě asi začnu být pěkná svině 😉

strouzek
17. čer 2009

evi fakt? tak to nevím teda podle tohohle bych měla mít plno štěstí protože je fakt že jsem kdysi bývala fakt velká svině no. 😔 hodně lidí by ti to mohlo potvrdit že bylo období kdy jsem byla schopná jít i přes mrtvolu ale štěstí teda fakt nemám. spíš si vždycky při depce říkám že je to trest za to jaká jsem kdysi bývala.

jaspina
17. čer 2009

Strouži já mám pocit, že když jsem dřív taky bývala asi trochu mrcha, tak mi vycházelo všechno a jak člověk trochu chytne rozum a změní se, tak už začnou všude vylézat problémy.. Ale třeba si to teď fakt vybíráme za ty dřívější hříchy..

evanek77
autor
17. čer 2009

😉 strouži,
my tedy co máme se sestrou pár fakt zlých lidí, tak všem to co dělají prochází a ještě jsou zdraví. Netvrdím šťastní, to mi přijde, že šťastní být neumí, ale že jim prochhází, to co ostatním ne, to tedy platí ☹
A víš jak, opravdu zlej člověk je vlastně ukřivděnej, že koná dobro a ostatní ho nechápou... takže pokud se pokládáš za bývalou potvůrku, jejich kvalit jsi nedosahovala 😀
jaspi,
kdo to nemá v sobě, ten se to nenaučí, naštěstí 🙂

jaspina
17. čer 2009

Teď mě taky napadlo, že to spolu nesouvisí. To by Mao musela přinejmenším vyvraždit domov důchodců, kdyby se to takhle vracelo.. Spíš to bude tak, že na někoho si ta smůla prostě zasedne a většinou na toho, kdo si to vůbec nezaslouží, protože mrchy vždycky ví, jak si to zařídit, aby je neštěstí obešlo - směrujou ho na ostatní..

evanek77
autor
17. čer 2009

jaspi, 😔 😔 😔 😔 😔 na to už zase nemám slova ☹

jaspina
17. čer 2009

Evi, ale jednou se ta smůla přece musí prolomit a podařit se všechno tak jak má!
Jak si tuším včera psala o tom silikon.kroužku co má kamarádka, tak moje mamka při nejstarším bráchovi měla taky steh, ale na nás 3 už ten kroužek. Dobré bylo, že ten jí nasadila doktorka v ordinaci, kdežto na zašití musela mít narkózu. Ale myslela jsem, že to z nějakého důvodu přestali dělat, když zase zašívají. Tak nevím. Myslíš, že ten kroužek je účinnější?

mimina321
17. čer 2009

evi tak aj ja sa hlásim k mrchám ked to pomôže 🙂 🙂 😉

evanek77
autor
17. čer 2009

jaspi,
to opravdu netuším... jen mne zaujalo, že ten kroužek krásně fungoval. Jde o to, že kamarádka porodila ve 30tt a měla steh, tak když pak sestra od druhé měla ten kroužek, hodně jsme to s holkama řešily 🙂
mimina,
už jsem psala, kdo to nemá v sobě, ten potvoru nezahraje, takže máš smůlu holka 😀

mar26
17. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem zpátky z kontroly, nakonec dneska nebyl monitor, Dr. tam neměl sestru
Ale prohlídka ok, čípek měkně, CS mám sice 2,ale říkal,že už pěkně naléhá hlavičkou a světě div se, dneska byla krásně srovnaná a prý můžu už rodit ...ode dneška můžu ve své vybrané porodnici,protože jsem 37tt.
Ještě mi brala sestra od vedle krev na krevní obraz a ze stěru se uvidí zda se mě streptokok drží zuby nehty,ale počítám s ním.
Tak mě zprávičky potěšili, ještě jsem zvládla velký nákup, psovi koupit na veterině vodičku proti klíšťatům, zajít do banky, na poštu, nákup je uklizená a teď si dám pěkně pauzu

Evi taky mi to s Martinkou nejde nějak zařadit do života...prostě takové věci by sem patřit a stávat se neměli...je to fakt podraz od osudu..života..tohle si nikdo nezaslouží!!

Holky tak nevím co si budete myslet,ale v sex shopu jsem byla -jednou 😀

farmarska držím mimískovi v bříšku palečky a hlavně že mu věříš ty!!!

sroužku spermio bude určo v pořádku 😉

mimina321
17. čer 2009

mar tak už máš pobalené keby niečo?
evi no to je fakt ja som taká ,,blbá,,že ked niekto do mňa vyrýva a ja konečne zareagujem ako si zaslúži tak mám potom výčitky

evanek77
autor
17. čer 2009

marti,
to je krásná zpráva, že se hlavička pootočila a můžeš rodit normálně 😉
ten streptokok je velká komplikace? Může to něco provést? já netuším...

sarlotta
17. čer 2009

mar🙂) vidíš krásné zprávičky🙂)) stejně budeš určo bříškatět ještě 3týdny 😎 Já si myslela že už se neunesu měsíc před a pak sem rodila na termín.

Holky já jsem v sex-shopu i prodávala 😲 😀 😎 a v poho....lidi se většinou stydí..takže je to v klidu 😉

evanek77
autor
17. čer 2009

mimina,
člověk nemůže být úplně splachovací, to by na něm ostatní štípali dříví, nebooj 😀

evanek77
autor
17. čer 2009

já tam také ještě nebyla 😝 😝 😝 😝
ale byla jsem to já, kdo k nám domů přinesl první péčko 😀

mar26
17. čer 2009

evi streptokok zas tak nevadí, jestli bude,tak akorát po odtoku plodovky musím do porodnice hned, jinak bych mohla klidně být třeba ještě 3 hodinky doma-podle kontrakcí a dostanu do kapačky antibiotika,aby se miminko při průchodu porodníma cestama nenakazilo.
Ono ho má prý hodně lidí..ani o tom neví..no a já ho měla už z kultivace někdy ve 30tt,tak asi sám nezmizel a taky to nemá cenu léčit předem, protože on je tam za chvilku zpátky.

mimi pobaleno už mám 🙂 -dokonce to má manža i v autě 😀 , na víkend jedem na chatu,tak radši,ale z chaty to mám do porodnice blíž ja z domova,tak to je v pohodě

šarlotko,já bych klidně tak za 14 dní už rodila,ale kdyby to bylo na termín,tak by to bylo taky fajn 🙂
A držím palečky na pátek 😵 ...pomalu dočítám 😅

evanek77
autor
17. čer 2009

marti,
tak to jsem ráda, že to vím 😉 zas něco nového 🙂

mar26
17. čer 2009

Evi tak kdyby něco alespoň nebudeš vyděšená co to zase je 😀

mimina321
17. čer 2009

mar moja segra rodila 29.7 v ten deň bola rekordná teplota,bola som jej pri pôrode dali mi taký hrubý plášť kým sa malý narodil boli sme všetci mokrý ako myši
ale zato mohol hned po príchode z pôrodnice ísť von bolo teplúčko 😵

evanek77
autor
17. čer 2009

holky,
jdu nakupovat,
ať navařím ségře s neteří na zítra, tak nakouknu odpoledne 🙂

jaspina
17. čer 2009

Já jsem si normálně včera koupila kuchařku a už se těším až budu zkoušet kuchtit nové věci 🙂 Vzala jsem si ji hlavně proto, že je tam všechno parádně popsané - třeba maso jednotlivě - ty části a co z toho atd. V tom doteď plavu..

sarlotta
17. čer 2009

Jo holky díky za palečky🙂

A hlásím, že jsem začla špinit...je to 26dní od rev. tak snad by to mohla být už mrška 😉

mimina321
17. čer 2009

jé ja sa teším zajtra varím pečené kuriatko a nové zemiaky 🙂 nové na paprike a cibulke

strouzek
17. čer 2009

jejda já si odskočím na oběd a tady se to rozkecá 😵

mar ty bláho ty už balíš do porodky?? no to mě picne, je to včera co si našla //

strouzek
17. čer 2009

holky vy tu všechny pořád něco vaříte, já si pak připadám jak trotl, vařím akorát o víkendu a to ne vždy 😅

jaspina
17. čer 2009

Strouži já taky většinou jen víkendy - přes týden je přítel dřív doma nebo jede až na večer do práce, tak skoro vždycky něco ukuchtí. Ho to baví.. a já jsem jen ráda! Ale tím ,že vařím jen tak poskromnu, tak si to přes víkendy většinou užívám a baví mě to. Ale denně by mě to nebavilo. Ani bych to s prací asi nestíhala..

mimina321
17. čer 2009

stouži varím tak raz za 2 dni 😵

sarlotta
17. čer 2009

🙂 my máme od včera kuřecí stehýnka zapečená s nějakou omáčkou ze sáčku/bez glutamatu🙂/ a sladkou smetanou + těstovinky. To mám aspoň jistotu, že to prcek sní a ještě vylíže talíř🙂)) Zítra bude asi něco se špenátem a nebo masičko v těstíčku smažené....zase toho udělám na 2dny🙂))
Holky já jsem tak spokojená doma..bych mohla být žena v domácnosti🙂)))) Jak jsem byla v práci, tak to bylo taky fajn....ale stejně na mě ta domácnost večer čekala. Manža pomáhal jak mohl, ale já jsem ten sedající prach fakt psychicky nezvládala🙂))))) Dneska jsme vstávali v 9 😎 , teď máme oběd, pak půjdem nakoupit nějaké pečivo a zrovna se stavíme na hřišti.....ještě ten kočárek k tomu 😵 😒 100% spokojenost.

farmarska
17. čer 2009

sarlotko sluníčo, neboj i ten kočárek brzy dorazí! Ber to tak , že dnes dorazila ta toužebně očekávaná první porevizní a pak už to pojede 🙂 ani se nenaděješ a budeš nám tu fotit dálnici na testíku 😵 😵

mar26
17. čer 2009

šarlotko tak to by bylo fajn, kdyby to byla už MS 😵
Taky jsem si na to být doma nějak zvykla 😀, jsem doma vlastně od začátku listopadu...to už je doba 🙂

mimi já zrovna snědla kuřátko s nádivkou 🙂

stroužku no jo, hrozně to uteklo 🙂 , i pan doktor mi to dneska říkal,jak nám to uteklo 😀
Jinak vařím skoro denně...mám asi manžu rozmazlenýho 😀 ,ne že by to vyžadoval,ale mě to nevadí...zvlášť když jsem teď doma (ale vařila jsem i když jsem chodila do práce). A taky ráda peču. Mě přijde,že o víkendu vařím snad míň jak v týdnu,protože většinou někam jedem a jíme dost v restauracích nebo u rodičů a tak.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru