Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
19. čer 2009

ach jo, zase hrubka 😝

strouzek
19. čer 2009

no tak to mi dej číslo na ségru, páč budeme spřízněné duše. 😀 hnědá, béžová, zelená atd. to jsou moje barvy 😵 i když v poslední době jsem trošku oživila šatník i barvama ale nesnáším proužky, puntíky, nápisy atd. takže veškeré oblečení je jednobarevné

maova
19. čer 2009

Ahoj hoky, taky vám musím ukázat, co jsem dostala k narozeninám 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

strouzek
19. čer 2009

evi co se týče manži tak to já dělám pravej opak, krásně ho vyoblíkám a vyvoním jen když je se mnou, když jde někam sám tak mu dám starý tričko a hnusné džíny 😀 viz dneska, šel hrát karty tak jsem mu zakázala se oholit, navonět, dala jsem mu seprané triko a snubák na prst a v 9 hod. musí být doma 😀

evanek77
autor
19. čer 2009

marti,
jsou nádherné, úplně je cítím vonět 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

murynka
19. čer 2009

marti ještě jednou nádhera 😵 😵 😵

strouzek
19. čer 2009

martinko ahoj, já zrovna koukala, moc ti to tam sluší a kytička nádherná. to je od manžela?? ten je ale hodný, to mě manža koupí maximálně 1 růži do ruky a to se musím ještě připomenout 🙄 to je fotečka ze dneška?? jestli jo tak moc gratuluju , i když to moc šťastné narozky asi nejsou je mi to jasný. přeju ti hlavně zdravíčko a hlavně ta největší bolest co nejdřív přebolí a najdete sílu znovu bojovat.

murynka
19. čer 2009

kolik jich je 😅

evanek77
autor
19. čer 2009

strouži,
to by u nás neprošlo, přijal novou identitu za svou a opravdu je za všech okolností tip ťop, to spíš já preferuju tenisky a mikinu 😀 😀 😀 ale já jsem ráda, spokojený chlap nezahejbá, nemusí si nic dokazovat 😉

strouzek
19. čer 2009

holky jakou máte nejoblíbenější kytku?? já kalu nebo konvalinky, růže moc ráda nemám ale dostat takovou krásnou kytku jako má martinka asi bych změnila názor na růže 😉

evanek77
autor
19. čer 2009

já miluju frézie, konvalinky, sněženky, kopretiny...
ale dostávám růže 😀... no a když ty, tak žluté 😉

strouzek
19. čer 2009

evi to říká i můj že proč by chodil jinam když má doma navařeno a sexuální orgie při ovulce 😀 ale víš jak, důvěřuj ale prověřuj.

strouzek
19. čer 2009

evi já taky dostávám furt růže a většinou takové oranžové nebo růžové

tercie
19. čer 2009

Ahoj holky, jdu juknout, vrátila jsem se z nákupů, taky jsem si byla vybrat narozeninovej dárek, ale chlubit se budu až v neděli.

Martinko kytička je moc krásná, já mám růže moc ráda, a rudá je z lásky 🙂 Přeju Ti, ať smůla pomine a ať je ten další rok lepší než ten, co minul...

Strouži teda to jak chystáš manžela na vycházky mě dostalo, budu se řehnit ještě za tejden 😀

evanek77
autor
19. čer 2009

jé, mne ta kytice tak okouzlila, že jsem přehlídla to narozeninová... tak martinko, nebudu ti přát teď, ale do roka a do dne splnění tvého největšího přání, a to v pořádku a ve zdraví 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mar26
19. čer 2009

Marti kytice je fakt kouzelná a úplně se k tobě hodí, přítel vybral nádherně a sluší ti to tam 😉

evanek77
autor
19. čer 2009

jé, teď mi to připomnělo, že za tři dny máme dva roky od svatby, loni byl trapas, já manželovi říkám, proč mi dává kytku a on, že máme výročí 😀 😝 no a letos mi to manžel hlasil už na začátku týdne, asi má strach, že by zas překvapil 😀 😀

mar26
19. čer 2009

Marti a vše nejlepší a v dalším desetiletí jen samé štěstíčko a dravíčko 😵

strouzek
19. čer 2009

tercie 😀 no jo, já mám vůbec zmáknuté různé fígle, ještě když jsme spolu nebydleli tak jsem mu dávala sušenku pod rohožku abych zjistila jestli byl na noc doma a minule když jel na služebku dala jsem mu sebou jenom srandovní trenky (sexující prasátka, se srdíčkama, s hrošíkama....) a ještě jsem mu namalovala 2 nehty na noze růžovým lakem jakože si chci zkusit jak bude vypadal lak a pak jsem zalhala že došel odlakovač aby se styděl někde vysléct 😀

mar26
19. čer 2009

Evi tak to je u vás obráceně než ve většině domácností 😀
u nás teda nezapomínáme ani jeden..zatím... 😅

strouzek
19. čer 2009

tercie ty máš taky narozky??tak tobě taky přeju moc moc štěstíčka, zdravíčka a brzo miminko v kočárku 😵 to samé i martince

tercie
19. čer 2009

stroužku teda ty jsi éro 😀

tercie
19. čer 2009

já ne dneska, já až v neděli, bude mi 30 tak se na ně ani moc netěším abych pravdu díla...

strouzek
19. čer 2009

30? takže kulatiny tož to bude velký mejdan viď? 😉

tercie
19. čer 2009

evi a mar to u nás na tyhle věci pamatuju jenom já, a letos jsme se na výročí pohádali, tak to přešlo úplně bez povšimnutí, a nějakej valentýn taky neexistuje... takže Evi závidím 🙂

tercie
19. čer 2009

No ani moc nechci, mě to nějak nebere, pořádat velký oslavy, a obskakovat rodinu která se beztak přijde nažrat a donesou mi jakže velkej prezent jeden sprcháč z výprodeje 😝 To teda rodina z manžovo strany, s našima je to v pohodě, jenže ti jsou zase daleko...

strouzek
19. čer 2009

no my valentýna taky neslavíme, ne že bychom jako nechtěli, nevím jak to dělám ale posledních 5 let jsem na valentýna pokaždé nemocná s horečkama. letos jsem na valentýna měla skoro 40 horečky a manža mi dával zábaly 😀 to byla romantika 😀

mar26
19. čer 2009

Valentýna taky neřešíme...ale na výročí si manža vždycky vzpoměl...on má dobrého pamatováka na datumy a narozeniny a tak...má velkou rodinu a stejně si všech všechno pamatuje...to já zas ne 😀 😝

tercie
19. čer 2009

Holky přijdu hned, jdu nachystat manžu do práce. A asi mu dám veselý trenky 😀

strouzek
19. čer 2009

tak to můj manža si nepamatuje teda nic,ani výročí, ani narozky, on si dokonce nepamatuje ani svoje narozky, minule se mě ptal kolik jako má let, já mu řekla že má čerstvých 28 a on celý udivený že myslel že má víc 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru