Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
21. čer 2009

ahoj 🙂
dnes máme trochu slniečka snád to vydrží
mám kopec žehlenia a ostalo mi umyť okno 😝 dnes nevarím drahý bol včera moc múdry tak nech sa stará sám ked je taký šikovný 🙄

jaspina
21. čer 2009

Ahoj holky!
Martince opožděně přeju,aby si je konečně našlo štístko a už u nich zůstalo!
Jinak s těma svatbama aspoň vidím,že to bylo všude náročné - my k ní ani nedošli. Jak přišla krizovka, tak jsem ji zrušila. A co se týká té nevěry..myslím, že když přijde na věc, tak člověk často odpustí daleko víc, než si myslel.. Tohle jsem teda nemusela řešit a hlavně bych nechtěla.. Myslím,že s přítelem za těch 10let máme oba nějakou tu černou skříňku, ale ani jeden se nesnaží do ní šťourat. Člověk dřív třeba udělal něco špatně, ale vytahovat to by taky mohlo znamenat konec, tak proč.. Jsem s ním od 17ti a to byl člověk ještě hodně lehkovážný.. 🙂
Jinak Evi, chápu že tě manža naštval.. ale asi je prostě tak hodný, že nedokáže být jiný ani k ledem, co si to nezaslouží.. Ten můj to tak má taky. Kolikrát jsem vzteklá, když s ním někdo evidentně zametá, proč se mu nepostaví, ale on to prostě nemá v sobě..takže když se to týká obou, hádám se já 😅

sarlotta
21. čer 2009

Ahojík holky..
Martinko všechno nejlepší ke třicátinám....teď se tu roztrhl pytel s narozeninkama/ v zamlklinkách🙂/ holky Vy jste všechny 79ročník jooooooo..... teda a já jsem tu snad nejstarší nebo coooooooooooooooooooo 😠 😀 😀
Martinko přeju Ti štěstí, zdraví, lásku, milujícího muže/máš🙂/ a aby se splnila všechna Tvoje přání a to největší aby se splnilo několikrát.

Holky já na tu sondu nepůjdu....bych se zbláznila 😝 😝, žaludek ještě pobolívá, nejím skoro nic...ale když sem si uvařila třezalku, tak mi bylo líp....ono to bude asi od nervů 😒
Když tak se nechám uspat...já jsem fakt posera.

jaspina
21. čer 2009

Šarlot já jsem na gastroskopii byla a dá se to.. jako neříkám, že bych se tam hrnula znova, ale když jsem to přežila já, tak už každý - protože já nesnesu ani tu lopatku u praktika - hned bych se pošavlila. Jako každý říká, že by se při tomto poblil- no ale tak to fakt je 😀 Prostě furt u toho dávíš, ale mě přišlo, že jsem byla tak mimo, že už jsem to ani nevnímala. Nejhorší je, jak polkneš a on ti tam tu sondu strčí - je tvrdá a zpanikaříš, že máš dojem, že tě to snad udusí, ale ne.. pak už jen přežít tu chviličku než se podívá.Jako já jsem třeba takovou paniku měla z té kamery do močáku, tak mě taky uspali. Uvidíš, jak se na to budeš cítit. Dnes už se ale dá někde domluvit, že ti píchnou analgosedaci, tak tě oblbne a ty to nevnímáš. Kdybys potřebovala, tak mám doktora, který to tak dělá a je fakt profík - dojíždí do Zlína jen 1x týdně z Ostravy. Možná by ses s ním domluvila.

farmarska
21. čer 2009

ahoj holky 🙂

holky já jsem ták šťastná, že to v ten pátek dobře dopadlo , že se z toho raduju ještě dnes 😀

Evi to je dobře, že už z manžou spolu mluvíte 🙂 S těma chlapama to je těžký a s bejvalkama ještě víc 😠 Ale bylo by škoda, kdyby jste se ještě kuli nějaký káče ošklivý hádali. Ta vám za to nestojí. Manželoj zkus všechno ještě jednou vysvětlit v klidu, jak to vidíš a co si myslíš a určitě tě pochopí a bude stát přitobě 😉 🙂

sarlot, to mě štve, že ti je tak jak je ☹ Nevím jak bych ti pomohla 😖
Jestli se na to necejtíš, tak se normálně nech uspat jak píšeš, dyť na tom nic není 🙂
Já todle nikdy podstupovat nemusela, ale z vyprávění mé mamky vím, že někdy když jí to postříkali nějakým zklidňujícím , nebo znecitlivujícím spejem, tak to šlo vydržet, ale když to dělali bez toho, tak to prej byl pěknej hnus 😅 😅 😅

farmarska
21. čer 2009

holky a co všechny děláte, že tu nejste? 😉

farmarska
21. čer 2009

já jsem si dopoledne posekala část zahrady, pak jsme si s mamkou obarvily vlasy a pak jsem ugrulovala kuřátko a aby toho nebylo málo, tak ještě objednala dovážku pizzy
Ted ležíme všichni v posteli, my s mladým koukáme na Pána Prstenů a manže nám u toho vytuhnul
No nádhernej den! 😵 😵 😵

ba111
21. čer 2009

Ahoj. Hlásí se váš ptáček stěhováček. Tak já jsem za včerejší odpoledne neudělala skoro nic. Zavrtala jsem se v domečku do spacáku (ještě tam nemáme postel...) a četla jsem si a relaksovala. Byla jsem strašně unavená. Ale zato za dnešek jsem to všcičko dohnala 🙂 udělal jsem vše, co jsem měla v plánu 😵 a tak jsem klidná. Ke konci příštího týdne musíme totiž odevzdat kliče od bytu a tak by bylo prima to všechno stihnout. Problém jen je, že jsem strašný perfekcionista a chci mít všechno vytříděné, probrané, čisté.... nechci tahat do domečku nic, co se mi už nehodí a tak je to pro mně trošilinku náročné. Ale nic nelámu přes koleno, pokud se cítím unavená, tak prostě ležím a nehne se mnou vůbec nic. Taky netahám nic těžkého - na to si dávám pozor 😵 😵 ... .

Mám radost, že tady čtu jen samé dobré zprávy. Evi, i muži prostě mají své dny. Já jsem to řešila zrovinka minulý týden... 😉 😵 .

sarlotta
21. čer 2009

ahojík...no co Farmi odpočíváme🙂 a sbíráme síly na další týden🙂)) teda aspoň já🙂))

Jaspi díky za info🙂 a našli Ti tehdy něco ? nemusíš psát co, jen jestli to mělo smysl. Jako když mi bude zle, tak na to půjdu...a budu žebrat o všechny možné anestezie a analgetika 😀 ale jestli mi bude líp...však to znáte 😉 tak si to nechám na pozdějc.... oni by mě potom zase honili na jiná vyšetření ...... no a já vím, že sem minulé 2 týdny jedla zavináče, utopence, hermelíny, nivy apod věci, které by neměli jíst těhule..protože jsem těhule nebyla a mohla sem je 😝 na oběd jsem měla smažené krůtí,brokol.polévku se smetanou,kafe pak kotel šalvěj čaje a odpol velké kafe se šlehačkou a zmrzlinou....no někde se to ukázat muselo.....ale byl to mazec 😖 jooo stárnem 😠

jaspina
21. čer 2009

šarlot našli žaludeční reflux, se kterým v podstatě nic neudělají, ale uklidnilo mě, že tam nebylo nic víc. Kámoška taky byla a té našli toho Helikobaktera.. tak dostala antibiotika.

farmarska
21. čer 2009

sarlotko nechci ti brát iluze, ale pokavad je bříško v pořádku, můžeš splácat ještě horší věci a nic ti není, maximálně se posereš 😀 to alspon z mé zkušenosti 😀 😀 😀 Ty ale asi nějakej problémek máš, to je zjevný, tak na sebe kočo dávej pozor a hlavně ofatrně s tím jídlem 🙂 A jak se měli chlapi v bazénu? Přijeli oba, žádnej z nich se neutopil?? 😉

ba111 to dobře děláš s tím taháním věcí! 😵 a celkově máš můj obdiv, za to jak jsi v tvých týdnech aktivní!

murynka
22. čer 2009

dobré ráno

evi moc na tebe myslím 😵 😵 at to hezky zvládnete 😉

jaspina
22. čer 2009

Krásné ráno!
Evička jde dnes na to amnio nebo kontrola? 😨

jaspina
22. čer 2009

Aha, tak amnio - už jsem si našla tabulku. Evi budu na vás myslet a držet palce, ať to pěkně zvládnete a hlavně ať máte potom s výsledků jen radost! 😉
Nevíte někdo co je s Katuškou? Dlouho tu nebyla..ale třeba jen odpočívá nebo nemá čas.

mimina321
22. čer 2009

ahoj
evinke držím palce
jaspi katuška moc nechodí,ale snad nás občas prečíta 🙂 aj mne moc chýba 😔

kackark
22. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................36DC
Mimina...................35DC
Tercie....................12DC
Jaspina...................11DC
Strouzek.................11DC
Papua......................3DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
22. čer 2009

Evičko, zlatíčko moje, moc na vás myslím a věřím, že vám řeknou, že Tomášek je zdravý, krásný klučina 😵

kackark
22. čer 2009

A ostatní taky moc zdravím a přeji krásný, pohodový den 🙂 😵

murynka
22. čer 2009

kači ahojky jak je?

kackark
22. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................36DC
Tercie....................12DC
Jaspina...................11DC
Strouzek.................11DC
Papua......................3DC
Mimina.....................1DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
22. čer 2009

Ahojky mury 😵
Celkem to jde, ale začínám být nervózní ve středu jdu skoro po měsící na kontrolu, tak to víš.
A dneska jdu dokupovat těhu vitamínky 😉

A co Ty, jak je? 🙂

murynka
22. čer 2009

kači kontrola dopadne jak jinak než dobře 😉 já jdu za týden a doufám že mi udělá UZ 😒 minule mi ho nedělal...
mě včéra bylo divně ☹ bolí mě nějak svaly jestli to je s plavání nevím 😀 😀

mar26
22. čer 2009

Dobré ránko 😵 ,

Evi moc držím palečky na dnešek 😉 , jde manža s tebou? Jinak prostě někdy to vždy ve vztahu není úplně ideální,ale určitě se to zase brzy srovná 😵

Tenhle týden je to tady samá kontrola, pěkně srovnané za sebou..zítra Dráček, pak Kačka, pak já 😀

Kačí neboj, určitě vše bude ve středu v pořádku 😵

kackark
22. čer 2009

Mury, já si myslím, že to tentokrát bude bez UTZ 😖 Už minule mu vyskočilo na PC, že jsem za tři měsíce překročila limit 😀 😀 Ale já je vážně nenutila, ať mi je dělají tak často, ale byla jsem ráda 😉
Takže myslím, že teď to bude hlavně o triplech. Včera jsem žehlila a večer mě pobolívalo bříško, tak jsem se musela zase začít šetřit.

Marti: ty už snad půjdeš na jednu z posledních kontrol 🙂

murynka
22. čer 2009

a kdy jdeš na triply?

kackark
22. čer 2009

Právě v tu středu 😵 Mury, do kdy si měla výsledky a mohla sis o ně zavolat? Já minule musela čekat 3 týdny do další kontroly a to bylo dost mučivé 😒

mar26
22. čer 2009

Kačko snad jo 🙂 , brala bych jít na tuhle a tu příští týden a pak už nic 😀 ,ale to se uvidí...každopádně už mám naplánované jen tři.
Včera jsem byla na nohou celý den..na chatě jsem sekala trávu, luxovala auto, se švagrovou byly na třešních a večer už toho měla dost,ale kupovidu břicho úplně v pohodě...to jindy se šetřím víc a bolí mě.
Jinak po týdnu pálení žáhy už mám zase klid...tak že týden se za celé těhu dal vydržet 😵 , asi už teď Natálka klesla níž a netlačí mi tak na žaludek.
A je ti pořád fajn ? a co maminka?

mimina321
22. čer 2009

kači dakujem 🙂 to ano môžme do nového snaženia 😵
to máta samú kontrolu tento týždeň,tak pekne postupne-každý deň držím palce 😀

murynka
22. čer 2009

kači budu na tebe moc myslet 😉 😵
no já v úterý dostala žádanku a sestra mi řekla at si to nechám nabrat raději ve středu nebo čtvrtek prootže ten den jsme byla přesně 16tt...ale jelikož jsme jeli kolem toho sgtředika v to úterý tak jsme tam zašla nabrali mi to ale pak jsme s ebála jestli jsme němal poslechnout sestru 😅 ale ve zprávě z genentu jsme měla odběr do 6.6 do 20..6 tak to mě uklidniko 😅
a sestra mi říkala že to dělají v úterý a ve čtvrtek tu krev....takže si mám v pátek po 3 dnech zavolat jestli to tam bude..volám a sestra mi říká no nějaké přišli ale dr to má u sebe zavolejte v pondělí jenže znáte mě 😀 😀
zajela jsme tam osobně apoprosila zda by se mohla juknout k dr zda jsou moje a byli a řekla negativní jsme jí obajala a poděkovala 😀 takže po 3 dnech byli výsledky na světě 😉

kackark
22. čer 2009

Marti, ještě tak 2-3x týdně zvracím, ale je to mnohem lepší, a hlavně když se vyzvracím, tak už se mi uleví a nejsem tak šíleně unavená jako předtím.
Jinak mamka je na tom zdravotně lépe, sice to není pořád ideální, ale lepší ano. Ale má chuděra ještě nové starosti, o kterých tu psát nemůžu, tak mi jí je moc líto ☹

A jinak Tě Marti obdivuji co všechno zvládáš, já mám tak obrovský strach o mimi, že se těmhle náročným věcem vyhýbám. A to mě sekání trávy i luxování docela baví. Včera jsem jen chvilku natírala plot 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru