Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
30. čer 2009

Ahoj holky,

dráčku moc krásné fotečky, ledňáčka a ta maminka...nádhera 🙂
a císař by nevadil po těch všech operacích co jsi měla? Zase než si ublížit při přirozeném porodu...no není to asi pro doktory lehké, zvážit tu nej variantu,ale když ti pomohli až sem...tak něco vymysllí 😵

dracekmracek
30. čer 2009

martinko ono právě i kvůli tomu jak jsem sešívaná by byl lepší císař,aspoň to mi řekli...ale zase co doktor to jiný názor....já jen chci aby bylo vše ok a vytrpím cokoliv 😉 když jsme došli až sem....chtěla jsem rodit v Motole ale pořád nevím no...je to tak hodina cesty 😖
ale vím že mimi má oči po mně,úplně jsem se lekla když se otočil a vyvalil je 😀
no a co se týče pindíka tak zezadu je a jakmile na něj doktorka najela po bříšku zezhora tak nebyl....

mar26
30. čer 2009

dráčku to jsou ti chlapi, stydlínové 😀 a jestli bude mít oči po tobě,tak to po něm půjdou žesnký, že je nestačích ani odhánět 😉
Aha,tak to byl jen můj laický pohled na ten porod, ono to určitě nějak půjde a v prosinci nebo v listopadu už budete tři 🙂

dracekmracek
30. čer 2009

no už aby to bylo asi jako každá z nás se nemůžu dočkat hlavně těch krásných vánoc a hlavně mamku to hrozně povzbudí a bude veselo.Už mám nakoupenou hromadu věcí,peru no vyžívám se v tom 😵

mar26
30. čer 2009

maminka tě teď potřebuje....ale uzdraví se a bude si užívat vnoučka se vším všudy 😵
Já už mám hotovo,teď už jen gruntuju,abych malou popohnala,ale myslím,že nic nezabere 😀 a pěkně se ještě dopeče 😀

dracekmracek
30. čer 2009

ty jo je to nedávno byla jsi snad 19tt a už jsi psala co máš 😵 to je tak krásný 😵 😵 😵 fakt mi to u ostatních rychle ubíhá 😵

kristynaw
30. čer 2009

ahoj holky,

dracku,mas IP

dracekmracek
30. čer 2009

kristy ahoj nemám 😕

mar26
30. čer 2009

dráčku mě u ostatních taky 😀 ...i když ten 7.,8. měsíc mi u mě taky nějak uběhl....jak se říká,že nejlepší je 2. trimestr,tak mě přijde nej ten poslední....jsem pořád jak netěhotná..cítím se prostě dobře 🙂

jaspina
1. črc 2009

Krásné ráno! Kdepak se všechny touláte? 😕

dracekmracek
1. črc 2009

Dobré ráno 🙂

to byla zase noc takový hnusný horko a dusno,fuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjj teď tu sedím před větrákem 😀

mimina321
1. črc 2009

ahoj bambulky 🙂
dnes som si trošku dlhšie pospala 😅

kackark
1. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................45DC
Tercie....................21DC
Jaspina...................20DC
Strouzek.................20DC
Papua.....................12DC
Mimina....................10DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

kackark
1. črc 2009

Ahojky kočky,
tak jsem se těšila, jak dnes budu mít výsledky tt, a ještě jim nedorazily ☹ Celou noc jsem nespala a přála si, aby byl Tadík v pořádku. Musím vydržet do pátku.

mar26
1. črc 2009

Dobré ráno 😵 ,

my tu máme hodně stromů,tak musím říct, že tu je zatím příjemně, ale vedro asi bude, když vidím to sluníčko,ale lepší než to věčné zamračeno a déšť.

Ba má dneska kontrolu, jsem zvědavá jestli nakoukne 🙂

murynka
1. črc 2009

dobré ráno 🙂

kači tedy ☹ ty tě napínají co 😕 ...ale v pořádku to bude určitě 😉 jen slavit budete v pátek...
ale chápu tě to čekání 🤐

mar26
1. črc 2009

Kačko, budou dobré zprávy na víkend, určitě je Tedík zdravoučký chlapeček 😵

kackark
1. črc 2009

Marti, na Monču jsem taky myslela, že tu dlouho nebyla.
Mury, zabrat mi teda opravdu dávají, snad v tom není nic špatného. Alespoň jsem si se sestřičkou domluvila odběr na tu boreliozu.

mimina321
1. črc 2009

kači budete môcť oslavovať cez víkend 😵
mar ako sa máte ešte sa drobec nepýta von?
no hádam ba nakukne dávno tu nebola ale sťahovali a to je práce až až

mar26
1. črc 2009

mimi děkuju za optání, mám se dobře, Natálka myslím taky 😵 a ven bych řekla,že se nechystá,asi se jí u mě líbí a bude se mnou nejmíň do Vánoc 😀

a co ty, vymysleli něco doktoři, jak zjistit copak ti je?

Kačko Monča asi zabydluje baráček,ale po kontrole se snad ozve 😵

kackark
1. črc 2009

Marti, já vím, že toho má Monča asi nad hlavu, tak doufám, že dneska jí to vyjde, aby na nás chvilku mrkla 😉

mimina321
1. črc 2009

mar zobrali kopec krvi,výtery,moč a poslali na vyšetrenia.inak mne je celkom dobre tak už nad tým ani nerozmýšlam len ma nasr.lo,že som si vytrpela branie mandlí a moc to teda nepomohlo 😖
u nás je tak krásne asi vybehnem trochu na balkon na slniečko.dala som von aj šteňiatka tým sa vonku neuveritlne páči a potom ako sa tam vybehajú tak spia až do pobedia

jitulik24
1. črc 2009

Ahoj holky, právě mi psal stroužek a tak mě napadlo se za vámi podívat a potichounku vám zdělit, že podle všeho se nám povedla IUI. Na těhu testíku mám //, ale ta druhá je zatím slabá. Jen doufám, že se to nezvrtne jako minule a miminko se v březnu narodí zdravé.

jaspina
1. črc 2009

Normálně jsem vám zapomněla napsat sen, co jsem měla o víkendu - se mi zdálo, že mi sestřička dala sebou domů utz, já ho měla v ložnici a měla jsem si sama dělat folikulometrii 😀 Úplně jsem si vzpomněla, jak se zdálo Kátě, že ho čmajzla 🙂

mimina321
1. črc 2009

jitulik už som to vysnorila a napísala ip ale ešte raz moc moc gratulujem a držím všetky palce čo mám 😉 😵

kackark
1. črc 2009

Jíťo, velikánská gratulace, mám radost za Tebe 😵 Dolufám, že sem přineseš novou těhu vlnu 😉 🙂
Jaspi 😀 😀 😀 Asi jsem tě inspirovala 😵

mimina321
1. črc 2009

jaspi už sme z toho snaženia oblbnuté 😀 😀 😀 aj utz kradneme 😀 mne sa zase sníva ako ocikávam testy 😀
pred dvomi mesiacmi sme boli u veterinára na utz s fenkou a mne sa potom snívalo,že som bola tehu a k nemu som chodila na utz a poradne ked som to hovorila drahému tak sme sa nasmiali 😀 😀

mar26
1. črc 2009

jito potichounku gratuluji a držím palečky,aby jsi se dočkala v březnu zdravého mimíska v náručí 😵

mimi ono je asi lepší na to nemyslet a zachumlat se spíš s manželem pod deku 😅 😉

mar26
1. črc 2009

Já jsem dneska zase pilná 😀 ,po včerejším úklidu doma, jsem dneska už zametla a vytřela naše patro v baráku,ale začíná být vedro na padnutí,tak jsem ráda,že už nic jiného v plánu nemám 🙂

jaspina
1. črc 2009

Jituli tak to gratuluju a moc ti to přeju! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru