Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
13. črc 2009

jujda na chvilku odběhnu a tady se toho tolik napsalo 😨

kači díky je mi dobře 😅 😀

holky jaký máte počasí u vás? všude hlásili tropy a tady je zataženo a zima 🙄

mimina321
13. črc 2009

u nás krásne teplúčko akurát na kúpalisko 😀 😉

farmarska
13. črc 2009

ahoj holky, hezké ráno 😵 .. no spíš dopoledne 😅

strouží u nás je moc pěkně, od rána hodně teplo 🙂

farmarska
13. črc 2009

tý jo já jsem si dnes naplánovala tolik práce, že udělám a už tu zase dřepím u koně 😀 😀

strouzek
13. črc 2009

sakra holky tož kde já to bydlím?? všude krásně jen tady hnusně 🙄 ale víte co? ani mi to moc neva 😀 😀

farmi a jak se ti vede kočko moje? je už to lepší?

farmarska
13. črc 2009

stroužku, když nad tím nepřemejšlím a nepitvám se v tom a tomu já se snažím vyhnout 😀 , tak je 🙂

jen jsem nějak v tom těhu za tu chvilku zlenivěla 😅 Jak jsem nemohla a bála se dělat různý věci, tak ted zjištuju, že je ze mne lemra lýná 😀 😀 Furt bych ještě pořád polehávala a nával nové energie zatím nikde! 😀 😀
strouží a jak se máš ty? 😉 co Oliverek?

strouzek
13. črc 2009

tak to je dobře že to tak neseš, já jsem typ že já se z toho všeho vyhrabávám vždycky hrozně dlouho a jsem věčnej pesimista. uvidíš s takovým přístupem budeš těhule cobydup. jo jinak uvažujete o nějakém vyšetření z genetiky? já myslím že to asi nebude třeba podle mě to byla blbá náhoda tak jako u paji a šarlotky, taky nic vlastně nenašli takže hold náhoda.
jinak oliverek?? děcka toho mám pocit že zabiju jednou vztekem a jindy láskou. vždycky dopoledne zlobí šíleně, věčně vyhrabaná hlína z květináče, shozený květináč, leze po zácloně, včera jsem už fakt nevěděla co s ním doma jak po výbuchu tak jsem ho zavřela do koupelny aby se uklidnil a já vlastně taky páč bych ho za chvíli zabila. po obědě byl ale zase jako zlatíčko spinkal mi furt na břichu a láskou jsem ho mohla sežrat.

farmarska
13. črc 2009

strouží tak to znám 😵 ještě než jsme se přestěhovali a bydleli jsme v paneláku, tak jsme si taky pořídili kočku (našli jsme jí venku, chudinku malou, promokle vyhladovělé špinavé koťátko) a bylo to přesně jak píšeš! 😀

na genetiku bych si chtěla zajít, doktor říkal, že na ní mám ted nárok, ale že to bude asi v mém případě zbytečné. Nicméně já tam půjdu. Jen mi říkal, že prý tam ted přes prázdniny nedělají, až od září a že stejně nejdřív musím mít nějak vyřešený toto. Takže ted čekáme jestli "to" ze mne odejde a nebo jestli budu muset zas na tu revizi 😒 Tak za dva týdny k němu jdu na ultrazvuk. Tak pak se uvidí.

farmarska
13. črc 2009

tak já jdu taky něco dělat, ať nemám večer výčitky, že jsem zase promarnila den 😉

strouzek
13. črc 2009

farmi já jako nechápu proč tě dr. tak dlouho nechává čekat. to je fakt děs, já vím že nechceš na revizi ale takových holek co čekalo jestli to odejde samo jsem znala asi 5 a všechny pak šli na revizi stejně akorát se 14 týdenním spožděním. já měla mimčo v sobě mrtvé 4-5 týdnů a nevěděla jsem to o to horší pak byl průběh, málem jsem vykrvácela v životě jsem neviděla tolik krve a vůbec nehorší bylo když mi řekl dr. že když to ze mě vypadne tak to mám donést. kvůli toho jsem šla i dřív na revizi , rychle sháněli sál a anesteziologa protože jsem mohla vykrvácet. být ve stejné situaci jako ty tak prostě si tu revizi vydupu, já vím je to zase zásah do těla ale budeš mít po a klid a ne že budeš chodit v nervech na záchod kdy už a co vypadne a taky dušičce se uleví, mě byla po revizi hrozně ale zase mnohem lépe než před protože jsem věděla že už je konec a nemusím na nic čekat.

mimina321
13. črc 2009

farmi u nás by nečakali robia kyret,môže sa z toho vyvynúť zápal alebo sa horšie zrážať krv
u mňa to bolo do 2 hodín ako zistili,že bábo nežije,ani nečakali kým budem nalačno-lebo nemám dobrú krv 😔

strouzek
13. črc 2009

no u nás by taky nečekali tak dlouho. většinou když našli ZP tak šla holka nejpozději do 5 dnů právě kvůli toho zánětu. navíc moje mamka potratila spontálně a mimčo z ní vypadlo a nebyl to hezký pohled 😔 farmi fakt zkus doktora uprosit ať tě nenechává čekat 14 dnů

ba111
13. črc 2009

Ahoj holky, dneska je tu příjemně 😀 😀 ... my jsme pořád 2v1 😀

mimina321
13. črc 2009

ba ahoj 🙂 mar tu dnes nebola 😕

mimina321
13. črc 2009

no nič idem sa chystať do práce zatial sa majte 🙂

evanek77
autor
13. črc 2009

krásný den vlaštovičky,
markétce vše nej 😉 😉 😉 😉 😉
strouži, moc na tebe myslím 😉
ba, neboj, už brzy, oliverek čeká na termín, aby ho tatínek mohl odvezt a být u porodu 🙂
kači, mury... vy teda máte odvážné manžely. Já jsem celá šťastná, že manžel podobné adrenalinové sporty nerad, já dřív měla slabost pro 2metrové sportovce a vždycky jsem šílela strachy. Takhle šílím strachy jen když vidím, za kolik ujede cestu z prahy do brna 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
13. črc 2009

tak nepokecám, zas musím letět... to je den...

strouzek
13. črc 2009

baf už jsem tu nestíhám odepisovat na tisíce vzkazů z IP 😀

evi to si můžeme podat ruce, svého manžu bych nikdy na něco takového nepustila, šílím stejně jako ty když jede někam dál , nedej bůh když mi nebere chvíli telefon to už pomalu volám pohřebáky 🙄

Ba Oliverek si dává na čas, srpen je lepší jak červenec 😀

mar26
13. črc 2009

Ahoj holky,

já od rána uklízím ...už jsem utřela prach, vyluxovala, vytřela,pověsila prádlo, druhé sundala, naleštila co se dalo i koženou sedačku, umyla skříňky v kuchyni a teď si dala sprchu a dávám si obídek.

Jinak v noci jsem měla poslíčky, které jsem musela regulérně prodýchávat,ale dneska ráno zase nic...tak že se uvidí
🙂

stroužku a kdopak ti pořád píše IP? Že bych ti taky napsala?

farmarska
13. črc 2009

strouží, ale ono to je tentokráde ták malinké, že vlastně ze mne nevypadne skoro nic 😅 Měla jsem jen vejce15mm a v něm jakási tečka, která právě nerostla. sice jsem byla v 10tt,ale nález prý tak odpovídal tomu necelému 7tt (bez srdíčka). před tím, když už jsem byla ve 13tt a odpovídalo to i tomu 13tt a byl to už kus chlapa, tak mi revizi taky dělali hned-do tří dnů, páč to prej bylo velký, ale prej ted je to malý, tak že by mohlo a já to prý nepocítím jinak než, že bych měla mít jako trochu silnější mrchu...
no tak uvidíme 😅

sarlotta
13. črc 2009

Ahojík holky🙂

Mar má kontrolu nemá ? určo se navečer ukáže🙂)))

Farminko ... buď silná, nic jiného Ti nezbývá sluníčko... je to nekonečné... já vím...

Já jsem přemýšlela jestli si z těch neúspěchů mám něco vzít do života... jako vážit si víc toho co mám, změnit své hodnoty... ale já je mám pořád stejné 😲 ... pro mě vždycky byla na I. místě rodina a trávení společného času.
Možná jen to nezávidět jiným, protože každý má nějaký problém... jen se o všem tolik nemluví... 😒 🙂

Stroužku tak co dneska ..pořád stejné ? 😎

mar26
13. črc 2009

šarlotko kontrolu má zítra 🙂

strouzek
13. črc 2009

mar no klidně 😀

farmi aha tak to jo, já nevěděla že je to tak malé

šarlot dneska lepší než lepší 😀

sarlotta
13. črc 2009

😉

Ahojík Mar🙂)) to víš, já než to sepíšu... mezitím 3x odběhnu za malým na záchod , pak nalét juice a pak podat knížku🙂))))

mar26
13. črc 2009

šarlot 😀 😀 , brzy to poznám jaké to je...ale s tím odbýháním na záchod to mám už teď 😀

sarlotta
13. črc 2009

Farminko... tak mátový silný čaj, červené vínečko atd..... ať už je dobře.

Můj známý říkal, že ty předchozí neúspěšná těhu musím vzít jako nějakou blbou chřipku a už se neotáčet zpět ... já jsem hodně empatická a spoustu věcí si dokážu vybájit.... jako teplotu,bolest v krku apod🙂))) není to žádné zlehčování... je to pravda v tom směru zachovat si zdravý rozum.
Farminko vy jste čekali jen na 1.mršku, že.... vidíš my čekali na 2.Ms a stejně to prd pomohlo ... nebyl správný čas.

strouzek
13. črc 2009

no jako je fakt že člověk to musí brát tak jak to je a snažit se být nad věcí ale mě to nikdy nešlo a asi nikdy nepůjde a rozhodně to neberu jako blbou chřipku, beru to jako hnusný osud se kterým bohužel nic neudělám ale otáčet zpět se asi budu navždy, prostě nikdy nezapomenu na své 1. miminko

sarlotta
13. črc 2009

Já vím strouži zapomenout se nedá... jen se v tom nesmíš hrabat, proč a proč mě a tak.

evanek77
autor
13. črc 2009

ach jo holky, ono to trvá dlouho, než je z bolesti jen smutná vzpomínka... já doteď občas usínám a myslím místo na svoje miminko v bříšku na našeho chlapečka před rokem, že on tu šanci neměl a pláču... ach jo, i teď mne to rozbulelo, asi to také ještě nemám pořešené.
Ale mne všechna ta bolest i hodně dala, spustu věcí od té doby považuju za prkotiny a neřeším je, nebo je naopak řeším tvrději než dřív. Neříkám, že bych za to, co se nám stalo, byla vděčná, ale chci říct, že mi to jen nevzalo, i když dodnes pro našeho prvního chlapečka pláču, ale i mi to hodně pozměnilo hodnoty. Není to tak, že bych otupěla, ale naučila jsem se rozlišovat, pro co stojí za to plakat a pro co ne.... A našeho loňského chlapečka budu milovat celej život, už to tak moc nebolí, ale není den, kdy bych na něj nemyslela 😉

kackark
13. črc 2009

Evi, s tvým svolením se pod tvůj poslední příspěvek podepisuji 😵

A ty nové fotečky co máš v albíčku jsou neuvěřitelně krásné 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru