Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
10. zář 2009

Farmi, dneska to bude u mě TV maroton, po marotonu úklidu. Nejdřív ulice, pak zprávy, no a pak ordi 😵
A co všechno jsi dělala ty? Já tak moc budu držet pěstičky, aby na testíku konečně // byly 😵

farmarska
10. zář 2009

jo jo tak si na mne vzpomen, uplně stejnej maraton budu absolvovat i já! 😀 😀

takže abych se taky pochlubila, prala jsem, uklízela dvorek, hrabala jabka a uklízela doma běžný věci a pak i u zvířátek 😵
ted jsem dokrmila, zapla telku a už čekám 😀 ještě si udělám kafíčko 😵

kačí a díky za palečky!!! 🙂

ba111
10. zář 2009

Ahoj Kočky!
Zařizuju křtiny a tak jsem se k PC vůbec ale vůůůbec nedostala 😖
Tak já už mám po kontrole po šestinedělí - byla jsem tam včera. Dřív jsem jaksi nemohla, tak jsem si z toho šestinedělí udělala skoro osminedělí 😅 😅 😵 . No nic. Každopádně dr říkal, že vypadám, jako bych nikdy nerodila a uvnitř taky nic nepřípominalo nedávný porod. Docela se divil. A tak jsem mu řekla, že nemám na nějaké přibírání čas, že jsem v jednom kole 😵 ... jen se smál.

Káťo, já taky používam Rybilku a jinak jen Aviril olej po koupeli. Přemíra kosmetiky miminku škodí. A co používáme lítkové plenky, tak používám i tu Rybilku sporadicky.
Joooo mimichodem, holky... látkovky - supeeeeeeeeeeeer!!! Jsem strašně spokojená! A oliverkův zadeček také. Vůbec se nezahřívá, po opruzeninách ani památky!! A jinak jsem u nás zřejmě asi rarita, protože to tady nikdo nepoužívá. U Dr se taky strašně divili co to mám - Oliver totiž kadí vždycky na těch nejnemožnějších místech a tak musím přebalovat i na veřejnosti 😎 😎 Jako třeba tuto neděli v čekárně zubní pohotovosti... .
Ano ano dámy, zlobí mně zoubky. Ta dvě těhotenství si vybrala svou daň... . V sobotu jsem byla na pohotovosti cca 60 km daleko a v neděli cca 40 km daleko... děs a hrůza.

Taky mi už včera dorazil šátek, takže se Oliver od včerejška nosí 🙂 🙂 Holky, bomba, fakt.
Chystám se fotit, protože už mám zase foťák, tak pak přidám fotečky do alba 🙂

kackark
11. zář 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 11.9. s testem na cukrovku
Strouzek......našla//
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Mimina.......................24DC
Farmi.........................23DC
Papua........................17DC
Jaspina.........................7DC
Sarlotta........................4DC

kackark
11. zář 2009

Ahojky Mončo, díky za info, taky jsem toho názoru, že čím méně, tím lépe. Jen jsem se bála, abych po porodu nebyla zaskočená, že nám něco chybí 😉 Ještě nemám úplně jasno, co vše je třeba do porodnice.
Na fotečky Oliverka se moc těším 😵

Zdravím taky všechny ostatní vlaštovky a přeji krásné dobré ráno.
Já už teď umírám hlady 😝

maova
11. zář 2009

Ahoj holky, jen tajně nakukuju 🙂 a za chvíli zase mizím.
Doufám, že se máte všechny při pátku krásně 🙂

ba111
11. zář 2009

Dobré ránko.
Tak my s Oliverkem už jsme po snídani 🙂 ... . Dneska máme poslední vyřizování ohledně křtin, tak jsem strašně ráda, že už to všechno budu mít za sebou. Jen mně mrzí, že někteří členové rodiny schválně nepříjdou, protože jsme je dlouho nenavšívili. Takže nám to takhle "krásně" vrací. Nejde nám sice do hlavy jak jsme mohli chodit po návštěvách, když je manžel pořád pryč a o víkendu ještě stále pracujeme na stavbě.... ale co už. Holky, chápete to? Včera jsem se ale kvůli tomu děsně vytočila a mám chuť je poslat do háje, opravdu. Dneska mi to příjde "jenom" k pláči.

Mám strašnou radost, že se tady tak krásně těhulkuje. Včera večer jsem ještě pilně dočítala 🙂 , abych byla v obraze 🙂 ...

Strouži, vítel v klubu Jané slalom... u nás to byla také láska na první pohled 🤐 🤐 . Každopádně je to super kočárek a teď už bývá za super cenu v akcích. Evička jej také má v úžasné barvě, že? 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

jaspina
11. zář 2009

Dobré ráno holky.Už se nám to sobotíííí 😵
Ba - nic si z nich nedělej. Kdo u toho nechce být, tak je to jeho škoda. Když nechápou, že návštěvy s takovým prckem nejsou tak jednoduché..
Mao - doufám, že to v práci jde co nejlíp 😉

ba111
11. zář 2009

To máš pravdu Jaspi. Kašlu na ně na debily 😉 😉 😉 ...

jaspina
11. zář 2009

To je správný přístup 😉 Vy si to s malým oslavíte a kdo tam nechce být, tak ať si trhne nohou

evanek77
autor
11. zář 2009

krásné páteční dopoledne vlaštovičky,
moničko,
zoubky au au, navíc když máš k zubaři daleko 😝 😝 😝
já jdu v pondělí s čelistním kloubem, holt miminka si to někde vybírají a klouby a zuby trpí...
a do kočárku jsem zamilovaná, mám oranžovo bledě modrý jane slalom 🙂

evanek77
autor
11. zář 2009

a jak píše jaspi, na návštěvy kašli...

murynka
11. zář 2009

ahojky holky jsme zpět doma,sice to není úplně oki bříško tvrdne neustále..ale jinak je vše v pořádku....
ty záda mě asi boleli z námahy protože tam po celou dobu ležení na posteli nic....
ve středu nám dělali UZ tak malá odpovídá 28tt vážila 1080g a dařilo se jí dobře denně mi točili monitor tam žádné kontrakce čípek je také v pohodě...ten mám klid a mám to vydržet do termínu....
mám hrozný strach proč nemůžu mít ani jedno těhu v pohodě.....dostala jsme magnézko a čípky jo a máme streptokokoa v pochvě takže při porodu dostanu antibiotika aby to nedostala malinká

sarlotta
11. zář 2009

Ahojík holky, tak Vám se taky pochválím, byla jsem na sonu prsů a všechno OK 😉 a taky mám výsledky screeningu protilátek a je negativní- tak jsem ráda- i když to jsem čekala- jsme oba s manžou RH minus. 😎

jaspina
11. zář 2009

Mury, tak hlavně že to není nic vážného a že už jsi doma 😉

kackark
11. zář 2009

Ahojky sluníčka moje,

Mončo, koukám, že to je všude stejné a my ráčci se s tím špatně vypořádáme, ale lidi, co ty dělají naschvály Ti nestojí za to, aby se se jími zabývala a trápila, pozdravuj sluníčko svoje malinký 😵

Mury, jsem ráda, že si doma, jen mě zaskočila vaše váha, Táďa váží 1,5 kg 😲 Je pravda, že ve všem odpovídal na začátek 31tt, zůstala jsem na to docela koukat. A vzhledem k té váze se trošku obávám cukrovky, nevíte d kdy jsou výsledky? Prý by volali, kdyby bylo něco špatně, ale kdy, to neřekli. No tlak jsem měla opět 140/100, tak my nasadil dr. půl nového prášku na ráno, že bych ho mohla snášet, tak jsem zvědavá. Ale jinak je vše snad OK, hrdlo úžasných 50mm, Táďa je už hlavičkou dolu a i na těch pánvičkách opět žádnou abnormalitu neviděl, tak jsem moc šťastná, a věřím, že vše bude dobré 😵

Markétko, opatruj se a hlavně nic nedělej a bude dobře, neboj Sofinka si hezky počká a vyleze, až nastane ten správný čas.

Sarlott, gratuluji je fajn, že všechno dopadlo na jedničku 🙂

sarlotta
11. zář 2009

kači, tak si zavolej na gyndu ať víš ten cukr. Já jsem měla zvýšený- a nevolali mě- darebáci, takže sem měsíc ještě papala jak prasátko🙂)) malý měl 3800g 😲 😉

murynka
11. zář 2009

kači mos gratuluji 🙂 😵 😵 to tedy máte obříka my máme normální váhu 😉 byla tam holčina s chlapečkem ten měl ve 29tt jako my asi 1300g takže my jsme asi v normě 😎 chci aby měla do 3 kg 😅 😅
výsledky cukru jsem měla během 3 dnů normálně jsme si zavolala k dr a sestra mi to řekla....
jinak já mám čípek 34mm... a malá je také hlavičkou dolů 😵 😵 😵

sarlot gratuluji 😎 🙂

strouzek také gratuluji k NT 🙂

kackark
11. zář 2009

Mury, on říkal, že bývají kluci větší, ale o tři týdny se mi to zdá přeci jen moc. Uvidíme. Nahoře mám 8,5 kg a na to nic neříkal. A moje mamka má 163cm a já jsem měla při porodu přes 4kg, takže to bude možná i genetický. Ale jsem radši, že je větší, než kdyby to byl prcek. Je dobře, že se broučkové hezky otočili dolů, ale Táďa mě šíleně kope do žeber.

evanek77
autor
11. zář 2009

mury, kači, šarlot,
moc moc vám gratuluju, děláte mi radost 😉 🙂
jen koukám, co vám všechno na kontrolách říkají, já teda netuším, co čípek a jak je malej velkej 😕

murynka
11. zář 2009

evi mě to také neříkají ale v nemocnici je to něco jiného 😅 jako na jednu stranu jsme ráda že jsme tam byla že něco vím 😀 😀

evanek77
autor
11. zář 2009

kači nestraš,
já i manža jsme měli přes 4,5 kila a to je jeho mamka necelých 160cm

kackark
11. zář 2009

Evi, tak na takovouhle péči, já si vůbec nemůžu stěžovat, ani mi nedělal ještě velký utz a přitom znovu překontroloval všechny důležité orgány. Říkal, že norma pro čípek v tomhletom týdnu je 35mm, ale když to nevíš vůbec, tak snad to bude dobrý, to by ti museli něco říct.

evanek77
autor
11. zář 2009

murynko, hlavně se fakt šetři a opatruj, jsi drobounká, tak má tělíčko víc problémů s miminkem 😉 🙂

kackark
11. zář 2009

Evi, a tobě na žádné kontrole neříkaly, kolik Tomášek váží? Já to mám i ve zprávách. Možná ti to řeknou na velkém utz. Jinak mě se ten čípek pořád prodlužuje. Manža mě straší, že jsem se pořád tak bála předčasného porodu, že mi ho budou muset nakonec vyvolávat 😲

evanek77
autor
11. zář 2009

kači,
já to tak beru, že řešej jobovky a když o nic nejde, tak to nekomentují 😀
uvidím příští pátek na kontrole, zatím to vypadá, že půjde se mnou manžel a ten reje 😀

murynka
11. zář 2009

evi neboj s ešetřím 😉 je to fakt jen cesta domů kdy jsme ještě jeli na nákup mě zmohla tak že cítím ty záda ☹ a to v nemocnici vůbec takže ležím a ležím 🤐 🤐

evanek77
autor
11. zář 2009

kači,
já se i ptala, jak je velkej a paní doktorka nevěděla, tak jsem to nechala být...

evanek77
autor
11. zář 2009

já už dnas zase 2x poslíčkovala, tak uvidím, jak tam tomášek bude dlouho

kackark
11. zář 2009

Evi, já věřím tomu, že to ještě měsíc vydrží a myslím si, že by to bylo pak už v pohodě 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru