Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
14. zář 2009

U nás jich moc není.. takže nevím. Tady jsou spíš hodně vietnamci. Mají všude krámky s hadrama a ty jejich bufety.
Ještě jsem si vzpomněla, že mě totálně zabije, když si blízko mě sedne nějaký alkoholik - tím jsou taky pak úplně prolezlí a myslím, že už to ani necítí. Já když jsem kouřila, tak jsem ze sebe necítila kouř, ale teď když přijde kuřák 😝

strouzek
14. zář 2009

Aha no tady je cigánů plno naštěstí si udělali jakoby svoje ulice kde žijou ale tam fakt je o hubu projít nebo zastavit poblíž autem. Vientmaců je tu taky plno ale ty mě nevadí, mám je ráda, jsou pracovití,do takových těch bufáčů nechodím ale do krámků z hadrama jo. mě se u nich líbí že dřou a i když vytlačují ty naše prodejce tak zase musím říct že nebýt jich tak nemám tolik oblečení a hlavně nemám krásné těhudříny za 250 kč a těhutuniky za pár kaček ale musím dát velký peníze. Takhle to vynosím těch pár měsíců a ušetřila jsem hodně peněz a za to nakoupím mimču.

farmarska
14. zář 2009

ahoj holky 🙂
něco nového, tady? nějaká nová těhulinka? 😉 😵

já jsem tu jen na skok, dočtu si vás až večer, to si zase počtu, mám asi třídenní půst 😅
měla jsem o víkendu střevní chřipku, prozvracela jsem se víkendem 😝 tak jsem moc nepsala, ale dneska už jsem docela v pohodě, tak jsem se vrhla na dodělávání restíků, co se mi tu nahromadily 😝

jinak vám prozradím, že jsem včera dělala testík a na něm uplně bílo 😠 ale je ještě dost brzy, ovu jsem měla minulý víkend, ale tak cvičně jsem si ho musela, dát, jsem neodolala 😀
a taky vám povím, že mám takovej divnej pocit, že se nám to snad , možná, tentokráde povedlo, páč mám přímo obří těhu příznaky 😵 😵 včetně zvracení, jakmile vložím zubní kartáček s pastou do ust 😀
tak mám ted strašnou radost 😵 😵 ale jestli si to jen vsugerovávám a dorazí ke mně mrcha, tak to bude suprmegadepka 😠 ☹ 😝 páč ted tomu fakt dost věřím 😅 tak mi prosím držte palce, v pátek bych chtěla zkusit znovu testit, to už by tam snad teda něco mohlo bejt vidět 😅 😅 😅 😉 😉

strouzek
14. zář 2009

ahoj farmi no teda bomba, sice už valím domů ale mám radost určo je na čárky brzo vyčkej ještě ale ty příznaky super. 😵

jaspina
14. zář 2009

Farmi, to by byla paráda -bys snad spustila novou těhulavinu, která by už třeba smetla i mě 😀
Strouži, já si taky u nich klidně koupím oblečení a už jsem od nich i něco jedla. Jako když jsme se tam stavili poprvé a Jarek se ptal, co teda chci, tak jsem si poručila vodu v plastu 😀 Ale je fakt, že něco mají dobré. Mě spíš štve, že tady za podpory radnice vytlačují obchody, které tady byly roky - prostě přeplácí nájem a ten se lidem pak tak šponuje, že jim to zlomí vas.. A oni si pronajmou nějakou halu na prodejnu a ve skladu celá rodina bydlí i se vzdálenýma příbuznýma. Kdysi jsem normálně viděla, jak se tam po ránu trousili s kartáčkama a kafem - jsem nechápala. A kdysi jsem byla v Brně, jak tam mají spoustu těch padělků a tam jsem se pomalu bála - tě pustí do toho svého kontejneru aby ses mrkla, ale už nikdo neví, jestli tě pustí ven i když nic nekoupíš.. 😀 A je fakt, že jsou pracovití, ale myslím, že ta generace co už se narodila a vyrůstá tady, tak to už jsou často fracci rozmazlení. Jezdí si v BMW a fakt se tváří, že to tady osvobodili. Aby ne, když mají pod palcem diskotéky, herny..

papua
14. zář 2009

ahoj holky moje zlate!!! tak som vas trosku pocitala po vikende.
Farmi: drziiiim palce velmi!!!!!
Mimi: tebe tiez velmi!!!!
struzi: druhy trimester to je krasa!!!

Ja mam taku strasne megadepku dnes, ze mi je az do placu ☹ , to na mna nejako dolahlo, nic mi nevyhadza ☹ , to je ta jesen asi...chjo..... 😢

jaspina
14. zář 2009

Papua hlavu vzhůru - bude líp 😉 Překlepem ten podzim a pak bude zima - je sice hnusná, ale letos se na ni těším, protože to se nejvíc těhotní. Mám pocit, že všichni rodí listopad, prostinec - takže únor a březen je megaplodný 🙂 Vím, že je to za dlouho - ale aspoň se můžem těšit 😉

mimina321
14. zář 2009

ahoj bambulky 🙂
dnes ráno som mala budíček šokom 😲 😲 😲

mimina321
14. zář 2009

vidím ,že ste ma pilne zháňali celí deň 🤐 bola som v práci mám rannú 😝
testík som neocikala mala som málo času a popravde po tom včerajšom negat. som bola presvedčená,že teplota klesne-už som s tým bola uzmierená,ale som vyvalovala okále na ten teplomer
len dúfam,že ma to zase neskúša lebo ked tá ms dorazí budem nešťasná 😝

mimina321
14. zář 2009

tak kde sa túlate potrebuejm konzultáciu 😀 😀

mar26
14. zář 2009

mimi týjo 😨 ...kdy budeš testit?

mimina321
14. zář 2009

mar asi to ocikám v stredu,som z toho volaka mimo

mimina321
14. zář 2009

nechcem sa predčasne tešiť ale nejde to 😵 ak uvidím kolajnice umrem od radosti 😀

sarlotta
14. zář 2009

mimi 😉 tak zítra ju🙂

mimina321
14. zář 2009

sarlott neviem ked hcg stúpa obdeň a test bol včera s pidipiditienikom
myslíš,že zajtra by mohlo byť niečo vydieť?

mimina321
14. zář 2009

takže ten tienik som považovala za neg.také mi hádže aj ked som netehu

evanek77
autor
14. zář 2009

mimina...................................................................to je náááádherný 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evanek77
autor
14. zář 2009

mimina,
a na testíku je třeba i rozdíl ráno a odpoledne, takže bych do něj určo šla, té teplotě veřím, měla jsem to stejně 😉
papua,
sluníčko moje, posílám pohlazení bolavé dušičce, život je oškliváckej, že tě nechává tolik čekat. Ale pořád pevně věřím, že když miminko přišlo jednou, přijde znova 😉 😉 😉 🙂

mar26
14. zář 2009

mimi držím na zítřek palečky 😵 a testni 😉

mimina321
14. zář 2009

dakujem kočičky 🙂 🙂 🤐 🤐
skúsim teda zajtra,budem s vami až pobede lebo idem do práce

mimina321
14. zář 2009

papu posielam velké obatie,nesmutni

kackark
14. zář 2009

Sluníčko moje,
co to vidím, já myslím, že je to jasné a jsi těhulka 😵 Už se těším na fotečku testíků 😉 🙂

mimina321
14. zář 2009

kači mooooc dúfam,že to bude tehu 😵

evanek77
autor
14. zář 2009

mimina,
bude 😉 🙂

farmarska
14. zář 2009

mimi supr!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 jsem zvědavá na zejtřek, ale vypadá to velmi dobře!!! 😵 😵 😵 😵

strouzek
15. zář 2009

brý ránko holky, dneska jsem se konečně po dlouhé době dobře vyspala 😵 navíc má manža dneska výplatu tak ho pořádně oberu a půjdu si koupit něco na sebe a taky hlavně na mimčo 😵

mimi no teda já bych chtěla mít tvoje nervíky, já bych čůrala při takových teplotách na 5 testů denně minimálně 😀 dneska určo bude krásná čárečka to by bylo aby nebylo 😵 za pár dnů určitě bude hlásit čárky farmi holky já se snad ožeru džusem 😀

papu ahojky ach jo to mě mrzí že depka, ale asi byli nějaký skvrny na slunci možná i to počasí psala mi včera spolužačka snažilka a taky v depce. kočko kéž bych ti mohla pomoci ale můžu akorát naprskat těhubacilky. takže velký prskanec pro papu, mimi, farmi, jaspi a šarlotku 😉

jaspina
15. zář 2009

Strouži dík za bacilky 😉
Normálně já sice teplotám vůbec nerozumím, ale jak jsem mrkla na ten graf Mimi, tak mě úplně obešel mráz. Takový vzestup - to musí přece něco znamenat 😉 Budu moc držet palce - i když ono už možná testování proběhlo a Mimi už to ví 😵
Dnes mám jít zas do Pilatessu, ale vůbec jsem se nemohla vyhrabat z postele a jsem úplně mrtvá - snad se tam dokopu!
Jo a včera jsem měla nabídku na práci, která vypadala fakt luxusně - bohužel i s řízením auta a v Praze. Nebýt toho, tak jdu do ní. Ale do Prahy bych nešla a řídit ještě neumím - takže zůstanu tady za čtvtinu mzdy, která je prý tam..

strouzek
15. zář 2009

ahoj jaspi no já bych si na řízení taky netroufla navíc v praze , škoda no třeba se najde ještě nějaká lepší nabídka a bez řízení. ty chodíš do pilatesu? to jseš dobrá já nevím kdy bych to stíhala, dojdu domů a začnou mi seriály hlavně teda ulice na tu musím být doma i kdyby nevím co 😀 😀

kackark
15. zář 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - 18.9. KO s ultrazvukem
Murynka......čeká holčičku - 22.9. KO a velký ultrazvuk
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 2.10. a velký ultrazvuk
Strouzek......našla// 24.9. KO
Tercie.........našla // 24.9. odběry a průkazka, 5.10. KO
Mimina.......................28DC
Farmi.........................27DC
Papua........................21DC
Jaspina.......................11DC
Sarlotta........................8DC

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru