Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
26. říj 2009

ahoj holky, tak se nedřív ozývám, aby jste věděly co je se mnou a až pak budu dočítat, asi toho mám požehnaně 😅
takže nemoc neustupuje spíš naopak, skoro celou noc jsem nespala, jak mne bolelo ucho 😝 to z těch hlenů, kterejch mám snad plnou hlavu, jak mne bolí 😝 Cpala jsem si do něj střídavě celou noc, česnek, slivovici, francovku,nejdřv nahřejvala, pak zas chladila ...no všechno co jsem si během noci našla, že by mohlo zabrat.
Ráno jsem jela k doktoroj a ten mi řekl, že to je opravdu z těch hlenů, kterejch sem plná a že tam mám podtlak a něco s bubínkem a napsal mi takový kapičky do ucha, jako lokální anestetikum, který se samozřejmě nedoporučuje v prvnm trimestru 😢 😔 no ale co jinýho dělat že 😔 dále mu došly výsledky výtěru a zjistilo se e mám streptokoka, takže mi napsal další balení peňáku, který musm doužívat 😢
no mě snad odvezou ☹ přetrvávají u mne pořád i teploty (naštěstí do 38) , takže do toho ještě sem tam lupu paralen 😖 o rýmě a bolesti v krku se ani nebudu zmiňovat 😖
fyzicky jsem kapůt a to nemluvím ani o psychice...todle pro miminko nemůže dopadnout dobře ☹ ☹ ☹
jsem si to zase uměla vybrat všechno v pravej čas 😔 😔

evanek77
autor
26. říj 2009

😉 farmi,
kočenko naše, takhle vůbec nepřemýšlej, miminko to zvládne a ty také, hlavně, že nemáš vysokou teplotu. Mooc moc na vás myslím, ať je brzičko líp 😉 😉

farmarska
26. říj 2009

evi dík, 😵 vždycky přestávám věřit, říkám si, že todle chudášek malej nemůže zvládnout, ale pak mi tady někdo z koně napíše něco takovýho povzbuzujícího jako ty a hned je mi zase líp a zas začnu věřit, že to může dobře dopadnout 😵 díky za podporu 😉 člověk to potřebuje slyšet 😅

evanek77
autor
26. říj 2009

holky,
já tu zas měla a mám (dívá se na telku) máti a to jsem si zas dala se nerozbrečet. Tak předně, jak těhuli může něco bolet (reakce na to, že se evidentně špatně zvedám, když se zvedám ji obsloužit), jak může někdo svým těhotenstvím obtěžovat okolí (jsem jí ukazovala vánoční overal), jak jsem si mohla vzít rozvedeného chlapa (reakce na naše plánované stěhování, prý si mám nechat své 1+1 a manžel ať je v praze)... to rozebírala dlouho a hnusně 😝 😝 😝 😝 a pak tomu nasadila korunu, když se mě zeptala, proč ji můj manžel nevozí na chatu a z chaty. To už jsem nevydržela a řekla, že třeba i proto, že jsme u ní vživotě nebyli na obědě a manžel moc dobře vidí, jak se ke mně moje rodina chová a že nemám pocit, že by k nám nechodila na obědy a večeře, že bychom jí nejezdili nakoupit a podobně... no a to obrátila list a zhodnotila, jak skončím jako rozvedená chuděra pod mostem a že ho vlastně nezná, protože se s ní manžel nebaví. No, manžel se baví, ale velmi slušně o počasí a tak, protože ví, že je to marné.... a to mi tu máma sedí od 16h jak královna a vůbec nemá pocit, že plive zlo. Ach jo 😝 😔 😝 já minule byla nadšená, že byla slušná, ale dneska teda mne opět přesvědčila, že lidé se nemění. Jako vyčítak mi 26 dnů před porodem, jak skončím rozvedená a jak to, že nechodím, když ona běhala jako laňka... no, já už chci být fakt 200km daleko.

evanek77
autor
26. říj 2009

farmi,
mimčo vydrží strašně moc a vem si, že teď ještě je to všechno nebo nic, tj. když se drží, tak je úplně v pořádku 😉 🙂 🙂 🙂 a my ti tu všechny držíme palce, neboooj 🙂

farmarska
26. říj 2009

evi no to je hnus,ta tvoje mamka 😢 promin , že to takhle píšu, ale tohle co píšeš to je teda vrchol všeho hulvátství 😠 Já bych jí asi vyrazila, na todle bych nervy neměla 😔 nechápu jak ti tohle ve tvém stavu může dělat?! 😨
kočko hlavně si to nijak neber, vůbec nad tím nemysli a pusť to z hlavy! To co je mezi tebou a manžou, do toho ona nevidí, tak at do toho ani nekecá 😠 Broučku nebud smutná, vím, že to mrzí, ale nebud...pro tebe i pro malýho Tomáška to vyžeň z hlavy! 🙂
Myslím na tebe a mamince vzkaž, že jestli se k tobě bude takhle chovat, tak až se uzdravím, tak si jí najdu a naplácám jí na prdel 😠 😠

evanek77
autor
26. říj 2009

farmi,
to nemá cenu, ona tu sedí jak hvězda a vůbec nemá pocit, že není normální, že tu u počítače polykám slzy. Jako nejvíc mne dostalo, že mi vyčítá, že nejsem svižná laňka. Že mi závidí manžela, to chápu, je vůči chlapům zatrpklá, že to táta po 30ti letech nevydržel a zdrhl. Ale já měla minule pocit, že se na tomíka přeci jen trochu těší a teď vidím, že ne 😝 😔

sarlotta
26. říj 2009

Ahojík holčinky, tak dneska jsem přebalíkovaná🙂)) jdu nabrat energičku do tanečků🙂))

Farminko myslím na Tebe ať je všechno v pořádku 😉

Evi, hele a co kdybys jí příště až začne o rozvodu atd. normálně ukázala dveře a vyprovodila ji, že nemáš náladu tohle poslouchat... někteří lidi potřebují ,,nakopnout" ... empatie jim nic neříká a mají potřebu jen dělat zle. Ona za to asi ani nemůže. Klidně jí řekni, že je Ti líto jestli ona to vidí tak a jestli se tím trápí🙂)))) i ironicky... ale že Ty jsi moc šťastná🙂)) uvidíš že bude mít nad čím přemýšlet....

evanek77
autor
26. říj 2009

šarlotko,
už odešla, uf...
mámě je 77roků a je to fakt marný. Já už jsem jí řekla několikrát, že do manžela mi rýt nebude, ve své rodině o něm zásadně mluvím jen hezky. A dnes jsem jí také řekla, že je jediný, kdo se o mne stará. No a na to mi řekla, že nevidí důvod, proč by se o mě měl vůbec někdo starat, že jsem přeci "jen" těhotná. A že ho v životě nepozvala ani na čaj, to je taské fakt. a to pořád žárlí na to, že jezdíme k jeho rodičům, jenomže to je tááák velikej rozdíl, tchýně mi i bříško pohladí. Bydlí 70 km a pořád nabízí, jak by dojela, zato máma bydlí 15 min pěšky a jediné co ji zajímá je, co jsem jí uvařila... ach jo, už chci být pryč a nemít ji za rohem.

farmarska
26. říj 2009

evi třeba se změní, až bude maličkej na světě 😅 a když ne, její škoda 😝 Jinak k tý laňce, upřimě ti můžu říct, že za celej svůj život jsem neslyšela, ani nepotkala ženskou která by byla jak laňka po 30tt 😎
jo a sarlot to napsala moc hezky, taky bych se sní brzy ve dveřích rozloučila 😉

jinak mě teda dnes mamka taky dala zabrat..jsme si volaly a ona se mne ptala, jak jsem dopadla u doktora, tak jí to všechno vykládám a ona mi na to řekla " takže je to zase všechno včudu" myslela tím moje nynější těhotenství..už to jako tak zhodnotila a ukončila 😔 no a já jsem ted přecitlivělá, takže nad tím ted furt přemejšlím.. no hergot to vím sama, že to zrovna nemá nejlepší průběh (opět) 😔 , ale takhle když to někdo ještě místo potvpory řekne na hlas ☹
jenže u ní je to něco jiného, ona to nemyslela zle, to já zase vím, ona se bude taky se mnou trápit, prostě jen řekla to co jí hned napadlo 😔
Ale to co dělá ta tvoje mamka, z toho mi jde rozum stát 😠

evanek77
autor
26. říj 2009

farmi,
mně máma loni na zprávu, že malej v 18tt nemá šanci žít řekla: na potrat chodí každá druhá, tak hlavně nikoho neobtěžuj (tohle tak nějak opakuje celej můj život při všem) a nedělej caviky. Já ty vaše mateřský pudy stejně nechápu, já bych žádný děcka neměla... a to mi celé dětství omílala, jak dva roky před mým početím byla na potratu, ale podruhé už před komisi prostě nechtěla, tak mě má. Bylo mi tak 10, když mi to řekla poprvé....

evanek77
autor
26. říj 2009

farmi, já lehnu s virozou pokaždé, když otěhulím, určo to dobře dopadne 😉 🙂 a tvoje mamka se jen lekla, tak to z ní vyjelo 😉 🙂 🙂 🙂 určo 🙂

monkula
26. říj 2009

farmi, rýchlo sa nám uzdrav....

Evičko, teda, ja mám úctu k starším, ale tvoja mama ma dorazila..... VeĎ si jej dcéra preboha, ako sa takto môže správať? Evi, a ako sa správa k Tvojej sestre?
A nehnevaj sa, že sa dotýkam tejto citlivej témy, veĎ nakoniec, odpovedať nemusíš, ale ako sa k tebe správala, keď ste prišli o bábenko?
ja som už teraz dojatá, keDˇsi predstavím, ako mi deti povedia, budeš babička..... nech majú dvadsať, alebo tridsať.... budem im pomáhať..... lebo viem, aké to je, keĎ si na všetko sama..... na domácnosť, deti, na všetko.... Moja dcéra, a ani nevesta nebudú nikdy plakať od vyčerpania...

farmarska
26. říj 2009

no jo to moje mamka je opravdu uplně jiná ..ta by se pro mne a mýho syna nechala rozkrájet 🙂 jsem jedináček víš, navíc i dost vytoužený dítko, tak možná je to i tím 😵 Jen z ní občas vyjede něco rychlejc, než si to uvědomí 😅 ale za to nemůže a zle to opravdu nemyslí 😉
za to ta tvoje 😠 😠 😠
upřimě, vůbec si to neumím ani představit 😖 to je chování, to fakt nechápu 😖 já bych asi takovýho člověka nepustila přes práh, i když je to vlastní matka 😠 bo to co dělá a dělala tobě už od malinka...to normální máma nikdy neudělá 😔

farmarska
26. říj 2009

evi, dostaň jí z bytu a vůbec na ní nemysli!! ti to zakazuju! 😉 je to zlej člověk 😔 a ty musíš bejt ted spokojená mamča 😵

monkula
26. říj 2009

farmi, súhlasím..... je k pláči, keď sa cudzí ľudia k Tebe chovajú s väčšou láskou, napríklad my tu, by sme za Teba Evička strčili ruku do ohňa a 😵 😵 😵 😵 vlastná matka ako k ....

farmarska
26. říj 2009

přesně tak Evi! je to přesně jak píše mon 😉 🙂 my tě máme rády a na matku se vyprdni!! 😵 😵 😵

monkula
26. říj 2009

farmi, mne v tehu aj v dojčení na nádchu pomohli homeopatiká.... konkrétne Oscilococcinum

evanek77
autor
26. říj 2009

monkula,
to jsem psala, jak se chovala, když jsme přišli o malého. Postavila to tak, že u potratu o nic nejde (neřešila, že malý už kopal a šlo o porod) a že jí hlavně nemám obtěžovat. já jí tenkrát ani nevolala já ale sestra, nám to řekli 6.6. a to měla narozeniny. No a ona volala 2. den, že nemůže z mobilu vylovit sms, jestli jsme jí přáli k narozeninám. No a já se rozplakala, že jsme zapomněli, protože nám to včera řekli. Na to mi odpověděla, že to ví od ségry a že jsem sobec, co už neví, jak být zajímavý. To jsem jí tehdy práskla s telefonem. jako uznávám, nepopřála jsem jí, ale asi by to většina lidí pochopila 😝
a k sestře? no, ségra stejně jako já od 18ti nebydlela doma, se švagrem se máma nesnášela, takže k nám nejezdili, u prvního syna jí řekla, že kouká jak dement, když byl miminko a u dcery, která měla odstáté uši, že alespoň ví, jaké to je, když se za dítě stydíš (ségra má uši také přišité)... sestřiny děti dělali scény, když se s ní měli vidět, bylo to pro ně za trest. jako vnuka máma dnes respektuje, ale vnučku pronásleduje hodně tvrdě, nesnáší ji i teď v 16ti, protože se prý drze tváří. Za to jsem dostávala výprasky celé dětství já, že drze čučím... ono jak se chceš tvářit, když víš, že dostaneš, že?

farmarska
26. říj 2009

mon díky zkusím se na to poptat v lékárně.. i jestli by se to mohlo kombinovat s antb. No a i kdyby nedalo, tak si to pořídím na zbytek těhu, bo já na nemoce nějak moc trpím, kor v těhotenství 😝

evanek77
autor
26. říj 2009

manžel to zhodnotil krásně, že je to pořád stejné, jen já vždycky uvěřím, že né... ach jo, dík, že jsem se z toho mohla vypsat, nějak to jako těhule špatně snáším. holky, já jsem tááák vděčná za svou tchýni, člověk chápe, že ho někdo nemá rád, ale je tááák těžký se smířit s tím, že nemá rád ani vaše dítě a partnera. Moc tomíkovi přeju, aby mu alespoň ta jedna babička vydržela dlouho. Já neznám ani svoji tetu, viděla jsem ji cca 3x za život, máma razí heslo : po přízni řízni a s nikým jsme se nikdy nestýkali 😝 😔

evanek77
autor
26. říj 2009

farmi,
to co píše monkula brával manžel a fakt to fungovalo 😉 🙂

monkula
26. říj 2009

evi, prepáč, nevšimla som si Tvoju odpoveď.... 😅
farmi, to sú homeopatiká, to môžeš aj s ATB, mne to vždy pomohloa do nosa si môžeš dávať aj Pinosol, neviem, či to tam máte, sú to len bylinné oleje, ako mäta, skorocel atď.... ukľudnia sliznicu nosa, a lepšie sa Ti dýcha.. a neviem, či náhodou bylinkový nie je aj Vibrocil, a na kašeľ hedelix, alebo tiež homeopatiká, ale nepamätám si, ako sa volajú... 😅 😅

Evi a načo vás matka potom mala, keĎ vás nechcela? ja sa čudujem, že ani v takom vyššom veku jej nedocvakne, aká je zlá.... ja som niekde čítala, že charakter človeka sa ukazuje práve vo vysokom veku....

evanek77
autor
26. říj 2009

monkula,
no před43 lety se ve svých 35ti letech jako stará panna (vem si to v té době, to už byly ženské babičky) chtěla vdát... no bráchu si myslím, to tak nějak přišlo samo a mě, to mi vysvětlila sousedka před pár lety, táta se chtěl rozvést a to před 33lety nešlo opustit těhuli a zůstat ve funkci, táta byl prorektor na universitě a první žena před mámou mu utekla do německa... prostě musel zůstat. Ještě v 5.měsíci nevěděl, že je máma těhule, sousedka uměla počítat 😉 🙂 Ona máma sice káže o laňce, ale sama má celá léta solidní nadváhu a k laňce má už 60let daleko, jak poněkud jízlivě poznamenal manžel, když jsem mu dnes volala obsah návštěvy. Takže si nedělám iluze, jak moc nás dětičky chtěla 😝

evanek77
autor
26. říj 2009

monkul, já si pamatuju, jak jsem v 15ti s čersvou občankou jakože utekla z domu (schovala jsem se u ségry a ségra mne kryla)... no, nikdo mne nesháněl, máma byla naprosto v klidu 😀

mimina321
26. říj 2009

ahoj kočky
tak som bola u dr.a mám 3 folíky,jeden bol už prasknutý,další 24mm,další 18mm.pregnyl som nedostala,pretože pekne praskol sám.
z čoho som ale strašne nešťasná je sliznica mala som len 5mm-čo je málo prosím vás až niektorá viete z čoho by narástla napíšte
nedal mi ani duphaston,len zvýšil dávku clostilu 3x1
takže folíkov dosť len sa nemajú do čoho zavrtať som nešťasnáááá

farmarska
27. říj 2009

evi uplně mne mrazí, když čtu co píšeš 😢 😢 Z takovýho člověka si prosím nesmíš nic dělat, ignoruj jí, i když je to tvoje matka, ta nemá s mámou nic společnýho 😔 Drž se manžela, bude ti oporou 🙂 Ach jo, je mi tě tolik líto, po tom co jsem četla, bych tě nejraději moc silně obejmula, škoda, že tě tu teď nemám při ruce 😵 Ty budeš uplně jiná maminka a tvůj Tomášek tě bude milovat a na tvý návštěvy se jednou těšit a ne před tebou utíkat 😉 😵 😵
mimi s těma folíkama supr! 😵 ale jak ti pomoct na tu sliznici, fakt nevím..Vím jen o kontryhelu a tom ježábu, ale to se tu už omlejvalo stokrát a nic jinýho mne nenapadá 😨 A co na to říkal mudr?? ten nic neporadil??

farmarska
27. říj 2009

Jo a hezký ráno všem přeju 😵 😵 😵

sarlotta
27. říj 2009

Dobré ránko holčinky, jsem s musela přivstat abych Vás dočetla🙂
Nééé, nějak mi ta změna času zatím nesedí🙂

Holčičky držte se - všechny.
Mimina kontryhelový čajík je na růst slizbice, jinak nevím. 😒 držím palečky jinak to vypadá moc dobře. 😎

kackark
27. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká holčičku 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11., 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek......našla// velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................26DC
Jaspina.......................23DC
Mimina........................15DC

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru