Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
2. lis 2009

Evi, to je přesně ten důvod, proč se tentokrát porodu nebojím 😉
Ještě, že si nás murynka teď nemůže číst, zbytečně bychom jí strašily 🤐
Půjdu napsat Kačence, že murynka rodí, ať je v obraze 😉

tercie
2. lis 2009

Strouži jo, je to v poho, když v tom nešťourám... ale vypnout mozek nejde...

Evi no přesně, taky si říkám, že vydržím všechno, jen aby mrně bylo OK 🙂

Kači já taky nevím, jak je to s tím nedonošením, odkdy jo a odkdy ne... Ale jestli si dobře pamatuju tak kamarádka porodila ve 36tt a říkali jí, že je malej donošenej...

kackark
2. lis 2009

Mimi, to je dobře, že si k nám chodíš dobíjet baterky 😵 Neboj, už i na vás tři snažilky se musí usmát štěstí. Věřím tomu 😉 🙂

evanek77
autor
2. lis 2009

kači,
ta dokrtorka v porodnici mi dnes řekla, že už malý mohl být venku, že takhle je to sekce 50:50, tj. z toho chápu, že ho za donošeného brala a naopak, jí to přišlo, že jdu pozdě

strouzek
2. lis 2009

ty jo holky já jsem z té murynky tak rozrušená. už jsem manžovi byla říct že okamžitě musíme začít řešit ty okna a malíře atd. protože nechci dopadnou jako mury, ze stavby rovnou do porodky 🙄

kackark
2. lis 2009

Terci, já vím, že berou v obyč porodnicích normálně po ukončeném 36tt, ale mám za to, že za porod v normálním termínu se považuje porod mezi ukončeným 38tt a 42tt, ale nechci dělat zmatky.

evanek77
autor
2. lis 2009

připojuju se ke kačce, mimi, to by bylo, aby konečně nebylo 🙂 🙂 🙂

strouzek
2. lis 2009

tercie tak to chápu, já osobně bych byla stejná, nebo spíš já bych asi to překousnout tak nemohla, mě stačí blbina a už to honím v hlavě a dělám si šílené scénáře. takže máš můj obdiv hlavně aby mu to docvaklo a nechal toho

kackark
2. lis 2009

Evi, to mi dr. před týdnem říkal taky, že by malý mohl ven, ale podle mě to berou podle velikosti, ale už ne tak podle vyzrálosti orgánů.

Strouži, já jsem z toho taky úplně mimo. Pořád mi hlava nebere, že se mi o nich dneska zdálo, a ona to je pravda 🤐

evanek77
autor
2. lis 2009

kači,
ono asi záleží, jak je miminko dozrálé, plíce a játra 🙂 jak mě strašili těmi infuzemi, to by mi dělali sekci v 35tt

strouzek
2. lis 2009

kači tak budeš fakt vědma 😀 někdy to tak fakt bývá 😵

mimina321
2. lis 2009

jasné 😵 🙂 aj ja si tak hovorím 🙂
kočky ani neviem či zaspím ,kým nebude správa od murynky 😀 som hrozná zvedavka 😅

evanek77
autor
2. lis 2009

tak tak... 🙂

evanek77
autor
2. lis 2009

mimina,
to ještě chcilka bude 😉 😉 😉 😉 😉

mimina321
2. lis 2009

evi to mi je jasné 🙂 😉

tercie
2. lis 2009

Tak nevím jak to je s těma týdnama 😎

Strouži nevím, jestli jsem hodna obivu 😉 spíš jsem srab a nechci teď dělat nějaký radikální změny nebo rozhodnutí. On s tím nepřestane, jen to bude zas o něco líp tutlat...

tercie
2. lis 2009

Já taky myslím, že to bude až někdy nad ránem... to si radši přivstanu, než abych ponocovala 😀

papua
2. lis 2009

Mimi: tak to som prehliadla tie injekcie na rast sliznice-super! to je este lepsie 🙂, ja verim, ze sa coskoro dockas moja.....ja si tiez sem chodim dobijat baterky a nie len to, aj cenne informacie som sa tu dozvedela na koniku 😉

Hollky snad sa dockam toho konca konecne aj ja 🙂 verim, ze tentokrat mate pravdu 😉))))

Strasne som zvedava co mury, snad to prebehne rychlo...

mimina321
2. lis 2009

papu 🤐 🤐 🤐 si zlatíčko tak ako všetky kočky v lastovičkách 😵

papua
2. lis 2009

holky idem oddychovat konecne, tak sa majte a zajtra si docitam vas a dufam, ze budu krasne spravy od murynky!

evanek77
autor
2. lis 2009

papua,
opatruj se nám 😉 🙂 🙂 pa ráno 🙂

kackark
2. lis 2009

Holky, slíbila jsem murynce, že si nechám přes noc telefon zapnutý, a že může klidně volat, nebo psát, jak bude chtít. Tak dám vědět hned, jak budu vědět 😉
Já jsem z toho tak rozrušená, abych nakonec z toho taky neporodila 😀

kackark
2. lis 2009

Mám doma takový ten kalendář co se trhá po týdnu (Evi, je to to samé, co ti chodí každý den z rodiny) a psali tam, že za donošené miminko se považuje miminko narozené 14 dní před termínem, ale že narozené děti v týdnu co mám murynka (zítra bude začínat 37tt) by měli být bez komplikací, max. chvilkový pobyt v inkubátoru.

evanek77
autor
2. lis 2009

kači,
takže máme potvrzeno, že sofinka bude šikulinka 🙂 😉 😉

kackark
2. lis 2009

Evi, určitě bude 😉 😵

andara
2. lis 2009

Ja snad taky neusnu holky 🙂

tercie
2. lis 2009

Kači ta konečně máme jasno, všechno bude dobrý 😉
Já si snad taky nechám zaplej net, aby mi něco neuniklo 😀

evanek77
autor
2. lis 2009

jsme to ale zvědavky zvědavé, co? 😀

farmarska
2. lis 2009

holky něco novýho s murynkou??? jsem naplá jako kšandy!!! 😵 😵 😵 😵

kackark
2. lis 2009

Holky, zatím nic nepsala. Ale zkusím jí asi napsat, jak na tom jsou 😉
Jinak už mi je jasné, proč murynka rodí, a proč já nemohla v noci spát - je totiž úplněk a já na jeho sílu věřím 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru