Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
12. lis 2009

A Kačka psala:

Ahoj, tak ozvy v pohodě, váží 3 kg, bohužel mám pozitivního streptokoka, tak u porodu antibiotika. Příští týden už se dohodneme na plánu porodu a preventivně tam zůstanu. Lukášek je sestouplý v pánvi, ale jinak mě nevyšetřovala.

sarlotta
12. lis 2009

Ahojík holčinky🙂

Evičko moc na Tebe myslím, drž se holka... už aby byl Tomášek venku 😉

Kačko-dráčku-Lukášek je šikulka všechno zvládnete... ještě bude mít 3,5kila uvidíš🙂)))

sarlotta
12. lis 2009

Holky co je to za diskuzi ,, v babetkách" ? nevím kde to najít. dík 😉

sarlotta
12. lis 2009

už jsem to našla 😝 😒 to jsou kecy teda 😀

kackark
12. lis 2009

Šarlottko, pošli mi prosím odkaz. Zítra si počtu. Dneska jsem totálně vyčerpaná 😝

sarlotta
12. lis 2009

kači je to na slovenském koníkovi-babetka-mamičky z čeho existujete a stěžuje si tam jedna kačena, která se živí telefonováním ve spodním prádle 😅 ... ani to nečti- jsou to blbosti

tercie
12. lis 2009

Ahoj holky, co to čtu, co se to tam děje v tý porodve kde je Evi? Levá ruka neví,m co dělá pravá, co? To je mi líto, že ji tak trápí, snad to nebude dlouho trvat a dočká se Tomáška... Kači vyřiď moc pozdravů, až budeš psát.

No, a naše kontrola byla super, mimčo se nakrucovalo a ukazovalo. Vyvíjí se krásně, po vrozených vadách ani památky, srdíčko krásně bilo, proběhla všechna měření a tak, vážíme cca 210g, a jako úplně první, jsme uviděli, když dr položil sondu na bříško, co se nám v dubnu narodí.... je to KLUK jako buk, jsme hrozně šťastní, celej den se na sebe tlemíme 😀

mar26
12. lis 2009

terci gratuluju 😵

jé tak to je dobře,že to Evička tak hezky zvládá a zítra bude mít nejpozději Tomáška u sebe 😵

Dráček to taky zvládne mury i já taky měly streptokoka a nic to není 😉

strouzek
12. lis 2009

kačko díky za zprávy od holek. snad nebudou evičku moc dlouho trápit a malej bude venku co nejdřív. i když jako říkat že nemůže rodit zítra že není sál to mi přijde na hlavu.

dřáčku držte se z lukáškem, další vlašťovičátko bude venku to je super, holky tady bude každej týden jedno mimi 😵

tercie moc a moc gratuluju k chlapečkovi 😵 koukám že tady kluci vedou , jen já a mury jsme nezvládli vytvořit u mimča pindíka 😀

strouzek
12. lis 2009

šarlot jaká diskuze v babetkách?? pošli odkaz ať si počtu taky 😵

diddi
12. lis 2009

ono ani nejde,ze sa zivi takou pracou,ale ma dvojicky a dievcatko dala matke,nech sa o neho stara a ani v pase ani na albumoch sa k dievcatku nepriznava...az potom si ho navela napisala do pasu

strouzek
12. lis 2009

no ty jo tak jsem to přečetla tu tému na slovenském koníkovi a jen zírám. být ta holka někde poblíž mě tak jí normálně vyfackám a nakopu zadek. to snad není možný, nějaká vypatlaná kráva, hýká za prachy do telefonu, má dvojčátka ale jen jedno u sebe, prej nemá na to mít u sebe obě ale hlavně že vykládá že kupuje jen ve značkových obchodech a do sekáče by nikdy nešla. to je na zabití 😠

monkula
12. lis 2009

Veľmi pozdravujem Evičku, myslím an ňu dnes celý deň, ale som sa sem nedostala.....
Diddi, ja som tú téme začala čítať, ale nejako ma vytočila už po prvom príspevku, ako by neobliekla dieťaťu použitú vec.... ani tam nejdem čítať, lebo ako ma diddi poznáš, určite by som ju niekam poslala 😠 😠 😠

diddi
12. lis 2009

ja som najprv isla za slusnu,ved napokon sa mohlo s dvojcatkom nieco stat...ale ked zacala vypisovat tie blbosti,tak som koncila...to som fakt nemusela...lebo ak si niekto zalozi temu - ako existovat z materskej a v prvom prispevku hned pise,ze sa jej to stiti kupovat z bazarov pre svoje dieta,chce pre neho len znackove,od muza nechce peniaze,lebo je emancipovana a vie si zarobit pri tyci vo Viedni a hola pri telefone...no budis...ale ak niekto zaprie svoje dieta,chvali sa len jednym-synom,v albume ma len jeho.....a odpovie mi na prispevok,ze aj synove dvojca,bla,bla,bla....to uz bola fakt sila...priblbla pipinka zo shopping centra,ktora odhodi dvojicku-dievcatko,lebo jej priority su ine.....fakt ma zaujimalo,podla akeho vzorca rozhodla,kto pri nej zostane....no hnus,hnus,hnus...taketo zeny nie su hodne detskeho usmevu

mimina321
12. lis 2009

baby moje prečo táto ossoba detičky má a ja sa k nim nemôžem dopracovať? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
nerozumiem ☹

jaspina
13. lis 2009

Dobré ránko,
tak jsem v práci, ale mám toho hodně - musím v pondělí odevzdat papíry, tak budu dnes muset fungovat..
Myslím na Evičku, snad budou brzo zprávy o narození Tomáška! 😵

kackark
13. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek........čeká chlapečka 12.11. nástup do porodnice a vyvolávání porodu
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 18.11. a 2. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO - 27.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................14DC
Jaspina........................9DC
Mimina.........................2DC

kackark
13. lis 2009

Krásné dobré ráno všem 😵

Terci, jsem ráda, že byla kontrola úspěšná 😉
Jdu napsat sms Evičce, jak jsou na tom 🙂

farmarska
13. lis 2009

ahoj jenom rychle nakukuju, jak to vipada s Evičkou 😕 pořád na tu cudinešku musím myslet 😉

kackark
13. lis 2009

Zpráva od Evičky:

Kači, Tom má už vyvolávvací tabletku u hlavičky a jsem na porodním, do 2 hodin by měla fungovat a to rozhodne, zda dnes nebo zítra. Ale já cítím, že dnes. Dám vědět, jak to jde a jak se udělá epidurál, tak bych zas dala vědět. Přirozené kontrakce jsou mnohem hezčí jak loni po oxitocinu. Noc úplně fajn. Pozdravuj E.

kackark
13. lis 2009

Tiborkovi od Vlaštovky všechno nejlepší k svátku 😵

mar26
13. lis 2009

Ahoj holky,

Tiborkovi vše nej k svátku 🙂

Tak to je dobře,že měla Evička dobrou noc a bude mít na dnešek sílu 🙂 a určitě bude už Tomášek dneska na světě 😵

jaspina
13. lis 2009

Já už se tak těším na fotky Tomáška! 😵

vlastovka385
13. lis 2009

Zdravím vlaštovičky, Kači děkujeme za přání, my dnes slavíme oba, protože já mám narozeniny (radši nebudu ani psát kolikátý 😝 ).
Evičce moc přeju, aby se jí to rozjelo a měla tak rychlej a pohodovej porod jako já, moc ráda na něho vzpomínám.

Jinak dnešní noc celkem dobrá v porovnání s předchozíma, vzbudil se o půl jedenácté a nemohli jsme ho uhoupat, tak dostal prso, pak o půl třetí, taky dostal prso a pak v šest a to byl úplně počůranej přes spací pytel až na podložku, tak jsem ho převlíkla a už nechtěl spát 😠 . Tak teď nevím, jestli to jsou fakt zuby nebo má v noci hlad, pročetla jsem spoustu věcí na internetu a nejsem z toho moudrá, někde píšou, že děcku už nemusí stačit mlíko, tak mu dávám trochu kaše kolem šesté, ale moc to teda nepomáhá. Jinde zas, že po šestým měsíci má dítě prospat celou noc, no Tibuš ještě nemá 6. měsíců, ale nějak nechápu, jak to jako bude, že teď se budí po 3 hodinách a pak už jako nebude mět hlad tak se budit nebude, z ničeho nic?

kackark
13. lis 2009

Vlaštovko, tak vše nejlepší k narozkám i Tobě. A hlavně, ať to Tibouškovo nespaní nějak vyřešíte 😉

kackark
13. lis 2009

Holky, já mám takovej vztek. Brečím tu jak malá holka. Volala mi paní ze sociálky, že nemám nárok na mateřskou z toho druhého pracovního úvazku, a že mi pošle jen minimální částku z toho úvazku prvního, vzhledem k tomu, že teď se do té doby 270 dní nezapočítává nemocenská. A já odpracovala loni na ty dva úvazky 240. Pro školu jsem dělala 8 let a teď to mám za to se vším všudy. Trestají mě za to, že mi umřelo miminko. Jinak jsem celou dobu pracovala bez jediné neschopenky. A nejhorší je, že než se Táďa narodí, tak mi to nemůžou ani dorovnat do výše rodičáku.

mar26
13. lis 2009

Kačko tak je to možný?
to je fakt hnus!!

vlastovko tobě taky vše nej 😉 ...no oni ty kašičky bohužel nejsou záruka zasycení..co jsem slyšela,tak super na zasycení je Sinlac od Nestlé. A možná bych mu ji dala třeba kolem té 11 v noci...flaškou.
Takhle jsem dávala naty kaše já,když měla teď průjem a nesměla tolik mlíčko..tak flaškou. Nebo se poraď s Dr.,jestli má tip,proč se tak budí

kackark
13. lis 2009

Marti, mě snad nejde ani o ty peníze, ale o to, jak jsem celou dobu přistupovala na horší a horší podmínky a teď to mám za to. Kdyby se mi loni Natálka narodila, tak bych měla relativně krásnou normální mateřskou z celého úvazku. Letos, tím, že jsem přistoupila sice na dva úvazky ale menší by ta mateřská byla nic moc, ale něco málo by to bylo. A nakonec z toho nebude téměř nic.
Před tím jsem přemýšlela co vezmu do práce, až se malý narodí, a teď už to mám vyřešené, prostě nic. A to se včera holky "chlubily" jak dostaly několikatisícové odměny.

strouzek
13. lis 2009

dobré ránko nakukuju co a jak Evička.

Já taky cítím že to bude dneska, už se moc těším na fotečky Tomáška.
Mimi neplač takovým mrchám se to musí jednou vrátit, je to děs, že taková kráva má dokonce dvě a nestará se a ty bys dala miminku vše na světě a stále nic, ach jo kde je ta spravedlnost ☹

vlaštovko ty máš narozky? ta teda tobě a Tiborkovi vše nej nej, ale hlavně štěstíčko zdravíčko 😵 pořádně to oslavte 😉

Kači no teda to je mazec, co to je za výmysl 😠 vůbec se ti nedivím že jseš naštvaná, svět se v prd.l obrátil 😠

kackark
13. lis 2009

Strouži, je moc dobře, že si se rozhodla už zůstat doma. Alespoň se budeš plně soustředit na Nelinku 😉
Když se poštěstí, tak bude Tomášek slavit narozvky s vlaštovkou v jeden den 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru