Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
2. pro 2009

Šartlotko, ty už máš dneska hotovou dálnici 😵 Gratuluji 🙂

jaspina
2. pro 2009

Dobré ránko,
Kači ale někde už ty zákazy pomalu ruší 😉 Jinak mě přijde, že každá novopečená maminka má v porodce takové nešťastné smutnící chvilky - změna hladiny hormonů a taky je toho všeho moc najednou - ale to se srovná a Katuška bude v pohodě. Jinak u mě se chystá MS - i když myslím, že až tak pátek/sobota - ale už se ohlašuje sviňucha 🙄

kackark
2. pro 2009

Jaspi, a já si říkala, zda přece jen to nepokoříš a nezadařilo se 🤐 Testovat se asi zatím nechystáš, viď?

Jak ses včera ptala, kde spí Bessinka, tak vím, že to bude znít hrozně, ale spí kde chce, vybírá si sama. V obyváku má pelíšek, v pracovně má sedačku na kterou může a pozoruje dění z okna, no a výjmečně je jí velikánské smutno a chce za námi do ložnice, tak si zaleze pod postel 🤐 Necháváme to čistě na ní, jak se večer rozhodne, a pak ostatní místnosti zavřeme 😅 Ale nesmí do postele, na sedačku v obyváku, ani na jiná vyvýšená místa, a to respektuje. Víš, asi jak tu řeším prostě různé problémy s jiným bordelem, tak mě už pár chlupů navíc nerozhází 😀

Právě, že v té porodnici zakázali návštěvy teprve nedávno (28.11.), tak pochybuji, že to jen tak povolí a navíc já jsem (teda manžel 😀 😀 😀 ) balil tašku do porodnice s tím, že mi kdykoli, cokoli doveze, to bych tam musela jet asi s pěti taškama 😒 A ani si to neumím představit, až nás budou propouštět s malým, jestli budu muset táhnout svojí tašku, jeho a ještě autosedačku 😲 Prostě jsem hysterka 😀

jaspina
2. pro 2009

Kači kdybys potřebovala věci, tak ti je od manžela sestřičky určitě předají a kdyby vás propouštěli, tak to by ho podle mě taky pustili - je jasné že to sama všecko nepobereš.. Třeba by nesměl na pokoj.
Já si myslím, že bych toho pejska taky rozmazlila a dělal by si co chtěl. Normálně jsem se tady před chvilkou úplně kroutila jaké mě chytly křeče do břicha 😖 Doufám, že to brzo přejde - má dorazit šéf a před ním se tu svíjet fakt nechci 😀 Ale teda tak mě to snad nikdy nebolelo.. To je z těch všech prášků co do sebe musím valit. Doufám, že aspoň nemám cystu.

kackark
2. pro 2009

Jaspi, tak to trpíme asi nějak podobně. Taky mám šílené křeče do břicha, myslím, že jsem snědla něco špatného 😖 Tak se tu svíjím a nejsem ničeho schopná.
Doufám, že když ti ty prášky dávají takhle zabrat, tak že taky k něčemu budou dobré.

jaspina
2. pro 2009

Kači mě už to naštěstí celkem přestalo - bylo to jen takové chvilkové. A nemůže to být Táďa?

kackark
2. pro 2009

Jaspi, myslím si, že ne, když porodu včera nic nenasvědčovalo. Uvidíme, co přinese dnešní noc, je úplněk a já jako rak jsem na něj dost citlivá.

jaspina
2. pro 2009

Mě taky úplněk vadí - vždycky jsem nemohla spát,.. ale jak máme místo závěsů žaluzie, tak je to lepší - člověk to tak nevnímá

kackark
2. pro 2009

Tak mně snad nejde ani tolik o světlo, dokonce radši spím trošku při světle, než v úplné tmě. Spíš to jsou nějaké nadpřirozené jevy 🤐

kackark
2. pro 2009

Jaspi, asi tam máš šéfa, viď. Tady je nějak mrtvo 🤐

farmarska
2. pro 2009

ahoj holky, tak sem se jen přišla pochlubit, že jsem si dnes přinesla domů těhu průkazku 😵 😵 😵

kackark
2. pro 2009

Jé, farmi, tak to gratulace veliká 😵 A kdy máš příští kontrolu, abychom měly přehled 😅

farmarska
2. pro 2009

jéé já ted nevím, musím do ní namrknout, při tom jejím zakládání bylo tolik informací najednou, že jsem se v tom nějak stratila 😅 ale samo, že to tu napíšu 😉 jen si ted musím chvilinku zdáchonout, jsem zase totálně z toho ježdění do města, nákupu a kontoly, uplně KO 😅 😅 😝

kackark
2. pro 2009

Farmi, to se vůbec nedivím, taky mě to zmáhalo a zmáhá. A dostala jsi i prenatl boxík?

farmarska
2. pro 2009

ne nic jsem krom průkajdy nedostala 😕 😕 😢
ale to nevadí, i ta průkajda je supr dar ! 😵 😵 😵

jdu se chvilku natáhnout 😅 pak se zase ozvu a doplním ten datum 😉

kackark
2. pro 2009

Jasňačka 😀 😉

To je teda škoda, že tě takhle ošidili 😖

kackark
2. pro 2009

Vůbec nemám sílu, ale mám hlad, půjdu si uklohnit čínu, teda spíš se pokusím 😀

terkinina
2. pro 2009

Ahoj holky,
omlouvám se,že Vám sem bez dovolení lezu,ale chtěla jsem vědět jak je na tom Katuška(dráček)Kdysi jsme navštěvovali stejnou diskuzi.
Prosím vyřidte jí vše nejlepší k narození vytouženého Lukáška a hodně zdraví a štěstí všem třem.
Moc děkuji za vyřízení

papua
2. pro 2009

Ahoooj zlaticka!!!!!!
Krasna sprava hned na uvod od Katusky, to je uzasne, zelam Lukaskovi hlavne vela zdravicka a urcite sa to upravi aj s mlieckom za chvilocku, pretoze ma tu najlespiu maminku na svete !!!!!!!!!!!!

Mimi: drzim velmi palce na iui, verim ze sa to pohne konecne....🙂, musis verit moja, aj ked viem ze je to tazke, lebo ani mne to neslo moc ... 😔

Farmi: gratulujem k prukazke 🙂

Kaci: drzim palce na dneeeeeeeeeeees na KO!!!! Uz tu chceme Tadika 😉!

kackark
2. pro 2009

Teri, určitě ráda vyřídím 😵

Papu, já měla KO včera a k porodu to prý vůbec nevypadá, máme jet zase 8.12. a dr. se ani netvářil, že mě čeká dřív a případně se domluvíme na vyvolání porodu 🤐 Já už chci mít taky toho svýho broučka u sebe. Jsem strašně natěšená, když tady proběhlo teď tolik porodů 😉

Papu, kdy máš nějakou KO? Napsala bych to pro přehled do tabulky.

papua
2. pro 2009

Kaci: jaj to bolo vcera? Hmmm tak skoda, ze to este nevyzera na porod...... ☹ , ale mozno ta prekvapi 🙂
Ja neviem vobec kedy mam KO ani poradnu, vlastne teraz moc neviem nic ☹ , musim volat Dr. a zistit co a ako...

kackark
2. pro 2009

Papu, tak se hlavně drž a ať je to pro tebe co nejlepší varianta 😉

papua
2. pro 2009

Kaci: no vies amnio je mozne robit az od cca 16-17 tt najskor cize dovtedy ma akurat v 16tt cakaju dalsie afp, ci co to je, ale ak pojdem na amnio, tak dalsie afp nechcem, lebo naco???? Cize zatial dovtedy budem mat len poradne, ale netusim kedy asi, buducu stredu, lebo inokedy nemam kedy, kedze len vtedy robi moj dr ambulanciu...

jaspina
2. pro 2009

Kači odhadla si to s tím šéfem správně 😉 A s tím testováním jak ses ptala - já už nemám doma ani testy a nebudu je kupovat.. Pokud bych neměla fakt dlouhééé zpoždění, tak ne. A to tento měsíc nebudu, protože hlava bolí jak vždy.

evanek77
autor
2. pro 2009

ahoj,
jdu pozdravit, včera jsme se z Brna vrátili ve tři ráno (takže vlastně dnes), tak jsem jak praštěná kladivem. Ale snad jsme se exky konečně zbavili, podepsala to předání, i když nás to stálo ještě 5000,- na ruku, ale za to, se jí zbavit, už to stálo. Nechala manžela vyskládat celý sklep, podotýkám, že se sešli v devět večer, takže chuťovka na noc, kontorlovala si každý jeden hrnek, no schíza. A když podotkl, že peníze dluží ona jemu a né on jí, tak víte co mu řekla? Že jsem si je prý odbydlela já, takže mu nic nedluží. Takže jsem měla vlastně výhodný podnájem, 3,5roku za 900tis., že? No neberte to holky.... jo a prý jí posílám sprosté sms z netu, dokonce je manželovi ukazovala. Jako už fakt neví co by udělala, ještě si sama sobě psát a pak vydírat. No, manžel se jen smál, bylo evidentní, že zkouší, jestli spolu žijeme nebo ne...

evanek77
autor
2. pro 2009

papua,
copak to je afp? Tápu...

evanek77
autor
2. pro 2009

kačí,
tádík tě tedy napíná 😉 🙂

jaspina
2. pro 2009

Evi sice je to fakt drahá zkušenost, ale hlavně že už budete mít klid! A sice jste přišli o prachy, ale zas máte Tomáška a to je největší štěstí. Ona vydělala, ale stejně šťastná nebude 😉

evanek77
autor
2. pro 2009

a s těmi návštěvami neboooj, tašku ti pomůžou sestřičky a když nepustí manžela dovnitř, tak určo můžete vy za ním do čekárny 😉 😉 😉

kackark
2. pro 2009

AFP jsou snad triply, pokud se nepletu 🤐 Je to něco z krve...?
Jinak snad už budete mít jednou pro vždy pokoj, Evi, je to děsný, jak dokáže jeden špatný výběr partnera otrávit život takhle na dlouho. Jinak ta paní je dle mého názoru evidentně nemocná. To už je fakt schíza zasílat sms sama sobě 😀 😀 😀 Buďme rády, že jsme relativně zdravé 😉 🙂

Jaspi, mě dneska bere hlava taky šíleně, přisuzuji to tomu úplňku.

Papu, budu na Tebe moc myslet, ikdyž budu v porodce, to mi věř, zlatíčko 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru