Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
9. bře 2010

kačí hezky si užijte výtočí 🙂
mao určitě to nic není, jen mimi si u tebe v bříšku dělá hezkej pokojíček 😵
teda stroužku, když jsem četla zase tvůj popis svatby a předsvatby...no to je něco 😀 😀 hele věřím, že ani u porodu nezklameš 😀 a až nám dáš jeho popis, budeme se tu chlámat od ucha k uchu 😀 😀 😀 Tý jo já jsem na tebe tááák zvědavá! 😉 mám nějaké tušení, že už to bude brzy 😉 🙂
jaspi šéf at kouká přitlačit! mu řekni na rovinu, že takovou šikulku jako jsi ty stejně nikde jinde nenajde, tak at nehraje na škudlílka 😉

jaspina
9. bře 2010

No teď měl možnost si to na 3 týdny vyzkoušet místo mě.. 😉 Furt dělal machra, jak mu to šlo a včera mi naložil kupu papírů, že to už nestihl.. No tak by mi to šlo taky 😀 Tak uvidím, jestli se pochlapí.. ale moc na to nesázím.

Mao - teď mě napadlo, že vy jste v Praze na té imunologii možná byli taky ne? Co se tam dělá? Jen krev a SPG? A platí se tam něco?

maova
9. bře 2010

jaspi, my jsme nechtěli čekat tak strašně dlouho na tu imunologii v Praze, takže jsme jeli do Plzně 😉

farmi, děkuju, snad je to tak, že si dělá mimčo pokojíček 🙂

strouzek
9. bře 2010

jaspi já to právě nikdy neuměla říct si o peníze takže jsem měla prdlíky.

jaspina
9. bře 2010

Strouži já si říkám neustále, ale je mi to prd platné 😀

Mao -ty odběry budou stejné.. Tobě brali jen krev? Nebo je to i nějaké vyšetření? A s tam jste něco platili?

strouzek
9. bře 2010

holky tak já se posnažím abych měla ten popis porodu co nejvíc zábavný 😀 😀 😀 😀 akorát nevím jak to udělám když půjdu na císaře to celý prospím 😕 😀 nejvíc se mi líbila včera švagrová jsem jí říkala že když půjdu na císaře chci jí tam (ona dělá na sálech ale na chirurgických ale dělá i příslužby na gyndě) a ona že jo akorát má dilema jestli má instrumentovat nebo jen koukat. ježiš ta má starosti, já budu spát takže to neřeším 😝 akorát doufám že tam ze mě nebude vytahovat moudra až se budu probouzet z narkozy, ona totiž byla i u operace když mojí máti operovali koleno a máti tam měla vykládací náladu tak se bojím abych jí tam nezačla sypat drby 😀

jaspi ty bys nechala chlapa na MD? ty jo já nikdy, páč u nás by to bylo stylem manža jezdí s kočárem po městě, zastaví se v každé zahrádce na pivko a já dolezu dom z práce a začnu uklízet ten binec co za dopoledne udělali 😀 moje máti nechala jednou doma taťku hlídat bráchu a nestačila se divit. přišla domů všude binec a brácha sotva se batolil lezl po zemi na zádech malej kulomet a uprostřed obyváku na koberci ležel můj tata a chrápal až se okna otřásali. tak ho vztekle vzbudila co dělá a on že si hrajou na rusa a mrtvýho němce 😀 😀 😀

strouzek
9. bře 2010

jaspi jj to znám, u nás to bylo tak že šéf mi kolikrát slíbil zvýšení platu a prd, ale já jsem byla tak blbá že jsem mu to neuměla připomenout 😝

maova
9. bře 2010

jaspi, brali mi krev a ovulační hlen a manžel musel na spermio a pak to dali nějak všechno dohromady a za měsíc byly výsledky. A platili jsme jen 30 Kč poplatek, teda za oba 60 😉

strouzek
9. bře 2010

ovu hlen? na co? jestli je prostupný na spermoníky jo?

tercie
9. bře 2010

Ahoj ženy, jak je při úterku? Koukám, že tu vládne dobrá nálada, to je super 🙂

Strouži ty js fakt lidovej vypravěč, rus a mrtvej němec, se tu řehtám jak kobyla 😀 manža nechápe😀
Hele ale zážitky ze včera ti teda nezávidím...můj dr co jsem tak slyšela, má hamiltova taky velice v oblibě, mám obavu, že se mi taky nevyhne. A taky při porodu stříhá automaticky, žádný jen když je to třeba... prej nastřihl i svou vlastní ženu 😀 Dvakrát 😀

Jaspi tak musíš bejt s tou žádostí o přidání tak otravná,že ti přidá,jen aby už měl od tebe pokoj 😀

Kačko ještě jednou přeju krásný narozeniny 🙂

Je super holky číst, jak jste všechny v dobrý náladě a usměvavý,toje fajn 🙂

Stroužku ty vole, teď mě došlo,že jak porodíš, tak jsem už na řadě jáááááááá 😨 😕 😀

jaspina
9. bře 2010

Mao a tos tam musela jet v době ovulace nebo se to dá vzít kdykoli? Já totiž ovu hlen u sebe nepozoruju nikdy a ovulaci teď bez léků ani mít nebudu.. Já jsem si libovala, že tam určitě nemají gyndu, když je to imunologie, takže tam na prohlídku nebudu muset 😖 Já jak vidím to gyn. zrcadlo, tak už bych prchla.. 😒

maova
9. bře 2010

strouži, přesně tak, nějak ho zamrazili a potom porovnávali se spermijema.

jaspi, já jsem to netušila, že ho budou odebírat a byla to velká náhoda, že jsem byla těsně po ovu, tak to ještě šlo, jinak bych tam musela ještě jindy a nějak to naplánovat. Ale nevím, jestli ho budou odebírat i v Praze, možná to není všude. Taky jsem byla překvapená, na imunologii jsem to vůbec nečekala, jako ty. A ono prý i když ovu hlen nepozoruješ, tak tam někde je a oni ho dokážou odebrat 😉

strouzek
9. bře 2010

ahoj teri ty kozo lidovej vypravěč to je ze života 😀 teda ze života našich já jsem ještě byla na houbách 😎 s tím hamiltonem no kočko to už si připrav obklady 😖 já dneska chodím a sedám si jak po nějakých megasexuální orgiích 😀 😀 😀

hele jestli porodíš dřív jak já tak mě naštveš 🙄 😀 na jiných diskuzích už mě některý holky předběhli a to měli TP po mě takže začínám mírně hysterčit. včera ač byl den blbec jsem se v jednu chvíli s chutí zasmála, jak jsem seděla na těch ozvech vlezla tam vrchní z gyndy co nás provázela na exkurzi před 14 dny a tehdy jsem jí říkala že budu rodit do týdne a teď 14 dnů a prd tak říkala že ona má teorii že mimčo vyleze až samo bude chtít zvlášť když třeba byla pozdější ovule tak jí to říkám že já si to myslím taky že přesně vím na denkdy jsem otěhulila a ona se na mě podívala útrpně a prej ježiš vy máte miminko po IVF jo? a já ne normálně a právě že podle ovule by mělo vylézt až 20.3. a ona no a tak jak víte že jste otěhulila tehdy??? tak jsem jí řekla že jindy to nešlo když nic nebylo a ona chvíli stála koukala na mě a pak se začla smát že je blbá že to je jasný že když není sex není ani mimi a že je to ostuda že vrchní z porodnice neví jak se dělaj děti 😀 😀 😀

jaspina
9. bře 2010

Já už prchám domů, tak dočtu zítra..
Mao tak to doufám, že to po mě chtít nebudou - jindy tam už fakt jet nehodlám.. Ze Zlína je to fakt dost z ruky a jsme objednaní na půl 8 ráno, takže musíme jet už o den dřív a přespat tam.. 1x to přežiju, ale víckrát tam fakt nechci..

strouzek
9. bře 2010

mao tak to jo,ovuhlen ještě jde, já slyšela že někteří gyndoši to dělají tak že chtějí aby si pár dal sex a pak hned přišla ta holka na odběr toho hlenu (bez sprchy) jakože aby mohli pozorovat jak se v tom hlenu spermoníci chovají což mi přišlo nechutný ráno se pomuchlat a bez sprchy jít na nějakej odběr 😖

maova
9. bře 2010

jaspi, taky jsme jeli k jednomu doktorovi do Zlína, takže vím, jaká je to dálka. Ale snad už tě tam nepoženou, zase až třeba pro výsledky, nebo je pošlou domů? Hezké odpoledne 🙂

maova
9. bře 2010

stroužku, ježiš, tak to jsem neslyšela a ještě, že to po nás nechtěli.

skritkova
9. bře 2010

Ahoj holky 😉

Katuš, všechno nejlepší k narozeninkám, hlavně ať jste všichni zdraví a spokojení 😵

Jaspi, jsem zvědavá, jak se šéfík pochlapí 😉 Třeba mu došlo, že jsi v práci nepostradatelná a o výplatě Tě překvapí nějaké ty odměnky 🙂

Holky, já měla dnes dovču, tak jsem toho využila a pracovala... Vyklízela jsem pokojík, kterej bude jednou naší malé Áji. Začala jsem ráno a skončila až teď 😒 Musím říct, že toho mám plné kecky 😝

strouzek
9. bře 2010

mao no to se prej dělalo kdysi ale někteří gyndoši to prej dělají doteď, já si to teda neumím představit 😅

maova
9. bře 2010

skritkova, buď na sebe hlavně opatrná a teď už odpočívej 🙂

A ještě jsem zapomněla Katušce popřát taky všechno nejlepší k narozeninám a hlavně hodně zdraví 🙂

maova
9. bře 2010

stroužku, já teda taky ne 😅 Radši si to ani nepředstavuju 😀

tercie
9. bře 2010

y brĎo vůbec nestraš, jen ať tam ještě je, aspoň těch 14 dní, aťmáme 36tt ukončenej... A vůbec,ještě nemám ani vypranou tašku do porodky, natož posháněný věci, takže nehrozí, my budem rodit pěkně v termínu 😀
Já taky vím, kdy byla ovule,tak jsem zvědavá 🙂
Vrchní na porodnici byla dobrá, asi si trošku stála na vedení, co?😀
A jako nějakej odběr po tentononc, to je teda divný...ale kdyby nebylo zbytí... ale asi bych byla rudá až na prdce😀
Jako když mi po šestinedělí dělali stěry, a měli jsme si dávat bacha, dr jak doporučoval aspoň 3/4 roku,a já tam pak byla a dostaly se mi do ruky výsledky, a tam bylo že v tom stěru byly spermie, tak mi bylo taky trapně a bála jsem se, aby doktor nevysílal 😀 že jako si plácá játra 😀

skritkova
9. bře 2010

Mao, jo jo, teď už odpočívám. Nic jsem netahala, spíš jen třídila, uklízela atd., ale stejně mě to jaksi zmohlo 😝

Strouži, já to taky slyšela, že se to tak dělá - jako že sexík a pak do určitýho času přijít k doktorovi, ten udělá stěr a bude to pozorovat pod mikroskopem, jak si tam rybičky plavou 😉 Teda nevím nevím, mně to přijde trochu nechutný 😝

skritkova
9. bře 2010

Ježkovy voči, teď koukám, že už jsem 29. tt 😕 😕 😕

strouzek
9. bře 2010

skřítku ahojky tak si teď lehni a odpočívej, já jsem taky dopoledne gruntila kdyby něco ale už na to prdím koupelna být čistá na porod nemusí 😀

holky já si to neumím představit, já když jdu na gyndošku tak den předtím nesexujeme páč se bojím že to na mě mudra pozná a bude mít v nějakých stěrech malé manžovi stroužátka 😅

skritkova
9. bře 2010

Strouži, my taky před gyndoškou nesexíkujem, ze stejného důvodu, mimochodem... 😀 No abych byla upřímná, my teď jaksi nesexíkujem vůbec 😕 Tedy minimálně... Manža se mi v lehce podnapilém stavu přiznal, že má strach, aby to Áje nějak nevadilo 😕 😕 A já myslela, že pro něj s pupíkem nejsem přitažlivá.

tercie
9. bře 2010

Skřítku no vidíš, a ani se nevšimneš a bude tam 39,to bude teprv mazec 😀

Hele holky, ti doktoři jsou ale stejně pěkný humusáci co? 😀

skritkova
9. bře 2010

Terci, no letí to fakt děsně 😕 Jinak taky si říkám, že doktoři nemůžou být normální lidi - hlavně teda zubaři, nechápu, jak si někdo dobrovolně může zvolit tohle povolání - hrabat se hubách, blééé 😝 (pardón za ty huby...)

tercie
9. bře 2010

Strouži přesně, někdo v hubách, někdo v pipinách, někdo v zadku 😀 a ještě tozkoumat, já bych na to žaludek neměla 😀
Holky já se dneska mmusím rozloučit, jedu zpívat, tak se zastavím zas večer, papa 🙂

strouzek
9. bře 2010

skřítku my taky žijeme jak sourozenci z toho si nic nedělej a když už se přinutíme dáme sprchu a vlezeme pod deku tak si vykládáme vtipy 😀 😀 takže prostě orgie 😀 😀 😀

já bych řekla že každej dr. ať už dělá do uší, pipiky nebo kloubů tak je divnej 😅 stačí jen ty studia, řekněte mi kterej normální 20.letý kluk si vybere dobrovolně školu kde dostávají známky z pitvání smradlavých mrtvol 😀 náš kámoš měl holku co studovala na doktorku a ta se neuměla bavit jinak než jen vykládala historky z pitevny. a gyndoši mi přijdou vůbec nejvíc divný, si to neumím přestavit celej den řešit výtoky otoky záněty aj. nechutnosti , hlavně by mě zajímalo o čem se baví doma, páč můj manža přijde domů a poslouchám o tom jak kreslil nějaké trubky a kulové kohouty, jak opravoval počítač atd. co říká doma gyndoš to by mě zajímalo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru