Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
2. črc 2009

Ahojky vlaštovky,

jaspi, tobě teda dává ten utroš zabrat ☹

Marti, hodně štěstí na kontrolu a ať je tou poslední, když si to přeješ 😵

murynka
2. črc 2009

ahojky kači tak až zítra voláš nebo dnes? 😕 mám v tom nějaký zmatek 😅
a jak jinak je? 😵

kackark
2. črc 2009

Volám až zítra, je to docela nekonečné ☹
Celkem to jde, jen se mi nechce nic dělat. A co ty, mury?

mimina321
2. črc 2009

ahoj 🙂
pozerala som či nám niečo nenapísala ba 😕
a čo vy tehulky moje ako
mne začala klesať bt blíži sa ovulka huráá 🙂 🙂 🙂 🙂 tak sa vytešujem

murynka
2. črc 2009

kači to se nedivím ☹
nechápu jaktože někdo čeká tak dlouho a někdo to ví do 3 dnů 😖

mě se také nic nechce ☹ od té doby co jsme doma nic skoro nedělám 😅
to jsme uklízela víc když jsme chodila do práce 😀

ted jedu za kámoškou má 7 měsíčního syna 😵 tak se těším a apk k doktorce kvůli těm játrům a doufám že je vše o.k 😅 😕

mar26
2. črc 2009

Dobré ráno 🙂

Kačko děkuju, asi v devět vyrážím,ale na monitoru čekám u srdíčka Himaláje a u dělohy tak maximálně Šumavu 😀 ,tak že to bude vypadat tak,že si ještě dám i tu příští kontrolu 😵
A ty odpočívej, když se ti nic nechce, musíš nabrat sílu po těch týdnech, co ti bylo fakt zle.

jaspi monžá by stálo za to zavolat tvé Dr. a říct jí,že je ti špatně a jestli by nebylo lepší zavádět 😉

murynka
2. črc 2009

mimi super ovulka je na cestě 😵 tak nezahálet 😀

mimina321
2. črc 2009

kači tak vás napínajú,ale neboj zajtra sa oslavuje aj evinka aj ty 😵 🙂
mar možno ťa drobček prekvapí 😉

mimina321
2. črc 2009

mury ešte to tak zahálať 😀 😀 to treba poriadne istiť 😀 😀 😀

kackark
2. črc 2009

Ahojky mimi 😵

Mury, tak si tu návštěvu hezky užij, jinak se neboj, taky mám pocit, že jsem byla doma pilnější, když jsem chodila do práce 😝
Včera jsem byla hodně nervozní z toho, že ty výsledky nejsou, ale něco jsem si přečetla a jsem klidnější, stejně by se z toho dala poznat pravděbodonost jen na ty nemoci, co se dělají u NT a to dopadlo bezvadně. Takže si opravdu oddychnu až po velkém UTZ, a to se pak budou dít věci 😀 😀 😵

Marti, ona si Natálka určitě řekne, až se jí bude chtít ven a vlastně by to bylo prima, kdybychom mohly slavit narozeniny spolu, ale to by si musela čekat ještě 17 dní 😝, to se ti asi nebude chtít 😉

kackark
2. črc 2009

Mimi, já se těším hlavně na výsledky Evičky, určitě jí spadne obrovský kámen ze srdce a bude veliká oslava 😵
A ty máš náplň na víkend jasnou, koukám 😀 😀 😵

murynka
2. črc 2009

kači mě jen vadí jestli si četla v prosinci že i když je NT dobrý oni tě stejně donutí na plodovku ☹ mě tohle chování doktrorů tak vadí 😠 prostě udělají UZ a řeknou ti vidíme tam to a to a prostě tě tak vystresují že kývneš a odběr podstoupíš podle mě by ty triply měli zakázat 😅 a dělat jen NT!!
jde jim jen o body a peníze nic víc ☹ ....

jinak také ještě čekám na velký UZ hlavně na pohlaví 😀 😀

mimina321
2. črc 2009

kači to ano 😵 😵 🙂 rozhodla som sa piť alchemilku aj po ovu jeden krát denne dočítala som sa,že sa to odporúča na udržanie vajíčka 😵

kackark
2. črc 2009

Mury, já jsem ráda, že stíhám vlaštovky a v prosinci jsem to nečetla. Tak to je teda děs 😠 Ale popravdě si taky neumím představit, že bych byla hrdinka a řekla, že plodovku odmítám, kdyby mi byla doporučena. Doufám, že tohle rozhodnutí přede mnou nebude. A právě, že kdyby ty výsledky měly být špatné, tak si myslím, že by to už volali i mému dr., takhle je zdržení asi v komunikace. V to samé doufám i u kultivace, nic jiného mi nezbývá.

Mimi, mě ale paní lékárnice tvrdila, že se rozhodně nemá pít neprřetržitě, a že by se v užívání měly dělat přestávky. Tak se radši zkus pozeptat u vás v lékárně.
Ta nová fotečka je moc pěkná 😵

murynka
2. črc 2009

jo jo kači uvažuješ dobře prý pokud to vyjde nějak špatně volají z laborky k dr a ten hned tobě 😉
takže určitě to bude vše v pořádku!!! 😵 😵 😵 jak jinak 😵 😵

na zítra moc držím palečky!!

já s eloučím pa a hezký den 😵

kackark
2. črc 2009

Mury, pá a hezky si ten dnešní den užiij 😵

dracekmracek
2. črc 2009

dobré ráno,

jaspi nemá smysl aby ses takhle trápila opravdu zaváděj,nebo se aspoň poraď s doktorem....vydrž 🤐

kačí zítra jen dobré zprávy 😉

evanek77
autor
2. črc 2009

krásný den vlaštovičky,
marti,
tak ať kontrola dopadne "porodně" 😉
mimina,
určo dělat přestávky 🙂
kači,
zítra se dočkáme 😉
mury, krásný výlet 🙂

kackark
2. črc 2009

Evi, to víš, že budou 😵 Já včera chytla hroznou paniku a jako hysterka volala manžovi, že to ta sestřička určitě ví, ale že mi to nechce říct atd. 😝 Prostě těhu magor 😀 😀 😀 Ale dneska už jsem v klidu a těším se vážně na ty tvoje výsledky a hlavně na to, jak se ti uleví. Protože vím, že to bude dobrý 😵

sarlotta
2. črc 2009

Ahojky holčinky🙂
Kači kdyby to sestra věděla, tak Ti to řekne...jim je jedno jakou zprávu mají..mají to denně..je to práce.
Takže výsledky budou v pořádku, ničeho se neboj🙂)
Evičko tak to je fajn, že je Tomášek takový čilouš🙂 užívej si to.
Jaspi chuďátko takové motání hlavy....no to je děs...mě doc dal duphaston, že až budu těhu tak hned brát 2 denně....se pos...

Mimi každá bylinka se musí pít s přestávkama... maximálně 6týdnů a pak vynechat. Kontryhel se pije po revizi na vyčištění a růst sliznice celou dobu až do MS a v dalších cyklech těch prvních 14dní. Pokud bys našla // na těhu testíku, tak ho můžeš pak zase pít. A nebo zkus jeden měsíc pít celý a druhý nepít vůbec. Ale pořád ho pít nemůžeš.

Mar přeju ať je kontrola ok🙂))

jaspina
2. črc 2009

Mě se ale zdá, že když si beru ráno jen 1, tak už se mi ta hlava nemotá tolik - večer je to větší dávka, ale když si hned lehnu, tak se to dá - akorát že včera jsem se prostě ještě dívala na telku, tak mě to tak zabilo 😒 Já to zkusím ještě vydržet a kdyby to bylo moc, tak se zeptám na to zavádění. Přítel dostal informace, že kdybych fakt někdy spadla, tak ať mě křísí 😀 Protože včera jsem to tak trochu čekala - musela jsem na WC a pěkně jsem se tak kývala. Jako mě se motá hlava třeba i po čípku proti migréně, ale to tak líp - jak když se dobře opije, ale po tom Utroši to je, jak když se opijete blbě a nevíte, jestli spadnete nebo budete zvracet. 😝

mimina321
2. črc 2009

baby moje tak to poriešim do ovu a potom keby nahodou boli//tak po jednej šálke 😵 inak že sa môže piť stále som vysnorila na internete-tak si vyber
prišla som od dr ani som sa nevybavila musel ísť k prípadu,tak tam musím ešte raz 😝 prišla som upptená ako somár je určite okolo 30-ale teším sa po tých daždoch som slnku rada 🙂

mimina321
2. črc 2009

jaspi nečakaj a netráp sa začni ho zavádzať,ked ti hovoria dievčence,že je to to isté tak sa s tým tolko netráp
kači dakujem je to zdokumentovaný môj svadobný účes 😉

papua
2. črc 2009

Ahoj holky moje zlate!
....na kontrolach a pri cakani vam drzim vsetkym palceky! uz ani neviem, ktore ste to 🙂..
Jitulik: straaaaaaaaaaaaaaaaasne potichunky gratulujem !

Dracku: som rada, ze ta tu zase vidim, ako sa mas holka?

Mar: no sup sup, podme na to 🙂, my uz chceme babatko 🙂

jaspina
2. črc 2009

Normálně se mi v noci zdálo, že některá z nás měla 2 čárky, že jsme měly radost, že je nastartovaná tabulka - akorát že nevím, která to v tom snu byla 😀

mimina321
2. črc 2009

ahoj papua 🙂 kade si sa nám túlala dlho som ťa nevidela
u dr bola mamička s takým ročným drobcom ale bol zaltý a stale sa pri mne motal-taký usmiaty janko hráško 🙂 🙂 🙂

jaspina
2. črc 2009

Kde všechny jste? 😕

mar26
2. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem zpátky, ještě jsem byla za kolegama v práci a pak na velkém nákupu a teď se sesunula na sedačku...venku zase jako v prádelně 😝

Jinak mé info z kontroly:
tlak trošku nižší-klasika, moč ok, na monitoru kupodivu děloha docela pracovala (prý do 20-ti je to ok),no a někdy mám i 30 a táák,ale nejsou to kontrakce, bylo to z toho, jak mě vždycky Natálka nakopla, je vidět,že má sílu 😀 .
Schávlně pak vyfotím rozdíl mezi minulým monitorem a tím dnešním.
No jinak CS2-beze změny 😀 a pořádně zavřená 😀.
Nakonec dělal utz, prý nejspíš naposledy,tak ať jí máme ještě nahranou. Kupodivu dneska byla obličejem nahoru,ale už je tááák velká...no a teď pozor ...minule byl odhad váhy 3000g no a teď? Měřená hlavička, bříško i stehno a měla podle všeho 2500g...ale prý bude mít při porodu tak 3300g...i když konstatoval,že podle tohohle se to fakt nedá brát a může to být vše jinak...tak že váhové překvápoko až u porodu..prý rozhodně nebude malá (jako do 3kg),ale ani ne obřík (kolem 4kg). Prostě fakt záleží,jak je mimi natočené na to měření a vážení.
No a máme zákaz sexu a tak,abych týden vydržela než se vrátí z USA 😀 no a ona to stejně vydrží,protože se ven fakt nechystá 😀

tercie
2. črc 2009

Ahoj holky, gratuluju všem úspěšným kontrolám a džím palce těm, co se na ně teprve chystají. Já nějak poslední dobou nestíhám, i vedle v diskusi jjsem jen nárazově, ale poctivě čtu jak pokračujete a jak se vám daří. Ono se sem pak bude psát líp, až najdu tak ty dvě zakletý čárky 😀
Jaspi tak vzpomínej vzpomínej, kterápak to byla 😀 Já myslím že ne, protože mám tu bt nějakou divokou, z toho tentokrát nic nebude, a navíc mám něco divnýho na čípku, tak jdu příští týden k doktoru, co jsem to zas lapla.

inneska
3. črc 2009

ahojte babulky... 😉

dnes mám termín, a idem na kontrolu do bratislavy a predpokladám, že si ma tam už nechajú...tak verím, že najbližie ked budem na koníkovi, tak budem mať už erika v náručí...snád to dobre dopadne a my budeme konečne opäť šťastní 🙂 zatial sa držte všetky, mamulky, tehulky a snažilky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru