Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
8. črc 2009

my sme sa pohádali minule za takú kravinu,mala som prvý deň ms a vtedy som celkom hnusná,potom mi to bolo strašne lúto lebo som bola ozaj neznesitelná 😎

jaspina
8. črc 2009

Máte to taky tak, že 3 dny máte pocit, že totální harmonie, zamilované až po uši, chováte se k sobě krásně a další 3 dny vám na sobě navzájem vadí každá krvina, všecko vyústí v hádku a máte pocit, že se k vám chová hnusně a že přemýslíte nad tím, jestli má cenu vůbec s takovým člověkem být a že v sobě nemá něco, co vy prostě potřebujete.. a za ty 3 dny zase láska největší? Já mám pocit, že je to jak na houpačce.. 🙂

jaspina
8. črc 2009

kam jste se všecky poděly?

sarlotta
8. črc 2009

jaspi, normálka🙂)) u nás i obden...joooo holt máme každý jiné priority a jiné zájmy...něco je třeba přijmout a zvyknout si a něco zase tvrdě vyžadovat🙂))) kompromis. Ale princ na bílém koni neexistuje!!!!!!!! a žádný chlap taky není telepat...období dárečků a vyznání lásky je totam a zbývá jen vzájemná úcta a sem tam pročistit vzduch výměnou názorů.
myslím, že kdyby nepracovaly hormony a chemie těla, tak ženy a muži spolu žít nebudou 😀 😀 😀

evanek77
autor
8. črc 2009

ahoj holky,
jsem doma, nachodila jsme s kamoškou snad 100km, nohy mne bolí jak po výstupu na Sněžku 😀 😀 😀
šarlotko,
gratuluji k výsledkům 😉 🙂 🙂
kači,
recept na langoše si jdu hned opsat 🙂
koukám řešíte muže z marsu a ženy z venuše 😀 😀 😀 😀 😀
dráčku,
moc mne mrzí, že je doma zamračeno, snad se to brzy vyřeší, máte toho teď moc...
mne dnes manžel tak krásně utěšoval po telefonu, je na slzičky profík 😉 😉 😉 Moc ho za to miluju, i když před 14 dny mne teda sejřil, ale už se to vyřešilo a zase jsme hrdličky 😝 .
..zas mi volala máma a byla tak zlá, že jsem se klepala ještě docela dost dlouho. Na malého se ani nezeptala, jak dopadla plodovka, že by poděkovala, že jsem u ní v bytě tvrdla s řemeslníky, to také ne a jen do mne ryla, jak mne sotva svůj byt prodám, manžel opustí a já skončím pod mostem a takové kecy, že jsem se provdala za dluhy a podobné hnusárny. Přitom když jsem ten byt kupovala, tak do mne celá rodina ryla, proč si ho kupuju, nikdy se tam nikdo nešel podívat, i když jsem o to moc stála...Nechápu, jak může být na těhuli někdo tak zlej, ona měla v hlase takovou zášť a radost, že mi může ublížit... a všechno proto, že sestra vykecala, že do roka se přestěhujem do Prahy. Přitom manžel si celej úvěr vezme na sebe, takže kdyby nedejbůh přišel o život, pojistka to pokreje a já s malým budeme zajištění. A kdybychom se jednou měli rozvést, můžeme ten byt prodat a koupit dva, budeme chtít 80-100m2, takže dva malé by za to v pohodě byli. Ach jo... a to mne jeho maminka v pondělí tak objímala, celá dojatá, jak se na malého těší a má nás ráda... já mám prostě zlatou tchýni 🙂

mar26
8. črc 2009

Evi mě ta tvoje máma nepřestane udivovat 😔 ...vůbec jí nechápu, jsi přeci její dcera,jak na tebe může být taková? Ach jo ☹ , ale snad jsi už trošku obrněná, i když je mi jasné,že to vždycky znovu a znovu zabolí. Ještě že máš manžela a jeho rodinu.

evanek77
autor
8. črc 2009

jaspi,
já mám doma asi anděla, ale my se moc nehádáme, za tři roky dvě velké hádky, ale v obou případech primárně kvůli někomu jinému 😀 Jsme si dost podobní a hodně si rozumíme beze slov. No a také jsme si oba dost žažili a oba si té pohody hrozně vážíme, vlastně asi není den, aby mi manžel neřekl, jak mne miluje nebo jak je rád, že mne má... tedy krom trucování kolem těch dvou hádek 😀 😀 😝
i když čekám, že s miminkem to bude trochu horší, je jasné, že to do vztahu hodně zasáhne....
Ale je fakt, že manžel teď prožívá velmi těžké období, u nich ve firmě jsou velké změny, do toho osobní problémy s bývalou ženou, do toho se bál, jak nám dopadne plodovka a asi i strach, jak nás s tomáškem zajistí a postará se...myšleno jestli vybere správný byt a nepodvede ho realitka, jak se vyřídí úvěr a tak...cítím, že je toho na něj hodně 😔

evanek77
autor
8. črc 2009

marti,
to jo, manžel mi řekl, že co pořád čekám, že to je pořád stejné... a má pravdu. Je mi jí svým způsobem líto, je jí 77 roků, ale jak si kdo ustele....

dracekmracek
8. črc 2009

evinko to je děs běs,to je mi moc líto,je mi z toho až špatně a nechápu jí,jak se takhle může chovat a natož k vlastnímu dítěti?
Jirka mi poslal sms,že se moc omlouvá že to přehnal a změní se...tak asi zase bude rozhovor 😅
Lukáška od rána cítím,hlavně když dám ruku na bříško,žádné kopance jen tukání do ruky,tak mě těší aspoň on 🙂

evanek77
autor
8. črc 2009

katuško,
to je krása, vidíš, lukášek cítil, že jsi smutňoučká, tak se přihlásil, teď už to bude jen a jen sílit a brzy tě bude pěkně okopávat 🙂
já jsem mámě řekla, že takhle se s těhotnou nemluví a zavěsila... už se také lepším a učím se být tvrdá 😉

mar26
8. črc 2009

dráčku tak to je dobře, že to Jirkovi došlo a určitě to nějak vyřešíte 🙂 a Lukášek ti udělal radost a dává o sobě vědět,to je krása, ještě si úplně pamatuju, na první jemný šťouchaneček od Natálky 😵

Evi udělal jsi dobře 😉

dracekmracek
8. črc 2009

tý jo v těhu kalendáři píšou že se v roce 1956 v Americe narodila holčička ve 20tt a přežila 😲 to je mazec že už v té době to dokázali 😨

evinko dobře si jí to řekla,nechápu jí co jí vadí jako?!že jsi šťastná?

evanek77
autor
8. črc 2009

dráčku,
myslím, že bohužel ano, celej život mám pocit,, že ji nejvíc hřeje cizí bolest a neštěstí...
chápeš, že mojí sestře řekla o jejím čersvě narozeném synovi, že podle toho jak kouká bude dementní? Atd atd... to je jediné, co by mne mělo utěšovat, že to není osobní zášť, že prostě ubližuje všem...

evanek77
autor
8. črc 2009

dráčku,
to měla ta maličká tak 300g, ne? To je tedy mazec...

dracekmracek
8. črc 2009

evinko měla 400g 😨 neskutečný 😖

já myslela že je taková jen na tebe,tak o to je to horší,s tímhle jsem se u nikoho nesetkala 😒 to je otřes jako nemám slov,to jí musel někdo něco kdysi dávno udělat nebo nevím 😒

ba111
8. črc 2009

Ahoj vlaštovky moje milované. Včera jsem na net neměla vůbec čas a dneska jsem měla kontrolu a ještě jsem musela koupit dárky k narozeninkám pro tři osůbky a tak jsem dorazila dom až teď... .
Kontrola proběhla docela dobře, až na to, že se někde zatoulaly výsledky kultivace (někde v laboratoři 😠 😠 ), no a pak se jim nelíbila moč. Ozvy byly ale v pořádku a sono taky. Oliver váží 2850 g - takovej můj malej drobeček to je 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ... .
Čípek dlouhej jak týden před výplatou - ale jsem už celá rozbolavělá. Už mně to při vyšetřování docela bolí 😒 .
Tak jsme se s dr domluvili, že necháme ještě jednu ko a pak se už domluvíme na vyvolávání - teda jestli do té doby neporodím sama.... . Noc byla totiž perná 😅 - u nás byla strašná bouřka a já měla docela stahy ... chodila jsem pořád po domě a vůbec jsem nespala. nevěděla jsem, jestli mám budit manžu abychom jeli...či co 😖 ale nakonec jsem si šla lehnout a na chvíli jsem i spala. Ráno po bolestech ani památky. Normálně jsem si ale myslela, že už to začíná 😵 . Oliverek si se mnou zjevně pohrává 😵 pusinka moje milovaná 🤐 🤐 🤐 🤐

evanek77
autor
8. črc 2009

dráčku,
že už bych měla v pupíku takového macíka 😀 😀 😀 😀 ?
no, snad tam vydrží nejmíň do září 🙂
hele, každému někdo něco udělala a neškodí druhým... nemá cenu se tím trápit, i když se to líp řekne, jak udělá

evanek77
autor
8. črc 2009

ba,
tak snad tu svoji pusinku budeš brzy držet v náručí 🙂 🙂 🙂 😉

dracekmracek
8. črc 2009

Moničko tak moc ti přeju aby jsi to měla za sebou,to máš pěknýho lumpíka 😵 😀

evinko tak jedině není psychicky v pořádku 😒

a Tomášek ať hezky vydrží do listopadu 😵

ba111
8. črc 2009

A dr říkal, že takové slabší stahy jsou normální. Pokud ale budou sílit, tak mám volat na mobil a jet do porodnice 🙂 🙂 🙂 🙂 . Holky, mně nějak začíná docházet, že to máme některé za pár 😀 😖 . Mám z toho smíšené pocity. Nebejt těch nepříjemností s mou mamkou, tak bych se cítila dobře. Strašně mi ubírá energii!! 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄
Asi si půjdu lehnout a pokusím se dospat tu noc 😉 - a ne že prokecáte zase tolik stránek 😨 dneska vás nešlo dočíst 😵 😵 😵 😵 😵 treperendy pavlačovky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
8. črc 2009

ba,
oliverek ti to brzy vynahradí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabbi
9. črc 2009

Holky sorry za bourani do diskuze, ale mam pro Vas novinku.
Vcera 7.7 se ve 13.33 narodila Izabell Rose.Vazi 3205gramu a meri 49.9cm. Narozena cisarskym rezem v celkove narkoze.vse vypada dobre!diky Bohu!

Fotky jsou v mem albicku.

mar26
9. črc 2009

Dobré ráno,

jéé gabbi děkujeme za zprávu a Kristince gratulujeme k Izabellce 😵 a přejeme hodně zdravíčka a ať jim dělá jen radost 😵

murynka
9. črc 2009

dobré ráno 🙂

gabbi gratuluji 😵 at holčička dělá jen radost 😵

holky musím to napsat 😀 😀

včéra jsme koupili fonendoskop na poslouchání srdíčka dáme ho pka švagrové na tu medicínu takže s evyužije 😉
poslouchali jsme prcka u tchýně tak s epředvedl ukázal leda bouli 😀 😀 srdíčko nic 😖
ale večer jsme si lehla byl klid a najednou to začalo 😵 😵 krásné rychlé tukání a slyšel to i manžel 😵 holky nádhera takže ode dnečka usínám s fonendoskopem v uších 😀 😀 trvalo to dlouho pak se asi otočil a konec ale prostě stojí to za to 🙂 fonendoskop stál 200kč 😉

farmarska
9. črc 2009

hezké ráno těhulinkám i snažilkám 🙂

dráčku tédy v tvém týdnu to je macek 😀

ba, mě mrzí, že ti je už takhle krušno... už aby jsi to měla zasebou! 🙂 🙂
a pak nám napíšeš jak to byl krásnej pocit, držet poprve svého drobečka v náručí 😵

jana.jaro
9. črc 2009

ahoj holky

vím, že vás zanedbávám, ale Emička má teď mojí plnou pozornost a když už je chvílka klidu, tak ji využiju buď k odpočinku nebo úklidu, nebo miláčkovi, nebo sladkému nic nedělání,však to taky brzy poznáte.
😀 😎

ale musím nakukovat,protože se to tu brzo rozrodí 😀 martinka monča a dadunka 😀 😀 😀 ,tak vám holky strašně držím pěsti,at to máte rychlý porod a můžete se taky muchlovat s miminkama.

a jsem hrozně ráda,že tu krásně bezproblémově těhulkujete 😵 😵 😵

tady jsou nějaké fotky Emičky 😅 http://picasaweb.google.com/AdamzBrna/Ema2Mesic#

mar26
9. črc 2009

Ahojky Jani,
my to chápeme s tím málo času co ti zbývá se ještě dostat na koníka 🙂
Ale určitě ti Emička dělá radost, viď? Moc ti to s ní sluší mamino 😉 ...taky už bych brala Natálku v náručí,na druhou stranu si užívám ještě posledních volných dní.

jana.jaro
9. črc 2009

jé a tet koukám že Kristinka už má Izabellku 😀 moc krásná gratuluju

jana.jaro
9. črc 2009

diky marti 😀 a jak se cítíš?jsi oteklá,nebo dobrÝ?A co malá kolik odhadově váží? 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru